Dat kan alleen maar eindigen in porren.quote:Op zaterdag 11 augustus 2012 01:59 schreef darkshadow16 het volgende:
Feestje met geile hockeysletjes
Of schuren met umbertoquote:Op zaterdag 11 augustus 2012 01:59 schreef donroyco het volgende:
[..]
Dat kan alleen maar eindigen in porren.
quote:Op zaterdag 11 augustus 2012 02:00 schreef marcodej het volgende:
Het droogneuken met Humberto is begonnen. Ik haak af. Tabee.
Jammer.quote:Op zaterdag 11 augustus 2012 02:16 schreef F.M.D. het volgende:
http://nos.nl/os2012/audi(...)ters-argentinie.html
Zoals in het filmpje die ik heb gepost als de link van F.M.D. van de NOS hebben de Argentijnse dames bij het verblijf van de Nederlandse dames "Holland Hoeren etc... etc..." gescandeerd 's nachts.quote:Op zaterdag 11 augustus 2012 09:45 schreef BeamofLight het volgende:
Wat was dat wat Mart zij over die Argentijnen die snachts voor het Oranje-hotel stonden? Hadden die spandoeken met Hollandse Hockeyers zijn Hoeren of iets?
Tsja, sommigen kunnen nu eenmaal een nederlaag heel moeilijk verkroppen. Dan is Argentinië ook nog een Latijns land waar eer hoog in het vaandel staat. Na die verloren voelen ze zich vast in hun eer aangetast.quote:Op zaterdag 11 augustus 2012 12:17 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Zit nog even de samenvatting te kijken, maar zie volgens mij dat de Argentijnse speelsters ook niet gedraaid naar de vlaggen staan tijdens de volksliederen. Is misschien niet heel belangrijk, maar ze laten zich wel ontzettend kennen zeg, op deze manier.
Latijnse emotie gemengd met gevlucht nazi-bloed. Dan weet je genoeg.quote:Op zaterdag 11 augustus 2012 12:19 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Tsja, sommigen kunnen nu eenmaal een nederlaag heel moeilijk verkroppen. Dan is Argentinië ook nog een Latijns land waar eer hoog in het vaandel staat. Na die verloren voelen ze zich vast in hun eer aangetast.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |