8 bit versiequote:Op vrijdag 10 augustus 2012 22:50 schreef Redefine het volgende:
Nu kunnen ze wel de extended version spelen van Chariots of Fire, tijd zat.
hierna komt de queen ingevlogen die ze een kusje geeftquote:Op vrijdag 10 augustus 2012 22:50 schreef GGMM het volgende:
Krijgen ze hierna ook nog allemaal een kaartje? Jezus zeg.
En Vangelis maar vangen.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 22:50 schreef Redefine het volgende:
Nu kunnen ze wel de extended version spelen van Chariots of Fire, tijd zat.
Beknopte samenvatting is +1.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 22:50 schreef Nober het volgende:
[..]
Ze begonnen beide gespannen en voorzichtig aan de wedstrijd maar verdedigend stond Oranje als een huis. Bij de Argentijnen moest Aymar het doen maar dat zat er niet in door een uitstekend blok met Paumen en Goderie op het middenveld. Uiteindelijk is Dirkse van de Heuvel degene die de rebound maakt en toen was het eigenlijk al wel beslist want de Argentijnen hebben geen enkele kans gehad. De 2-0 was uiteraard wel een prettig voorsprong met nog zo'n 14 minuten en vanaf dat moment heeft Nederland het prima uitgespeeld.
Als ik een van die lelijke dames zou zijn dan zou ik er maar een beetje van genietenquote:Op vrijdag 10 augustus 2012 22:50 schreef Ambrosius het volgende:
En ook nog allemaal een kus, de tering..
En als afsluiter krijgen ze allemaal een snoepzakje mee!quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 22:50 schreef GGMM het volgende:
Krijgen ze hierna ook nog allemaal een kaartje? Jezus zeg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |