ja klopt. je party word die ge mute. Anders zou het als nog irritant zijn jaquote:Op dinsdag 6 november 2012 12:48 schreef Godtje het volgende:
[..]
Sterker nog. Er komt als het goed is een mute all, except party knop
anders zou ik ook weer gek worden.
nog beterquote:Op dinsdag 6 november 2012 12:48 schreef Godtje het volgende:
[..]
Sterker nog. Er komt als het goed is een mute all, except party knop
anders zou ik ook weer gek worden.
Weet je wat NOG goedkoper is? Wat ik altijd deed met Dropzone bij MW3. Een fucking Javelin als secondary wapen. Je ziet dat ze de dropzone pakken, aanleggen, locken en bombs away. Let vooral op het linker deel onderin je scherm.... Multikill gegarandeerd.quote:Op dinsdag 6 november 2012 12:03 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Hq is zo kut omdat noobtube dan weer te goed werkthelemaal met hq omdat mensen dan aan het campen zijn bij de hq
Uniek! Nog nooit gezien! hoe kom je er op!quote:Op dinsdag 6 november 2012 13:11 schreef DoofenSchmirz het volgende:
[..]
Weet je wat NOG goedkoper is? Wat ik altijd deed met Dropzone bij MW3. Een fucking Javelin als secondary wapen. Je ziet dat ze de dropzone pakken, aanleggen, locken en bombs away. Let vooral op het linker deel onderin je scherm.... Multikill gegarandeerd.
quote:
RIP in vrede.quote:
Zuurpruim. Ik zeg het alleen omdat het net zo cheap is als een grenade launcher in BO.....quote:Op dinsdag 6 november 2012 13:13 schreef Godtje het volgende:
[..]
Uniek! Nog nooit gezien! hoe kom je er op!
Hadden ze dat al niet bij BO gedaan maar weer bij MW3 terug gedaan?quote:Op dinsdag 6 november 2012 13:18 schreef DoofenSchmirz het volgende:
[..]
Zuurpruim. Ik zeg het alleen omdat het net zo cheap is als een grenade launcher in BO.....
Dat jij dan denkt dat ik het profileer als iets unieks, ligt aan jou. Niet aan mij.
OT: Quickscoping moet eruit gesloopt worden.
quote:Op dinsdag 6 november 2012 13:31 schreef So_Surreal het volgende:
Hoe zal het spel op de Wii U zijn ?
Zullen er beperkingen zijn wat betreft de gameplay en het online spelen ?
Heb mijn PS3 verkocht gisteren, en wil graag een WiiU kopen.
Koop 'm dan gewoon voor PCquote:Op dinsdag 6 november 2012 13:31 schreef So_Surreal het volgende:
Hoe zal het spel op de Wii U zijn ?
Zullen er beperkingen zijn wat betreft de gameplay en het online spelen ?
Heb mijn PS3 verkocht gisteren, en wil graag een WiiU kopen.
Ik heb geen PC maar een iMacquote:Op dinsdag 6 november 2012 13:34 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Koop 'm dan gewoon voor PCzoveel eist CoD nou ook weer niet. Mocht je persé een controller willen sluit je 'm aan op je PC.
Voor 300-400 euro kan je een redelijke PC in elkaar stellen, betere dan de huidige console specs. Zet je 'm vervolgens neer naast je TV en sluit je 'm daarop aan, meeste TV's kunnen dat wel anno nu, vervolgens koop je een controller voor circa 30 euro en je bent klaar om te gaan.quote:Op dinsdag 6 november 2012 13:36 schreef So_Surreal het volgende:
[..]
Ik heb geen PC maar een iMac
En ik wil gewoon onderuit op de bank spelen en vanuit bed, niet op een bureaustoel.
Ja maar ik wil gewoon een WiiU met Zelda en Super smash brosquote:Op dinsdag 6 november 2012 13:37 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Voor 300-400 euro kan je een redelijke PC in elkaar stellen, betere dan de huidige console specs. Zet je 'm vervolgens neer naast je TV en sluit je 'm daarop aan, meeste TV's kunnen dat wel anno nu, vervolgens koop je een controller voor circa 30 euro en je bent klaar om te gaan.
Volgens mij kwam CoD wel op de WiiU, of dat lekker speelt weet ik niet, lijkt mij totaal niet. Daarnaast weet ik ook niet of dat genoeg spelers zal hebben.quote:Op dinsdag 6 november 2012 13:38 schreef So_Surreal het volgende:
[..]
Ja maar ik wil gewoon een WiiU met Zelda en Super smash bros
Heb al wat gameplay beelden gezien, zag er ook wel goed uit.quote:Op dinsdag 6 november 2012 13:39 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Volgens mij kwam CoD wel op de WiiU, of dat lekker speelt weet ik niet, lijkt mij totaal niet. Daarnaast weet ik ook niet of dat genoeg spelers zal hebben.
WiiU is bijna even krachtig als de PS3. Ik had in de eerste instantie BO voor de PS3 gekocht, maar dat zag er echt niet uit. Alsof iemand met een pot vaseline over mijn TV was gegaan.quote:Op dinsdag 6 november 2012 13:41 schreef So_Surreal het volgende:
[..]
Heb al wat gameplay beelden gezien, zag er ook wel goed uit.
Maar weet wel dat de Wii een heel gaar online netwerk had.
Als dat zo is wil ik geen Black Ops 2, want dat speel je voor de multiplayer.
Ik heb BO1 ook gespeeld op de PS3, maar kon me niet storen aan de gameplay.quote:Op dinsdag 6 november 2012 13:43 schreef DoofenSchmirz het volgende:
[..]
WiiU is bijna even krachtig als de PS3. Ik had in de eerste instantie BO voor de PS3 gekocht, maar dat zag er echt niet uit. Alsof iemand met een pot vaseline over mijn TV was gegaan.
Toen maar voor de PC versie gegaan. Zag er VEEL beter uit en met keyboard + muis een verademing tov met een controller.
Dan vraag ik me af watquote:Op dinsdag 6 november 2012 13:37 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Voor 300-400 euro kan je een redelijke PC in elkaar stellen, betere dan de huidige console specs. Zet je 'm vervolgens neer naast je TV en sluit je 'm daarop aan, meeste TV's kunnen dat wel anno nu, vervolgens koop je een controller voor circa 30 euro en je bent klaar om te gaan.
http://tweakers.net/revie(...)asisgamesysteem.htmlquote:Op dinsdag 6 november 2012 13:53 schreef Vault-Boy het volgende:
[..]
Dan vraag ik me af watDan moet ie alsnog weer z'n pc upgrade als die een ander spel niet kan spelen. 300 a 400 is denk ik weer net te weinig om een leuke pc te maken. Het is wel zo dat je geen pc van 2000 euro meer hoeft te kopen, maar 300 a 400 is weer net te weinig.
Hmmm wel een erg budgetsysteem.quote:Op dinsdag 6 november 2012 13:57 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
http://tweakers.net/revie(...)asisgamesysteem.html
420 euro, heb je een redelijk ding
Wehkamp 40 euro. Bij welke afzetters zit je te kijken dan?quote:Op dinsdag 6 november 2012 13:55 schreef fyah het volgende:
CoD Black Ops 2: 59,99¤
kan dat ergens goedkoper voor pc?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |