Kan wel wezen, maar het hoort niet. 90% krijgen voor een proef met zo'n storingsfout is gewoon belachelijkquote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:08 schreef Revanches het volgende:
De fouten waren in een grijs deel, geen onderdeel van een van de oefeningen, vertelt het int. jurylid in de studio van de NOS.
tis idd calimero gedrag ten top hierquote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:09 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
De jury zal er inderdaad minder verstand van hebben dan Fokkers die dit voor t eerst kijken
Die post niet begrijpenquote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:09 schreef vincerusso het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
sorry hoor maar dan is het beste ervan af met ze
Ja en nogmaals, dan had ze 89% gehad, had ze ook gewonnenquote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:10 schreef alors het volgende:
[..]
Kan wel wezen, maar het hoort niet. 90% krijgen voor een proef met zo'n storingsfout is gewoon belachelijk
Die zevenkampster zou een medaille gaan halenquote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Klopt.
Wacht, zeiden we dat 4 jaar terug niet ook al?
Je begrijpt het dus niet eensquote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:09 schreef vincerusso het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
sorry hoor maar dan is het beste ervan af met ze
Ook goed, er zijn heel veel Nederlandse paarden.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:09 schreef Lann555 het volgende:
[..]
Springen is wel leuk ja. Ik wil echter wel dat het paard de medaille krijgt. Die doet veel meer dan die klojo er bovenop
Ik vind sommige wel leukquote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:09 schreef motorbloempje het volgende:
Kap eens met die vertyfde VI plaatjes, doe dat maar lekker in 't VI-topic ofzo.
Als die klojo er niet bovenop zat zou het paard in het midden van de bak stilstaan en om zich heen staan kijken 10 minuten lang.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:10 schreef Fairfax het volgende:
[..]
Ook goed, er zijn heel veel Nederlandse paarden.
Dat is fucking baas.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:10 schreef Nielsch het volgende:
Ze moeten eigenlijk alleen paardenraces doen op de OS.
Is tenminste ook een echte klassieke Olympische Sport.
Dat is dus lekker subjectief. Maar jij mag dat vinden hoor!quote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:09 schreef marcodej het volgende:
[..]
Dus tussen de 'oefeningen' mag je zoveel mogelijk fouten maken als je wil?
Tuurlijk was de Britse de terechte winnaar verder. Nederlandse was minder indrukwekkend.
Het is ondoorzichtig en in combinatie met verlies is dat wat moeilijk te verteren.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:09 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
De jury zal er inderdaad minder verstand van hebben dan Fokkers die dit voor t eerst kijken
Je snapt het weer eens niet.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:09 schreef vincerusso het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
sorry hoor maar dan is het beste ervan af met ze
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |