abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 9 augustus 2012 @ 16:48:38 #1
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_115341821

Welkom in alweer het 2772e deel van de Algemene Kennis Quiz!
We nodigen iedereen graag uit om mee te doen, maar lees dan wel eerst deze openingspost een keer goed door.



Geef slechts één antwoord per keer. Pas wanneer de vraagsteller aangeeft dat het niet juist is, mag je opnieuw een antwoord geven. Wanneer je een ingeving krijgt en toch een nieuw antwoord wilt geven, geef dan duidelijk aan dat je eerdere post niet meer geldt. Als er meerdere antwoorden op een vraag zijn, dan mag je er net zoveel, en dus niet één meer, geven als dat de vraagsteller aangeeft te willen horen.

Bewerk je antwoord nooit. Spelfouten, toevoegingen of verbeteringen zijn geen geldige redenen om je antwoord te editten. Wanneer je iets op je antwoord hebt aan te merken, post dat dan in een nieuw bericht. Wanneer een post bewerkt blijkt te zijn, is deze per direct ongeldig.

Opzoeken is verboden. Het gebruik van internetpagina's, encyclopedieën, platenhoezen, boeken en elke andere bron is absoluut niet toegestaan. Ook vragen aan huisgenoten, een moeder die meeleest en haar mond niet kan houden of geflashed worden bij het chatten wordt als opzoeken beschouwd. Wanneer blijkt dat je je hier toch schuldig aan hebt gemaakt, krijg je minpunten en word je mogelijk voor een paar delen uitgesloten.


Je krijgt 15 minuten om een nieuwe vraag te stellen, vanaf het moment dat jouw antwoord is goedgekeurd. Na 15 minuten mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en wordt jouw punt ingetrokken. Mooie boel! Een uitzondering wordt gemaakt wanneer de goedkeuring langer dan 15 minuten op zich laat wachten (tussen 23:00 uur en 07:00 uur wordt 5 minuten wachttijd op goedkeuring aangehouden, daarna mag je gaan slapen). Er is verder niet één geldige reden om geen nieuwe vraag te stellen.

Formuleer je vraag duidelijk. Wanneer een vraag meerdere antwoorden heeft, geef dan duidelijk aan hoeveel je er wilt horen en of ze in één post moeten staan. Wanneer je dit niet aangeeft, gaat het punt naar degene die als laatste het antwoord compleet maakt. Geef specifiek aan wat voor antwoord je verwacht (dus niet Waarvandaan .. ?, maar Uit welk continent/land/dorp .. ? en niet Wat voor dier .. ?, maar Wat voor soort slang/vis/beer .. ?). Vermijd verder het gebruik van een schuine streep (bijv. Welk lied / van wie?), omdat het niet duidelijk maakt of je beide vragen (lied en artiest) beantwoord wilt hebben, of slechts één van de vragen (lied of artiest). Tot slot het verzoek om je vragen dikgedrukt te stellen, zodat iedereen kan zien dat het een quizvraag betreft.

Wissel het onderwerp zoveel mogelijk af. Stel niet vaker dan 3 keer een vraag over hetzelfde onderwerp, maar nog beter is om voor elke nieuwe vraag een ander onderwerp te kiezen. Zo blijven deelnemers gemotiveerder dan wanneer er telkens een vraag komt over een onderwerp waar ze minder van weten.

Vermijd ordinaire gokvragen. Vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, etc. hebben vaak weinig met algemene kennis te maken en een hoop gegok is dan ook het gevolg.

Houd het topic actief. Geef tijdig aan of een antwoord fout is en plaats hints wanneer een vraag lastig blijkt te zijn. Als het juiste antwoord maar niet komt, dan mag je een nieuwe vraag stellen. Je mag zelf kiezen of je het antwoord op jouw vorige vraag geeft, of dat je die vraag open laat staan. In dat laatste geval mag men de vorige vraag nog beantwoorden voordat het topic gesloten is.


Als vraagsteller ben jij degene die een antwoord goedkeurt. Het punt geven doe je door de actuele stand van het topic te kopiëren en bij de juiste gebruiker een punt op te tellen. Doe dit dikgedrukt voor de duidelijkheid. Wanneer een gebruiker nog niet in de lijst staat, voeg hem of haar dan gewoon toe. Elk 10e topic worden er dubbele punten gegeven.

Probeer binnen 15 minuten een antwoord goed of af te keuren. Wanneer je 15 minuten niks van je laat horen, mag een andere deelnemer een antwoord controleren en eventueel goedkeuren. Als het juiste antwoord dan nog niet gegeven is, mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en blijft jouw vraag open staan.

Een juist antwoord is een juist antwoord. Wanneer iemand een goed antwoord geeft dat je eigenlijk niet wilde horen, dan is dat jammer voor jou en dien je het alsnog goed te keuren. Voorkom zulke situaties door je vraag dus duidelijk te formuleren.

Wees soepel met spellingsfouten. Door het soms hoge tempo worden letters nog wel eens vergeten of omgedraaid. Ook bij (buitenlandse) namen mag je niet verwachten dat ze foutloos gespeld worden. Afkortingen zullen ook regelmatig als antwoord gegeven worden, als vraagsteller mag je zelf beslissen of je daar genoegen mee neemt.


Probeer slowchatten te beperken. Het is niet verboden, maar het is niet de bedoeling dat vragen en antwoorden worden bedolven onder offtopic geneuzel. Als je echt graag wilt slowchatten kun je in de AKQ Slowchat-reeks terecht.
De actuele stand tot topic 2750 vind je hier, met dank aan Flitspaal!

De stand van alle topics vind je hier, met dank aan Mark_V, ScottTracy, Ofyles2 en Flitspaal!
De score wordt tegenwoordig geüpdatet door Flitspaal! _O_

Discussies over vragen, antwoorden of andere dingen waar je het niet mee eens bent of gewoon iets over kwijt wilt, kun je kwijt in het AKQ-discussietopic.

Oude delen teruglezen kan gemakkelijk via de Topicreeks: AKQ - Algemene Kennis Quiz.

Dan wensen we je tenslotte nog veel succes en plezier in deze reeks!

:P
pi_115341916
quote:
:X was een Nederlands zangduo bestaande uit :X en :X
:X trad reeds in zijn jeugd op met accordeon op bruiloften en partijen. Hij ontmoette :X in december 1959 en trouwde met haar op 21 mei 1960. Beiden waren op dat moment achttien jaar oud. In 1969 startte het echtpaar een Café aan de 2e Nassaustraat in Amsterdam.
Welk zangduo schuilt hier achter :X ?
  Moderator / KerstCrewQuizWinner donderdag 9 augustus 2012 @ 16:58:44 #3
39237 crew  H_T
2733
pi_115342340
Gert en Hermien
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
pi_115342370
Ik moet even weg. antwoord in spoiler

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_115343155
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 16:58 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Gert en Hermien
Wellicht al gecheckt, maar ik heb gespiekt en dit is fout.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_115343209
Hint: naam van het cafe is de voornaam van de man, voorafgegaand door een bijvoeglijk naamwoord dat iets zegt over zijn lichaam.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  donderdag 9 augustus 2012 @ 17:22:20 #7
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_115343282
quote:
1s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 17:17 schreef plagvreugd het volgende:

[..]

ik heb gespiekt.
  Trouwste user 2022 donderdag 9 augustus 2012 @ 17:22:27 #8
7889 tong80
Spleenheup
pi_115343285
Niet bepaald een befaamd zangduo. Plaatselijk misschien. Maar zonder hun zoon kende niemand ze.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115344117
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 17:22 schreef tong80 het volgende:
Niet bepaald een befaamd zangduo. Plaatselijk misschien. Maar zonder hun zoon kende niemand ze.

:P
Inderdaad, dat zou mijn volgende hint zijn. Zoon is zanger.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  Moderator / KerstCrewQuizWinner donderdag 9 augustus 2012 @ 17:57:23 #10
39237 crew  H_T
2733
pi_115344398
Zit er iemand in het topic die nog niet heeft gespiekt?
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
pi_115344709
Bolle Jan? De vader van Rene Froger?
pi_115345409
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 18:10 schreef HilarityEnsues het volgende:
Bolle Jan? De vader van Rene Froger?
Yep. Eigenlijk moet je de voornaam van zn vrouw ook weten, maar wat mij betreft pak je t punt.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_115345635
quote:
1s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 18:35 schreef plagvreugd het volgende:

[..]

Yep. Eigenlijk moet je de voornaam van zn vrouw ook weten, maar wat mij betreft pak je t punt.
Ja, die wist ik niet. Ria ofzo? Nou ja, doet er niet meer toe.

stand 2772
1 HilarityEnsues

nieuwe vraag:

Artiest/groep en titel:

Got myself a cryin', talkin', sleepin', walkin', :X
Gotta do my best to please her, just cos she's a :X
Got a rovin' eye and that is why she satisfies my soul.
Got the one and only walkin', talkin', :X
Take a look at her hair, it's real,
And if you don't believe what I say, just feel.
  Moderator / KerstCrewQuizWinner donderdag 9 augustus 2012 @ 18:43:10 #14
39237 crew  H_T
2733
pi_115345660
Living Doll van Cliff Richard (al dan niet met The Young Ones)
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
pi_115345692
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 18:43 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Living Doll van Cliff Richard (al dan niet met The Young Ones)
^O^

stand 2772
1 HilarityEnsues
1 Hawaii_Tim
  Moderator / KerstCrewQuizWinner donderdag 9 augustus 2012 @ 18:47:05 #16
39237 crew  H_T
2733
pi_115345785
Wat is het idee achter het decanteren van wijn?
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
pi_115346470
Is dat met hals omlaag bewaren zodat de kurk niet uitdroogt?
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  Moderator / KerstCrewQuizWinner donderdag 9 augustus 2012 @ 19:12:50 #18
39237 crew  H_T
2733
pi_115346614
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 19:08 schreef plagvreugd het volgende:
Is dat met hals omlaag bewaren zodat de kurk niet uitdroogt?
:N
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
pi_115346655
Oh. Is het dan het voorproeven om te testen of hij nog goed is, meer specifiek of er geen kurk in zit?
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  Moderator / KerstCrewQuizWinner donderdag 9 augustus 2012 @ 19:17:09 #20
39237 crew  H_T
2733
pi_115346760
Ook niet. Ik ga even eten, zo terug :W
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
pi_115346986
Is het de fles wijn even zonder kurk laten staan zodat er lucht bij de wijn komt?
gr gr
  Moderator / KerstCrewQuizWinner donderdag 9 augustus 2012 @ 19:44:58 #22
39237 crew  H_T
2733
pi_115347787
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 19:24 schreef Quyxz_ het volgende:
Is het de fles wijn even zonder kurk laten staan zodat er lucht bij de wijn komt?
Decanteren is het overschenken van wijn naar bijvoorbeeld een karaf. Maar ik vroeg naar het idee erachter, en dat is inderdaad om lucht bij de wijn te laten

stand 2772
1 HilarityEnsues
1 Hawaii_Tim
1 Quyxz_
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
pi_115348158
Had ik het toch ergens in mijn hoofd zitten, maar dat overschenken klinkt wel logischer ja. :P

Welke 8 verschillende karakters kan je kiezen in Mario Kart 64 (uit 1997) om je kart te besturen?
gr gr
pi_115348317
ik doe eens gek en roep Super Mario
en dan Luigi, die paddenstoel die vast ook een naam heeft en dan ben ik alweer leeg :)
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_115348376
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 19:56 schreef plagvreugd het volgende:
ik doe eens gek en roep Super Mario
en dan Luigi, die paddenstoel die vast ook een naam heeft en dan ben ik alweer leeg :)
Het zijn de 8 meest standaard karakters uit de hele Mario reeks denk ik. :P
Mario en Luigi zijn alvast goed.
gr gr
pi_115348431
kan de prinses ook autorijden?
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_115348663
Toad
Bowser
Yoshi
Wario
pi_115348746
Donkey Kong
Koopa Troopa
pi_115348911
Mario
Luigi
Toad
Bowser
Yoshi
Wario
Donkey Kong

Is allemaal goed, nu nog 1 naam.

(Koopa Troopa zat wel in Super Mario Kart, maar niet in Mario Kart 64)
gr gr
pi_115348990
Waluigi?
pi_115349073
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 20:11 schreef HilarityEnsues het volgende:
Waluigi?
Nee. Het karakter is eigenlijk al genoemd, maar nog niet correct...
gr gr
pi_115349100
Princess Peach?
pi_115349116
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 20:13 schreef HilarityEnsues het volgende:
Princess Peach?
Gewoon Peach, maar het is goed. :Y

stand 2772
2 HilarityEnsues :Y
1 Hawaii_Tim
1 Quyxz_
gr gr
pi_115349310
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 20:14 schreef Quyxz_ het volgende:

[..]

Gewoon Peach, maar het is goed. :Y
Hoezo, ze is toch HKH? Anyway.

Hoe heet dit konijnenras?

pi_115349409
ken maar 1 ras, de vlaamse reus.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_115349513
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 20:19 schreef plagvreugd het volgende:
ken maar 1 ras, de vlaamse reus.
Kan zijn, maar dat is ook wel gewoon goed.

stand 2772
2 HilarityEnsues
1 Hawaii_Tim
1 Quyxz_
1 plagvreugd
pi_115349731
Hoezee!

Hoe heet die partij van Hero Brinkman ook alweer? En die van Jan Nagel / Henk Krol?
Ik wil dus twee antwoorden, wie het tweede geeft krijgt het punt. En ik wil de volledige naam, geen afkortingen.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_115349915
Onafhankelijk Burger Platform (Engelse ziekte...).
pi_115350013
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 20:28 schreef HilarityEnsues het volgende:
Onafhankelijk Burger Platform (Engelse ziekte...).
Dat was de Onafhankelijke Burger Partij en dat was de oude naam, nu hij met de partij van Rita Verdonk is gefuseerd hebben ze weer een andere naam bedacht.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_115350061
Democratisch Politiek Keerpunt (Brinkman)
50+ (Nagel)
pi_115350138
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 20:30 schreef remcoP het volgende:
Democratisch Politiek Keerpunt (Brinkman)
50+ (Nagel)
yepyep

stand 2772
2 HilarityEnsues
1 Hawaii_Tim
1 Quyxz_
1 plagvreugd
1 remcoP
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_115350602
Na 3 weken vakantie is lastig een vraag te verzinnen.
Dan maak ik hem maar vakantie-gerelateerd.

Wat?
  Trouwste user 2022 donderdag 9 augustus 2012 @ 20:45:12 #43
7889 tong80
Spleenheup
pi_115350803
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 20:41 schreef remcoP het volgende:
Na 3 weken vakantie is lastig een vraag te verzinnen.
Dan maak ik hem maar vakantie-gerelateerd.
[ afbeelding ]
Wat?
Twee groene struiken op een grasveld ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115351018
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 20:45 schreef tong80 het volgende:

[..]

Twee groene struiken op een grasveld ?

:P
Die zijn zeker te zien ja, al zocht ik naar de naam van dit paleis.
  Trouwste user 2022 donderdag 9 augustus 2012 @ 20:50:56 #45
7889 tong80
Spleenheup
pi_115351103
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 20:49 schreef remcoP het volgende:

[..]

Die zijn zeker te zien ja, al zocht ik naar de naam van dit paleis.
Wees dan iets duidelijker in je vraagstelling :(

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115351195
Het Winterpalast?
pi_115352216
Versailles?
I see peas of green, red roses too....
pi_115352565
Ander land
pi_115353707
Dit was de zomerresidentie van de Habsburgers.
pi_115355254
In Wenen
  Trouwste user 2022 donderdag 9 augustus 2012 @ 21:59:37 #51
7889 tong80
Spleenheup
pi_115355848
Zonnepaleis ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115356561
nee, ik doe wel een andere
SPOILER: Het antwoord
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:) (Baumgarten (Wenen), 14 juli 1862 – Wenen, 6 februari 1918) was een Oostenrijkse symbolistische schilder.
Wie?
  Trouwste user 2022 donderdag 9 augustus 2012 @ 22:23:30 #53
7889 tong80
Spleenheup
pi_115357995
Klimt ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115358520
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 22:23 schreef tong80 het volgende:
Klimt ?

:P
stand 2772
2 HilarityEnsues
1 Hawaii_Tim
1 Quyxz_
1 plagvreugd
1 remcoP
1 tong80
  Trouwste user 2022 donderdag 9 augustus 2012 @ 22:56:26 #55
7889 tong80
Spleenheup
pi_115360099
XXXXXXX werd vanaf 1970 eens per maand op zaterdagavond rechtstreeks uitgezonden door de VARA. Geregeld liep het programma (net als Voor de vuist weg) uit en overschreed het ruimschoots de voor het programma gereserveerde tijd van ongeveer 2 uur. Het Orkest Tony Nolte zorgde voor de muzikale begeleiding.

Vier tweetallen nemen het tegen elkaar op in allerlei spelletjes, waarna er uiteindelijk twee personen in de finale terechtkomen. Ze moeten na elkaar in een witte stoel plaatsnemen om drie algemene kennisvragen te beantwoorden.


:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator / KerstCrewQuizWinner donderdag 9 augustus 2012 @ 23:05:35 #56
39237 crew  H_T
2733
pi_115360606
Wiekent kwis?
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  Trouwste user 2022 donderdag 9 augustus 2012 @ 23:14:45 #57
7889 tong80
Spleenheup
pi_115361114
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 23:05 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Wiekent kwis?
Warm. Die was van de AVRO.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator / KerstCrewQuizWinner donderdag 9 augustus 2012 @ 23:23:39 #58
39237 crew  H_T
2733
pi_115361615
Het is van ver voor mijn tijd. Ehm, wat had je nog meer... Een van de acht?
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  Trouwste user 2022 donderdag 9 augustus 2012 @ 23:31:42 #59
7889 tong80
Spleenheup
pi_115362108
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 23:23 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Het is van ver voor mijn tijd. Ehm, wat had je nog meer... Een van de acht?
stand 2772
2 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim :)
1 Quyxz_
1 plagvreugd
1 remcoP
1 tong80

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator / KerstCrewQuizWinner donderdag 9 augustus 2012 @ 23:36:44 #60
39237 crew  H_T
2733
pi_115362387
Welk biermerk noemt zich 'Die Königin unter den Bieren'?
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  Trouwste user 2022 vrijdag 10 augustus 2012 @ 00:09:17 #61
7889 tong80
Spleenheup
pi_115364339
quote:
0s.gif Op donderdag 9 augustus 2012 23:36 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Welk biermerk noemt zich 'Die Königin unter den Bieren'?
Bittbürger ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 00:12:54 #62
39237 crew  H_T
2733
pi_115364496
:N Ander Duits merk
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  Trouwste user 2022 vrijdag 10 augustus 2012 @ 00:16:23 #63
7889 tong80
Spleenheup
pi_115364658
Kronberger ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 00:27:52 #64
39237 crew  H_T
2733
pi_115365056
Weer een andere. Begint met een W
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
pi_115365076
Warsteiner?
gr gr
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 00:29:07 #66
39237 crew  H_T
2733
pi_115365109
Tong probeert, Q scoort!

stand 2772
2 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim
2 Quyxz_
1 plagvreugd
1 remcoP
1 tong80
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
pi_115365183
Dat doet mij goed. :7

Welke meteorenzwerm bereikt dit weekend zijn maximum?
gr gr
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 00:32:13 #68
39237 crew  H_T
2733
pi_115365217
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 00:31 schreef Quyxz_ het volgende:
Dat doet mij goed. :7

Welke meteorenzwerm bereikt dit weekend zijn maximum?
Die ene, je weet wel, met die niet al te moeilijke naam
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
pi_115365470
Tja, dat is subjectief. :P

P...
gr gr
pi_115366084
Andere makkelijkere vraag om de boel een beetje op gang te houden:

Noem 3 steden in Noorwegen, buiten Oslo om.
gr gr
pi_115367077
Bergen voss lillehammer
To err is human, to forgive bovine.
pi_115367414
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 01:37 schreef ß het volgende:
Bergen voss lillehammer
:Y

stand 2772
2 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim
2 Quyxz_
1 plagvreugd
1 remcoP
1 tong80
1 ß :Y
gr gr
pi_115367457
Wie was de eerste Nederlandse vrouwelijke arts?
To err is human, to forgive bovine.
pi_115367477
Aletta Jacobs
gr gr
pi_115367496
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 01:54 schreef Quyxz_ het volgende:
Aletta Jacobs
stand 2772
2 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim
3 Quyxz_
1 plagvreugd
1 remcoP
1 tong80
1 ß
To err is human, to forgive bovine.
pi_115367565
Het bestaan van welke planeten is voornamelijk afgeleid van indirecte waarnemingen en daarop gebaseerde berekeningen?
gr gr
pi_115367602
exoplaneten
To err is human, to forgive bovine.
pi_115367631
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 01:59 schreef ß het volgende:
exoplaneten
:Y

stand 2772
2 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim
3 Quyxz_
1 plagvreugd
1 remcoP
1 tong80
2 ß :Y
gr gr
pi_115367699
Waarvan kennen we Clippit?
To err is human, to forgive bovine.
pi_115367849

antwoord:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
To err is human, to forgive bovine.
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 02:13:49 #81
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_115367916
ah dat figuurtje van word denk ik
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 02:29:50 #82
39237 crew  H_T
2733
pi_115368216
Onder andere van Word.

stand 2772
2 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim
3 Quyxz_
1 plagvreugd
1 remcoP
1 tong80
2 ß
1 lubje25
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  Trouwste user 2022 vrijdag 10 augustus 2012 @ 06:59:15 #83
7889 tong80
Spleenheup
pi_115369598
Goeiemorgen.

Zeg maar als ik een vraag moet stellen.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115370106
goedemorgen.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  Trouwste user 2022 vrijdag 10 augustus 2012 @ 08:38:35 #85
7889 tong80
Spleenheup
pi_115370183
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 08:29 schreef plagvreugd het volgende:
goedemorgen.
Waar wil je een vraag over ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115370264
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 08:38 schreef tong80 het volgende:

[..]

Waar wil je een vraag over ?

:P
maakt me niet uit, zolang het geen sport/auto's betreft.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  Trouwste user 2022 vrijdag 10 augustus 2012 @ 08:51:57 #87
7889 tong80
Spleenheup
pi_115370317


Wie ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115370367
geen idee
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 09:07:55 #89
319567 HilarityEnsues
Drowning in pussy
pi_115370512
Bram Vermeulen?
pi_115370592
een hint zou welkom zijn...
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  Trouwste user 2022 vrijdag 10 augustus 2012 @ 09:16:57 #91
7889 tong80
Spleenheup
pi_115370662
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 09:07 schreef HilarityEnsues het volgende:
Bram Vermeulen?
Redelijk in de goede richting.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115370854
Lennaert Nijgh?
- Why do people have to die?
- To make life important. None of us know how long we've got. Which is why we have to make each day matter.
- Six Feet Under
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, infinite
  Trouwste user 2022 vrijdag 10 augustus 2012 @ 09:30:51 #93
7889 tong80
Spleenheup
pi_115370885
quote:
7s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 09:28 schreef outtayourleague het volgende:
Lennaert Nijgh?
stand 2772
2 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim
3 Quyxz_
1 plagvreugd
1 remcoP
1 tong80
2 ß
1 lubje25
1 outtayourleague :)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115371021
Het :P is een snaarinstrument dat met toetsen bespeeld wordt. Vóór het ontstaan van de piano was het met het pijporgel het belangrijkste toetsinstrument. In tegenstelling tot de piano (waarbij de snaren aangeslagen worden) worden de snaren van een :P getokkeld. Het geluid van een :P lijkt wat op dat van een luit, maar dan luider.

:P ?
- Why do people have to die?
- To make life important. None of us know how long we've got. Which is why we have to make each day matter.
- Six Feet Under
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, infinite
pi_115371220
K....c.....
- Why do people have to die?
- To make life important. None of us know how long we've got. Which is why we have to make each day matter.
- Six Feet Under
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, infinite
pi_115371494
te moeilijk, of is er niemand?
- Why do people have to die?
- To make life important. None of us know how long we've got. Which is why we have to make each day matter.
- Six Feet Under
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, infinite
pi_115371526
geen idee
“It's gonna be legend-... wait for it... and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is DAIRY!”
pi_115371593
SPOILER: antwoord
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
nieuwe dan maar

:X is een niet-geweven textielsoort die wordt vervaardigd door samenpersing van wol. De vezels vormen de structuur van de stoffen.
:X was vermoedelijk de eerste vorm van textiel die de mens vervaardigde, al komt ook een prehistorische manier van ineenvlechting van plantenstrengen daarvoor in aanmerking. In elk geval ging de uitvinding van het :X die van het weven en het breien ruimschoots voor. De oudste bewaarde :X resten dateren van ca. 6500 voor Christus en werden gevonden in Klein-Azië.


:X ?
- Why do people have to die?
- To make life important. None of us know how long we've got. Which is why we have to make each day matter.
- Six Feet Under
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, infinite
pi_115371614
dat kan alleen maar vilt zijn gezien "niet geweven"
“It's gonna be legend-... wait for it... and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is DAIRY!”
pi_115371622
klavecimbel
To err is human, to forgive bovine.
pi_115371658
quote:
2s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 10:06 schreef RanTheMan het volgende:
dat kan alleen maar vilt zijn gezien "niet geweven"
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 10:06 schreef ß het volgende:
klavecimbel
stand 2772
2 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim
3 Quyxz_
1 plagvreugd
1 remcoP
1 tong80
3 ß
1 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan

RanTheMan mag een nieuwe vraag stellen
- Why do people have to die?
- To make life important. None of us know how long we've got. Which is why we have to make each day matter.
- Six Feet Under
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, infinite
pi_115371706
Hoe heet de ex-vrouw van Marc Dutroux?
“It's gonna be legend-... wait for it... and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is DAIRY!”
pi_115371740
Michelle Martin
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 10:14:12 #104
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_115371784
Kwam er vorige week pas achter dat ze samen kinderen hebben. Kan me niet voorstellen hoe het voor hen moet zijn om met zulke ouders door het leven te moeten
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_115371806
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 10:14 schreef Mark het volgende:
Kwam er vorige week pas achter dat ze samen kinderen hebben. Kan me niet voorstellen hoe het voor hen moet zijn om met zulke ouders door het leven te moeten
Die Marc DuTroux dacht zelf dat hij nog wel vrij zou komen :')
pi_115371809
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 10:12 schreef Ajacied422 het volgende:
Michelle Martin
stand 2772
2 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim
3 Quyxz_
1 plagvreugd
1 remcoP
1 tong80
3 ß
1 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422

quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 10:14 schreef Mark het volgende:
Kwam er vorige week pas achter dat ze samen kinderen hebben. Kan me niet voorstellen hoe het voor hen moet zijn om met zulke ouders door het leven te moeten
tsja
“It's gonna be legend-... wait for it... and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is DAIRY!”
pi_115371820
Wie is/was de opvolger van Bram van der Vlugt als Sinterklaas?
pi_115371866
Kees Flodder
“It's gonna be legend-... wait for it... and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is DAIRY!”
pi_115371884
quote:
2s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 10:17 schreef RanTheMan het volgende:
Kees Flodder
Graag de naam van de acteur ;)
pi_115371924
Stefan de Walle
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_115371937
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 10:17 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Graag de naam van de acteur ;)
Weet ik niet helemaal :( Stefan Wal oid
“It's gonna be legend-... wait for it... and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is DAIRY!”
pi_115371943
stand 2772
2 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim
3 Quyxz_
1 plagvreugd
1 remcoP
1 tong80
3 ß
1 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
1 Da_Sandman
pi_115371984
Welke twee hockeyers scoorden gister ieder drie keer in de 9-2 overwinning op Team GB?
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_115371996
Billy Bakker?
“It's gonna be legend-... wait for it... and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is DAIRY!”
pi_115372009
Da's één.
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 10:23:30 #116
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_115372022
weusthof
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 10:27:50 #117
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_115372146
Vraag van RemcoP:
Shloss Schonbrunn, met puntjes op de o.

_O_
pi_115372176
quote:
2s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 10:23 schreef Flitspaal het volgende:
weusthof
stand 2772
2 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim
3 Quyxz_
1 plagvreugd
1 remcoP
1 tong80
3 ß
1 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
1 Da_Sandman
1 Flitspaal
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 10:37:06 #119
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_115372420
Naam van de NL BMX-er die zich niet voor de halve finale heeft geplaatst.
  Trouwste user 2022 vrijdag 10 augustus 2012 @ 10:47:32 #120
7889 tong80
Spleenheup
pi_115372692
quote:
2s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 10:37 schreef Flitspaal het volgende:
Naam van de NL BMX-er die zich niet voor de halve finale heeft geplaatst.
Van Gorkum ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115372706
quote:
2s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 10:37 schreef Flitspaal het volgende:
Naam van de NL BMX-er die zich niet voor de halve finale heeft geplaatst.
Jelle van Gorkom
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 10:48:55 #122
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_115372724
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 10:47 schreef tong80 het volgende:

[..]

Van Gorkum ?

:P
stand 2772
2 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim
3 Quyxz_
1 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
1 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
1 Da_Sandman
2 Flitspaal

Schonbrunn was goed.
  Trouwste user 2022 vrijdag 10 augustus 2012 @ 10:56:39 #123
7889 tong80
Spleenheup
pi_115372927
In welk onderdeel won Pierre de Coubertine, de oprichter van de moderne spelen, een gouden Olympische medaille ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 10:58:16 #124
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_115372963
literatuur/poezie
  Trouwste user 2022 vrijdag 10 augustus 2012 @ 11:05:20 #125
7889 tong80
Spleenheup
pi_115373125
stand 2772
2 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim
3 Quyxz_
1 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
1 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
1 Da_Sandman
3 Flitspaal :)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 11:16:50 #126
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_115373411
Wie is de huidig demissionair minister van Buitenlandse Zaken?
pi_115373448
Uri Rosenthal
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 11:21:45 #128
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_115373519
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 11:18 schreef plagvreugd het volgende:
Uri Rosenthal
stand 2772
2 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim
3 Quyxz_
2 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
1 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
1 Da_Sandman
3 Flitspaal
pi_115373537
Erlang :X
Weibull :X
Gamma :X
F- :X
Wat is :X?
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 11:28:01 #130
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_115373687
side?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 11:28:32 #131
319567 HilarityEnsues
Drowning in pussy
pi_115373700
distributie
pi_115373734
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 11:28 schreef HilarityEnsues het volgende:
distributie
verdeling/distributie

stand 2772
3 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim
3 Quyxz_
2 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
1 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
1 Da_Sandman
3 Flitspaal
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 11:34:49 #133
319567 HilarityEnsues
Drowning in pussy
pi_115373867
Cryptisch. Wat bedoel ik?

  vrijdag 10 augustus 2012 @ 11:36:53 #134
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_115373938
penny lane
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 11:37:03 #135
59287 Grumpey
Het zonnetje in huis
pi_115373942
De weg naar Rome? Geen idee.
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 11:37:35 #136
319567 HilarityEnsues
Drowning in pussy
pi_115373963
quote:
2s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 11:36 schreef lubje25 het volgende:
penny lane
stand 2772
3 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim
3 Quyxz_
2 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
2 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
1 Da_Sandman
3 Flitspaal
pi_115373972
quote:
2s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 11:36 schreef lubje25 het volgende:
penny lane
ha ja, leuk :)
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 11:44:07 #138
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_115374145
Welke band?

Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 11:44:57 #139
319567 HilarityEnsues
Drowning in pussy
pi_115374169
Keane?
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 11:45:14 #140
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_115374175
mumford and sons
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 11:45:45 #141
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_115374186
quote:
2s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 11:45 schreef Flitspaal het volgende:
mumford and sons
stand 2772
3 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim
3 Quyxz_
2 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
2 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
1 Da_Sandman
4 Flitspaal
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 11:47:05 #142
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_115374229
Hoe heet de broer van Carly in ICarly?
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 11:53:23 #143
142210 slaveloos
laveloos tot de deurmat
pi_115374400
spencer
Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 11:54:10 #144
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_115374419
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 11:53 schreef slaveloos het volgende:
spencer
stand 2772
3 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim
3 Quyxz_
2 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
2 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
1 Da_Sandman
4 Flitspaal
1 slaveloos
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 12:13:49 #145
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_115375152
-O- :O
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_115375322
quote:
2s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 12:13 schreef lubje25 het volgende:
-O- :O
DM gestuurd. And now... we wait.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 12:19:45 #147
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_115375387
25 minuten: punt intrekken en doorgaan
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_115375684
Yep, doe wel een opstarter...
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_115375748
Uit welk TV-programma komt de term 'grote grijze geitenbreier' en wie was hij? (twee antwoorden dus, een makkelijke en een moeilijke)
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 12:30:39 #150
319567 HilarityEnsues
Drowning in pussy
pi_115375811
De fillum van Ome Willem? Harry Banninck?
pi_115375816
film van ome willem
pi_115375835
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 12:30 schreef HilarityEnsues het volgende:
De fillum van Ome Willem? Harry Banninck?
Ja en nee. (dacht ik eigenlijk ook, maar hij was hoofd-geitenbreier)
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 12:33:12 #153
319567 HilarityEnsues
Drowning in pussy
pi_115375905
Ik zie er wel een gezicht bij, maar is die man dan nog van iets anders bekend?
pi_115375965
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 12:33 schreef HilarityEnsues het volgende:
Ik zie er wel een gezicht bij, maar is die man dan nog van iets anders bekend?
Nu ziet iedereen er een gezicht bij



quote:
:X (Amsterdam, 2 mei 1928 – Amstelveen, 13 december 1996) was een Nederlands accordeonist van wereldklasse. Bij het grote publiek was hij vooral bekend als muzikaal begeleider en "Grote Grijze Geitenbreier" in de kinderserie De film van Ome Willem met Edwin Rutten en collega-musici Harry Bannink en Frank Noya. De virtuoze muzikant begeleidde daarnaast op de plaat, in theaters en voor radio en televisie grote Nederlandse artiesten als Willy Alberti, Wim Sonneveld en Jasperina de Jong.
Wellicht is ie te moeilijk, over een paar minuten een alternatief.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_115376017
tja ik zou het ook niet weten.
pi_115376022
Initialen H.M.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_115376088
Alternatief: wat was de bijnaam van Harry Bannink in het programma?
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_115376107
hoofd-geitenbreier
pi_115376110
maar dat staat hierboven al ;)
pi_115376152
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 12:41 schreef De.Marcus het volgende:
maar dat staat hierboven al ;)
Oh ja, had ik al verklapt, stom. Ik verzin nog een alternatieve vraag.

* plagvreugd vindt dat het lekker gaat zo.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_115376171
"Leg neer die bal."
Welke cabaretier?
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 12:43:47 #162
319567 HilarityEnsues
Drowning in pussy
pi_115376188
Freek de Jonge?
pi_115376192
Dat moet Toon Hermans zijn.
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_115376226
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 12:43 schreef Da_Sandman het volgende:
Dat moet Toon Hermans zijn.
Yepyep

stand 2772
3 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim
3 Quyxz_
2 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
2 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
2 Da_Sandman
4 Flitspaal
1 slaveloos
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_115376291
Wie is de stem van de standaard voicemail van Hi?
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_115376386
Ik gok op die chick die vroeger van TMF zat, die doet ook de reclames toch, maar kom niet op d'r naam,. Isabel?
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_115376456
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 12:50 schreef plagvreugd het volgende:
Ik gok op die chick die vroeger van TMF zat, die doet ook de reclames toch, maar kom niet op d'r naam,. Isabel?
isabelle brinkman, van 3fm naar de anonimiteit, die?
“It's gonna be legend-... wait for it... and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is DAIRY!”
pi_115376483
quote:
2s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 12:52 schreef RanTheMan het volgende:

[..]

isabelle brinkman, van 3fm naar de anonimiteit, die?
Ha ja die bedoelde ik. Maar kan best helemaal fout zijn hoor :)
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_115376547
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 12:50 schreef plagvreugd het volgende:
Ik gok op die chick die vroeger van TMF zat, die doet ook de reclames toch, maar kom niet op d'r naam,. Isabel?
Inderdaad Isabelle Brinkman ja.

stand 2772
3 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim
3 Quyxz_
3 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
2 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
2 Da_Sandman
4 Flitspaal
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_115376798
Oh voornaam (en dan ook nog niet helemaal juist gespeld) is genoeg? U bent een goed mens :)

Waar kennen we John Reid, Bastiaan Geleijnse, en XXX van?
(XXX maakt het te makkelijk denk ik, als jullie het niet raden zal ik die naam onthullen (al klinkt onthullen een beetje te Hans-Klokachtig) )
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 13:03:49 #171
319567 HilarityEnsues
Drowning in pussy
pi_115376843
Fokke en Sukke?
pi_115376909
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 13:03 schreef HilarityEnsues het volgende:
Fokke en Sukke?
Yepyep. XXX = Jean-Marc van Tol, de tekenaar en meest prominente figuur van de drie.

stand 2772
4 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim
3 Quyxz_
3 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
2 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
2 Da_Sandman
4 Flitspaal
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 13:07:21 #173
319567 HilarityEnsues
Drowning in pussy
pi_115376947
Wat is de overeenkomst tussen Sir Alec Guinness en Ewan McGregor?
pi_115377046
Ze zijn Schots?
gr gr
pi_115377058
obi wan :)
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 13:11:14 #176
319567 HilarityEnsues
Drowning in pussy
pi_115377093
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 13:10 schreef De.Marcus het volgende:
obi wan :)
stand 2772
4 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim
3 Quyxz_
3 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
2 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
2 Da_Sandman
4 Flitspaal
1 De.Marcus
pi_115377101
de oudere Alec Guinness is uit starwars 4-5-6 ewan is uit 1-2-3
pi_115378119
sorry was even vertraagd... vraag komt eraan
pi_115378302
Vanavond begint de eredivisie weer.
Met welke wedstrijd?
pi_115378420
Willem II NAC
pi_115378889
stand 2772
4 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim
3 Quyxz_
3 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
2 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
2 Da_Sandman
4 Flitspaal
1 De.Marcus
1 Takata
pi_115379176
Dodoma is de hoofdstad van?
pi_115379359
Tanzania
gr gr
pi_115379543
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 14:07 schreef Quyxz_ het volgende:
Tanzania
.

Prima

Bedien u zelf even aan het punt ik zit mobiel.
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 14:15:31 #185
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_115379697
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 12:37 schreef plagvreugd het volgende:
Initialen H.M.
Dat was Harry Mooten (twijfel over het aantal O's)
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_115379788
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 14:15 schreef Mark het volgende:

[..]

Dat was Harry Mooten (twijfel over het aantal O's)
Dat is juist, geef Mark een punt svp
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_115379884
Hoe heet de groothertog van Luxemburg?
gr gr
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 14:25:13 #188
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_115380047
jan
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 14:25:32 #189
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_115380057
Jan :Y
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_115380090
Goed geprobeerd, maar helaas.

Jean (Jan) Benoît Guillaume Marie Robert Louis Antoine Adolphe Marc d'Aviano (Colmar-Berg, 5 januari 1921) was van 1964 tot 2000 groothertog van Luxemburg.

Het gaat dus om zijn zoon.
gr gr
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 14:28:27 #191
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_115380161
Dacht dat die ook Jan heette :@

Philip?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_115380251
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 14:28 schreef Mark het volgende:
Dacht dat die ook Jan heette :@

Philip?
:N

H...
gr gr
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 14:31:22 #193
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_115380286
Hans?
pi_115380474
Hendrik?
pi_115380512
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 14:35 schreef De.Marcus het volgende:
Hendrik?
:Y

stand 2772
4 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim
4 Quyxz_ :Y
3 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
2 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
2 Da_Sandman
4 Flitspaal
2 De.Marcus :Y
1 Takata
1 Mark :Y
gr gr
pi_115380878
In welk jaar zijn de deltawerken compleet verklaard (hint : dit was bij de oplevering van de Oosterscheldekering)?
pi_115380910
1986
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_115380949
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 14:48 schreef Da_Sandman het volgende:
1986
stand 2772
4 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim
4 Quyxz_
3 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
2 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
3 Da_Sandman
4 Flitspaal
2 De.Marcus
1 Takata
1 Mark
pi_115381045
Eigenlijk spelen ze een beetje vals, want bij de oplevering van de :X eind jaren '90 werden de Deltawerken weer compleet verklaard. Wat is :X?
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_115381060
Stormvloedkering
gr gr
pi_115381085
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 14:52 schreef Quyxz_ het volgende:
Stormvloedkering
Oosterscheldekering = Stormvloedkering :).
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_115381141
tja Maeslantkering :) en nog een keer later na ophoging dijken :)
pi_115381155
Dat ding dat ze qua grootte altijd vergelijken met de Eiffeltoren, kom niet op de naam verdorie.

quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 14:55 schreef De.Marcus het volgende:
tja Maeslantkering :) en nog een keer later na ophoging dijken :)
Dat dus.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_115381193
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 14:55 schreef De.Marcus het volgende:
tja Maeslantkering :) en nog een keer later na ophoging dijken :)
:).

stand 2772
4 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim
4 Quyxz_
3 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
2 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
3 Da_Sandman
4 Flitspaal
3 De.Marcus
1 Takata
1 Mark
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_115381266
Hmm snelle makkelijke vraag even tussendoor :)
Vandaag weer een bronzen plek erbij in de 470-klasse door 2 zeilsters :) Welke 2 ?
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 14:59:27 #206
242666 BeamofLight
Light in the darkness, Tafkap
pi_115381290
Lobke en Lisa
pi_115381300
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 14:59 schreef BeamofLight het volgende:
Lobke en Lisa
Lobke Berkhout en Lisa Westerhof :)

stand 2772
1 BeamofLight
4 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim
4 Quyxz_
3 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
2 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
3 Da_Sandman
4 Flitspaal
3 De.Marcus
1 Takata
1 Mark
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 15:01:43 #208
242666 BeamofLight
Light in the darkness, Tafkap
pi_115381358
Wie zijn dit?
De volmaker krijgt hem.

FedEx -
The Las Vegas Kid -
Pistol Pete -
The Scud -
The Body -
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 15:04:05 #209
319567 HilarityEnsues
Drowning in pussy
pi_115381433
FedEx = Roger Federer
The Las Vegas Kid = Andre Agassi
Pistol Pete = Pete Sampras
The Body = Elle McPherson
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 15:06:54 #210
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_115381506
Scud= Mark Philipoussis
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 15:07:15 #211
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_115381516
En ik denk dat de Body hier Mary pierce is
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 15:07:46 #212
242666 BeamofLight
Light in the darkness, Tafkap
pi_115381529
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 15:07 schreef Mark het volgende:
En ik denk dat de Body hier Mary pierce is
stand 2772
1 BeamofLight
4 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim
4 Quyxz_
3 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
2 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
3 Da_Sandman
4 Flitspaal
3 De.Marcus
1 Takata
2 Mark
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 15:11:50 #213
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_115381639
Welke film?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 15:12:03 #214
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_115381643
up
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 15:12:19 #215
142210 slaveloos
laveloos tot de deurmat
pi_115381652
up?
Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 15:12:27 #216
39237 crew  H_T
2733
pi_115381656
Up
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 15:12:48 #217
242666 BeamofLight
Light in the darkness, Tafkap
pi_115381670
down?
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 15:13:33 #218
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_115381689
Stand 2772
1 BeamofLight
4 HilarityEnsues
2 Hawaii_Tim
4 Quyxz_
3 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
2 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
3 Da_Sandman
5 Flitspaal
3 De.Marcus
1 Takata
2 Mark
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 15:17:05 #219
39237 crew  H_T
2733
pi_115381793
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 15:12 schreef BeamofLight het volgende:
down?


Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 15:18:42 #220
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_115381836
Wie regisseerde de film Down?
pi_115381901
was dat die remake van de lift?
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 15:20:57 #222
39237 crew  H_T
2733
pi_115381902
Dick Maas?
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 15:21:04 #223
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_115381906
Dick Maas?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_115381926
ja daar dacht ik ook aan :)
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 15:21:49 #225
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_115381939
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 15:20 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Dick Maas?
Stand 2772
1 BeamofLight
4 HilarityEnsues
3 Hawaii_Tim
4 Quyxz_
3 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
2 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
3 Da_Sandman
5 Flitspaal
3 De.Marcus
1 Takata
2 Mark
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 15:23:18 #226
39237 crew  H_T
2733
pi_115381979
In wat voor auto reed Sjakie in de tv-serie Flodder?
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
pi_115381985
2CV
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 15:24:20 #228
39237 crew  H_T
2733
pi_115382008
Stand 2772
1 BeamofLight
4 HilarityEnsues
3 Hawaii_Tim
4 Quyxz_
3 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
2 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
4 Da_Sandman
5 Flitspaal
3 De.Marcus
1 Takata
2 Mark
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
pi_115382025
Wie deed de stem van Dagobert Duck in de Nederlandse versie van Ducktales?
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 15:26:13 #230
319567 HilarityEnsues
Drowning in pussy
pi_115382065
Sacco van der Made
pi_115382142
Stand 2772
1 BeamofLight
5 HilarityEnsues
3 Hawaii_Tim
4 Quyxz_
3 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
2 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
4 Da_Sandman
5 Flitspaal
3 De.Marcus
1 Takata
2 Mark
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 15:29:18 #232
319567 HilarityEnsues
Drowning in pussy
pi_115382188
A :X is a very powerful whirlpool; a large, swirling body of water. A free vortex, it has considerable downdraft. One of the earliest uses of the Scandinavian word was by Edgar Allan Poe in his story "A Descent into the :X " (1841).

Wat is :X ?
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 15:30:15 #233
39237 crew  H_T
2733
pi_115382219
Maelstrom
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 15:30:46 #234
319567 HilarityEnsues
Drowning in pussy
pi_115382233
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 15:30 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Maelstrom
Stand 2772
1 BeamofLight
5 HilarityEnsues
4 Hawaii_Tim
4 Quyxz_
3 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
2 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
4 Da_Sandman
5 Flitspaal
3 De.Marcus
1 Takata
2 Mark

[ Bericht 1% gewijzigd door HilarityEnsues op 10-08-2012 15:34:44 (oeps) ]
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 15:34:13 #235
39237 crew  H_T
2733
pi_115382356
quote:
14s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 15:30 schreef HilarityEnsues het volgende:

[..]

Stand 2772
1 BeamofLight
5 HilarityEnsues
3 Hawaii_Tim
4 Quyxz_
3 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
2 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
4 Da_Sandman
5 Flitspaal
3 De.Marcus
1 Takata
3 Mark
Ik vind Mark best aardig, maar om nou mijn punt aan hem af te staan...

Vraag komt er aan overigens
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 15:37:39 #236
39237 crew  H_T
2733
pi_115382471
Ik heb een screenshot van een film door een Photoshopfilter gehaald om het iets moeilijker te maken. Uit welke film komt dit screenshot?

Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 15:39:15 #237
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_115382520
armageddon
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 15:41:20 #238
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_115382575
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 15:34 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Ik vind Mark best aardig, maar om nou mijn punt aan hem af te staan...
:'(
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 15:51:18 #239
39237 crew  H_T
2733
pi_115382901
Stand 2772
1 BeamofLight
5 HilarityEnsues
4 Hawaii_Tim
4 Quyxz_
3 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
2 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
4 Da_Sandman
6 Flitspaal
3 De.Marcus
1 Takata
2 Mark
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 16:01:01 #240
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_115383228
In een :+ legt men producten - veelal vlees, gevogelte en wild - die moeten worden gebraden in de oven. Alvorens het vlees te braden kan men de :+ vullen met water en kruiden of bouillon, waardoor het vlees extra smaak krijgt. Het braadvocht dat bij het braden vrijkomt wordt opgevangen door de :+ , en kan worden gebruikt om het vlees te arroseren of als jus.

Wat is :+ ?
pi_115383241
Braadzak
gr gr
pi_115383245
braadslede
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 16:04:11 #243
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_115383359
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 16:01 schreef Quyxz_ het volgende:
Braadzak
Braadzak en braadslee kunnen beide in mijn omschrijving

Stand 2772
1 BeamofLight
5 HilarityEnsues
4 Hawaii_Tim
5 Quyxz_
3 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
2 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
4 Da_Sandman
6 Flitspaal
3 De.Marcus
1 Takata
2 Mark
pi_115383587
Hoe wordt de toekomstige spoorlijn Lelystad - Zwolle genoemd?
gr gr
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 16:12:31 #245
39237 crew  H_T
2733
pi_115383691
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 16:09 schreef Quyxz_ het volgende:
Hoe wordt de toekomstige spoorlijn Lelystad - Zwolle genoemd?
Hanzelijn
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
pi_115383765
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 16:12 schreef Hawaii_Tim het volgende:

[..]

Hanzelijn
:Y

Stand 2772
1 BeamofLight
5 HilarityEnsues
5 Hawaii_Tim :Y
5 Quyxz_
3 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
2 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
4 Da_Sandman
6 Flitspaal
3 De.Marcus
1 Takata
2 Mark
gr gr
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 16:17:14 #247
39237 crew  H_T
2733
pi_115383913
In welk land ligt tegenwoordig de Romeinse provincie Gallia Cisalpina?
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 16:18:31 #248
78707 TheSilentEnigma
Heldin, bazin, godin.
pi_115383974
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 16:17 schreef Hawaii_Tim het volgende:
In welk land ligt tegenwoordig de Romeinse provincie Gallia Cisalpina?
Turkije?
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 16:20:16 #249
39237 crew  H_T
2733
pi_115384043
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 16:18 schreef TheSilentEnigma het volgende:

[..]

Turkije?
:N Dichter bij huis
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 16:21:56 #250
78707 TheSilentEnigma
Heldin, bazin, godin.
pi_115384110
België?
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 16:23:22 #251
39237 crew  H_T
2733
pi_115384163
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 16:21 schreef TheSilentEnigma het volgende:
België?
Verder bij Nederland vandaan
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 16:29:25 #252
78707 TheSilentEnigma
Heldin, bazin, godin.
pi_115384385
Laatste gok is Tjechië.
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 16:30:07 #253
39237 crew  H_T
2733
pi_115384408
Ook Tsjechië is niet het goede antwoord. Hint: kijk eens naar het laatste deel van het tweede woord, dan heb je een redelijk idee waar het moet liggen
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 16:30:45 #254
242666 BeamofLight
Light in the darkness, Tafkap
pi_115384431
Zwitserland?
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 16:31:19 #255
78707 TheSilentEnigma
Heldin, bazin, godin.
pi_115384452
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 16:30 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Ook Tsjechië is niet het goede antwoord. Hint: kijk eens naar het laatste deel van het tweede woord, dan heb je een redelijk idee waar het moet liggen
Oostenrijk dan?
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 16:31:39 #256
39237 crew  H_T
2733
pi_115384461
Zuidelijker dan Zwitserland en Oostenrijk...
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 16:32:36 #257
78707 TheSilentEnigma
Heldin, bazin, godin.
pi_115384488
Italië dus.
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 16:35:21 #258
39237 crew  H_T
2733
pi_115384593
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 16:32 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Italië dus.
:Y

Gallia Cisalpina betekent Gallië aan deze kant van de Alpen. Je had ook Gallia Transalpina (aan de andere kant van de Alpen), dat heet tegenwoordig de Provençe

Stand 2772
1 BeamofLight
5 HilarityEnsues
5 Hawaii_Tim
5 Quyxz_
3 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
2 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
4 Da_Sandman
6 Flitspaal
3 De.Marcus
1 Takata
2 Mark
1 TheSilentEnigma
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 16:38:29 #259
78707 TheSilentEnigma
Heldin, bazin, godin.
pi_115384710
Nederland doet het momenteel goed met fietscrossen in Londen.

Waar staat de afkorting BMX voor?
pi_115385102
Bicycle Motorcross ...?
pi_115385184
..extreme?
“It's gonna be legend-... wait for it... and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is DAIRY!”
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 16:49:40 #262
78707 TheSilentEnigma
Heldin, bazin, godin.
pi_115385197
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 16:47 schreef De.Marcus het volgende:
Bicycle Motorcross ...?
Bicycle Motocross, zonder de r dus. De X staat voor Cross.

Stand 2772
1 BeamofLight
5 HilarityEnsues
5 Hawaii_Tim
5 Quyxz_
3 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
2 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
4 Da_Sandman
6 Flitspaal
4 De.Marcus
1 Takata
2 Mark
1 TheSilentEnigma
pi_115385280
ja ik dacht ook nog iets erbij :) lucky dus :)

Uit welke film is onderstaande foto?

  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 16:55:48 #264
39237 crew  H_T
2733
pi_115385428
Ziet er golferig uit. Happy Gilmore?
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
pi_115385466
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 16:55 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Ziet er golferig uit. Happy Gilmore?
Stand 2772
1 BeamofLight
5 HilarityEnsues
6 Hawaii_Tim
5 Quyxz_
3 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
2 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
4 Da_Sandman
6 Flitspaal
4 De.Marcus
1 Takata
2 Mark
1 TheSilentEnigma
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 16:58:17 #266
39237 crew  H_T
2733
pi_115385538
Best een leuke film dat :)

Welke publicatie noemt zich 'Voetbaltijdschrift voor lezers'?
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 16:59:03 #267
142210 slaveloos
laveloos tot de deurmat
pi_115385576
hard gras?
Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 17:00:05 #268
39237 crew  H_T
2733
pi_115385627
Stand 2772
1 BeamofLight
5 HilarityEnsues
6 Hawaii_Tim
5 Quyxz_
3 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
2 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
4 Da_Sandman
6 Flitspaal
4 De.Marcus
1 Takata
2 Mark
1 TheSilentEnigma
1 Slaveloos
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 17:00:40 #269
142210 slaveloos
laveloos tot de deurmat
pi_115385654
in welke stad vind je het balkonnetje van Julia (die van Romeo dus)?
Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 17:02:49 #270
39237 crew  H_T
2733
pi_115385738
Genua?
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 17:05:17 #271
142210 slaveloos
laveloos tot de deurmat
pi_115385845
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 17:02 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Genua?
:N
Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 17:05:27 #272
39237 crew  H_T
2733
pi_115385854
Verona
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 17:12:14 #273
142210 slaveloos
laveloos tot de deurmat
pi_115386138
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 17:05 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Verona
jazeker, die wel

Stand 2772
1 BeamofLight
5 HilarityEnsues
7 Hawaii_Tim :Y
5 Quyxz_
3 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
2 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
4 Da_Sandman
6 Flitspaal
4 De.Marcus
1 Takata
2 Mark
1 TheSilentEnigma
1 Slaveloos
Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 17:15:02 #274
39237 crew  H_T
2733
pi_115386257
Wat betekent het wanneer het getal 14 op een bowlingbal staat?
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 17:16:58 #275
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_115386350
Dan weegt ie 14 pond?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 17:18:16 #276
39237 crew  H_T
2733
pi_115386400
Jazeker :Y. Weeg jij dan ook 25 pond lubje?

Stand 2772
1 BeamofLight
5 HilarityEnsues
7 Hawaii_Tim
5 Quyxz_
3 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
3 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
4 Da_Sandman
6 Flitspaal
4 De.Marcus
1 Takata
2 Mark
1 TheSilentEnigma
1 Slaveloos
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 17:21:18 #277
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_115386522
Mag het ietsje meer zijn? ;)
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 17:23:53 #278
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_115386644
Wie?

:P werd geboren in Eindhoven. Als jeugdspeler maakte hij deel uit van het zogenoemde farmteam van de EBBC Den Bosch. Daar oordeelde coach Ton Boot dat hij volgens hem niet goed genoeg zou zijn voor het Nederlandse topniveau
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 17:24:52 #279
39237 crew  H_T
2733
pi_115386692
Pierre van Hooijdonk?
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 17:25:26 #280
78707 TheSilentEnigma
Heldin, bazin, godin.
pi_115386716
Rik Smits?
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 17:26:09 #281
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_115386753
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 17:24 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Pierre van Hooijdonk?
Verkeerde sport
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 17:29:14 #282
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_115386892
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 17:25 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Rik Smits?
Ton Boot vergiste zich ietwat :P

Stand 2772
1 BeamofLight
5 HilarityEnsues
7 Hawaii_Tim
5 Quyxz_
3 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
3 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
4 Da_Sandman
6 Flitspaal
4 De.Marcus
1 Takata
2 Mark
2 TheSilentEnigma
1 Slaveloos
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 17:33:23 #283
78707 TheSilentEnigma
Heldin, bazin, godin.
pi_115387104
Het is overigens de enige Nederlandse basketballer die ik ken. :P

Tarik Azzougarh (Dordrecht, 1979), beter bekend als :X, is een Nederlandse rapper en producer. Hij staat bekend als lid van de Wu-Tang Clan.

Wat is :X ?
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 17:40:03 #284
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_115387413
ghostface killa? oid
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  Moderator / KerstCrewQuizWinner vrijdag 10 augustus 2012 @ 17:54:08 #285
39237 crew  H_T
2733
pi_115388072
quote:
2s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 17:40 schreef lubje25 het volgende:
ghostface killa? oid
Dat blijkt een Amerikaan te zijn
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 17:57:59 #286
78707 TheSilentEnigma
Heldin, bazin, godin.
pi_115389102
Nog een hint? Andere vraag?
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 18:24:05 #288
78707 TheSilentEnigma
Heldin, bazin, godin.
pi_115389145
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 18:22 schreef plagvreugd het volgende:
Nog een hint? Andere vraag?
Wat zie je op de plaatjes? En zeg dat eens op z'n repperts?
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 18:24:56 #289
78707 TheSilentEnigma
Heldin, bazin, godin.
pi_115389170
Omdat ik zo ga eten, het antwoord in de spoiler:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_115389343
ik zie vier ringen. fia ringa!

* plagvreugd heeft geen idee
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_115389563
Gespiekt en nog nooit van de meneer gehoord.

Vindt iemand het nog leuk als ik een opstarter stel, of is iedereen aan de avonddis?
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_115390699
c_/
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 19:08:45 #293
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_115390724
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 18:36 schreef plagvreugd het volgende:
Gespiekt en nog nooit van de meneer gehoord.

Vindt iemand het nog leuk als ik een opstarter stel, of is iedereen aan de avonddis?
^O^
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_115390916
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 18:36 schreef plagvreugd het volgende:
Gespiekt en nog nooit van de meneer gehoord.

Vindt iemand het nog leuk als ik een opstarter stel, of is iedereen aan de avonddis?
Doe maar een opstarter als je hier nog bent ;)
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
pi_115390965
komt eraan, moment
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_115391015
Volgens wiki heeft Zuid-Amerika twaalf onafhankelijke landen. Noem ze alle twaalf.
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 19:20:05 #297
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_115391101
Venezuela
Colombia
PEru
Equador
Chili

Argentinie
Uruguay
Bolivia
Paraguay
Brazilie

Suriname
Guyana
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 19:20:09 #298
242666 BeamofLight
Light in the darkness, Tafkap
pi_115391104
Brazilie
Argentinie
Equador
Bolivia
Colombia
Uruguay
Paraguay
Chili
Peru
Venezuela
pi_115391166
quote:
2s.gif Op vrijdag 10 augustus 2012 19:20 schreef Flitspaal het volgende:
Venezuela
Colombia
PEru
Equador
Chili

Argentinie
Uruguay
Bolivia
Paraguay
Brazilie

Suriname
Guyana
yepyep

Stand 2772
1 BeamofLight
5 HilarityEnsues
7 Hawaii_Tim
5 Quyxz_
3 plagvreugd
1 remcoP
2 tong80
3 ß
3 lubje25
1 outtayourleague
1 RanTheMan
1 Ajacied422
4 Da_Sandman
7 Flitspaal
4 De.Marcus
1 Takata
2 Mark
2 TheSilentEnigma
1 Slaveloos
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 19:33:16 #300
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_115391606
Weetjewat
  vrijdag 10 augustus 2012 @ 19:33:29 #301
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_115391608
Vraag volgt in volgend topic
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')