Ja daarom is het ook erg goed dat hij maar 3 punten heeft, kan hij mooi weer lane 1 kiezenquote:Op donderdag 9 augustus 2012 16:55 schreef kilon het volgende:
Krijg je met de minste punten van de winnaars uit alle kwartfinales ook de beste startpositie in de halve finale?
Yup.. en ook naar de finale toequote:Op donderdag 9 augustus 2012 16:55 schreef kilon het volgende:
Krijg je met de minste punten van de winnaars uit alle kwartfinales ook de beste startpositie in de halve finale?
quote:
Was Braziliaanquote:Op donderdag 9 augustus 2012 16:57 schreef valleilijn het volgende:
Pff, die Australier kreeg nog bij de fiets in z'n gezicht, goeie save.
Ja die ging op z'n bek en z'n fiets stuiterde nog bijna bij de Australier in 'n gezicht, kreeg em in ieder geval tegen z'n eigen fiets aan.quote:
nee, resultaten uit het verleden.... etc.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:01 schreef thijsdetweede het volgende:
Als ie alles in de kwart en halve wint, mag ie dan de medalrace overslaan?
1e 2 gaan door van elke kwartfinale + nog 4. Die 4 zullen wel op puntentotaal bepaald worden.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:06 schreef cap het volgende:
Bij eerste 4 is prima toch om door te gaan naar semi's?
Ja die bocht is het belangrijkste stuk van de race.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:07 schreef TheVulture het volgende:
Je ziet gelijk wat het verschil is als je niet als eerste de bocht doorkomt... Van Gendt werd weggedrukt van 2 naar 5 zelfs en kon gelukkig nog iets terugpakken
Zal helemaal leuk zijn in de finale als er maar een run is.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:07 schreef TheVulture het volgende:
Je ziet gelijk wat het verschil is als je niet als eerste de bocht doorkomt... Van Gendt werd weggedrukt van 2 naar 5 zelfs en kon gelukkig nog iets terugpakken
We moeten vanavond nog tegen Letten beachvolley'en om het brons... dus ze kunnen wel wat meerquote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:09 schreef Littlerabbit het volgende:
Ook 2 uit Letland, zijn ze toch ergens goed in.
Beetje jammer welquote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:09 schreef pmponer het volgende:
Met de snelheden die tegenwoordig gehaald worden is de 1e bocht het aller belangrijkst vroeger kon je nog wel eens terug komen de banen waren toen een stuk langzamer namelijk
Dat moet nog blijkenquote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:13 schreef TheVulture het volgende:
[..]
We moeten vanavond nog tegen Letten beachvolley'en om het brons... dus ze kunnen wel wat meer
Tuurlijk niet. Maar ze laten wel zien hoe de Nederlanders het hebben gedaan.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:15 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Heb even wat gemist, is de NOS live?
Was wel een wedstrijd die er niet meer toe deed, maar je hebt gelijk. Blijft spannend.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:14 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Ze hebben ons al verslagen, dus ze zijn beter dan je denkt.
Wat een mongolen Engels inderdaadquote:Op donderdag 9 augustus 2012 17:15 schreef marcodej het volgende:
Het is "smoooooofth" volgens de NOS.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |