Maak je niet druk. Straks komt Henry en die gaat het oplossen. Ben nu serieus benieuwd naar het studiogesprekquote:Op donderdag 9 augustus 2012 16:10 schreef DeeBee het volgende:
Jurylid B met 86.125, 'maar' 7.125% hoger dan ze Anky gaf...![]()
Of Britquote:Op donderdag 9 augustus 2012 16:13 schreef horned_reaper het volgende:
Aan de andere kant.... de rit van de Duitser was echt duidelijk beter dan die van Anky. Maar Jurylid K gaf 81.250 aan Anky en 79.000 aan de Duitser.
Dus Jurylid K misscien de Nederlander?
Korea. Is sowieso de Aziatische stijl van stappen gewend, dus die is helemaal de draad kwijt.quote:
jaquote:Op donderdag 9 augustus 2012 16:14 schreef TheVulture het volgende:
Krijg je strafpunten als je paard de ring onder loopt te schijten tijdens de kur?
Je krijgt een sterretje bij het onderdeel 'mesten.'quote:Op donderdag 9 augustus 2012 16:14 schreef TheVulture het volgende:
Krijg je strafpunten als je paard de ring onder loopt te schijten tijdens de kur?
quote:Op donderdag 9 augustus 2012 16:15 schreef TheVulture het volgende:
Als ze de hoogste en laagste scores al zouden schrappen zou dat de geloofwaardigheid wel ten goede komen
Sowieso.. Sprehe die nu derde staat had grove tact fouten in de piaffe.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 16:15 schreef TheVulture het volgende:
Als ze de hoogste en laagste scores al zouden schrappen zou dat de geloofwaardigheid wel ten goede komen
Dat is ook mijn punt ja.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 16:14 schreef Zelva het volgende:
Goed, heb het wel gezien. Die verschillen bij de jury voor één ruiter zijn gewoon te ongeloofwaardig groot.
Dit gaat nergens over. Bij Langehanenberg ook weer, hoe kom je in vredesnaam op een verschil van 6,375 procent op dezelfde kür?
Je ziet die Koreanen wel echt turen naar de paarden, alsof ze het niet goed kunnen zien.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 16:15 schreef marcodej het volgende:
[..]
Korea. Is sowieso de Aziatische stijl van stappen gewend, dus die is helemaal de draad kwijt.
quote:Op donderdag 9 augustus 2012 16:16 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Dat is ook mijn punt ja.
Daarom is het ook idioot dat ALLE scores meetellen voor het gemiddelde...
Normaal wordt dat soort 'vaderlandsliefde' van sommige juryleden dan vakkundig onschadelijk gemaakt door de hoogste en laagste score sowieso te droppen, maar dit slaat werkelijk waar nergens op. Hoe kunnen juryleden die dit altijd doen, nou een verschil van 6-7-8% voor een zelfde kur geven die rond de 80% scoort, dat is gewoon niet te verkopen als 'serieuze' sport.
Zoveelste argument voor Afschaffen van jurysporten?quote:Op donderdag 9 augustus 2012 16:17 schreef Jane het volgende:
Ook deze maakt fouten, maar wat maakt het uit? Het jurylid compenseert het wel.
Dat zijn de kwalificatie rondes voor de kur.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 16:18 schreef Schaatsfan89 het volgende:
Even een vraag tussendoor, telt individueel nou alleen de score op de kür op muziek? Ik dacht dat de grand prix en super grand prix ook nog meetelden, maar daar hoor ik nu helemaal niets over.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |