Ik ben al weg...ik laat me niet meer naaien:quote:Op maandag 27 augustus 2012 09:11 schreef Worteltjestaart het volgende:
[..]
Dat is geen antwoord op de vraag die je gesteld werd.
Als je het er zo moeilijk mee hebt, emigreer dan lekker, of onderneem aktie door zelf een alternatief te maken.
Met Alexander 'Eurofiel' Pechtold voorop. Overigens kan ik me in veel van hun standpunten vinden, maar die miljarden die hij in zijn kruiwagentje naar Brussel wilt brengen zal mij niet doen stemmen op D66.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 13:32 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Geef mij maar een groot bureaucratisch bolwerk in Brussel, die over de kromte van de komkommer beslist
Op naar de EUSSR
Het verbaast me dat zij recht heeft op wachtgeld aangezien ze zelf beslist om te stoppen met haar baan. Prima hoor da ze voor haar kinderen wil zorgen maar daar is wachtgeld niet voor bedoeld. Probeer dat eens bij een andere werkgever. Bovendien kon ze toch van tevoren zien aankomen dat het een drukke baan is en wist ze van tevoren al dat ze kinderen had. Ik weet niet of dat ze er nog een kind bijkreeg maar zo ja, dan heeft ze daar toch echt zelf voor gekozenquote:Op donderdag 9 augustus 2012 12:38 schreef cempexo het volgende:
DEVENTER - Vertrekkend wethouder Marleen Huizingh (D66) wil gebruik maken van de wachtgeldregeling. Dat laat ze weten via woordvoerder Maarten-Jan Stuurman van de gemeente Deventer. Op 20 juli maakte Huizingh na nog geen vier maanden bekend eind augustus als wethouder te stoppen. ,,Ze wil aanspraak maken op de wachtgeldregeling'', zegt Stuurman. ,,Maar zo kort mogelijk. Ze is op zoek naar een andere baan, wil vlot aan het werk. Ze wil het tot het minimale beperken."
Huizingh reageert niet persoonlijk richting deze krant: meerdere telefoontjes en het inspreken van haar voicemail bleken vergeefs. Via Stuurman reageert ze nader op haar plotselinge vertrek, alhoewel de gemeentewoordvoerder niet alle antwoorden heeft.
Zo blijft onduidelijk wat de Lochemse vindt van de kritiek in de Deventer politiek. Carlo Verhaar (GroenLinks) noemde de verklaring van Huizingh dat ze 'om privé-redenen niet meer in staat is het drukke wethoudersbestaan' in te vullen te summier.
Verhaar pleitte voor meer openheid om speculaties te voorkomen, bijvoorbeeld over financiële lijken in de kast. Op de vraag wat Huizingh vindt van die roep om openheid, kreeg Stuurman geen antwoord. ,,Daar zegt ze niks over", rapporteert hij.
In de politiek wordt alom gemeld dat Huizingh de wethouderspost niet meer kan combineren met de zorg voor de kinderen thuis.
Bron: http://www.destentor.nl/r(...)af-van-wachtgeld.ece
De wachtgeldregeling bedraagt E 5.692,15 per maand.
Ik ben werkelijk sprakeloos van dit gedrag, hoe diep kun je zinken als Nederlandse politicus ?
En waar is dat dan precies? Misschien willen we allemaal wel die kant opquote:Op maandag 27 augustus 2012 10:01 schreef cempexo het volgende:
[..]
Ik ben al weg...ik laat me niet meer naaien:
Hier:
Inkomen is plm 12% hoger dan in NL (vakantiegeld bv is 12%) met dezelfde werkuren. Na de 12-9 verkiezingen zal dat nog meer verschillen.
Medische hulp is gratis
Huis gekocht met 750 kubieke meter inhoud. Prijs E 97.000,-- en 5000 m2 grond
Hypotheekrente 0.893% p jr
Mijn buren bezoek ik op de fiets
Benzine 1,62 p.ltr
Geen files
Geen agressieve maar vriendelijke/behulpzame mensen.
Onderwijs is vrij.
En dat op 1 dag autorijden van Nederland, daar kom ik hooguit 1 maal p jaar. Is mij te agressief geworden.
De Nederlanders hebben hier een uitstekende naam. De goede zijn dan ook zeer welkom. Vooral de boeren, die door de Nederlandse overheid uit hun eigen land uitgetrapt zijn hebben veel respect. Tot zover...quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 15:07 schreef HeatWave het volgende:
[..]
En waar is dat dan precies? Misschien willen we allemaal wel die kant op.
Vent zeg gewoon waarquote:Op dinsdag 28 augustus 2012 15:36 schreef cempexo het volgende:
[..]
De Nederlanders hebben hier een uitstekende naam. De goede zijn dan ook zeer welkom. Vooral de boeren, die door de Nederlandse overheid uit hun eigen land uitgetrapt zijn hebben veel respect. Tot zover...
Durft-ie niet, want hij verzint het gewoon.quote:
Dat merk ik inderdaad aan het niveau van je posts.quote:
Denemarken.quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 15:52 schreef HeatWave het volgende:
het is op 1 dag autorijden van hier.....
Het is toch niet een kloon van die mafklapper die hiervoor altijd het hosanna over Denemarken kwam verkondigen?quote:
Yup, bendk.quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 15:57 schreef Monolith het volgende:
[..]
Het is toch niet een kloon van die mafklapper die hiervoor altijd het hosanna over Denemarken kwam verkondigen?
Dat kan wel allemaal zo zijn. Maar NL bevalt me nog prima. Je moet ook niet vergeten dat het mij ook om het sociaal contact gaat. Maw vriendenkring en verenigingsleven zijn voor mij ook van groot belang.quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 15:36 schreef cempexo het volgende:
[..]
De Nederlanders hebben hier een uitstekende naam. De goede zijn dan ook zeer welkom. Vooral de boeren, die door de Nederlandse overheid uit hun eigen land uitgetrapt zijn hebben veel respect. Tot zover...
ok...quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 15:42 schreef Monolith het volgende:
[..]
Dat merk ik inderdaad aan het niveau van je posts.
Een representief artikel waarom Nederlanders emigreren, dat dit artikel uit 2008 is doet niet zoveel ter zake, het is nog steeds aktueel.quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 16:11 schreef Cherna het volgende:
[..]
Dat kan wel allemaal zo zijn. Maar NL bevalt me nog prima. Je moet ook niet vergeten dat het mij ook om het sociaal contact gaat. Maw vriendenkring en verenigingsleven zijn voor mij ook van groot belang.
En aangezien NL nog bij de top hoort valt het allemaal wel mee.
Natuurlijk om er rijk te worden met hard werken moet je niet in NL zijn. Dat is niet voor velen weggelegd. Maar ik neem niet aan dat de meeste alleen maar weg willen voor het geld. Die komen meestal op hangende pootjes terug.
Griekenland , importeur van Ouizo issiequote:Op dinsdag 28 augustus 2012 15:52 schreef HeatWave het volgende:
het is op 1 dag autorijden van hier.....
Gast, ik heb zelf anderhalf jaar in Kopenhagen gewoond en de woonlasten liggen echt niet lager dan in Nederland, eerder hoger. BTW is bijvoorbeeld ook 25%. Ook de hypotheekrente die je oppert lijkt mij vrij sterk en liggen bij lange na niet rond het niveau dat jij aangeeft, naar mijn weten.quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 17:45 schreef cempexo het volgende:
Dat ik nu meer verdien en veel minder woonkosten (minder dan de helft als in NL) heb, is wel mooi meegenomen. Ik ben nu zo'n 6 jaar weg en ga niet meer terug naar Nederland.
Waaaat, hij? ROFL.quote:
Nouwjah, nou is Denemarken muv Kopenhagen voor de rest prima te vergelijken met Groningen, Friesland en Drenthe. Daar zijn de mensen ook vriendelijker en behulpzamer en kost een huis ook stuk minder. Er is alleen geen reet te doen.quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 17:59 schreef Dvm86 het volgende:
[..]
Gast, ik heb zelf anderhalf jaar in Kopenhagen gewoond en de woonlasten liggen echt niet lager dan in Nederland, eerder hoger. BTW is bijvoorbeeld ook 25%. Ook de hypotheekrente die je oppert lijkt mij vrij sterk en liggen bij lange na niet rond het niveau dat jij aangeeft, naar mijn weten.
Denemarken is qua balans tussen werk en prive wellicht een betere optie en files zoals in Nederland maak je er ook niet mee, maar het sociale vangnet dat men daar heeft is niet gratis. Ook hun samenleving is gebaseerd op twee inkomens, die absoluut gezien hoger liggen dan in Nederland, maar relatief gezien zal het weinig schelen aangezien het levensonderhoud vele maken duurder is.
Een biertje in een kroeg kost gemiddeld ¤7 in Kopenhagen om maar een voorbeeld te geven. Overigens is jouw suggestie dat Denemarken een betere menselijke samenleving heeft natuurlijk subjectief. Nederlanders en Denen lijken meer op elkaar dan Duitsers en Nederlanders.
Er immigreren jaarlijks rond de 100.000 mensen uit nederland, maar de afgelopen jaren waren maar 40% van de immigranten echte hollanders de rest zijn buitenlanders die weer verder expatten in andere landen. Dan vergeten we altijd de remigratie cijfers.quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 17:45 schreef cempexo het volgende:
[..]
Een representief artikel waarom Nederlanders emigreren, dat dit artikel uit 2008 is doet niet zoveel ter zake, het is nog steeds aktueel.
Sinds 2000 gaan er jaarlijks 100.000 nederlanders weg, de laatste 2 jaar is dat 130.000 volgens het CBS, andere bronnen hebben het over 160.000 per jaar. Die laatste 2 jaar heeft wel meer te maken met het economische klimaat in Nederland.:
Bel even naar Realkredit en vraag wat de rente was van de flexlån in het voorjaar, we horen wel van je.quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 17:59 schreef Dvm86 het volgende:
[..]
Gast, ik heb zelf anderhalf jaar in Kopenhagen gewoond en de woonlasten liggen echt niet lager dan in Nederland, eerder hoger. BTW is bijvoorbeeld ook 25%. Ook de hypotheekrente die je oppert lijkt mij vrij sterk en liggen bij lange na niet rond het niveau dat jij aangeeft, naar mijn weten.
Denemarken is qua balans tussen werk en prive wellicht een betere optie en files zoals in Nederland maak je er ook niet mee, maar het sociale vangnet dat men daar heeft is niet gratis. Ook hun samenleving is gebaseerd op twee inkomens, die absoluut gezien hoger liggen dan in Nederland, maar relatief gezien zal het weinig schelen aangezien het levensonderhoud vele maken duurder is.
Een biertje in een kroeg kost gemiddeld ¤7 in Kopenhagen om maar een voorbeeld te geven. Overigens is jouw suggestie dat Denemarken een betere menselijke samenleving heeft natuurlijk subjectief. Nederlanders en Denen lijken meer op elkaar dan Duitsers en Nederlanders.
Onze ben heeft zijn riedeltje al 348 keer achtergelaten hier. Dan ga je het vanzelf gelovenquote:Op dinsdag 28 augustus 2012 18:21 schreef Basp1 het volgende:
Netto verlaten ongeveer 15.000 geboren nederlanders jaarlijk ons land. Dat klinkt opeens heel anders.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |