Sagolasin, buyur beraber olsunquote:Op woensdag 8 augustus 2012 20:47 schreef Arcadia het volgende:
[..]
Afiyet olsun alvast, ziet er erg smakelijk uit
Hou op met te denken wat ik denkquote:Op woensdag 8 augustus 2012 20:48 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Arcadia doe normaal met steeds dezelfde dingen te posten als moi.
Aleykum wa salaam, hoe gaat het?quote:Op woensdag 8 augustus 2012 21:00 schreef Vaatwastablet het volgende:
Mooi om een Ramadantopic te zien tussen al die moslimbashtopics hier op dit forum.
Assalam aleykoum.
wa aleykum salaam agie.quote:Op woensdag 8 augustus 2012 21:00 schreef Vaatwastablet het volgende:
Mooi om een Ramadantopic te zien tussen al die moslimbashtopics hier op dit forum.
Assalam aleykoum.
Geen idee eigenlijk. Ben onderweg naar een Surinaamse vriend van mij, dus ben wel benieuwd hoe zij iftaar eten hahaquote:Op woensdag 8 augustus 2012 21:03 schreef Arcadia het volgende:
[..]
Elhamdulilah het gaat goed, weet je al wat je gaat eten straks?
Vast wel ooit iemand die dat gedronken heeft.quote:Op woensdag 8 augustus 2012 21:11 schreef Arcadia het volgende:
Heeft er wel eens iemand kamelenmelk gedronken
Ja, waar je op dat moment bentquote:Op woensdag 8 augustus 2012 21:32 schreef xaban06 het volgende:
Stel je woont in Maastricht maar werkt in Almere, dan zijn de tijden niet gelijk. Als je sahur in Maastricht doet en iftar in Almere. Welke tijden moet je aanhouden? Waar je op dat moment bent?
In principe kan je al meteen eten met zonsondergang.quote:Op woensdag 8 augustus 2012 21:32 schreef xaban06 het volgende:
Stel je woont in Maastricht maar werkt in Almere, dan zijn de tijden niet gelijk. Als je sahur in Maastricht doet en iftar in Almere. Welke tijden moet je aanhouden? Waar je op dat moment bent?
Sorry, ik was de tafel aan het dekken.quote:Op woensdag 8 augustus 2012 21:24 schreef Arcadia het volgende:
Goede verkoopster ben je Ayca, biedt je een product aan, komt er klant met interesse, ga je gewoon negeren
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |