Waarom niet? Mooie club, mooi stadion, mooie achterban. En sowieso één van de mooiste clubliederen die er bestaan.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 18:21 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Waarom is City een mooie club? Ik vind het maar triest dat ze door die sjeik eindeloos met geld kunnen smijten.
En ben Chelsea zijn het russen. Wat dat betreft is die Engelse competitie erg Engels.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 18:34 schreef inZanity het volgende:
[..]
Waarom niet? Mooie club, mooi stadion, mooie achterban. En sowieso één van de mooiste clubliederen die er bestaan.
Wat kan mij die sjeiks nou schelen.Overigens zijn het bij United Amerikanen die de dienst uitmaken..
Maar bij United bepaalt Ferguson nog altijd het transferbeleid.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 18:34 schreef inZanity het volgende:
[..]
Waarom niet? Mooie club, mooi stadion, mooie achterban. En sowieso één van de mooiste clubliederen die er bestaan.
Wat kan mij die sjeiks nou schelen.Overigens zijn het bij United Amerikanen die de dienst uitmaken..
ik denk het #9 gewoon wordt, want Berbatov moet toch weg en is zijn plek totaal kwijt daar.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 10:27 schreef Dos37 het volgende:
Wel jammer dat er geen mooie rugnummers meer vrij zijn voor Robin, alleen 20 en 2 het zal die eerste wel worden.
de EPL/BPL zoals die in '92 is gevormd, is ook nog nooit gewonnen door een Engelse managerquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 10:37 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
En ben Chelsea zijn het russen. Wat dat betreft is die Engelse competitie erg Engels.
boo-fucking-hooquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 10:45 schreef tong80 het volgende:
Bouchra zei enkele maanden geleden in de Britse pers te hopen dat Robin bij Arsenal zou blijven, zodat hun twee kinderen niet naar een andere school hoefden en bij hun Londense vrienden in de buurt konden blijven.
quote:'Vereerde' Van Persie tekent voor vier jaar bij United
Robin van Persie mag zich speler van Manchester United noemen. Twee dagen nadat de recordkampioen met Arsenal een akkoord bereikte over een transfersom, maakt United op de website van de club bekend dat de transfer van de Nederlander is afgerond. Van Persie heeft voor vier seizoenen getekend: "Het is een eer om hier te tekenen", aldus de aanvaller.
United betaalt naar verluidt 25,5 miljoen euro voor Van Persie, wiens contract bij Arsenal nog een jaar doorliep. De transfersom kan nog oplopen tot dertig miljoen euro. De 29-jarige Van Persie werd donderdagavond medisch gekeurd in het Bridgewater Hospital en omdat er geen problemen aan het licht kwamen, kon hij een dag later zijn handtekening zetten onder een vierjarig contract bij United.
Van Persie speelde acht seizoenen voor Arsenal en kwam in die periode tot 96 doelpunten in 194 competitiewedstrijden. Vorig seizoen werd de Rotterdammer met dertig doelpunten topscorer van de Premier League. "Ik kan niet wachten tot we beginnen", zei Van Persie. "Ik kijk ernaar uit om in de voetsporen van enkele geweldige spitsen te treden. Ik hoop met dit team veel prijzen te kunnen winnen."
Sir Alex Ferguson is in zijn nopjes met de komst van Van Persie, die maandag al zijn debuut kan maken voor United in de uitwedstrijd bij Everton. "Hij is een aanvaller van wereldklasse, die zichzelf al heeft bewezen in de Engelse competitie en in het Europese voetbal", zei Ferguson. "We hoeven hem niet voor te stellen aan onze fans, want iedereen weet wat hij kan."
nummer 2 is niks voor hemquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 12:33 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik dacht dat 2 en 20 nog over waren?
nee niet zeker, of in de winterstop, maar vooralsnog zit ie bij de selectiequote:Op vrijdag 17 augustus 2012 12:41 schreef sylvietjoo het volgende:
Berba zal toch zeker vertrekken? Nr 9 heeft die?
Hij lijkt net zo'n koerierquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 12:29 schreef lordteddybeer het volgende:
[..]
Ook nog in dat ugly DHL trainings shirt
3 van de dodelijkste aanvallers van de PL in 1 fotoquote:
quote:Asked about pairing Rooney with Van Persie, Ferguson said: ‘They’re two fantastic players and it’s great to have them both. What gives us even more strength are the combinations I have up front. If you go back to the 1999 season when I had Dwight and Andy, Teddy and Ole Gunnar, they were the four best strikers in Europe.
‘I think I’m getting towards that now. I’ve got Chicharito, Wayne, Robin, Danny Welbeck and Kagawa. It’s a fantastic collection of players — hopefully I pick the right combinations. It’s great to have a player of Van Persie’s quality come into the squad.
Want? zo'n arrogant balletje die z'n club verraad?quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 16:33 schreef VanishedEntity het volgende:
jullie laten je ook weer gruwelijk kennen hoor...
Niet echt, meer van AZ naar Ajax oid.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 16:42 schreef The_Groove het volgende:
[..]
Dit is van Ajax naar Feyenoord gaan, dat doe je gewoon niet.
Geldwolf.
Precies, geldwolf slaat nergens op. Logisch dat hij eindelijk voor de prijzen wil spelen, Arsenal mag alleen maar blij zijn dat hij nog zo lang is gebleven.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 16:48 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Niet echt, meer van AZ naar Ajax oid.
Jij kijkt dus maar sinds kort Engels voetbal zie ik uit deze opmerking.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 16:46 schreef Bonkers. het volgende:
Zulke erge rivaliteit is er toch ook niet tussen Man Utd en Arsenal? Meer de gebruikelijke rivaliteit tussen twee topteams, het is zeker geen City-Man Utd of Spurs-Arsenal.
Aaah wat zielig voor die jongen, zijn leven zal nooit meer hetzelfde worden zonder Arsenal.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 17:24 schreef Pedroso het volgende:
Nu wordt ie daar uitgekotst en hoeft zijn gezicht er nooit meer te laten zien, en terecht.
We krabbelen alweer terug in de kracht van de gehanteerde termen I see....quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 17:53 schreef sylvietjoo het volgende:
Je mag nog niet eens teleurgesteld zijn als de topspeler van je club naar een rivaal vertrekt? Nou, nou.
Sinds wanneer zijn united en arsenal rivalen?quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 17:53 schreef sylvietjoo het volgende:
Je mag nog niet eens teleurgesteld zijn als de topspeler van je club naar een rivaal vertrekt? Nou, nou.
quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 17:59 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Sinds wanneer zijn united en arsenal rivalen?
quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 17:59 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Sinds wanneer zijn united en arsenal rivalen?
Je praat nu mensen in een record tempo na.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 18:00 schreef Ajacied422 het volgende:
Liverpool, Manchester City & Leeds zijn de grootste rivalen van Man United
quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 17:25 schreef Caland het volgende:
Man Utd. en Liverpool. Dát zijn aartsrivalen.
quote:
quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 17:30 schreef inZanity het volgende:
Sinds wanneer zijn Arsenal en United nou weer (aarts)rivalen?
OK, Mr Factsheetquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 18:00 schreef Ajacied422 het volgende:
Liverpool, Manchester City & Leeds zijn de grootste rivalen van Man United
Boeiend. Twente of AZ is tegenwoordig ook een concurrent van Feyenoord of Ajax. Toch is het een hele normale gang van zaken als een speler van een subtopper als Twente of AZ naar een grote club als Feyenoord of Ajax gaat. Zo kan je het ook zien met de transfer van Van Persie.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 18:00 schreef sylvietjoo het volgende:
Een concurrent dan? JezusJullie zitten gewoon te etteren
United is dan ook de meest gehate club in Engeland. Maar dat wil nog niet zeggen dat Arsenal hun rivaal is. Ajax word in Nederland ook door zo'n beetje de hele Eredivisie gehaat maar dat wil nog niet zeggen dat ze dan ook maar meteen 18 rivalen hebben.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 18:12 schreef Pedroso het volgende:
Tuurlijk zijn Man Utd, en Arsenal grote rivalen. Heb familie in Engeland wonen die die-hard Gunners zijn, reken maar dat Man. Utd de meest gehate club is daar (al is die ander club uit Manchester daar met sneltreinvaart bijgekomen de laatste jaren).
Kan me ook nog goed de wedstrijden voor de geest halen in de tijd dat Arsenal nog wel om het kampioensschap meedeed, leuke duels waren dat met knokken in de spelerstunnel aan toe (RvN weet er alles van).
Tsja, dat is net zoiets als PSV - Ajax. PSV'ers zien Ajax als hun rivaal, Ajax lacht PSV uit.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 18:12 schreef Pedroso het volgende:
Tuurlijk zijn Man Utd, en Arsenal grote rivalen. Heb familie in Engeland wonen die die-hard Gunners zijn, reken maar dat Man. Utd de meest gehate club is daar (al is die ander club uit Manchester daar met sneltreinvaart bijgekomen de laatste jaren).
Kan me ook nog goed de wedstrijden voor de geest halen in de tijd dat Arsenal nog wel om het kampioensschap meedeed, leuke duels waren dat met knokken in de spelerstunnel aan toe (RvN weet er alles van).
Zo werkt het inderdaad, de beste, grootste en meest succesvolle club van het land wordt het meest gehaat. Ajaxquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 18:17 schreef inZanity het volgende:
[..]
United is dan ook de meest gehate club in Engeland. Maar dat wil nog niet zeggen dat Arsenal hun rivaal is. Ajax word in Nederland ook door zo'n beetje de hele Eredivisie gehaat maar dat wil nog niet zeggen dat ze dan ook maar meteen 18 rivalen hebben.
Neuh, de arrogantste.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 18:21 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Zo werkt het inderdaad, de beste, grootste en meest succesvolle club van het land wordt het meest gehaat. Ajax![]()
Met deze opmerking blijk jij ook niet echt op de hoogte van de historie van de Engelse competitie.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 17:24 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Jij kijkt dus maar sinds kort Engels voetbal zie ik uit deze opmerking.
Man. Utd. en Arsenal zijn aartsrivalen, er gaan ook praktisch geen spelers over en weer, ligt veel te gevoelig.
City en Utd is een beladen wedstrijd omdat het stadsgenoten zijn en dat is wat heviger geworden omdat City nu ook om het kampioenschap meedoet.
Vind het ook geen verstandige zet van v. Persie, ga dan naar een niet Engelse topclub dan is iedereen tevreden en zal ie een legende zijn bij Arsenal. Nu wordt ie daar uitgekotst en hoeft zijn gezicht er nooit meer te laten zien, en terecht.
Indeed, halverwege het eerste decennium v/d 21ste eeuw kon PSV altijd wel op steun van buitenaf rekenen als ze weer eens Europa in moesten, maar Ajax werd buiten de 020-kringen unaniem afgezeken. De frontpage volspammen met calimero-plaatjes voorzien van teksten als "hoe slecht moeten we nog voetballen om géén kampioen te worden" en voor het begin van het seizoen al gaan roepen dat "we dat klusje van kampioen worden wel eventjes zullen klaren" helpt ook niet bepaald dat beeld bij te stellen.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |