abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_115282235
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 11:33 schreef Erasmusch het volgende:
'van Persie naar Manchester United'
Heeft dit nog invloed op onze opleidingsvergoeding omdat t een binnenlandse transfer is?
Nee dat maakt niet uit. Feijenoord krijgt bij het gerucht van 40 miljoen (30 miljoen pond was het geloof ik) dus ongeveer 2 miljoen euro op de bankrekening. Dat met de televisiegelden die verdubbelen betekent een hele hoop geld waar de club niet op gerekend had dit jaar.

Na jarenlang pech op pech op pech stapelen hoop ik dan ook dat ook het financiele dubbeltje eens onze kant op valt, na het sportieve dubbeltje afgelopen seizoen.
  woensdag 8 augustus 2012 @ 11:37:53 #152
277865 Sejt
Ondertitel
pi_115282299
quote:
1s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 11:24 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Haal dan een goede linksback. Vind het zonde dat Bruno zich nu niet kan ontwikkelen op zijn positie omdat er zonodig een uitgebluste speler met ervaring nodig is. :')
Ja joh, haal gewoon even een goede linksback - die én niet meer dan 400k kost, én ervaring toevoegt én beter is dan Nelom én die niet te duur is in salaris.
Het is een goede zet niet zozeer omdat BMI niet goed staat, maar meer omdat het 2 vliegen in 1 klap is: ervaren rot erbij in een team met 22,nogwat in gemiddelde leeftijd én een betere linksback.
I love my mispoken words.
pi_115282374
quote:
Morgen moeten we hopen dat VIER van deze ploegen: RACING GENK, STEAUA BOEKAREST, LECH POZNAN, APOEL NICOSIA, ROSENBORG BK, YOUNG BOYS EN BURSASPOR worden uitgeschakeld.

In dat geval zijn we namelijk GEPLAATST voor de loting van de EUROPA LEAGUE PLAY-OFF RONDE en treffen we hele makkelijke tegenstanders zoals bijvoorbeeld LEVSKI SOFIA, FK VENTSPILS, KSC LOKEREN.
Van fr12, dus vergeef me de HMF schrijstijl. Duimen morgenavond.

quote:
De heenwedstrijden van de bovenste ploegen:
Steaua Boekarest - Spartak Trnava 0 - 1 (op dit moment goed voor ons!)
AIK Solna - Lech Poznan 3 - 0 (op dit moment goed voor ons!)
APOEL Nicosia - Aalesunds FK 2 - 1
Servette - Rosenborg BK 1 - 1
Kalmar FF - Young Boys 1 - 0 (op dit moment goed voor ons!)
RC Genk - FK Aktobe 2 - 1
KuPS Kuopio - Bursaspor 1 - 0 (op dit moment goed voor ons!)
pi_115282487
quote:
1s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 11:39 schreef Grifte het volgende:

[..]

Van fr12, dus vergeef me de HMF schrijstijl. Duimen morgenavond.

[..]

Wauw. Dat zou heel positief zijn. Plaatsing EL levert al 1 miljoen op toch? Ik las in een artikel waarin Gudde reageerde dat het overwinteren in de EL 4 miljoen winst betekent ongeveer totaal.

Dat met de gelden van Van Persie en televisie-inkomsten en onze club ziet een hele hoop geld binnenstromen waar niet op gerekend is.

Maar nog veel mooier: er gloort hoop aan de horizon. Kunnen we toch eindelijk een paar mooie voetbalpotten in Europa meemaken.
  woensdag 8 augustus 2012 @ 11:44:32 #155
230223 Chewbalhaar
uhhhwhhooeehhww
pi_115282544
quote:
Een derde van de door de Vrienden van Feyenoord opgehaalde dertig miljoen euro voor de Rotterdamse club bestaat uit leningen die zijn omgezet in aandelen. Dat bevestigt directeur Pim Blokland van de investeerdersgroep in de competitiespecial van NUsport.

“Ik heb vaak horen zeggen dat investeerders die leningen alleen maar hebben omgezet om hun geld veilig te stellen, voor het geval Feyenoord failliet zou gaan”, zegt de multimiljonair.

“Maar het enige wat is gebeurd, is dat de club hun lening heeft afgelost met de eerste miljoenen die door de Vrienden zijn binnengebracht. Vervolgens hebben die investeerders zélf besloten om het geld dat ze op die manier terugkregen in de Vrienden van Feyenoord te investeren.”

Kapot

Blokland wil graag benadrukken dat ook deze financiers daarmee hun nek voor Feyenoord hebben uitgestoken.

Ze lopen nu nota bene méér risico om hun geld kwijt te raken dan bij een lening aan de club. Als Feyenoord kapot gaat, zal de curator namelijk besluiten om alle spelers van de club te verkopen."

"Dat levert vele miljoenen op, waardoor iedereen die nu een miljoen euro aan Feyenoord heeft geleend zeker 800.000 euro zal terugkrijgen. De Vrienden van Feyenoord verliezen daarentegen al hun geld als de club kapot gaat. Dan zegt de curator gewoon: jammer, die aandelen van jullie zijn niks meer waard.”

Het dividendrendement (percentage van de jaarwinst) van vier procent dat de veertien partijen die samen de dertig miljoen bijeenbrachten in de toekomst bij een positief eigen vermogen van de Rotterdamse club krijgen uitbetaald zou volgens critici te hoog zijn. Blokland haalt er zijn schouders over op.

“Als je een miljoen of meer zou besteden aan het kopen van andere aandelen dan die van Feyenoord, krijg je geheid een hoger rendement”, zegt de Rotterdammer, die nog minstens een jaar doorgaat met zijn miljoenenjacht voor Feyenoord. “Wij doen het echt alleen voor de club, of mensen dat nou geloven of niet.”

Feyenoord kunnen de miljoenen goed gebruiken nu kwalificatie voor de Champions League is misgelopen. Het team van Ronald Koeman verloor dinsdag ook de return tegen Dinamo Kiev en is veroordeeld tot de Europa League
:')
Zeg dan gewoon niets... drogredenen...
Ja, met zo'n instelling blijf je natuurlijk zwakbegaafd
  woensdag 8 augustus 2012 @ 11:48:00 #156
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_115282682
quote:
1s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 11:39 schreef Grifte het volgende:

[..]

Van fr12, dus vergeef me de HMF schrijstijl. Duimen morgenavond.

[..]

Tering, wat is er met dat Lech Poznan gebeurd dan?
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_115282730
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 11:33 schreef Erasmusch het volgende:
'van Persie naar Manchester United'
Heeft dit nog invloed op onze opleidingsvergoeding omdat t een binnenlandse transfer is?
Manchester ligt niet in Nederland.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_115282793
quote:
11s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 11:48 schreef Caland het volgende:

[..]

Tering, wat is er met dat Lech Poznan gebeurd dan?
Geen flauw idee, vorig jaar deden de Poolse clubs het ziek goed in Europa, nu massaal kut. Kampioen Slask Wroclaw verloor vorige week ook 0-3 thuis van Helsingborg :')

Geplaatste status zou wel mooi zijn, Poule zeker stellen, en dan hopen op mooie tegenstanders.
pi_115282795
quote:
1s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 11:39 schreef Grifte het volgende:

[..]

Van fr12, dus vergeef me de HMF schrijstijl. Duimen morgenavond.

[..]

4 ploegen staan dus op achterstand, mooi op schema dus.
pi_115282828
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 11:51 schreef Adames het volgende:

[..]

4 ploegen staan dus op achterstand, mooi op schema dus.
Edit: uitslagen al verwijderd
pi_115282843
quote:
1s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 11:52 schreef Grifte het volgende:

[..]

Dat stond al in de post :P
Ja, had net zelf alles lopen uitpluizen en kwam er toen achter dat het in de tweede quote stond :')
pi_115282970
Denk dat een gemidelde club in de El staat te poepen in zijn broek als ze zien hoe wij gisteren speelde :)
* Verwijderd *
  woensdag 8 augustus 2012 @ 12:00:51 #163
119165 satecl
Dorpsidioot.
pi_115283112
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 11:56 schreef zoekeenleven het volgende:
Denk dat een gemidelde club in de El staat te poepen in zijn broek als ze zien hoe wij gisteren speelde :)
Waarom? Een ploeg zonder spits scoort toch niet!? Rustig je kans afwachten. Geen probleem.
Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
  woensdag 8 augustus 2012 @ 12:02:03 #164
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_115283145
Ik heb het niet teruggezien, ga het ook niet doen ook. :')

Hoorde wel Immers op de radio zeggen dat het pure pech was dat hij van 4 meter afstand op de keeper schiet. Commentator was het volledig met hem eens ook. Dat kan je toch niet serieus nemen? :')
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_115283237
Ook lekker dan, maken ze zo'n gebouwtje voor vak KK, komt er geen hond opdagen :')
  Moderator woensdag 8 augustus 2012 @ 12:04:45 #166
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_115283240
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 12:02 schreef Caland het volgende:
Ik heb het niet teruggezien, ga het ook niet doen ook. :')

Hoorde wel Immers op de radio zeggen dat het pure pech was dat hij van 4 meter afstand op de keeper schiet. Commentator was het volledig met hem eens ook. Dat kan je toch niet serieus nemen? :')
Het is nog net geen tijd voor de i-told-you-so-story over Immers.

Dat komt over een wedstrijdje of 6 in de competitie :)
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  woensdag 8 augustus 2012 @ 12:05:19 #167
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_115283255
Wat ik me wel afvraag zijn Te Vrede en Achabar zo slecht dat als enige echte spitsen in de selectie Koeman ze niet eens wou proberen?
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
  woensdag 8 augustus 2012 @ 12:05:46 #168
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_115283269
Waar sloeg trouwens die blauw-witte tifo actie op als je tegen een club speelt waar dat de clubkleuren zijn? :')

Velletjes op X waren ook compleet verregend, kon je niks meer mee.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  woensdag 8 augustus 2012 @ 12:06:17 #169
326858 Toekito
Fietst zich de pleuris
pi_115283288
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 11:56 schreef zoekeenleven het volgende:
Denk dat een gemidelde club in de El staat te poepen in zijn broek als ze zien hoe wij gisteren speelde :)
als die gasten voorin zo kansen omgaan ligt er Tilburg niemand wakker hoor.
PS4-tag: TJDoornbos// Origin: Toek85
Sporten voor Sophia
  Moderator woensdag 8 augustus 2012 @ 12:06:21 #170
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_115283292
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 12:05 schreef Caland het volgende:
Waar sloeg trouwens die blauw-witte tifo actie op als je tegen een club speelt waar dat de clubkleuren zijn? :')

Velletjes op X waren ook compleet verregend, kon je niks meer mee.
Dat vroeg ik me dus ook af :')
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_115283310
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 12:05 schreef Dr.Mikey het volgende:
Wat ik me wel afvraag zijn Te Vrede en Achabar zo slecht dat als enige echte spitsen in de selectie Koeman ze niet eens wou proberen?
te vrede geblesseerd, achabar geen echte spits?

daarnaast rare wissel, om fernandez eruit te halen voor gabral.
hij kan altijd nog bacardi gaan serveren in het cafe van Lock, Stock and Two Smoking Barrels
  woensdag 8 augustus 2012 @ 12:07:00 #172
326858 Toekito
Fietst zich de pleuris
pi_115283314
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 12:05 schreef Dr.Mikey het volgende:
Wat ik me wel afvraag zijn Te Vrede en Achabar zo slecht dat als enige echte spitsen in de selectie Koeman ze niet eens wou proberen?
te vrede is niet fit. En over Achabar weet ik niks.
PS4-tag: TJDoornbos// Origin: Toek85
Sporten voor Sophia
pi_115283326
quote:
12s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 12:04 schreef onlogisch het volgende:

[..]

Het is nog net geen tijd voor de i-told-you-so-story over Immers.

Dat komt over een wedstrijdje of 6 in de competitie :)
Immersrs moet gewoon een stuk meer naar voren voetballen. Staat nu tussen rechtsachter Clasie en linksachter Leerdam.

Terwijl hij juist rechtsvoor Clasie en linksvoor Leerdam hoort te staan, om door te kaatsen naar Cisse of Schaken of een steekpass te geven op Fernandez.
pi_115283339
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 12:06 schreef mister_popcorn het volgende:

[..]

te vrede geblesseerd, achabar geen echte spits?

daarnaast rare wissel, om fernandez eruit te halen voor gabral.
Je kan veel zeggen over Cabral, maar vond hem gisteren wel beter dan Fernandez.
  woensdag 8 augustus 2012 @ 12:08:32 #175
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_115283359
quote:
0s.gif Op woensdag 8 augustus 2012 12:07 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:

[..]

Je kan veel zeggen over Cabral, maar vond hem gisteren wel beter dan Fernandez.
Pff, die actie waar hij 3 man voorbij gaat en op doel schiet terwijl de linkerkant volledig open ligt. :')
VBL SC influencer
Left, right, behind
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')