Je doet maar. Als je leven daardoor beter wordtquote:Op dinsdag 7 augustus 2012 13:28 schreef Murdera het volgende:
[..]
Als 1 keer mijn fiets gejat is is dat klote, maar na het spuien van mijn gal hou ik er over op.
Als mijn fiets 32 keer gejat is, dan blijf ik er toch wat langer over doorgaan. Gek he?
Dat zou wel beter zijn. je moet het beestje bij de naam noemen. En bij de meeste allochtonen die ik ken zou het niet eens in ze op komen om een vrouw te mishandelen. Onder Marokkanen schijnt het echter vrij normaal te zijn.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 13:26 schreef GoobyPls het volgende:
[..]
Allochtonen is te breed, je bedoelt Marokkanen.
Deze titel is tenminste ladingdekkend. Beetje vreemd ook om van een vechtpartij te spreken als de klappen maar van één kant komen.quote:
Het politiebureau in Hilversum staat midden op de Groest, een meter of 10 van die tent vandaan.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 13:04 schreef Basp1 het volgende:
En waar is de politie in deze zaak.
In de meeste steden loopt er altijd overduidelijk politie in de uitgaansstraten tijden uitgaansavonden en deze grijpen normaliter snel in bij zulke incidenten.
Ik ben blij dat je er om kunt lachen, ik vind het vrij triest als je onbekende vrouwen op straat gaat lopen mishandelen. Ik kan me ook geen voorbeelden van autochtonen die willekeurige vrouwen mishandelen voor de geest halen. niet dat autochtonen geen vrouwen mishandelen, maar meestal is er sprake van een bepaalde relatie.quote:
Grappig.... de Marokkaanse gemeenschap in Nederland vertegenwoordigd maar een klein deel van de totale bewoners. Toch is het merendeel in aanraking geweest met de politie. En de in de gevangenis tref je meer Marokkaanse mensen aan dan Nederlandse.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 13:18 schreef Robijn48 het volgende:
Nee. Hoeft niet. Maar het is tevens een feit dat ook blanke Nederlanders dit soort dingen uitspoken. Of gehandicapten beroven en noem maar op. En een topic daarover loopt dan niet.
Dikke
He kaaskop, hoe gaat die?quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 13:32 schreef AlfredJKwak5 het volgende:
Ps wil je trouwens niet spreken over blanke Nederlanders maar gewoon Nederlanders? Ik ervaar dat als zeer discriminerend omdat ik ook geen zwarte of bruine Marokkanen mag zeggen.
Ja, doe dat eens, en verklaar dan ook gelijk waarom er, als het Nederlanders zijn, niet zoveel ophef over is.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 13:32 schreef Murdera het volgende:
[..]
Prima, maar ik ben geen dikke.Of een jochie.
Maar moet ik nog 1 keer uitleggen waarom er zo veel reacties komen op geweld dat gepleegd is door allochtonen?
Goed hoor rifaap.quote:
Even nadenken over een manier waarop je het wel zal begrijpen. Kijken of ik het nog makkelijker en duidelijker kan maken dan mijn vorige pogingen.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 13:34 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
Ja, doe dat eens, en verklaar dan ook gelijk waarom er, als het Nederlanders zijn, niet zoveel ophef over is.
Sommige media vergroten het maar wat graag uit. Ik heb het afgelopen jaar van de Telegraaf kunnen vaststellen dat die:quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 12:52 schreef LXIV het volgende:
Marokkanenterreur is een complot van de rechtse media.
Gaat niet lukken. Niet eens proberenquote:Op dinsdag 7 augustus 2012 13:35 schreef Murdera het volgende:
[..]
Even nadenken over een manier waarop je het wel zal begrijpen. Kijken of ik het nog makkelijker en duidelijker kan maken dan mijn vorige pogingen.
Als bovenstaande post niet genoeg is geef ik het ook op.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 13:36 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Gaat niet lukken. Niet eens proberen
Bij jou ook niet.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 13:36 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Gaat niet lukken. Niet eens proberen
Dan is het helemaal frappant dat die niet eens hun kantoor uit kunnen komen.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 13:31 schreef freako het volgende:
[..]
Het politiebureau in Hilversum staat midden op de Groest, een meter of 10 van die tent vandaan..
In tijden van crisis gebeurt het vaak dat één bepaalde groep het moet ontgelden, met name de lagere sociale klassen zijn daar happig op om op die manier de oorzaak van hun problemen bij anderen te leggen. De Telegraaf speelt hier op in en wakkert het met haar berichtgeving inderdaad aan. Triest.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 13:36 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Sommige media vergroten het maar wat graag uit. Ik heb het afgelopen jaar van de Telegraaf kunnen vaststellen dat die:
- Potenrammen door autochtonen wegmoffelt met een minimaal berichtje ergens diep verscholen.
- Bij het overnemen van een artikel van een regionaal blad het "signalement blank" weglaat en de rest van het artikel letterlijk overneemt.
- Kopt met Marokkanen die een hondje doodschoppen, terwijl het om het verhaal van één vrouw gaat wiens hondje meer dan een half jaar na het kennelijke gebeuren was overleden.
Dat zijn redactionele keuzes, geen toevalligheden, net zoals het nu ook de keuze is om het verhaal van de slachtoffers groot in beeld te brengen zonder wederhoor of iets dergelijks. Doen ze dat met autochtoon uitgaansgeweld ook? Het zou best kunnen hoor, dat ik dat dan gemist heb omdat zo'n topic na 1 pagina dood is.
Die redactionele keuzes worden gemaakt met een doel, kennelijk is het doel om de Marokkanen nog slechter af te schilderen dan zoals ze zelf doen in de criminaliteitsstatistieken. Dat doel lijkt mij uiterst dubieus, en daar vrolijk aan meedoen ook.
En zet dit nog eens uit naar sociale klasses want om alles op afkomstgroepen te gooien gaat nergens over, de lagers sociale klasses die veroorzaken vaak wat meer van zulke problemen, maar dat heeft normaal gesproken vaak niet zoveel met de afkomst te maken, maar juist veel meer met de sociale klasse waarin mensen zich bevinden.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 13:38 schreef Murdera het volgende:
Ok, Robijn, let je op?
Welke groep zou dan het grootste onderwerp van gesprek zijn denk je?
Fijn, maar ik ben het eens met de posts van Weltschmertz en remlof. Dank je.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 13:38 schreef Murdera het volgende:
Ok, Robijn, let je op?
Stel je hebt 1000 nederlanders en 1000 marokkanen.
Onder de 1000 nederlanders zijn er 50 die agressief zijn, die tassen jatten, scooters jatten, dingen slopen, en waar de mensen met een grote boog omheen moeten lopen.
Dan zijn er van de 1000 marokkanen 100 die dit gedrag vertonen. De mensen hebben hier een stuk meer last van omdat het dus dubbel zo vaak gebeurt.
Van de nederlanders kennen ze allemaal wel via via iemand die slachtoffer is geworden, maar bij de marokkanen kennen ze allemaal persoonlijk iemand die slachtoffer is geworden.
Welke groep zou dan het grootste onderwerp van gesprek zijn denk je?
Nee, het doel is om meer te verkopen, want dit soort nieuws spreekt de doelgroep van de Telegraaf aan.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 13:36 schreef Weltschmerz het volgende:
Die redactionele keuzes worden gemaakt met een doel, kennelijk is het doel om de Marokkanen nog slechter af te schilderen dan zoals ze zelf doen in de criminaliteitsstatistieken. Dat doel lijkt mij uiterst dubieus, en daar vrolijk aan meedoen ook.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |