als ze niet mogen, dan gaan ze wel stiekem dus....quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 08:41 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Je denkt dat die angstpropaganda werkt op kinderen? Lekker naïef ben je dan.
Het zijn blijkbaar mensen tussen de 15 en 21. Alsof die zich laten afschrikken door zo'n bericht.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 08:41 schreef maily het volgende:
[..]
oja, allemaal liefhebbers om zich in elkaar te laten slaan?
Precies. Nog spannender ook!quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 08:42 schreef maily het volgende:
[..]
als ze niet mogen, dan gaan ze wel stiekem dus....
Suggestieve nonsens. Hebben die kinderen geen boodschap aan. Sterker nog, ze lachen je in je gezicht uit. En terecht.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 08:44 schreef maily het volgende:
[..]
nou... met je hoofd in de telegraaf en je been in het gips...
Ja, misschien werkt zo'n verbod wel averrechts. Je zou toch hopen dat ouders van kinderen van 15 - 18 nog wel wat te zeggen hebben over hun gedrag. Maar misschien ook wel niet inderdaad.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 08:40 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Dat lukt toch niet. Ouders die hun kinderen verbieden. Hoor je het jezelf zeggen? Het wordt daar drukker dan ooit met zo'n maatregel.
Ik vind dat ouders wel degelijk een rol mogen spelen. Die kinderen zijn pas 15. Die ouders zijn wettelijk hun gezag en bovendien zullen ze nog thuiswonend zijn, waardoor alles ook nog voor ze betaald wordt.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 08:45 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Suggestieve nonsens. Hebben die kinderen geen boodschap aan. Sterker nog, ze lachen je in je gezicht uit. En terecht.
Op een gegeven moment lost het probleem zichzelf op als de tent alleen nog maar Marokkanen trekt en als gevolg daarvan failliet gaat.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 09:05 schreef ShaoliN het volgende:
Als 1 zo'n bepaalde locatie continue dit soort situaties oplevert, moet hier toch iets aan te doen zijn?
Zeker als je wil dat mensen geen eigen rechter gaan spelen.
Moslims die zich over het algemeen op deze manier gedragen geloven niet.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 09:05 schreef tongytongylickylicky het volgende:
Is roken wel 'toegestaan' tijdens de Ramadan?
En zijn dus geen moslim.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 09:06 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Moslims die zich over het algemeen op deze manier gedragen geloven niet.
Maar daar blijf je wel het liefste de aandacht op vestigen? Je eerste conclusie was al dat mensen er maar niet moeten komen?quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 09:05 schreef LXIV het volgende:
[..]
Het kernprobleem zijn natuurlijk de Marokkanen zelf, want uiteindelijk ligt de schuld niet bij de slachtoffers.
Wat bedoel je nu te zeggen?quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 09:07 schreef Godtje het volgende:
[..]
Maar daar blijf je wel het liefste de aandacht op vestigen? Je eerste conclusie was al dat mensen er maar niet moeten komen?
Als ik zo'n tent had, dan zorgde ik dat deze haram was, door bijvoorbeeld afwasmiddel op basis van varkensvet te gebruiken of zoiets dergelijks. En iedereen was verder welkom.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 09:06 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Op een gegeven moment lost het probleem zichzelf op als de tent alleen nog maar Marokkanen trekt en als gevolg daarvan failliet gaat.
Dan zoeken ze gewoon de volgende tent om te kloten.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 09:09 schreef LXIV het volgende:
[..]
Als ik zo'n tent had, dan zorgde ik dat deze haram was, door bijvoorbeeld afwasmiddel op basis van varkensvet te gebruiken of zoiets dergelijks. En iedereen was verder welkom.
Inderdaad. En dan kan ik mijn tent dus gewoon lekker uitbaten.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 09:10 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Dan zoeken ze gewoon de volgende tent om te kloten.
Lost het probleem nog niet op dat er meisjes in elkaar geslagen worden omdat sommige rotjochies zich niet gedragen kunnen.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 09:11 schreef LXIV het volgende:
[..]
Inderdaad. En dan kan ik mijn tent dus gewoon lekker uitbaten.
Was het probleem niet dat ze buiten rond die tent rondhangen?quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 09:09 schreef LXIV het volgende:
[..]
Als ik zo'n tent had, dan zorgde ik dat deze haram was, door bijvoorbeeld afwasmiddel op basis van varkensvet te gebruiken of zoiets dergelijks. En iedereen was verder welkom.
Nee. Maar dat is niet het specifieke probleem van die horeca-eigenaar. Dat is een probleem van ons allemaal. Het probleem van die horeca-eigenaar is dat zijn tent op deze manier kapot gaat.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 09:15 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Lost het probleem nog niet op dat er meisjes in elkaar geslagen worden omdat sommige rotjochies zich niet gedragen kunnen.
Maar het probleem van die horeca-eigenaar is zijn probleem, het probleem dat 15-jarige meisjes niet meer over straat kunnen zonder aangevallen te kunnen worden, lijkt me een maatschappelijk probleem.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 09:16 schreef LXIV het volgende:
[..]
Nee. Maar dat is niet het specifieke probleem van die horeca-eigenaar. Dat is een probleem van ons allemaal. Het probleem van die horeca-eigenaar is dat zijn tent op deze manier kapot gaat.
Idd, iets dat ze in elke stad doen. Rondhangen voor/naast/ achter een bar of disco of de plaatselijkequote:Op dinsdag 7 augustus 2012 09:15 schreef Murdera het volgende:
[..]
Was het probleem niet dat ze buiten rond die tent rondhangen?
Inderdaad, je zou juist daar meer mensen neerzetten. Toch?quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 09:16 schreef Murdera het volgende:
Toch benieuwd waar de politie uithing, die waren niet op de hoogte van de no-goarea?
Je kan allerlei opties proberen maar als er een groot gedeelte van het Nederlandse volk niet durft in te zien dat wij een probleem met een bepaald volkje hebben zal je het nooit oplossen.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 09:15 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Lost het probleem nog niet op dat er meisjes in elkaar geslagen worden omdat sommige rotjochies zich niet gedragen kunnen.
Dan krijg je het andere aspect van dit soort zaken, fietsers die door rood rijden aanhouden is nou eenmaal lucratiever dan Marokkaantjes oppakkenquote:Op dinsdag 7 augustus 2012 09:18 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Inderdaad, je zou juist daar meer mensen neerzetten. Toch?
Misschien kan die horeca-eigenaar er helemaal niks aan doen. Dat weet je niet. Als hij Marokkanen weigert aan de deur dan krijgt hij meteen allerlei anti-discriminatieclubs over zich heen.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 09:17 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Maar het probleem van die horeca-eigenaar is zijn probleem, het probleem dat 15-jarige meisjes niet meer over straat kunnen zonder aangevallen te kunnen worden, lijkt me een maatschappelijk probleem.
Die horeca-eigenaar zit in de teringzooi die hij zelf gemaakt heeft, daar heb ik geen medelijden mee
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |