quote:Op maandag 6 augustus 2012 10:40 schreef Evie het volgende:
[..]
Gewoon dat ik smelt als ik aan aarbeienijs..daarom weeg je waarschijnlijk 180 kiloSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Klopt, maar die hoor je ook niet dag in, dag uit klagenquote:Op maandag 6 augustus 2012 10:42 schreef Mystikvm het volgende: [..] Niet iedereen heeft altijd de luxe van werk doen wat ze erg leuk vinden.
Ik heb ook gewoon mn baan opgezegd een aantal maanden terug.quote:Op maandag 6 augustus 2012 10:42 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Niet iedereen heeft altijd de luxe van werk doen wat ze erg leuk vinden.
quote:Op maandag 6 augustus 2012 10:43 schreef rival het volgende:
[..]
daarom weeg je waarschijnlijk 180 kiloEva weegt zoveel, dat ze mij zo optiltSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"Do me a favor, try not to think, you're going to hurt yourself"
"You go to heaven for the climate and hell for the company"
Nou er moet wel af en toe wat klaar zijn.quote:Op maandag 6 augustus 2012 10:41 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Je productiviteit wordt dus niet gemeten
ga gewoon dat mechanische doen, laat zien aan de baas dat je er wat voor over hebt... zou misschien weleens in je voordeel kunnen werken...quote:Op maandag 6 augustus 2012 10:45 schreef kree het volgende:
[..]
Nou er moet wel af en toe wat klaar zijn.
Maar heb een beetje mazzel dat ik de enige hier nu ben die verstand heeft van elektro
Dus tsja makkelijk om de boel een beetje zo te verdraaien dat het lijkt alsof ik wel veel heb gedaan
Heb ik al gedaan, maar niet echt zin om me de tering te zweten in de straal kabine met mn duikerspak en zuurstof opquote:Op maandag 6 augustus 2012 10:46 schreef rival het volgende:
[..]
ga gewoon dat mechanische doen, laat zien aan de baas dat je er wat voor over hebt... zou misschien weleens in je voordeel kunnen werken...
quote:Op maandag 6 augustus 2012 10:43 schreef rival het volgende:
[..]
daarom weeg je waarschijnlijk 180 kiloSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik weet, maar heb geen enkele vrije dag gehad in mn vakantie tot nu toe om dat te regelen
180 kilo om van te houden
dus
Hihihi dat was echt leuk!quote:Op maandag 6 augustus 2012 10:44 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Eva weegt zoveel, dat ze mij zo optilt
Ok zo makkelijk gaat dat niet hoor, zeker niet in deze periode. Maar het negatieve vind ik irritant, omdat ik WEL graag wil werken, snap je?quote:Op maandag 6 augustus 2012 10:46 schreef rival het volgende:
als je geen leuk werk hebt zoek je toch verder, zodra mensen ergens werken blijven ze daar vaak hangen, ook al worden ze er ongelukkig.... waarom niet verder kijken?
quote:
ik voel me gekleineerdquote:Op maandag 6 augustus 2012 10:49 schreef Evie het volgende:
[..]
Volgende keer ga ik ook wel een rondje met je rennen hahahaha
in de tijd dat je hier zit had je het al kunnen regelen!quote:Op maandag 6 augustus 2012 10:48 schreef Evie het volgende:
[..]ik weet, maar heb geen enkele vrije dag gehad in mn vakantie tot nu toe om dat te regelen
180 kilo om van te houden
Ik snap je idee en volg je.quote:Op maandag 6 augustus 2012 10:48 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ok zo makkelijk gaat dat niet hoor, zeker niet in deze periode. Maar het negatieve vind ik irritant, omdat ik WEL graag wil werken, snap je?
Maar goed, ik blijf vertrouwen hebbeneerst maar genieten van de vakantie straks
Daarom heb ik meer respect voor jou dan voor kree. Jij haalt het positieve eruit, ook al is het niet jouw droombaanquote:Op maandag 6 augustus 2012 10:47 schreef Mystikvm het volgende:
Mijn werk is soms heel vervelend en ik dit is gewoon niet mijn wereld. Gelukkig is het soms ook weer hartstikke leuk. Maar als je geen opleiding hebt gedaan dan moet je blij zijn dat je een goede baan hebt. Ik kan niet zomaar van baan wisselen, ze willen me nergens hebben
nu is dat natuurlijk in elke sector en regio anders,....quote:Op maandag 6 augustus 2012 10:48 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ok zo makkelijk gaat dat niet hoor, zeker niet in deze periode.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |