Dat is gewoon SB johquote:Op maandag 6 augustus 2012 12:08 schreef poker4lifee het volgende:
[ afbeelding ]
zal ik om een cv vragen?
Die Ramirez die je er had staan is gewoon heel goed imo. De rest van je team is op je CB,RB en Forlan na vrij brak though. Alleen Fab lijkt me wel chill.quote:
hahaha ik dacht tis live ppffff ik ga maar wegquote:Op maandag 6 augustus 2012 12:15 schreef vandermar het volgende:
Livestream
http://twitcam.livestream.com/bejy0
Grapje
Dudequote:Op maandag 6 augustus 2012 12:19 schreef Rijst het volgende:
[..]
hahaha ik dacht tis live ppffff ik ga maar weg
Vind ik ook hoor. Had hem al eerder op LAM. Toen was iedere cross richting ibra raakquote:Op maandag 6 augustus 2012 12:18 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Die Ramirez die je er had staan is gewoon heel goed imo. De rest van je team is op je CB,RB en Forlan na vrij brak though. Alleen Fab lijkt me wel chill.
Ow, dus vannacht was ook niet live?quote:Op maandag 6 augustus 2012 12:22 schreef vandermar het volgende:
Er stond livestream en hij speelde af, kwam er daarna pas achter dat je vooruit kon spoelen
ja toen welquote:Op maandag 6 augustus 2012 12:23 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ow, dus vannacht was ook niet live?
Vergeet je camera nietquote:Op maandag 6 augustus 2012 12:23 schreef Rijst het volgende:
Om 3 uue afgesproken met een groep Zweedse meisjes![]()
Bukake? Jij in het midden en zij de bende ondersquirten?quote:Op maandag 6 augustus 2012 12:23 schreef Rijst het volgende:
Om 3 uue afgesproken met een groep Zweedse meisjes![]()
Jij kijkt teveel porno denk ik.quote:Op maandag 6 augustus 2012 12:24 schreef vandermar het volgende:
[..]
Bukake? Jij in het midden en zij de bende ondersquirten?
Want? Ik neem aan dat iedereen die een beetje sexueel is ingesteld weet wat bukake is. En dan nog, dat soort pornoquote:
Zonder internetporno had ik dit soort info nooit geweten. In mijn puber en vroeg volwassen jaren wist niemand van mijn leeftijd dat vrouwen konden squirtenquote:Op maandag 6 augustus 2012 12:26 schreef vandermar het volgende:
[..]
Want? Ik neem aan dat iedereen die een beetje sexueel is ingesteld weet wat bukake is. En dan nog, dat soort porno
quote:Op maandag 6 augustus 2012 12:24 schreef vandermar het volgende:
[..]
Bukake? Jij in het midden en zij de bende ondersquirten?
quote:
Touchequote:
Telt mijn moeder ookquote:Op maandag 6 augustus 2012 12:32 schreef Rijst het volgende:
Alsof VDM ooit een meisje heeft aangeraakt.
niveau was echt heel erg laag ja.quote:Op maandag 6 augustus 2012 12:32 schreef Rijst het volgende:
Die meisjes van twitter
Wat doen deze shemales nog on?
Wat is een shemale
Een mannelijke vrouw ofzo.
Echt hoe ouder je wordt hoe dommer ze lijken.quote:Op maandag 6 augustus 2012 12:33 schreef poker4lifee het volgende:
grrrr zat ik op een +-40 potjes winstreak word ik gedisconnect terwijl ik veel beter was dan de tegenstander![]()
kut EA.
[..]
niveau was echt heel erg laag ja.
Aanraken staat niet gelijk aan sex.quote:Op maandag 6 augustus 2012 12:34 schreef Rijst het volgende:
[..]
Voor jou wel. Incest schijnt normaal te zij in het Noorden.
Oke. ik ben geen chinees.quote:Op maandag 6 augustus 2012 12:36 schreef vandermar het volgende:
[..]
Aanraken staat niet gelijk aan sex.
Rare gedachtes heb jij soms. In china is hond eten ook al normaal dus het verbaast mij niets!
quote:Op maandag 6 augustus 2012 12:42 schreef RavioliPunch het volgende:
[..]
Niemand geloofde me toen ik zei dat je een marokkaan bent.
Geen Jaaskelainen? Is die niet beter dan Hennesey?quote:
Ik DM je straks wel, want het lukt nu niet. Ik krijg constant het volgende:quote:Op maandag 6 augustus 2012 12:49 schreef Toefjes het volgende:
X1N2tion, gooi er maar iets op voor 1000c
Werkt hier wel gewoon.quote:Op maandag 6 augustus 2012 12:52 schreef x1N2ition het volgende:
[..]
Ik DM je straks wel, want het lukt nu niet. Ik krijg constant het volgende:
[ afbeelding ].
Nee, Toefjes zei dat iedereen een prijsje krijgt, ook al verlies je in de eerste ronde.quote:Op maandag 6 augustus 2012 12:57 schreef x1N2ition het volgende:
Waarom moet ik er eigenlijk iets opzetten voor 1000 coins? Ik heb verloren, dus dan is het toch logischer dat ik GuRBuH moet betalen?
Geef me 10 minuten maxquote:
Dat vind ik lief.quote:Op maandag 6 augustus 2012 12:59 schreef Geluidssysteem het volgende:
[..]
Nee, Toefjes zei dat iedereen een prijsje krijgt, ook al verlies je in de eerste ronde.
Net als een tennistoernooiquote:Op maandag 6 augustus 2012 12:59 schreef Geluidssysteem het volgende:
[..]
Nee, Toefjes zei dat iedereen een prijsje krijgt, ook al verlies je in de eerste ronde.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |