quote:Zelfs experts uit het Amerikaanse leger zeggen dat dit kiekje wel eens om het ‘echte’ Monster van Loch Ness zou kunnen gaan
Echte kwaliteit kranten iddquote:
en dan nu pas in de krant? jaja...quote:Edwards schoot de foto toen hij in november vorig jaar op het meer voer.
Je neemt het allemaal al veel te serieus, het is The Sun, de kans is groot dat iemand daar op de redactie even snel iets gephotoshopt heeftquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:13 schreef Alleskids het volgende:
de foto is genomen vanaf de boot? dan zeker vanuit de mast, want je kijkt behoorlijk neer op het water. plus "Nellie"" is ver weg.
bij een foto vanaf de boot zou het meer een horizontale blik op het monster moeten zijn, ipv een neerkijkende foto, toch?
de foto lijkt eerder genomen vanaf een rots
Meerdere keren.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 20:39 schreef Eenskijken het volgende:
is dat meer al een keer van boven tot onder uitgeplozen? Lijkt me een kleine moeite met de technologische radar stuff en weet ik het wat.
En de aanwezigheid van voedsel is ook meerdere keren onderzocht.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 20:50 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Meerdere keren.
Met radar, sonar, camera's, infrarood, en ik weet niet welke andere technologie allemaal.
Dezelfde experts die ook zeiden dat er weapons of mass destruction in Irak waren?quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 15:32 schreef Bert_de_Näölerd het volgende:
Zelfs experts uit het Amerikaanse leger zeggen dat dit kiekje wel eens om het ‘echte’ Monster van Loch Ness zou kunnen gaan, aldus The Sun vrijdag.
Die waren er wel degelijk.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:46 schreef Lod het volgende:
[..]
Dezelfde experts die ook zeiden dat er weapons of mass destruction in Irak waren?
Ja, en zo lekker groot ook, als je die toren op de achtergrond ziet, en de afstand tot die toren in aanmerking neemt dan kan het nooit een heel groot ding geweest zijn op die foto.quote:
wees gerust, ik neem het totaal niet serieusquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 20:17 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Je neemt het allemaal al veel te serieus, het is The Sun, de kans is groot dat iemand daar op de redactie even snel iets gephotoshopt heeft
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |