Oh ja, de meet... gaan jullie dan echt die film kijken? Dan kom ik nietquote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:30 schreef Robby87 het volgende:
Wel jammer, ik had nou net The Expendables 2 bewaard om te kijken met een dame... oh die gingen we bij de meet kijk toch?
why not? is toch een leuke film?quote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:33 schreef ArtistA het volgende:
[..]
Oh ja, de meet... gaan jullie dan echt die film kijken? Dan kom ik niet
waarom anderhalf?quote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:34 schreef wyccie het volgende:
Ik heb Serendipity gezien, anderhalf keer denk ik.
't Is een chickflick.
Helemaal mijn smaak.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:34 schreef wyccie het volgende:
Ik heb Serendipity gezien, anderhalf keer denk ik.
't Is een chickflick.
Wel van genoten. En gehuild, uiteraard.
Mehh, de tweede zal ongetwijfeld bevallen na de nodige halve liters, maar van de eerste is me bar weinig bij gebleven.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:34 schreef dyonvbaal het volgende:
[..]
why not? is toch een leuke film?
chickflicks of vrouwen die huilen bij films?quote:
tegenwoordig kan ik er ook niet meer naar kijken. Statham nog wel, de rest eigenlijk niet meer. Maar het soort van jeugdsentiment om al die "vergane" glorie bij elkaar te zien, dat vind ik dan wel weer leukquote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:36 schreef ArtistA het volgende:
[..]
Mehh, de tweede zal ongetwijfeld bevallen na de nodige halve liters, maar van de eerste is me bar weinig bij gebleven.
Toevallig had ik het vandaag nog over dergelijke acteurs met een collega.
Je weet wel: Schwarzie, Stallone, Statham, Willis, Norris etc.
Sommige mensen kunnen daar eindeloos naar kijken. (ik was de ergste nog vergeten: Seagal)
Dat heb ik nooit leuk gevonden en zoals het in het engels zo mooi zeggen: "It doesn't tickly my fancy"
Naast het feit dat de meet verre van om de hoek ligt moet ik nog echt goed erover nadenken of ik kom of niet...
Dat is sexy gekkiequote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:30 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
En ze praat vervelend vind ik, beetje slissend.
Seagalquote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:36 schreef ArtistA het volgende:
[..]
Mehh, de tweede zal ongetwijfeld bevallen na de nodige halve liters, maar van de eerste is me bar weinig bij gebleven.
Toevallig had ik het vandaag nog over dergelijke acteurs met een collega.
Je weet wel: Schwarzie, Stallone, Statham, Willis, Norris etc.
Sommige mensen kunnen daar eindeloos naar kijken. (ik was de ergste nog vergeten: Seagal)
Dat heb ik nooit leuk gevonden en zoals het in het engels zo mooi zeggen: "It doesn't tickly my fancy"
Naast het feit dat de meet verre van om de hoek ligt moet ik nog echt goed erover nadenken of ik kom of niet...
Argh ik kan daar echt niet tegen, heel irritant vind ik dat.quote:
Haha, hij had toch ook zo'n serie, als bounty hunter o.i.d.?quote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:42 schreef Sands het volgende:
[..]
Seagal is de enige die echt kan vechten
Die vind ik samen met Jason statham niet echt bij die oude garde/vergane glorie horen...quote:
Hulp sheriff volgens mijquote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:43 schreef Robby87 het volgende:
[..]
Haha, hij had toch ook zo'n serie, als bounty hunter o.i.d.?
Tofste scène met Seagal is nog altijd die film waarin hij zo'n zakdoek vult met een paar biljartballen en dan bij een of andere redneck de hele voorste linie van z'n muil eruit ramt
quote:
Hier heb je dan wel gelijk in, maar nog steedsquote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:42 schreef Sands het volgende:
[..]
Seagal is de enige die echt kan vechten
Oscarwaardigheid?quote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:53 schreef Robby87 het volgende:
Hoe kun je The Expendables niet leuk vinden? Ik bedoel, met welke verwachtingen kijk je dan?
Dat zeggen meer mensen en geloof me, ik kan m'n verwachtingen helemaal uitzetten. Maar blijkbaar kan ik dan nog steeds teleurgesteld worden.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:53 schreef Robby87 het volgende:
Hoe kun je The Expendables niet leuk vinden? Ik bedoel, met welke verwachtingen kijk je dan?
Ik dacht dat dat een voorwaarde was om die film juist leuk te vinden... Commando heb ik geloof ik wel gezien. De rest niet...quote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:55 schreef ArtistA het volgende:
[..]
Dat zeggen meer mensen en geloof me, ik kan m'n verwachtingen helemaal uitzetten. Maar blijkbaar kan ik dan nog steeds teleurgesteld worden.
Misschien ken ik de klassiekers gewoon niet goed genoeg... Commando, Rambo, Rocky, die shit.
Helemaal voor, maar het enige wat me bij is gebleven van The Expandables (of hoe je 't ook schrijft) was die scene met het vliegtuig in de haven.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:55 schreef Robby87 het volgende:
Het geld moet op, hoe doe je dat? Een cast met de grootste actiehelden, een arsenaal aan wapentuig en slechte oneliners, en niks dat gespaard mag blijven :>
Maar gelijk wel de slechtste acteur uit een rijtje van slechte acteurs.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:42 schreef Sands het volgende:
[..]
Seagal is de enige die echt kan vechten
The man with a thousand faces. Als je thousand weglaat tenminstequote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:58 schreef Desunoto het volgende:
[..]
Maar gelijk wel de slechtste acteur uit een rijtje van slechte acteurs.
Critical Desicion (mijn engels is echt k*t af en toe) Geweldig dat hij als hoofdrol speler op de videohoes stond en ook zo gepromoot werd en dan binnen 5 minuten dood gingquote:Op donderdag 2 augustus 2012 23:01 schreef Robby87 het volgende:
Ik heb zowat een trauma overgehouden aan die ene film, waar hij al vroeg doodgaat tijdens het koppelen van een vliegtuig.
quote:Op donderdag 2 augustus 2012 23:02 schreef Desunoto het volgende:
Als Seagal een rol had gehad in een bepaalde film dan had die The Good, The Bad and The Indifferent geheten...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. sprak erg tot de verbeelding.
Helaas zette ik de film na 5 minuten af toen Seagal zijn entree maakte.
Binnenkort misschien toch maar eens kijken, er schijnt een vervolg op te komen.
quote:Op donderdag 2 augustus 2012 23:04 schreef ArtistA het volgende:
Laatst Machete opgezet. Vorig jaar hadden mensen het nog weleens over die film. Met name de scene in het ziekenhuis waar Trejo het raam uit vliegtNee man, Seagal maakt een heerlijke parodie op zichzelf.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. sprak erg tot de verbeelding.
Helaas zette ik de film na 5 minuten af toen Seagal zijn entree maakte.
Binnenkort misschien toch maar eens kijken, er schijnt een vervolg op te komen.
quote:Op donderdag 2 augustus 2012 23:04 schreef ArtistA het volgende:
Laatst Machete opgezet. Vorig jaar hadden mensen het nog weleens over die film. Met name de scene in het ziekenhuis waar Trejo het raam uit vliegtIk heb die film met mijn zus in de bios gezien. Het was doodstil, en wij moesten al keihard lachen bij de 1ste minuut van de film in die garage,SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. sprak erg tot de verbeelding.
Helaas zette ik de film na 5 minuten af toen Seagal zijn entree maakte.
Binnenkort misschien toch maar eens kijken, er schijnt een vervolg op te komen..
Last Action Hero (kwam gisteren of vandaag nog voorbij in de trivia) heb ik wel helemaal scheef gekeken. Wat een geweldige film vond ik dat!quote:Op donderdag 2 augustus 2012 23:05 schreef picodealion het volgende:
Tja, ik kan mijn verwachtingen niet gnoeg aanpassen om zo'n film leuk te vinden. Daarnaast is de enige waarbij ik nostalgische gevoelens heb Schwarzenegger, de rest kan me aan mijn reet roesten.
Ouwe zeur.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 23:05 schreef picodealion het volgende:
Tja, ik kan mijn verwachtingen niet gnoeg aanpassen om zo'n film leuk te vinden. Daarnaast is de enige waarbij ik nostalgische gevoelens heb Schwarzenegger, de rest kan me aan mijn reet roesten.
Word wat voor Borizzz die volgende maand weer moet zeggen dat Sands de topscoorder is...quote:Op donderdag 2 augustus 2012 23:06 schreef ArtistA het volgende:
[..]
Last Action Hero (kwam gisteren of vandaag nog voorbij in de trivia) heb ik wel helemaal scheef gekeken. Wat een geweldige film vond ik dat!
Die Sands heeft trouwens alweer meer dan 2x zoveel punten dan de nr. 2. Wordt wat in augustus.
Is dat iets nieuws trouwens? De winnaar vermelden in FOK!film.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 23:07 schreef dyonvbaal het volgende:
[..]
Word wat voor Borizzz die volgende maand weer moet zeggen dat Sands de topscoorder is...
quote:
quote:Op donderdag 2 augustus 2012 23:08 schreef ArtistA het volgende:
[..]
Is dat iets nieuws trouwens? De winnaar vermelden in FOK!film.
[..]
Dan zullen vaak dezelfde namen genoemd worden lijkt me. Het was afgelopen maand echt een strijd tussen de 1e en 2e plaats. De rest was niet echt opgewassen tegen het geweld van die twee... Uhh, Sands en Sam volgens mij.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |