Fijn is dat hequote:Op donderdag 2 augustus 2012 20:06 schreef LadyBlack het volgende:
Wauw, net Moeders voor Moeders op bezoek gehad, en het streepje op hun test was duidelijker dan de controlestreep
Nou ja, kalm... ik heb de hele terugweg (25 minuten) in de auto zitten huilen.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 17:07 schreef mignonne het volgende:
Cantaredame, ik vind je echt een dappere dat je zo kalm blijft. Of je het ook echt bent weet ik niet maar je komt wel rustig over, terwijl je het volgens mij écht niet makkelijk hebt momenteel.
Ja, ik ben wel van plan in elk geval dinsdag bij de verloskundige (tenzij de suikertest positief was) goed af te stemmen hoe zij erover denken en hoe ik erin sta. Dat er gewoon een soort plan is, met name rond wat er gebeurt als ik overtijd zou gaan, want dat is wat mij betreft het grootste issue (vooral vanwege het grote kind, maar ook een beetje vanwege mezelf).quote:Ik hoop voor je dat alles een beetje mee mag zitten de laatste loodjes, en ik hoop dat er ook goed naar jou geluisterd wordt. Want alles is leuk en aardig, maar uiteindelijk moet JIJ het gaan doen. Zie je iets niet zitten of maak je je zorgen, bespreek het dan. Desnoods heel expliciet in geval van bord-voor-kop-types enzo. De statistieken kunnen dan misschien niet extreem zijn maar daar heb jij niet direct veel aan.
tnx, fijne postquote:Als ik (groei)echo's had gehad in die laatste weken had ik me waarschijnlijk net zo druk gemaakt als jij; misschien nog wel veel drukker. Maar ik had geen echo's. Ignorance is bliss zeggen ze, en dat was het ook, ik wist van niets en de bevalling is me echt meer dan meegevallen. Ook daar heb je weinig aanmaar toch, hart onder de riem, veel weten is ook niet altijd een zegen. Ik hoop dat het allemaal snel achter de rug is voor je
Wist je al dat je lief bent?quote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:07 schreef Mangostine het volgende:
Jongens. Hier doen we het allemaal voor.
quote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:07 schreef Mangostine het volgende:
Jongens. Hier doen we het allemaal voor.
En jij ookquote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:12 schreef mignonne het volgende:
[..]
en hiervoor!
http://www.dfwbirthphotographer.com/home/?page_id=52
ik blijf bevallen iets magisch vinden hoor![]()
dus ik gooi t linkje er gewoon nog es in
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.:)
quote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:15 schreef mignonne het volgende:
[..]
ahw <3
hoe is t met t buukske? ging per ongeluk neem ik aan, erg geschrokken?
Cantare
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Echte mannen eten geen honing, die kauwen bijen.
quote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:18 schreef mignonne het volgende:
trouwens,SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoe komt dat, dat de baby's in die regio gemiddeld zo groot waren?
geen flauw ideequote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:19 schreef Cantare het volgende:
[..]Hoe komt dat, dat de baby's in die regio gemiddeld zo groot waren?
quote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:18 schreef Logician78 het volgende:
[..]gaat weer goed had even een kramp aanval maar nu weer in orde.
Huh?? Door de wandelwagen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
quote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:15 schreef Mangostine het volgende:
Ik knal even uit mijn vel van geluk dat ik een kindje mag krijgen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oh getver, moet jij ook dat suikerdrankje? Ik moest afgelopen maandag. Wat een ranzigheid!quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 08:42 schreef Cantare het volgende:
Succes Troeta!!!
Ik ben nu een halfuur in het ZH vanwege de suikertest. Lang wachten, want er is maar één prikster... echt vakantietijd. Ik heb alleen nu al zo'n HONGER!!
Uhuh. Was jouw uitslag goed?quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 09:21 schreef Sorbootje het volgende:
[..]
Oh getver, moet jij ook dat suikerdrankje? Ik moest afgelopen maandag. Wat een ranzigheid!
quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 09:21 schreef bellelena het volgende:
Troeta: Veel succes![]()
Ik kom (weer) stiekem hier om het hoekje kijkenwelkom!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gefeliciteerd!
Troeta, woppa!! Puffen jij!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |