Voorlopig noteer ik even 400-300 (voor mijquote:Op maandag 20 augustus 2012 23:41 schreef peaceman het volgende:
[..]
Ja, ik heb er 4 of 5 afgerond, moet ze van de week ff posten. Die partij van ons vergeet ik liever
Zware beschulding hoorquote:Op woensdag 22 augustus 2012 19:24 schreef ArtistA het volgende:
[..]
Cracks? Mensen die valsspelen neem ik aan?
Er zijn cheatprogramma's, die dure woorden genereren. Ik heb ze nooit geprobeerd. Ik weet niet of ze ook tactisch spelen. Of ze bijv. rekening houden met de kansen die je weggeeft.quote:
Ah, op die fiets.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 22:28 schreef WordFreud het volgende:
[..]
Er zijn cheatprogramma's, die dure woorden genereren. Ik heb ze nooit geprobeerd. Ik weet niet of ze ook tactisch spelen. Of ze bijv. rekening houden met de kansen die je weggeeft.
In ieder geval: het is niet sportief om deze te gebruiken. Dat hebben we vaak genoeg besproken. Volgens mij gebeurt dat momenteel ook niet in deze eredivisie.
Staat nog niet in de sheet.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 22:04 schreef Cat22 het volgende:
Mijn laatste wedstrijden:
#28 Gulikers-Jon - Cat_22 237-420![]()
Is al gecorrigeerdquote:Op vrijdag 24 augustus 2012 22:48 schreef Cat22 het volgende:
*kuch* spelleider:
[..]
Staat nog niet in de sheet.
Edit: moet #29 zijn zie ik nu!Jij hebt op basis van mijn spellnummer de score bij de verkeerde partij ingevuld, my bad.
![]()
quote:
Posten in Klussen en Wonen in september en lang daarna....quote:Op maandag 27 augustus 2012 14:25 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Huis gekocht, september wordt een klusmaand voor mij. Ik sla september dus ook over, hopelijk in oktober weer van de partij.
Neuh... het meeste kluswerk kunnen we al wel zelf. En ik heb geen tijd/zin om mijn hele opknapperij op het web te mikken via een projecttopic.quote:Op maandag 27 augustus 2012 15:03 schreef AnneX het volgende:
[..]
Posten in Klussen en Wonen in september en lang daarna....![]()
Feli met het huis!![]()
Als iemand nog tegen mij " moet" spelen, ik weet het niet ( meer)
/ wacht op verversing spellen overzicht.
Is hersteldquote:Op zondag 26 augustus 2012 20:37 schreef AnneX het volgende:
Net eens even gekeken in het overzicht en volgens mij ben ik allang klaar met de
augustus potjes.
Snap het niet helemaal, want tien potjes deze maand en er staan negen gespeeld en ik zie
geen blanco regel in het speloverzicht.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |