Geniaal toen hij onterecht honderden doodsbedreigingen kreeg toen.quote:
quote:
quote:
Hebben we toch helemaal geen medaille kandidaten?quote:Op woensdag 1 augustus 2012 15:57 schreef AFCNiels het volgende:
Even kijken hoe we bij het wielrennen gaan falen.
Lars Boom en Lieuwe Westra, ik denk niet dat ze veel kans hebben.quote:Op woensdag 1 augustus 2012 15:58 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Hebben we toch helemaal geen medaille kandidaten?
0,0.quote:Op woensdag 1 augustus 2012 16:00 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Lars Boom en Lieuwe Westra, ik denk niet dat ze veel kans hebben.
Niet zo negatiefquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op woensdag 8 augustus 2012 08:47 schreef onlogisch het volgende:
Over 2 jaar stopt Xavi bij Barça, dan kan ie mooi voor 25 of 30 miljoen daar naar toe 8-)
Mag hij Messi bedienen :D
quote:Op woensdag 1 augustus 2012 16:07 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Niet zo negatiefMisschien als ze weer spijkers gaan strooien.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Toen Mike Tyson meedeed ging het er anders aan toequote:Op woensdag 1 augustus 2012 16:16 schreef stevenmac26 het volgende:
http://nos.nl/os2012/play/9/
Godsamme, dit is best wel gay
Dit is synchroon schoonspringen ofzo manquote:Op woensdag 1 augustus 2012 16:22 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Toen Mike Tyson meedeed ging het er anders aan toe![]()
Ik kreeg boksen toen ik op je link klikte.quote:Op woensdag 1 augustus 2012 16:22 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Dit is synchroon schoonspringen ofzo man
Dat record staat nog altijd dacht ikquote:Op woensdag 1 augustus 2012 16:22 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Toen Mike Tyson meedeed ging het er anders aan toe![]()
Ahh, het moet kanaal 1 zijn wat ik bedoeldequote:Op woensdag 1 augustus 2012 16:23 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Ik kreeg boksen toen ik op je link klikte.
Ik ookquote:Op woensdag 1 augustus 2012 16:23 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Ik kreeg boksen toen ik op je link klikte.
duik dan goed jostiquote:Op woensdag 1 augustus 2012 16:35 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ja stoer van de hoge duikplank ik kreeg er altijd rugpijn van.
Met me kop naar voren dat deed niemand man.quote:
Niet de hoge van het plaatselijke zwembadje. Die is voor watjes. Dat 10 meter ding natuurlijk.quote:Op woensdag 1 augustus 2012 16:35 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ja stoer van de hoge duikplank ik kreeg er altijd rugpijn van.
Niet lang meer psv heeft hem gescout.quote:Op woensdag 1 augustus 2012 16:36 schreef Stevenzenl het volgende:
Loopt die Ajacied442 nog steeds de hele dag te posten? Opvolger van Tong80 is bekend.
bericht is helaas verwijderd en ik heb een ban op die sitequote:Op woensdag 1 augustus 2012 16:40 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Niet lang meer psv heeft hem gescout.
Ja en helaas het betrouwbare gerucht over de nieuwste aanwinst van Feyenoord ookquote:Op woensdag 1 augustus 2012 16:41 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
bericht is helaas verwijderd en ik heb een ban op die site
huftersquote:Op woensdag 1 augustus 2012 16:42 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ja en helaas het betrouwbare gerucht over de nieuwste aanwinst van Feyenoord ook
Die van Don ook zie ik wat kinderachtig.quote:Op woensdag 1 augustus 2012 16:41 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
bericht is helaas verwijderd en ik heb een ban op die site
Die buiten gewoon 15jarige sletjes uitquote:
Wat?quote:
Ik ben iersquote:Op woensdag 1 augustus 2012 16:54 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Positief blijven, we hebben brons!!!!!!!!!!!1111111111![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |