FOK!forum / Televisie / Het grote anime/manga topic #304: Sayonara!
Bakakamewoensdag 1 augustus 2012 @ 08:57

lutci.png

Welkom in het FOK! anime en manga topic!

Laat je niet afschrikken door de slowchat, als je vragen hebt kun je die hier altijd kwijt. ;)

5kopzc.png

Anime(aa-ni-mee) is de Japanse variant (dus Japanse uitspraak op het Engels animation) op onze Westerse tekenfilm. Het mag dan wel getekend zijn, maar anime gaan vaak veel dieper dan de tekenfilms die je hier op TV ziet. Hetzelfde geldt voor Manga (wat o.a. "onbeheerste of willekeurige kwaststreken" betekend).
Door veel mensen die niet bekend worden deze termen echter in verband gebracht met seksueel getinte onderwerpen(hentai, wat eigenlijk pervers betekent in het Japans) of onze (kinderlijke, dus kodomo) series.
Hierdoor heeft dit onderwerp een slechte reputatie bij een aantal mensen.

Anime en manga kun je onderverdelen in verschillende leeftijd categorie. De twee grootste zijn "Shonen" en "Shoujo".
Hiernaast heb je meerdere kleine (sub-)genres, zoals "Josei", "Seinen". Elk (sub-)genre snijd een ander onderwerp aan, dus er zou in principe voor iedereen iets tussen moeten zitten.

Gericht op jonge jongens (Shonen,leeftijd ~12-20/25 jaar): dit is over het algemeen het meest bekeken genre. De meeste mensen beginnen met de bekende series uit dit gedeelte.
De series zijn meestal gericht op actie en humor. De bekende series Bleach, Naruto en Fullmetal Alchemist vallen bijvoorbeeld in dit gedeelte.

Gericht op jonge meisjes (Shoujo,leeftijd ~12-20/25 jaar): dit onderdeel behandelt meestal het (meer) dramatische gedeelte, en bevat veel romantiek.
Meestal is het hoofdpersoon in een van deze series een vrouw (of meisje natuurlijk). Een aantal voorbeelden zijn Sailor Moon, Cardcaptor Sakura en Fruits Basket.

Gericht op de volwassen vrouw (Josei,leeftijd ~20/23/25-70/80+ jaar): deze bevatten globaal dezelfde thema's als de "Shoujo"-series, maar dan iets serieuzer en realistischer uitgevoerd.
Onder andere de series Nana, Paradise Kiss en Honey and Clover zijn voorbeelden hiervan

Gericht op de volwassen man (Seinen,leeftijd ~20/23/25-70/80+ jaar): dit genre is heel divers en er zit veel afwisseling in, van avant-garde tot erotiek. Deze series hebben vaak een serieuze ondertoon.
Een aantal populaire series zijn Elfen Lied, Ghost in the Shell en Black Lagoon.

Gericht op jonge kinderen (Kodomo,leeftijd 0-12 jaar): Hello Kitty, Pokemon en Hamtaro - dit spreekt voor zich.

Gericht op de jong volwassen vrouw (Yaoi/shounen-ai): dit genre gaat over homoseksuele relaties tussen mannelijke figuren. Een aantal voorbeelden hiervan zijn Junjou Romantica en Gravitation.

nzllxh.png

De makkelijkste manier is de taal leren door middel van een cursus of ervaring. Als je daar geen zin in hebt (of daartoe niet in staat bent) kun je fansubs kijken. Fansub-groepen (zoals Dattebayo) nemen "raw"-versies op van de Japanse TV, vertalen deze en voegen ondertitelingen toe. Vaak geven de groepen extra informatie zodat het voor de kijker beter te begrijpen is (typische Japanse dingen worden uitgelegd).

Er zijn verschillende soorten groepen die animes ondertitelen, daarom zijn er verschillende in de gebruikte lettertypen, tekstopmaak of vertalingen. Verder zijn er twee soorten, de "speedsubbers" en de "qualitysubbers".
Zoals de namen doen vermoeden brengen de "speedsubbers" snel hun aflevering (of hoofdstuk) uit (waardoor het kan zijn dat deze van mindere kwaliteit is), en de "quality-subbers" nemen de tijd en leveren vaak beter werk af.

Het verschil tussen speedsubbers en qualitysubbers wordt steeds kleiner. Vaak hebben de meeste speedsubbers ook kwaliteit die niet onder doet voor die van qualitysubbers. Dit onderscheid is eigenlijk meer iets van vroeger en wordt tegenwoordig niet meer zo gemaakt.

iptmk0.jpg

Fansubs worden uitgebracht op verschillende sites, om deze te vinden kun je altijd even Googelen of op (de grotere) P2P-sites zoeken. Ook kun je via IRC downloaden. Een guide daarvoor is gemaakt door Robin007bond en kun je hier vinden.

Links vragen doen we niet in dit topic (omdat het niet in alle gevallen legaal is), maar als je er echt niet uit komt kun je altijd een van de mensen hier een PM/DM sturen.

Waarom zijn (sommige) fansubs illegaal?
Anime worden steeds populairder in andere landen, waardoor er vaker licenties opgekocht worden. Dit betekent dat de afleveringen officieel niet verspreid mogen worden (zonder toestemming).
Dit gebeurt niet bij alle series, maar meestal bij series die bekendheid verkrijgen in het westen waardoor een westerse uitgever de licentie koopt om hieraan te verdienen.

Ik kan de fansubs niet afspelen, wat moet ik doen?
Waarschijnlijk heb je niet de goede codes die nodig zijn om de formaten af te spelen. Het CCCP-Project is een (gratis) pakket speciaal ontwikkeld voor anime, probeer deze eerst te downloaden.
VLC speelt ook nog eens alles af(ook Blu-Ray Disk/BD)! :D
Let er wel op dat deze speler achterloopt op het CCCP Codec Pack en niet speciaal is ontwikkeld met anime in het achterhoofd.

2isjkmf.png

Huidig seizoen
Klik voor de vergroting!
Zomer 2012

neregate.com-Summer-2012-Anime-v3.png

2007 | Winter | Spring | Summer | Fall
2008 | Winter | Spring | Summer | Fall
2009 | Winter | Spring | Summer | Fall
2010 | Winter | Spring | Summer | Fall
2011 | Winter | Spring | Summer | Fall
2012 | Winter | Spring | Summer | Fall

nybk0l.png

Aziatische drama's Deel 2
Een topic over Aziatische drama series, voornamelijk over J-drama. Als je een keer geen zin hebt in anime moet je het hier een keer proberen.

Japans. [Deel 2]
Altijd al een beetje Japans willen leren? Dan is dit hιt topic voor jou

Japanse cultuur enzo :D
Vragen over de Japanse Cultuur? Stel ze hier!

Japan #24
Dingen die je echt moet doen (mocht je naar Japan gaan).

Zelf sushi maken deel VII
Gerechten

[Animι] Meld hier dat er een nieuwe EP uit is 3
Hier word het gemeld als er nieuwe afleveringen uitgebracht worden.

Anime/mangaseries verkiezingstopic 2008 - Deel 4
Je wil iets nieuws zien maar weet niet wat? In dit topic vind je welke series het populairst waren op FOK!

Het grote anime/manga Meet topic 2012
Een anime/manga meet.

[Anime] Bleach #9: Bankai. Senbonzakura Kageyoshi
[Anime&Manga] Naruto #19
[ANIME] One Piece

jk7ndh.png

Animees
Nederlandstalig blog met reviews over lopende animeseries en (soms) meer!

Anime News Network (ANN)
Nieuws over anime, hier staan ook beschrijvingen van series en handige lijstjes van goede anime.

Animeinfo.com
Hier vind je alle informatie over een anime die jij zoekt.

Anidb.net
De anime-database.

Anime Planet
Hier kun je een aantal aanraders zoeken (anime).

Anime Recommendations
Een wiki vol met aanraders. Er zit altijd wel wat tussen!

My Anime List (MAL)
Houd je eigen anime- en mangalijst bij! Bekijk andere lijsten en geef je oordeel over anime en manga! Er is zelfs een FOK! groep op MAL, deze vind je hier!

Sommige topicmeubels hebben hun eigen MyAnimeLists (MALs), waar je kunt zien wat zij gekeken hebben en wat ze leuk vinden! De links staan hieronder:
SPOILER
Wil jij je eigen MAL er ook bij? Verander de wiki of post het even in het topic, er is vast wel iemand die het voor je kan doen :)

Voorgaande delen

Topicreeks: Het grote anime/manga topic

------------------------------------------------------------

Veel mensen plaatsen lukraak afbeeldingen en illustraties in dit topic om hun powerlevel te tonen. Aangezien dit de laatste tijd nogal wat problemen oplevert hier een kleine guide, waarvan de basis is ontsprongen aan het intellect van outcast_within.

1. Plak niet zomaar lukraak de directe URL van de afbeelding. Dit heet hotlinking en kost bandbreedte aan de kant van de host. Sommige sites als Random Curiosity worden veel gehotlinked en hebben besloten om dit tegen te gaan. Het gevolg voor jouw afbeelding is dat wij slechts een placeholder te zien krijgen met de boodschap dat hotlinken niet toegestaan is.

2. Om ons wel jouw gevatheid te tonen is het beter om de afbeelding te rehosten. Dat wil zoveel zeggen als upload jouw afbeelding naar een andere site of database en link vanaf die locatie. Kost de originele host van de afbeelding minder bandbreedte en garandeert dat wij jouw afbeelding kunnen zien. Er bestaan een aantal van dergelijke sites, zoals Imgur of Photobucket. Als je een eigen site hebt kan je natuurlijk ook vanaf die locatie rehosten.

------------------------------------------------------------

IRC Slowchat
#fokanime op irc.tweakers.net
Download Mirc of xchat
------------------------------------------------------------

Degene die het laatst post in dit topic moet een nieuw topic aanmaken, en deze (als dat kan) bijhouden zolang deze open is.
De OP is hier te vinden.
Klik boven op de tab 'Bewerken' en kopiλer deze versie in verband met incorrecte weergave!
Repelsteeltjuwoensdag 1 augustus 2012 @ 09:03
Leef je uit in Inda! Gubbai tanoshimi Indo.
wdnwoensdag 1 augustus 2012 @ 09:04
Uitzwaaitopic *O*
De_Dakgootwoensdag 1 augustus 2012 @ 09:09
sayonara
Klipnapwoensdag 1 augustus 2012 @ 09:27
Doeg :W
De_Dakgootwoensdag 1 augustus 2012 @ 09:28
p7hep.jpg
Arashimashouwoensdag 1 augustus 2012 @ 09:55
Doeg doeg. Tot (relatief) gauw.
sinterklaaskapoentjewoensdag 1 augustus 2012 @ 10:01
WTF?

72564_448926042091_4866461_n.jpg
De_Dakgootwoensdag 1 augustus 2012 @ 10:08
quote:
:')
.Cake.woensdag 1 augustus 2012 @ 10:48
Is "Sayonara" niet een afscheidsgroet die je gebruikt als je verwacht elkaar nooit (of pas over 10 jaar ofzo) meer te zien? Zoiets als "vaarwel"?

Ik weet niet wat je allemaal van plan bent Baka maar wel terugkomen hoor!

:P
Mauskoekwauswoensdag 1 augustus 2012 @ 12:17
http://www.mangareader.net/naruto/596
Woehoe!
Mauskoekwauswoensdag 1 augustus 2012 @ 12:18
Awh..
http://mangastream.com/read/bleach/80730430/1
De_Dakgootwoensdag 1 augustus 2012 @ 12:33
op de 1 of andere manier ziet naruto manga er nog slechter uit dan de storm stripboeken
storm.jpg
blessed19woensdag 1 augustus 2012 @ 12:56
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 12:33 schreef De_Dakgoot het volgende:
op de 1 of andere manier ziet naruto manga er nog slechter uit dan de storm stripboeken
[ afbeelding ]
Vind je storm slecht getekent? cultuurbarbaar! De tekeningen van storm zijn stuk voor stuk ware pareltjes, helemaal als je bedenkt dat het met aquarel is gemaakt. :)
blessed19woensdag 1 augustus 2012 @ 12:58
quote:
5s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 10:48 schreef .Cake. het volgende:
Is "Sayonara" niet een afscheidsgroet die je gebruikt als je verwacht elkaar nooit (of pas over 10 jaar ofzo) meer te zien? Zoiets als "vaarwel"?

Ik weet niet wat je allemaal van plan bent Baka maar wel terugkomen hoor!

:P
Jup! Sayonara is redelijk definitief. :)
De_Dakgootwoensdag 1 augustus 2012 @ 13:02
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 12:56 schreef blessed19 het volgende:

[..]

Vind je storm slecht getekent? cultuurbarbaar! De tekeningen van storm zijn stuk voor stuk ware pareltjes, helemaal als je bedenkt dat het met aquarel is gemaakt. :)
Nee storm vind ik prachtig gemaakt aangezien ik alle stripboeken heb :P
blessed19woensdag 1 augustus 2012 @ 13:04
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 13:02 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Nee storm vind ik prachtig gemaakt aangezien ik alle stripboeken heb :P
Dat laat je niet echt blijken bij je vergelijking...
De_Dakgootwoensdag 1 augustus 2012 @ 13:09
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 13:04 schreef blessed19 het volgende:

[..]

Dat laat je niet echt blijken bij je vergelijking...
heb het ook eigenlijk verkeerd vergeleken.
Maar eerder het punt dat een oude stripboek er nog beter getekend uit ziet dan een manga van deze tijd.
Repelsteeltjuwoensdag 1 augustus 2012 @ 13:30
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 12:58 schreef blessed19 het volgende:

[..]

Jup! Sayonara is redelijk definitief. :)
Vandaar ook mijn 'gubbai', wat kennelijk volwaardig Japans is en niet meer een verbastering van het Engels ofzo, Google Translate Bitches.

quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 13:09 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

heb het ook eigenlijk verkeerd vergeleken.
Maar eerder het punt dat een oude stripboek er nog beter getekend uit ziet dan een manga van deze tijd.
Ik vind dat de minimalistische stijl die de wekelijkste manga vaak hebben de panelen overzichtelijk(er) maakt. :)
Klipnapwoensdag 1 augustus 2012 @ 13:32
Beach episode hier *O*
blessed19woensdag 1 augustus 2012 @ 13:35
quote:
1s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 13:32 schreef Klipnap het volgende:
Beach episode hier *O*
Is dat een uitnodiging voor een meet? *O*
blessed19woensdag 1 augustus 2012 @ 13:36
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 13:09 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

heb het ook eigenlijk verkeerd vergeleken.
Maar eerder het punt dat een oude stripboek er nog beter getekend uit ziet dan een manga van deze tijd.
Ah, ik begrijp het. :)
Arashimashouwoensdag 1 augustus 2012 @ 13:45
Meet in Nieuw Milligen? *O*
Repelsteeltjuwoensdag 1 augustus 2012 @ 13:46
quote:
1s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 13:32 schreef Klipnap het volgende:
Beach episode hier *O*
Aangekomen bij de zee moet je gewoon keihard 'UMI DA!' roepen. En geblinddoekt een watermeloen kapotslaan. En iemand levend begraven.
Mauskoekwauswoensdag 1 augustus 2012 @ 13:47
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 13:30 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Vandaar ook mijn 'gubbai', wat kennelijk volwaardig Japans is en niet meer een verbastering van het Engels ofzo, Google Translate Bitches.

[..]

Ik vind dat de minimalistische stijl die de wekelijkste manga vaak hebben de panelen overzichtelijk(er) maakt. :)
Dat. Plus het feit dat het binnen 4 α 5 dagen getekend moet zijn, aangezien ze het nog moeten verwerken. Ook moeten de scanlators het inscannen en dusdanig bewerken. Ik heb hier een paar volumes en die zien er wel wat beter uit dan de online versies.
Repelsteeltjuwoensdag 1 augustus 2012 @ 13:54
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 13:45 schreef Arashimashou het volgende:
Meet in Nieuw Milligen? *O*
Ligt Nieuw Milligen aan zee? :o
Blue_Panther_Ninjawoensdag 1 augustus 2012 @ 14:10
quote:
14s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 07:42 schreef Qunix het volgende:

[..]

De vertaler wat ik je had gestuurd?
Jaah

*hoi*
Arashimashouwoensdag 1 augustus 2012 @ 14:22
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 13:54 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Ligt Nieuw Milligen aan zee? :o
Neen. Helaas niet.
Mauskoekwauswoensdag 1 augustus 2012 @ 14:56
http://www.animenewsnetwo(...)m-nana-project-anime
Way the fucking go SHAFT. Lekker origineel om weer een mahou shoujo te doen :') Ik wil liever de prequel of de sequel van de -monogatarie reeks.
Blue_Panther_Ninjawoensdag 1 augustus 2012 @ 15:08
quote:
99s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 14:56 schreef Mauskoekwaus het volgende:
http://www.animenewsnetwo(...)m-nana-project-anime
Way the fucking go SHAFT. Lekker origineel om weer een mahou shoujo te doen :') Ik wil liever de prequel of de sequel van de -monogatarie reeks.
Ze willen wel geld verdienen natuurlijk :P
#ANONIEMwoensdag 1 augustus 2012 @ 17:34
Fijne reis Bakakame!
#ANONIEMwoensdag 1 augustus 2012 @ 17:35
quote:
99s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 14:56 schreef Mauskoekwaus het volgende:
http://www.animenewsnetwo(...)m-nana-project-anime
Way the fucking go SHAFT. Lekker origineel om weer een mahou shoujo te doen :') Ik wil liever de prequel of de sequel van de -monogatarie reeks.
Ik ben stiekem ook wel benieuwd naar deze.

Maar ze mochten nu inderdaad wel weer met wat nieuws komen.
Klipnapwoensdag 1 augustus 2012 @ 17:46
quote:
6s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 13:46 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Aangekomen bij de zee moet je gewoon keihard 'UMI DA!' roepen. En geblinddoekt een watermeloen kapotslaan. En iemand levend begraven.
Er werd iemand in stukken gehakt door een motorboot.
De_Dakgootwoensdag 1 augustus 2012 @ 18:03
nieuwe telefoon gekregen van kpn *O*
#ANONIEMwoensdag 1 augustus 2012 @ 18:13
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 18:03 schreef De_Dakgoot het volgende:
nieuwe telefoon gekregen van kpn *O*
Welke?
De_Dakgootwoensdag 1 augustus 2012 @ 18:18
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 18:13 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Welke?
weer een HTC Sensation :P
Blue_Panther_Ninjawoensdag 1 augustus 2012 @ 18:57
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 18:03 schreef De_Dakgoot het volgende:
nieuwe telefoon gekregen van kpn *O*
KPN :r
Quotidienwoensdag 1 augustus 2012 @ 18:58
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 18:57 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

KPN :r
Je hebt er 1 slechte ervaring mee gehad zeker, en nu voel je je genoodzaakt een kots smiley te gebruiken.
Arashimashouwoensdag 1 augustus 2012 @ 18:59
KPN heeft iedereen jarenlang in de stront laten zitten.
DJ_woensdag 1 augustus 2012 @ 19:01
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 18:59 schreef Arashimashou het volgende:
KPN heeft iedereen jarenlang in de stront laten zitten.
nooit ergens last van, qua tv internet en vaste telefonie iig. :)

( mobiel heb ik vodafone )
Quotidienwoensdag 1 augustus 2012 @ 19:01
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 18:59 schreef Arashimashou het volgende:
KPN heeft iedereen jarenlang in de stront laten zitten.
o dat wist ik niet
.Cake.woensdag 1 augustus 2012 @ 19:04
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 18:59 schreef Arashimashou het volgende:
KPN heeft iedereen jarenlang in de stront laten zitten.
En toch gebruik ik het al jaren zonder ook maar ιιn probleem te hebben gehad.

#durftedelen (hashtags :r )
Blue_Panther_Ninjawoensdag 1 augustus 2012 @ 19:04
quote:
7s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 18:58 schreef Quotidien het volgende:

[..]

Je hebt er 1 slechte ervaring mee gehad zeker, en nu voel je je genoodzaakt een kots smiley te gebruiken.
Ik heb slechte ervaringen met KPN :Y

http://www.jefusion.com/2(...)live-in-costume.html :o
#ANONIEMwoensdag 1 augustus 2012 @ 19:04
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 18:57 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

KPN :r
Mijn mobiele provider is KPN. Ik ben erg tevreden. :P
Blue_Panther_Ninjawoensdag 1 augustus 2012 @ 19:06
quote:
1s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 19:04 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Mijn mobiele provider is KPN. Ik ben erg tevreden. :P
Slet o|O
#ANONIEMwoensdag 1 augustus 2012 @ 19:10
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 19:06 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Slet o|O
:') ?
Blue_Panther_Ninjawoensdag 1 augustus 2012 @ 19:11
quote:
1s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 19:10 schreef robin007bond het volgende:

[..]

:') ?
KPN pijp slet :+
De_Dakgootwoensdag 1 augustus 2012 @ 19:25
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 18:57 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

KPN :r
maar ik zit bij hi :P
Blue_Panther_Ninjawoensdag 1 augustus 2012 @ 19:27
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 19:25 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

maar ik zit bij hi :P
Hi is onderdeel van KPN :*
De_Dakgootwoensdag 1 augustus 2012 @ 19:29
maarja ik heb toch een prepaid sim kaart :P
Blue_Panther_Ninjawoensdag 1 augustus 2012 @ 19:43
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 19:29 schreef De_Dakgoot het volgende:
maarja ik heb toch een prepaid sim kaart :P
Lycamobile *O* _O_
De_Dakgootwoensdag 1 augustus 2012 @ 19:54
Waarom doet the idolm@ster mij denken aan K-ON
#ANONIEMwoensdag 1 augustus 2012 @ 20:13
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 19:54 schreef De_Dakgoot het volgende:
Waarom doet the idolm@ster mij denken aan K-ON
Zelfde genres, zelfde kaliber.
Qunixwoensdag 1 augustus 2012 @ 20:35
Blue_Panther_Ninjawoensdag 1 augustus 2012 @ 20:36
quote:
Dit is wel tussen hoofdstuk 518 en 519(tijdens 10 year skip)!! :P
Qunixwoensdag 1 augustus 2012 @ 20:43

K trailer
#ANONIEMwoensdag 1 augustus 2012 @ 20:45
quote:
9s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 20:43 schreef Qunix het volgende:

K trailer
Al die clichι's. :')

Highschool, borsten, zwaardvechtende dames. :r
Mauskoekwauswoensdag 1 augustus 2012 @ 20:55
Het heeft wel wat. Ik ga hem sowieso kijken omdat GODTIER CAST.
50197b872e209-84502726.jpg
De_Dakgootwoensdag 1 augustus 2012 @ 21:02
Die ogen zijn zoo grooooot
oJlM1.jpg
Klipnapwoensdag 1 augustus 2012 @ 21:02
quote:
99s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 20:55 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Het heeft wel wat. Ik ga hem sowieso kijken omdat GODTIER CAST.
[ afbeelding ]
Oh my it's Tomoya als gangster. Koizumi's/Sebastian's/Daisuke Ono's stem kan ik wel waarderen.

Overigens is nu bijna alles weer offtopic ;(
De_Dakgootwoensdag 1 augustus 2012 @ 21:04
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 21:02 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Overigens is nu bijna alles weer offtopic ;(
zNGz4.jpg
#ANONIEMwoensdag 1 augustus 2012 @ 21:04
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 21:02 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Oh my it's Tomoya als gangster. Koizumi's stem kan ik wel waarderen.

Overigens is nu bijna alles weer offtopic ;(
;(

Meer op IRC komen jullie! :P
Klipnapwoensdag 1 augustus 2012 @ 21:08
Heeft iemand Ranma gezien? En wat vond je er van?
Mauskoekwauswoensdag 1 augustus 2012 @ 21:09
Tengen Toppa Gurren Lagan klaar. Vanavond maar ff Durarara checken.
De_Dakgootwoensdag 1 augustus 2012 @ 21:10
quote:
99s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 21:09 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Tengen Toppa Gurren Lagan klaar
:7
Klipnapwoensdag 1 augustus 2012 @ 21:11
quote:
99s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 21:09 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Tengen Toppa Gurren Lagan klaar. Vanavond maar ff Durarara checken.
En, geloof je nu niet meer in jezelf, maar geloof je in de gene die jou gelooft?

SPOILER
Ik heb die serie niet eens gezien.
Mauskoekwauswoensdag 1 augustus 2012 @ 21:12
All hail Kamina! _O_ Of Thunderthighs Yoko :@
De_Dakgootwoensdag 1 augustus 2012 @ 21:14
Yoko _O_
Qunixwoensdag 1 augustus 2012 @ 22:06
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 21:14 schreef De_Dakgoot het volgende:
Yoko _O_
Kanno _O_
Qunixwoensdag 1 augustus 2012 @ 22:27
Die Japanners kunnen ook niet tegen zijn verlies :')

asf.jpg

Wedstrijd:

Protest claimen (en 300£ betalen)
De_Dakgootwoensdag 1 augustus 2012 @ 22:53
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 20:13 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Zelfde genres, zelfde kaliber.
volgens mij is idolmaster wel een kaliber minder dan K-ON
wdnwoensdag 1 augustus 2012 @ 22:55
quote:
99s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 21:09 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Tengen Toppa Gurren Lagan klaar. Vanavond maar ff Durarara checken.
Celty *O*
wdnwoensdag 1 augustus 2012 @ 22:56
quote:
Sorry, maar ze hadden gelijk.

Kunt het ook omdraaien: organisatie probeert UK een zilveren medaille te fixen
DJ_woensdag 1 augustus 2012 @ 22:56
quote:
5s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 21:08 schreef Klipnap het volgende:
Heeft iemand Ranma gezien? En wat vond je er van?
jep heb ik gezien, was een van mn eerste animes en op dat punt was het wel vermakelijk.
het is meer zo iets als gintama met elke eps weer een random verhaaltje met humor,
en over elk seizoen gezien zit er een iets groter plot in al is dat erg dun.

heb het nu al jaren niet meer gezien, zou niet weten hoe het me nu zou bevallen.
Blue_Panther_Ninjawoensdag 1 augustus 2012 @ 22:57
quote:
Waar is mijn imouto?? :P
De_Dakgootwoensdag 1 augustus 2012 @ 23:00
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 22:57 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Waar is mijn imouto?? :P
IOkVC.gif
Blue_Panther_Ninjawoensdag 1 augustus 2012 @ 23:00
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 23:00 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Ik heb over mijn turnster imouto ! :9
Qunixwoensdag 1 augustus 2012 @ 23:03
iidF4p7wdifwR.gif

ujSaT.jpg
Arashimashouwoensdag 1 augustus 2012 @ 23:03
300$...zijn ze verrukt geworden. Hoezo moeten ze όberhaupt iets betalen.


quote:
:') oh shi....
Quotidienwoensdag 1 augustus 2012 @ 23:04
4chan :')!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Qunixwoensdag 1 augustus 2012 @ 23:04
quote:
7s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 23:04 schreef Quotidien het volgende:
4chan :')!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zal wel 7 zijn.

via http://www.reddit.com/r/a(...)on_olympic_swimming/
Arashimashouwoensdag 1 augustus 2012 @ 23:04
quote:
7s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 23:04 schreef Quotidien het volgende:
4chan :')!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Volgens mij maak je hier een verkeerde inschatting :')
Quotidienwoensdag 1 augustus 2012 @ 23:05
Het leek erg veel op 4chan zo met die groene letters en grijze hokjes.
Arashimashouwoensdag 1 augustus 2012 @ 23:05
quote:
7s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 23:05 schreef Quotidien het volgende:
Het leek erg veel op 4chan zo met die groene letters en grijze hokjes.
Daar heb ik het niet over.
Blue_Panther_Ninjawoensdag 1 augustus 2012 @ 23:07
Potver,ik heb nog geen Digitale TV,vrouwen turnen moet ik missen :'(

Iemand stream?? :*
De_Dakgootwoensdag 1 augustus 2012 @ 23:08
quote:
7s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 23:04 schreef Quotidien het volgende:
4chan :')!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jij :')
Quotidienwoensdag 1 augustus 2012 @ 23:08
quote:
10s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 23:05 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Daar heb ik het niet over.
?
Arashimashouwoensdag 1 augustus 2012 @ 23:09
quote:
7s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 23:08 schreef Quotidien het volgende:

[..]

?
Over de kwaliteit van 4chan zal ik mij niet uitlaten. Maar veel mensen hier zijn frequente bezoekers.
De_Dakgootwoensdag 1 augustus 2012 @ 23:10
quote:
12s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 23:09 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Over de kwaliteit van 4chan zal ik mij niet uitlaten.
Je moet ook niet naar die bagger plaatsen als /b/ gaan, maar gewoon de andere boards bezoeken zoals /a/ of /v/
quote:
Maar veel mensen hier zijn frequente bezoekers.
:Y
Quotidienwoensdag 1 augustus 2012 @ 23:10
quote:
12s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 23:09 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Over de kwaliteit van 4chan zal ik mij niet uitlaten. Maar veel mensen hier zijn frequente bezoekers.
o
Blue_Panther_Ninjawoensdag 1 augustus 2012 @ 23:12
quote:
12s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 23:09 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Over de kwaliteit van 4chan zal ik mij niet uitlaten. Maar veel mensen hier zijn dagelijkse bezoekers.
ik dus :Y)
Repelsteeltjuwoensdag 1 augustus 2012 @ 23:13
quote:
12s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 23:09 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Over de kwaliteit van 4chan zal ik mij niet uitlaten. Maar veel mensen hier zijn frequente bezoekers.
Maar als het frequente bezoekers zijn dan weten ze dat 4chan faalt. Vooral in de zomer.
#ANONIEMwoensdag 1 augustus 2012 @ 23:13
quote:
7s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 23:04 schreef Quotidien het volgende:
4chan :')!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Maar wel een verkapte "Anonymous"-ui nemen. ;(
De_Dakgootwoensdag 1 augustus 2012 @ 23:13
ik zit eigenlijk continu op 4chan zelfs op school :')
behalve als ik onderweg ben dan niet.
tevens summerfags :')
#ANONIEMwoensdag 1 augustus 2012 @ 23:13
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 23:13 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Maar als het frequente bezoekers zijn dan weten ze dat 4chan faalt. Vooral in de zomer.
Zomerflikkers.
Blue_Panther_Ninjawoensdag 1 augustus 2012 @ 23:16
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 23:13 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Maar wel een verkapte "Anonymous"-ui nemen. ;(
Klopt
Klipnapwoensdag 1 augustus 2012 @ 23:16
quote:
Go go Matsuda! *O*
Klipnapwoensdag 1 augustus 2012 @ 23:18
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 23:13 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Zomerflikkers.
Zomer is immers niet voor de elite. Alleen het plebs (Applefans, Twilightlezers en Narutokijkers) verlaagt zich tot dat niveau.
orig-9946171.jpg
Blue_Panther_Ninjawoensdag 1 augustus 2012 @ 23:19
quote:
7s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 23:18 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Zomer is immers niet voor de elite. Alleen het plebs (Applefans, Twilightlezers en Narutokijkers) verlaagt zich tot dat niveau.
[ afbeelding ]
En RTL Boulevard kijkers :P
#ANONIEMwoensdag 1 augustus 2012 @ 23:20
quote:
7s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 23:18 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Zomer is immers niet voor de elite. Alleen het plebs (Applefans, Twilightlezers en Narutokijkers) verlaagt zich tot dat niveau.
[ afbeelding ]
:D
De_Dakgootwoensdag 1 augustus 2012 @ 23:22
quote:
7s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 23:18 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Zomer is immers niet voor de elite. Alleen het plebs (Applefans, Twilightlezers en Narutokijkers) verlaagt zich tot dat niveau.
[ afbeelding ]
y65DG.jpg
Arashimashouwoensdag 1 augustus 2012 @ 23:27
Ik moet nog altijd eens de ultieme #&@(#-#$@*$-#@&$% thread maken.
De_Dakgootwoensdag 1 augustus 2012 @ 23:29
tijd voor een nieuwe wallpaper beste plek is natuurlijk /wg/
Mauskoekwauswoensdag 1 augustus 2012 @ 23:30
quote:
7s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 23:18 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Zomer is immers niet voor de elite. Alleen het plebs (Applefans, Twilightlezers en Narutokijkers) verlaagt zich tot dat niveau.
[ afbeelding ]
Fucking fucking fucking basher :(
Mauskoekwausdonderdag 2 augustus 2012 @ 00:05
Verder met Durarara :D
Smoofiedonderdag 2 augustus 2012 @ 00:16
Ik raak out of anime's to watch omg
AnimeFandonderdag 2 augustus 2012 @ 00:55
quote:
99s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 00:05 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Verder met Durarara :D
Hoe vind je 'm?
Ik heb eindelijk weer internet hier, de antenne moest bijgesteld :')
blessed19donderdag 2 augustus 2012 @ 01:01
quote:
7s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 23:18 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Zomer is immers niet voor de elite. Alleen het plebs (Applefans, Twilightlezers en Narutokijkers) verlaagt zich tot dat niveau.
[ afbeelding ]
Ik wil de winter weer terug! :D
blessed19donderdag 2 augustus 2012 @ 01:01
quote:
99s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 00:05 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Verder met Durarara :D
Daar moet ik na 2 eps ook weer eens verder... :P
Quotidiendonderdag 2 augustus 2012 @ 01:03
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 23:13 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Maar wel een verkapte "Anonymous"-ui nemen. ;(
Wat is Anonymous? Nooit van gehoord.
blessed19donderdag 2 augustus 2012 @ 01:06
quote:
7s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 01:03 schreef Quotidien het volgende:

[..]

Wat is Anonymous? Nooit van gehoord.
:')
Klipnapdonderdag 2 augustus 2012 @ 01:10
quote:
7s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 01:03 schreef Quotidien het volgende:

[..]

Wat is Anonymous? Nooit van gehoord.
:')
blessed19donderdag 2 augustus 2012 @ 01:12
quote:
1s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 01:10 schreef Klipnap het volgende:

[..]

:')
:D
Quotidiendonderdag 2 augustus 2012 @ 01:13
goede/matige grap
Klipnapdonderdag 2 augustus 2012 @ 01:33
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 01:06 schreef blessed19 het volgende:

[..]

:')
:D
blessed19donderdag 2 augustus 2012 @ 01:37
quote:
1s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 01:33 schreef Klipnap het volgende:

[..]

:D
*;
Klipnapdonderdag 2 augustus 2012 @ 01:55
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 01:37 schreef blessed19 het volgende:

[..]

*;
Aww O+
blessed19donderdag 2 augustus 2012 @ 01:59
quote:
1s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 01:55 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Aww O+
*O*

^) ?
Klipnapdonderdag 2 augustus 2012 @ 03:29
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 01:59 schreef blessed19 het volgende:

[..]

*O*

^) ?
sparklemotion_edward.gif
twiRENESMEE.gif
blessed19donderdag 2 augustus 2012 @ 03:36
quote:
7s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 03:29 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
#ANONIEMdonderdag 2 augustus 2012 @ 07:45
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 01:59 schreef blessed19 het volgende:

[..]

*O*

^) ?
:(
#ANONIEMdonderdag 2 augustus 2012 @ 07:45
Goedemorgen trouwens. :P
Qunixdonderdag 2 augustus 2012 @ 08:17
Osu
Arashimashoudonderdag 2 augustus 2012 @ 10:07
Morgen. Wat een onweer vannacht zeg. Leuk om te zien en horen, maar daardoor kwam ik niet in slaap...
De_Dakgootdonderdag 2 augustus 2012 @ 10:08
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 10:07 schreef Arashimashou het volgende:
Morgen. Wat een onweer vannacht zeg. Leuk om te zien en horen, maar daardoor kwam ik niet in slaap...
Dit, had wel een mooi uitzicht erop vanuit mijn zolderkamer :P
omelettedonderdag 2 augustus 2012 @ 10:21
Kut geslapen door het onweer. Eindelijk koffiepauze nu :9
-Strawberry-donderdag 2 augustus 2012 @ 10:30
quote:
7s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 23:18 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Zomer is immers niet voor de elite. Alleen het plebs (Applefans, Twilightlezers en Narutokijkers) verlaagt zich tot dat niveau.
[ afbeelding ]
Niet haten op Naruto.
.Cake.donderdag 2 augustus 2012 @ 10:47
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 10:07 schreef Arashimashou het volgende:
Morgen. Wat een onweer vannacht zeg. Leuk om te zien en horen, maar daardoor kwam ik niet in slaap...
Welk onweer? Ik heb keihard geslapen. Als een baby. :)

Tering, misschien moet ik mijn kamer maar eens gaan opruimen, als ik zo om mij heen kijk. Maar ik heb weinig tijd plus ik moet nog anime kijken... decisions decisions.

En ik moet nog steeds de K-ON! film kijken. Maar dat wil ik een keer op een relaxte dag doen en niet als ik hele dag gewerkt heb en gaar ben. Helaas gaat dat niet meer gebeuren tot aan mijn vakantie en in mijn vakantie ga ik m ook niet kijken,dus dat gaat nog wel even duren :'(
Arashimashoudonderdag 2 augustus 2012 @ 10:50
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 10:47 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Welk onweer? Ik heb keihard geslapen. Als een baby. :)

Tering, misschien moet ik mijn kamer maar eens gaan opruimen, als ik zo om mij heen kijk. Maar ik heb weinig tijd plus ik moet nog anime kijken... decisions decisions.

En ik moet nog steeds de K-ON! film kijken. Maar dat wil ik een keer op een relaxte dag doen en niet als ik hele dag gewerkt heb en gaar ben. Helaas gaat dat niet meer gebeuren tot aan mijn vakantie en in mijn vakantie ga ik m ook niet kijken,dus dat gaat nog wel even duren :'(
http://www.telegraaf.nl/b(...)n_het_noorden__.html
De_Dakgootdonderdag 2 augustus 2012 @ 11:29
e7Swj.jpg
#ANONIEMdonderdag 2 augustus 2012 @ 11:58
quote:
Hahaha, je leest Telegraaf. ;(
De_Dakgootdonderdag 2 augustus 2012 @ 12:04
quote:
1s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 11:58 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Hahaha, je leest Telegraaf. ;(
komt elke ochtend door de brievenbus om 6 uur

gr gr
Klipnapdonderdag 2 augustus 2012 @ 12:22
Heeft iemand Aria the Animation gezien?
Klipnapdonderdag 2 augustus 2012 @ 13:01
Pff. Aria is zo rustig. Alsof het kijken al pure meditatie is.
Als het maar niet te langzaam en saai wordt.
blessed19donderdag 2 augustus 2012 @ 13:17
quote:
1s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 07:45 schreef robin007bond het volgende:

[..]

:(
:7
blessed19donderdag 2 augustus 2012 @ 13:18
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 13:01 schreef Klipnap het volgende:
Pff. Aria is zo rustig. Alsof het kijken al pure meditatie is.
Als het maar niet te langzaam en saai wordt.
ideale zondagbrakfilm dus. :P
blessed19donderdag 2 augustus 2012 @ 13:19
quote:
8s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 10:30 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Niet haten op Naruto.
Je bent te oud voor Naruto!
blessed19donderdag 2 augustus 2012 @ 13:22
Ik ga zometeen deze kijken.


Is van dezelfde regisseur als nobody knows. :)

blessed19donderdag 2 augustus 2012 @ 13:24
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 10:08 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Dit, had wel een mooi uitzicht erop vanuit mijn zolderkamer :P
Hier ook! :D zat heerlijk te relaxen op mijn balkon. Er zaten best wat rake klappen tussen!
seiramudonderdag 2 augustus 2012 @ 13:28
Ik volg nu Daily Lives of High School Boys :9 grappige serie.
Klipnapdonderdag 2 augustus 2012 @ 14:05
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 13:28 schreef seiramu het volgende:
Ik volg nu Daily Lives of High School Boys :9 grappige serie.
_O_
De_Dakgootdonderdag 2 augustus 2012 @ 14:07
klipnap wat is er met joun ui :')
Klipnapdonderdag 2 augustus 2012 @ 14:09
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 14:07 schreef De_Dakgoot het volgende:
klipnap wat is er met joun ui :')
Oude UI, had ik nog ergens :P Toen PostalGold nog hip was.
blessed19donderdag 2 augustus 2012 @ 14:16
quote:
6s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 14:09 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Oude UI, had ik nog ergens :P Toen PostalGold nog hip was.
Dat is geweldig!
Klipnapdonderdag 2 augustus 2012 @ 14:18
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 14:16 schreef blessed19 het volgende:

[..]

Dat is geweldig!
Echt fantastisch inderdaad. Helemaal super.
blessed19donderdag 2 augustus 2012 @ 14:19
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 14:18 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Echt fantastisch inderdaad. Helemaal super.
Jouw post is geld waard! Maar liefst 300 euro! Fantastisch!
Klipnapdonderdag 2 augustus 2012 @ 14:22
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 14:19 schreef blessed19 het volgende:

[..]

Jouw post is geld waard! Maar liefst 300 euro! Fantastisch!
Geen 450? ;(

Fate verder kijken zo :P
blessed19donderdag 2 augustus 2012 @ 14:25
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 14:22 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Geen 450? ;(

Fate verder kijken zo :P
Nee, wij zijn een gerespecteerd bedrijf die met marktconforme bedragen werken. Trap niet in bedrijven die meer geld geven, want in tegenstelling tot zulke bedrijven hebben wij geen addertjes onder het gras. (wij maaien dagelijks ons gras... ha-ha)
Klipnapdonderdag 2 augustus 2012 @ 14:34
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 14:25 schreef blessed19 het volgende:

[..]

Nee, wij zijn een gerespecteerd bedrijf die met marktconforme bedragen werken. Trap niet in bedrijven die meer geld geven, want in tegenstelling tot zulke bedrijven hebben wij geen addertjes onder het gras. (wij maaien dagelijks ons gras... ha-ha)
orig-11257911.jpg
blessed19donderdag 2 augustus 2012 @ 14:38
ho es ff!

tumblr_m82768yhIj1ro8m37.gif
Repelsteeltjudonderdag 2 augustus 2012 @ 14:41
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 13:28 schreef seiramu het volgende:
Ik volg nu Daily Lives of High School Boys :9 grappige serie.
Verdomd grappige serie. Is ook over geschreven op Animees.

-Reclame-
Arashimashoudonderdag 2 augustus 2012 @ 14:41
quote:
1s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 11:58 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Hahaha, je leest Telegraaf. ;(
Haha de Telegraaf was een van de eersten met dit bericht. :')
Haha maar ik lees de Telegraaf ook irl. :') :')
Haha al die mensen die NCR en Volkskrant lezen. :') :') :')
blessed19donderdag 2 augustus 2012 @ 14:43
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 14:41 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Haha de Telegraaf was een van de eersten met dit bericht. :')
Haha maar ik lees de Telegraaf ook irl. :') :')
Haha al die mensen die NCR en Volkskrant lezen. :') :') :')
Jouw post is 750 euro waard! Wil je hem cashen? Mail dan naar; mailgold@cashen.nig
Arashimashoudonderdag 2 augustus 2012 @ 14:44
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 14:43 schreef blessed19 het volgende:

[..]

Jouw post is 750 euro waard! Wil je hem cashen? Mail dan naar; mailgold@cashen.nig
Oh geef maar hier :P
blessed19donderdag 2 augustus 2012 @ 14:51
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 14:44 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Oh geef maar hier :P
Sorry, ik kan je daar niet verder bij helpen. Ik ben slechts een objectieve observeerder wat totaal geen relatie heeft met mailgold@cashen.nig.
Klipnapdonderdag 2 augustus 2012 @ 14:52
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 14:51 schreef blessed19 het volgende:

[..]

Sorry, ik kan je daar niet verder bij helpen. Ik ben slechts een objectieve observeerder wat totaal geen relatie heeft met mailgold@cashen.nig.
1711.gif

SPOILER
Ontopic graag? O-)
Arashimashoudonderdag 2 augustus 2012 @ 14:57
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 14:52 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

SPOILER
Ontopic graag? O-)
Eerst je avatar veranderen. :6
Klipnapdonderdag 2 augustus 2012 @ 14:58
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 14:57 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Eerst je avatar veranderen. :6
;(
Arashimashoudonderdag 2 augustus 2012 @ 14:58
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 14:58 schreef Klipnap het volgende:

[..]

;(
Goed zo.
#ANONIEMdonderdag 2 augustus 2012 @ 15:09
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 14:41 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Haha de Telegraaf was een van de eersten met dit bericht. :')
Haha maar ik lees de Telegraaf ook irl. :') :')
Haha al die mensen die NCR en Volkskrant lezen. :') :') :')
:')!

NRC is wel goed, maar sinds het tabloid formaat minder. Volkskrant gaat wel.

Telegraaf vind ik dι Henk en Ingrid krant. Ongelofelijk suggestief, provocerend en ongenuanceerd. De krant voor klagend Nederland.
Klipnapdonderdag 2 augustus 2012 @ 15:15
T---------J------L-------------
--W--------A------O-----------
------I---------C-------V--------
--B-----L---------O-------E----
----E------I---------B--------R-
------L-----G-------------------
--------L-------H---------------
----------A--------T-------------
#ANONIEMdonderdag 2 augustus 2012 @ 15:16
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 13:17 schreef blessed19 het volgende:

[..]

:7
Je bent te oud. Mwhahaha :6 :P
De_Dakgootdonderdag 2 augustus 2012 @ 15:17
quote:
1s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 15:09 schreef robin007bond het volgende:

[..]

:')!

NRC is wel goed, maar sinds het tabloid formaat minder. Volkskrant gaat wel.

Telegraaf vind ik dι Henk en Ingrid krant. Ongelofelijk suggestief, provocerend en ongenuanceerd. De krant voor klagend Nederland.
Daarom ook de spits :P
hoewel ik nu wel vaker de metro pak.
#ANONIEMdonderdag 2 augustus 2012 @ 15:22
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 15:17 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Daarom ook de spits :P
hoewel ik nu wel vaker de metro pak.
Spits is onderdeel van Telegraaf. ;(

En Metro is haast net zo slecht en schreeuwerig. De Pers was wel goed, maar bestaat helaas niet meer ;(

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 02-08-2012 15:23:47 ]
De_Dakgootdonderdag 2 augustus 2012 @ 15:25
quote:
1s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 15:22 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Spits is onderdeel van Telegraaf. ;(

En Metro is haast net zo slecht en schreeuwerig. De Pers was wel goed, maar bestaat helaas niet meer ;(
de metro heeft wel een rommelige indeling maar er staat tenminste meer in dan in de spits, maarja helaas lees ik de krant alleen in de trein :P
Repelsteeltjudonderdag 2 augustus 2012 @ 15:35
Ik heb eerlijk waar nog nooit een exemplaar van De Telegraaf opengeslagen maar ik heb op school geleerd dat het een flutkrant is dus dat zal het wel zijn.
Blue_Panther_Ninjadonderdag 2 augustus 2012 @ 15:39
*hoi*
Klipnapdonderdag 2 augustus 2012 @ 15:40
quote:
SPOILER
tumblr_lppiuic9UH1qbie5ro1_400.gif
En ik zag zojuist het schrikfilmpje dat kennelijk onder FOK!ers wordt verspreid. Holy fuck.
De_Dakgootdonderdag 2 augustus 2012 @ 15:44
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 15:40 schreef Klipnap het volgende:

[..]

SPOILER
En ik zag zojuist het schrikfilmpje dat kennelijk onder FOK!ers wordt verspreid. Holy fuck.
:')
blessed19donderdag 2 augustus 2012 @ 16:52
quote:
1s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 15:16 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Je bent te oud. Mwhahaha :6 :P
Euh... :?
blessed19donderdag 2 augustus 2012 @ 16:54
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 14:52 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

SPOILER
Ontopic graag? O-)
Omdat je het lief vraagt! :*
blessed19donderdag 2 augustus 2012 @ 16:56
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 15:40 schreef Klipnap het volgende:

[..]

SPOILER
En ik zag zojuist het schrikfilmpje dat kennelijk onder FOK!ers wordt verspreid. Holy fuck.
SPOILER
leuk voor je... Zulen we weer on-topic gaan?
Arashimashoudonderdag 2 augustus 2012 @ 16:58
Wat is dit voor filmpke?
Blue_Panther_Ninjadonderdag 2 augustus 2012 @ 17:07
quote:
5s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 16:58 schreef Arashimashou het volgende:
Wat is dit voor filmpke?
porn!! :+
Quotidiendonderdag 2 augustus 2012 @ 17:36
Ik heb overmorgen 50 Mbps. *O*
Hele overstap zo van 10 Mbps. :)
Arashimashoudonderdag 2 augustus 2012 @ 17:47
quote:
7s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 17:36 schreef Quotidien het volgende:
Ik heb overmorgen 50 Mbps. *O*
Hele overstap zo van 10 Mbps. :)
Dat moet lekker snel gaan :o
inb4 Ninja met z'n weet ik veel welke snelheid.
Klipnapdonderdag 2 augustus 2012 @ 17:48
quote:
5s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 16:58 schreef Arashimashou het volgende:
Wat is dit voor filmpke?
Klik niet.
Alsjeblieft.
Of zet het geluid tenminste zachter.
(misschien een overstatement, maar ik schrok me de tering)

http://gifura.orzhk.org/src/1332235315120.swf
Repelsteeltjudonderdag 2 augustus 2012 @ 17:50
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 17:48 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Klik niet.
Alsjeblieft.
Of zet het geluid tenminste zachter.
(misschien een overstatement, maar ik schrok me de tering)

http://gifura.orzhk.org/src/1332235315120.swf
Kolere! Al dat geknipper. Ik dacht dat ik een epilepsieaanval zou krijgen.
Arashimashoudonderdag 2 augustus 2012 @ 17:50
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 17:48 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Klik niet.
Alsjeblieft.
Of zet het geluid tenminste zachter.
(misschien een overstatement, maar ik schrok me de tering)

http://gifura.orzhk.org/src/1332235315120.swf
Oh die :') tjonge... die heb ik nog maar 10 keer gezien.
Ik dacht een of andere.....

quote:
9s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 17:50 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Kolere! Al dat geknipper. Ik dacht dat ik een epilepsieaanval zou krijgen.
Voor mensen met epilepsie is het zwaar kut ja
Quotidiendonderdag 2 augustus 2012 @ 17:56
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 17:47 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Dat moet lekker snel gaan :o
inb4 Ninja met z'n weet ik veel welke snelheid.
Hopelijk. M'n 2 broers zijn weer terug van vakantie en die gamen de hele dag online, dan red je het niet met 10 Mbps (wlan). :P

Wat is dat schrikfilmpje toch? Wat valt er te zien?
Arashimashoudonderdag 2 augustus 2012 @ 18:01
quote:
7s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 17:56 schreef Quotidien het volgende:

[..]

Hopelijk. M'n 2 broers zijn weer terug van vakantie en die gamen de hele dag online, dan red je het niet met 10 Mbps (wlan). :P

Wat is dat schrikfilmpje toch? Wat valt er te zien?
Kijk het nou maar... behalve als je epilepsie hebt oid :')
Quotidiendonderdag 2 augustus 2012 @ 18:03
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 18:01 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Kijk het nou maar... behalve als je epilepsie hebt oid :')
Ik moest lachen.
Klipnapdonderdag 2 augustus 2012 @ 18:06
Nog maar 30 weken en dan heb ik Ranma gedownload! *O*
De_Dakgootdonderdag 2 augustus 2012 @ 18:08
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 17:48 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Klik niet.
Alsjeblieft.
Of zet het geluid tenminste zachter.
(misschien een overstatement, maar ik schrok me de tering)

http://gifura.orzhk.org/src/1332235315120.swf
au mijn fucking oren :')
Quotidiendonderdag 2 augustus 2012 @ 18:30
quote:
9s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 18:06 schreef Klipnap het volgende:
Nog maar 30 weken en dan heb ik Ranma gedownload! *O*
Ik heb dat ''oneindig'' icoontje staan. _O-
Klipnapdonderdag 2 augustus 2012 @ 18:33
quote:
7s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 18:30 schreef Quotidien het volgende:

[..]

Ik heb dat ''oneindig'' icoontje staan. _O-
Suzumiya-Haruhi-endless-eight.jpg
#ANONIEMdonderdag 2 augustus 2012 @ 18:35
quote:
7s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 18:30 schreef Quotidien het volgende:

[..]

Ik heb dat ''oneindig'' icoontje staan. _O-
Dat heet een lemniscaat, volgens mij.
Klipnapdonderdag 2 augustus 2012 @ 18:37
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 18:35 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Dat heet een lemniscaat, volgens mij.
Ik heb oneindig veel boeken van uitgeverij Lemniscaat.
SPOILER
Meer dan 6 iig :o
Quotidiendonderdag 2 augustus 2012 @ 18:37
Het einde der tijden is nabij. Nog maar 2 dagen. ;(
#ANONIEMdonderdag 2 augustus 2012 @ 18:38
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 18:37 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ik heb oneindig veel boeken van uitgeverij Lemniscaat.
SPOILER
Meer dan 6 iig :o
Ik ken de uitgeverij inderdaad ook. :P
Repelsteeltjudonderdag 2 augustus 2012 @ 18:38
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 18:33 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Een acht op zijn kant vandaar: ENDLESS EIGHT!!!
Ik schreeuw niet echt hoor, ik misbruik alleen de Caps Lock-toets en wat uitroeptekens
Klipnapdonderdag 2 augustus 2012 @ 18:41
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 18:38 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Een acht op zijn kant vandaar: ENDLESS EIGHT!!!
Ik schreeuw niet echt hoor, ik misbruik alleen de Caps Lock-toets en wat uitroeptekens
VERSCHRIKKELIJK SUBTIEL INDERDAAD!!!
.Cake.donderdag 2 augustus 2012 @ 19:20
quote:
7s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 17:36 schreef Quotidien het volgende:
Ik heb overmorgen 50 Mbps. *O*
Hele overstap zo van 10 Mbps. :)
Nice!

Man man man, ben blij dat ik werk heb en alles maar soms zit ik toch liever op mijn gat te gamen of anime te kijken :P

Aan de andere kant, wanneer ik daar nu eindelijk weer eens aan toe kom is het wel 20 x leuker ;)
.Cake.donderdag 2 augustus 2012 @ 19:22
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 17:48 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Klik niet.
Alsjeblieft.
Of zet het geluid tenminste zachter.
(misschien een overstatement, maar ik schrok me de tering)

http://gifura.orzhk.org/src/1332235315120.swf
Ja, schrok ook wel maar vooral van dat nare geluid. Auw mijn oren...

Over schrikken gesproken, fucking hilarisch deze gast!
Repelsteeltjudonderdag 2 augustus 2012 @ 19:28
Ik ben nu One Hundred Billion Stars, One Hundred Billion Lights aan het kijken en hoewel ik het gedetective wat minder vind is LotGH minstens drie keer slimmer dan alle andere series die ik nu volg.
#ANONIEMdonderdag 2 augustus 2012 @ 19:30
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 19:28 schreef Repelsteeltju het volgende:
Ik ben nu One Hundred Billion Stars, One Hundred Billion Lights aan het kijken en hoewel ik het gedetective wat minder vind is LotGH minstens drie keer slimmer dan alle andere series die ik nu volg.
^O^
My Conquest is the Sea of Stars vond ik ook een hele mooie prequel. Ook echt een aanrader.
Arashimashoudonderdag 2 augustus 2012 @ 19:33
quote:
9s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 18:06 schreef Klipnap het volgende:
Nog maar 30 weken en dan heb ik Ranma gedownload! *O*
Hm, interessant. Ik moet daar altijd nog verder mee. Begon wel leuk, maar op de een of andere manier haakt ik bij S2 af. Moet ik weer es opnieuw proberen.
Repelsteeltjudonderdag 2 augustus 2012 @ 19:45
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 19:30 schreef robin007bond het volgende:

[..]

^O^
My Conquest is the Sea of Stars vond ik ook een hele mooie prequel. Ook echt een aanrader.
Een verdomd mooie prequel ja. Beter dan wat ik nu aan het kijken ben, maar dat komt meer omdat My Conquest een soort van actieve Yang had en One Hundered Billion vooral over Reinhard en Kircheis gaat en dan vaak nog niet eens over de grootschalige politiek en ruimtegevechten.
#ANONIEMdonderdag 2 augustus 2012 @ 19:47
quote:
14s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 19:45 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Een verdomd mooie prequel ja. Beter dan wat ik nu aan het kijken ben, maar dat komt meer omdat My Conquest een soort van actieve Yang had en One Hundered Billion vooral over Reinhard en Kircheis gaat en dan vaak nog niet eens over de grootschalige politiek en ruimtegevechten.
Ah, dat is wel jammer.

Je herinnert me er aan dat ik weer verder moet kijken. Probleem met dit soort series is dat het niet een serie is die je kijkt als je net moe van je werk thuiskomt :P
Repelsteeltjudonderdag 2 augustus 2012 @ 19:50
Juist wel toch!? Het leuke aan dit soort series is dat je er op verschillende niveau's van kan genieten.
#ANONIEMdonderdag 2 augustus 2012 @ 19:52
quote:
10s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 19:50 schreef Repelsteeltju het volgende:
Juist wel toch!? Het leuke aan dit soort series is dat je er op verschillende niveau's van kan genieten.
Hmm. Ik weet niet. Soms ben ik er niet echt in de stemming voor.
Klipnapdonderdag 2 augustus 2012 @ 19:52
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 19:47 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ah, dat is wel jammer.

Je herinnert me er aan dat ik weer verder moet kijken. Probleem met dit soort series is dat het niet een serie is die je kijkt als je net moe van je werk thuiskomt :P
Kijk Aria als je op bent van de stress :P
Reserveer die anime voor school. Niet omdat het het beste verhaal ooit heeft ofzo, maar omdat het gewoon zo rustig is.
.Cake.donderdag 2 augustus 2012 @ 19:54
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 19:28 schreef Repelsteeltju het volgende:
Ik ben nu One Hundred Billion Stars, One Hundred Billion Lights aan het kijken en hoewel ik het gedetective wat minder vind is LotGH minstens drie keer slimmer dan alle andere series die ik nu volg.
Ik wil m ook nog eens kijken. Volgens mij heb ik m ook nog wel ergens staan, verstopt op de harde schijf.
Maar als ik er aan begin wil ik er ook wel een week ofzo dedicated naar kunnen kijken, met elke dag zoveel afleveringen. Niet de hele dag, dan wordt je beetje raar lijkt me.
#ANONIEMdonderdag 2 augustus 2012 @ 19:54
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 19:52 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Kijk Aria als je op bent van de stress :P
Reserveer die anime voor school. Niet omdat het het beste verhaal ooit heeft ofzo, maar omdat het gewoon zo rustig is.
Hmm, misschien. Heel misschien :P

Ik heb er wel goede dingen over gehoord.
Klipnapdonderdag 2 augustus 2012 @ 19:56
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 19:54 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Hmm, misschien. Heel misschien :P

Ik heb er wel goede dingen over gehoord.
En het is ook nog gebaseerd op Venetiλ. Waar ik binnenkort heen ga *O*
SPOILER
Random Snape:
HarryRonsPiton.jpg
#ANONIEMdonderdag 2 augustus 2012 @ 19:56
quote:
7s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 19:56 schreef Klipnap het volgende:

[..]

En het is ook nog gebaseerd op Venetiλ. Waar ik binnenkort heen ga *O*
SPOILER
Random Snape:
[ afbeelding ]
*O*
De_Dakgootdonderdag 2 augustus 2012 @ 20:01
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 19:52 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Kijk Aria als je op bent van de stress :P
Reserveer die anime voor school. Niet omdat het het beste verhaal ooit heeft ofzo, maar omdat het gewoon zo rustig is.
Anime op school kijken _O_
vooral tijdens projecturen lekker anime kijke op je laptopje om vervolgens gepakt te worden door je leraar :') :D
Klipnapdonderdag 2 augustus 2012 @ 20:02
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 20:01 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Anime op school kijken _O_
vooral tijdens projecturen lekker anime kijke op je laptopje om vervolgens gepakt te worden door je leraar :') :D
Niet op school, na school.

Wat voor anime kijk je trouwens op school? Boku no Pico? K-ON?
De_Dakgootdonderdag 2 augustus 2012 @ 20:03
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 20:02 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Niet op school, na school.

Wat voor anime kijk je trouwens op school? Boku no Pico? K-ON?
ik heb maar 2 episodes naruto gekeken op school voordat ik werd betrapt :')
en dat was het.
Klipnapdonderdag 2 augustus 2012 @ 20:05
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 20:03 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

ik heb maar 2 episodes naruto gekeken op school voordat ik werd betrapt :')
en dat was het.
Leuke UI.
Repelsteeltjudonderdag 2 augustus 2012 @ 20:05
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 19:54 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Ik wil m ook nog eens kijken. Volgens mij heb ik m ook nog wel ergens staan, verstopt op de harde schijf.
Maar als ik er aan begin wil ik er ook wel een week ofzo dedicated naar kunnen kijken, met elke dag zoveel afleveringen. Niet de hele dag, dan wordt je beetje raar lijkt me.
De OVA zijn echt meticuleus en dus met een slakkengang gemaakt en nog langzamer vertaald. Het is niet iets dat je in een dag, week, maand of zelf jaar hoeft te kijken.
#ANONIEMdonderdag 2 augustus 2012 @ 20:06
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 20:03 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

ik heb maar 2 episodes naruto gekeken op school voordat ik werd betrapt :')
en dat was het.
Ik heb 8 episodes Welcome to the NHK op school gezien, paar episodes K-ON!, paar afleveringen Steins;Gate, School Days, Air (sorry Klipnap, maar ik vond het echt :r), Fate/Zero (ook een paar afleveringen).
De_Dakgootdonderdag 2 augustus 2012 @ 20:07
als ik K-on op school zou gaan kijken ga ik echt wel in een hoekje zitten en mijn laptop draaien
en voor de rest zitten er een paar mensen die alleen maar Naruto,Bleach,One Piece kijken :')
#ANONIEMdonderdag 2 augustus 2012 @ 20:07
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 20:07 schreef De_Dakgoot het volgende:
als ik K-on op school kijk ga ik naast 1 iemand zitten achterin de klas,
en voor de rest zitten er een paar mensen die alleen maar Naruto,Bleach,One Piece kijken :')
Ik heb iemand helemaal EVA-fan weten te maken.

Verder doet Elfen Lied het in de klas verrassend goed. ;(

[ Bericht 10% gewijzigd door #ANONIEM op 02-08-2012 20:08:12 ]
De_Dakgootdonderdag 2 augustus 2012 @ 20:08
quote:
6s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 20:07 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik heb iemand helemaal EVA-fan weten te maken.
Als mijn 2 maanden stage erop zitten ga ik wel mijn MAL lijstje laten zien aan de persoon die mij aan anime had geintroduceerd :P
kijken welke anime's hij allemaal kent.
Klipnapdonderdag 2 augustus 2012 @ 20:18
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 20:06 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik heb 8 episodes Welcome to the NHK op school gezien, paar episodes K-ON!, paar afleveringen Steins;Gate, School Days, Air (sorry Klipnap, maar ik vond het echt :r), Fate/Zero (ook een paar afleveringen).
Maar Air is bijna net als Clannad :'(
#ANONIEMdonderdag 2 augustus 2012 @ 20:19
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 20:18 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Maar Air is bijna net als Clannad :'(
Nee. :P

De animatie is veel minder mooi, de MC is een pauper, de UGUUU XD meisjes zijn veel prominenter.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 02-08-2012 20:19:51 ]
De_Dakgootdonderdag 2 augustus 2012 @ 20:42
For mother russia
#ANONIEMdonderdag 2 augustus 2012 @ 20:46
Die eerste OP van Amagami SS is stiekem best leuk :@


Best een leuke anime trouwens. Als je van dating dingen en romantiek houdt :P
De_Dakgootdonderdag 2 augustus 2012 @ 20:48
Vond de op van Hyouka wel goed :P
#ANONIEMdonderdag 2 augustus 2012 @ 20:49
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 20:48 schreef De_Dakgoot het volgende:
Vond de op van Hyouka wel goed :P
Zeker ^O^

Je kunt er veel over zeggen, maar ze hebben veel geld in de productie e.d. gestoken.

Deze OP _O_


_O_ _O_ _O_

Hint: Kijken deze serie. Jeweetz
De_Dakgootdonderdag 2 augustus 2012 @ 20:51
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 20:49 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Zeker ^O^

Je kunt er veel over zeggen, maar ze hebben veel geld in de productie e.d. gestoken.

Deze OP _O_


_O_ _O_ _O_

Hint: Kijken deze serie. Jeweetz
Ik weet nog wel dat 1 van de gundams een heel vrolijke op had terwijl iedereen dood gaat :')
Arashimashoudonderdag 2 augustus 2012 @ 20:58
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 20:49 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Zeker ^O^

Je kunt er veel over zeggen, maar ze hebben veel geld in de productie e.d. gestoken.

Deze OP _O_


_O_ _O_ _O_

Hint: Kijken deze serie. Jeweetz
Ja, ja. Binnenkort.
#ANONIEMdonderdag 2 augustus 2012 @ 21:06
quote:
Haha, ik zie dit nu pas :')

Geniaal.
De_Dakgootdonderdag 2 augustus 2012 @ 21:08
Die ogen O+
eQlkh.gif
-Strawberry-donderdag 2 augustus 2012 @ 21:30
Waddafak, ik dacht even dat het topic uit myactivetopics was verdwenen, maar er wordt gewoon (voor de verandering) minder gepost. :o
-Strawberry-donderdag 2 augustus 2012 @ 21:31
quote:
11s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 21:08 schreef De_Dakgoot het volgende:
Die ogen O+
[ afbeelding ]
Waar is ze van? En waarom gaat het telkens als ik hier kijk over haar ogen? Heb je een ogenfetish?
-Strawberry-donderdag 2 augustus 2012 @ 21:33
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 13:19 schreef blessed19 het volgende:

[..]

Je bent te oud voor Naruto!
Ja klopt, daarom volg ik het waarschijnlijk ook niet meer. Al heb ik nog steeds die brandende interesse naar hoe het voor Team 7 en in het bijzonder Sasuke af zal lopen, maar ik haal die manga wel een keertje in.

SPOILER
Vind het jammer dat Itachi ervoor koos om niet te blijven leven. "Naruto moet je veranderen" tyft op met je kromme plothole redenatie. :r
.Cake.donderdag 2 augustus 2012 @ 21:34
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 21:30 schreef -Strawberry- het volgende:
Waddafak, ik dacht even dat het topic uit myactivetopics was verdwenen, maar er wordt gewoon (voor de verandering) minder gepost. :o
Fijn he :)

Kunnen we het topic nog gewoon volgen, stel je voor!
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 20:48 schreef De_Dakgoot het volgende:
Vond de op van Hyouka wel goed :P
Goede OP ja. Hyouka ziet er goed uit en Houtarou is een goed personage (persoonlijke mening) net als de meeste andere dingen.

Twee dingen die de serie minder maken (persoonlijke mening) zijn Chitanda Eru :r en de niet zo interessante mysteries. Hoewel die met de film nog wel leuk was.
#ANONIEMdonderdag 2 augustus 2012 @ 21:34
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 21:30 schreef -Strawberry- het volgende:
Waddafak, ik dacht even dat het topic uit myactivetopics was verdwenen, maar er wordt gewoon (voor de verandering) minder gepost. :o
_O-
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 21:31 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Waar is ze van? En waarom gaat het telkens als ik hier kijk over haar ogen? Heb je een ogenfetish?
_O-

Een ogenfetish :') _O-. Mwhahaha.

Toch snap ik hem wel. Als je echt verliefd bent is het echt heerlijk om iemand diep in de ogen aan te kijken. Niet opwindend of zo, maar mooi. O+
De_Dakgootdonderdag 2 augustus 2012 @ 21:37
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 21:31 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Waar is ze van? En waarom gaat het telkens als ik hier kijk over haar ogen? Heb je een ogenfetish?
Dat is chitanda zij is van Hyouka en op het laatste nee :')
.Cake.donderdag 2 augustus 2012 @ 21:38
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 21:31 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Waar is ze van? En waarom gaat het telkens als ik hier kijk over haar ogen? Heb je een ogenfetish?
Her name is Koko, she is lo-... oh wacht. :P
Klipnapdonderdag 2 augustus 2012 @ 21:39
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 21:34 schreef robin007bond het volgende:

[..]

_O-

[..]

_O-

Een ogenfetish :') _O-. Mwhahaha.

Toch snap ik hem wel. Als je echt verliefd bent is het echt heerlijk om iemand diep in de ogen aan te kijken. Niet opwindend of zo, maar mooi. O+
caf02nagisa15.jpg
Succes. Tot over een uur van trance.
De_Dakgootdonderdag 2 augustus 2012 @ 21:39
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 21:39 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Succes. Tot over een uur van trance.
vkMbP.gif
Klipnapdonderdag 2 augustus 2012 @ 21:42
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 21:38 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Her name is Koko, she is lo-... oh wacht. :P
5kyoko.jpg
Her name is Kyouko, she is lo-... oh wacht :P

Ik heb trouwens mijn nieuwe klassenrooster binnen en het is best awesome. Alsof alle coole leraren de vijfde klas nemen.
#ANONIEMdonderdag 2 augustus 2012 @ 21:49
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 21:39 schreef Klipnap het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Succes. Tot over een uur van trance.
;(
Hehe.

Mensen die het waifu-gebeuren serieus nemen zijn trouwens wel een " :')' waard.
De_Dakgootdonderdag 2 augustus 2012 @ 21:49
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 21:49 schreef robin007bond het volgende:

[..]

;(
Hehe.

Mensen die het waifu-gebeuren serieus nemen zijn trouwens wel een " :')' waard.
Post your waifu
En er is blijkbaar maar 1 2e jaars klas systeembeheerder :')
#ANONIEMdonderdag 2 augustus 2012 @ 21:53
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 21:49 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Post your waifu
En er is blijkbaar maar 1 2e jaars klas systeembeheerder :')
Veel valt er ook niet te leren. Het "moeilijkste" dat je krijgt is waarschijnlijk een active directory opzetten en beheren. En systeembeheer gaat waarschijnlijk over naar netwerkbeheer?
De_Dakgootdonderdag 2 augustus 2012 @ 21:54
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 21:53 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Veel valt er ook niet te leren. Het "moeilijkste" dat je krijgt is waarschijnlijk een active directory opzetten en beheren. En systeembeheer gaat waarschijnlijk over naar netwerkbeheer?
Ja, denk het wel aangezien we vorig jaar wel aardig veel bezig waren met linux,Cisco, en windows.
2Happy4Udonderdag 2 augustus 2012 @ 23:03
Zojuist iemand weeaboo gemaakt.
Skittelsdonderdag 2 augustus 2012 @ 23:06
weten julie nog een goede anime?
De_Dakgootdonderdag 2 augustus 2012 @ 23:10
quote:
11s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 23:03 schreef 2Happy4U het volgende:
Zojuist iemand weeaboo gemaakt.
Wie?
Repelsteeltjudonderdag 2 augustus 2012 @ 23:10
Vrolijke anime graag! En snel een beetje!
#ANONIEMdonderdag 2 augustus 2012 @ 23:10
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 23:06 schreef Skittels het volgende:
weten julie nog een goede anime?
Boku no Pico
De_Dakgootdonderdag 2 augustus 2012 @ 23:10
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 23:10 schreef Repelsteeltju het volgende:
Vrolijke anime graag! En snel een beetje!
K-ON!!
De_Dakgootdonderdag 2 augustus 2012 @ 23:10
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 23:06 schreef Skittels het volgende:
weten julie nog een goede anime?
Death note?
Neon genesis evangelion?
2Happy4Udonderdag 2 augustus 2012 @ 23:11
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 23:10 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Wie?
Hypocriet.
Paar uur geleden Death Note aangeraden, ze is nu bij epi 11.
Skittelsdonderdag 2 augustus 2012 @ 23:12
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 23:10 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Boku no Pico
al gezien :)
je weet wel wat je adviseerd he?

ik zoek iets van een romantieshe anime film voor een vrouw van 42
Skittelsdonderdag 2 augustus 2012 @ 23:13
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 23:10 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Death note?
Neon genesis evangelion?
1e heb ik alle manga van
2e ben ik mee bezig :)
Klipnapdonderdag 2 augustus 2012 @ 23:14
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 23:10 schreef Repelsteeltju het volgende:
Vrolijke anime graag! En snel een beetje!
Candy Candy
Vampire Knight
Another
Elfen Lied
Zetsubou-sensei
De_Dakgootdonderdag 2 augustus 2012 @ 23:15
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 23:14 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Candy Candy
Vampire Knight
Another
Elfen Lied
Zetsubou-sensei
Ah klipnap jij weet vast wel een romantische anime film.
#ANONIEMdonderdag 2 augustus 2012 @ 23:17
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 23:12 schreef Skittels het volgende:

[..]

al gezien :)
je weet wel wat je adviseerd he?

ik zoek iets van een romantieshe anime film voor een vrouw van 42
Je weet zeker dat je moeder 5 cm per seconds niets gaat vinden? :P
Skittelsdonderdag 2 augustus 2012 @ 23:19
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 23:17 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Je weet zeker dat je moeder 5 cm per seconds niets gaat vinden? :P
yup, ik vind die een beetje saai, hij is wel mooi enzo maar er gebeurt te weinig
kheb speciaal voor haar ook al akira, the girl who leapt through time, colorful, summer wars, the place we promised in our early day's en perfect bleu gezien
#ANONIEMdonderdag 2 augustus 2012 @ 23:21
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 23:19 schreef Skittels het volgende:

[..]

yup, ik vind die een beetje saai, hij is wel mooi enzo maar er gebeurt te weinig
kheb speciaal voor haar ook al akira, the girl who leapt through time, colorful, summer wars, the place we promised in our early day's en perfect bleu gezien
Je vond hem zelf saai of je vond hem voor je moeder te saai? ;(

Wat vond je van Perfect Blue?
Skittelsdonderdag 2 augustus 2012 @ 23:22
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 23:21 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Je vond hem zelf saai of je vond hem voor je moeder te saai? ;(

Wat vond je van Perfect Blue?
ik vond hem voor mn moeder te saai

mn moeder houd niet van dat donkere zeg maar.. ze kijkt as the world turns en the bold and the beautiful.. dus een beetje leeghoofdigheid mag wel :)

ik had haar ook de trailer van paranoya agent laten zien en dat vond ze maar niks
Skittelsdonderdag 2 augustus 2012 @ 23:27
moeilijk he xD
volgens mij worden er geen 'volwassen romantiesche leeghoofdige' anime gemaakt
#ANONIEMdonderdag 2 augustus 2012 @ 23:28
Haha! Ik zit te denken aan de anime School Days. :D
.Cake.donderdag 2 augustus 2012 @ 23:30
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 23:27 schreef Skittels het volgende:
moeilijk he xD
volgens mij worden er geen 'volwassen romantiesche leeghoofdige' anime gemaakt
Geen leeghoofdig iets, ook niet heel romantisch, wel goed: Tokyo Godfathers.

Romantisch, niet al te lang: Hotarubi no Mori e
Repelsteeltjudonderdag 2 augustus 2012 @ 23:31
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 23:28 schreef robin007bond het volgende:
Haha! Ik zit te denken aan de anime School Days. :D
te troeperig.

quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 23:14 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Candy Candy
Vampire Knight
Another
Elfen Lied
Zetsubou-sensei
I'm in despair!
Skittelsdonderdag 2 augustus 2012 @ 23:38
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 23:30 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Geen leeghoofdig iets, ook niet heel romantisch, wel goed: Tokyo Godfathers.

Romantisch, niet al te lang: Hotarubi no Mori e
interresant!
ik denk tog dat tokyo godfathers veel potentie heeft :D
.Cake.donderdag 2 augustus 2012 @ 23:44
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 23:38 schreef Skittels het volgende:

[..]

interresant!
ik denk tog dat tokyo godfathers veel potentie heeft :D
Heeft het ook zeker, maar je moet alleen geen romantische leeghoofdige film verwachten ;)
Skittelsdonderdag 2 augustus 2012 @ 23:47
haha oke, ik ga het haar gewoon laten zien :) en op het moment dat ze er achter komt dat t niet leeghoofdig en romanties is zit ze er al te diep in :P

weltrusten ;)
#ANONIEMdonderdag 2 augustus 2012 @ 23:54
Het lijkt me als jongen in Kokoro Connect echt balen als je met iemand wisselt die ongesteld is :r
blessed19donderdag 2 augustus 2012 @ 23:56
Anders een serie als toradora oid kijken?
#ANONIEMdonderdag 2 augustus 2012 @ 23:56
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 23:56 schreef blessed19 het volgende:
Anders een serie als toradora oid kijken?
Mwah, ik denk dat het voor zijn moeder net iets te highschool is.
blessed19vrijdag 3 augustus 2012 @ 00:06
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 23:56 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Mwah, ik denk dat het voor zijn moeder net iets te highschool is.
Oh, je kent zijn moeder? :p
#ANONIEMvrijdag 3 augustus 2012 @ 00:06
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 augustus 2012 00:06 schreef blessed19 het volgende:

[..]

Oh, je kent zijn moeder? :p
Ja. :P

Echt waar.
Klipnapvrijdag 3 augustus 2012 @ 00:08
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 23:54 schreef robin007bond het volgende:
Het lijkt me als jongen in Kokoro Connect echt balen als je met iemand wisselt die ongesteld is :r
Wut
icecream.gif
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 23:28 schreef robin007bond het volgende:
Haha! Ik zit te denken aan de anime School Days. :D
Leeghoofdig hihi _O-
AdoraBellevrijdag 3 augustus 2012 @ 00:37
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 12:56 schreef blessed19 het volgende:

[..]

Vind je storm slecht getekent? cultuurbarbaar! De tekeningen van storm zijn stuk voor stuk ware pareltjes, helemaal als je bedenkt dat het met aquarel is gemaakt. :)
Doe mij maar gewoon Franka :Y .
blessed19vrijdag 3 augustus 2012 @ 00:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 augustus 2012 00:37 schreef AdoraBelle het volgende:

[..]

Doe mij maar gewoon Franka :Y .
Bijvoorbeeld! Of iets frans als de blauwbloezen of guust zijn ook wel tof getekend. Maar de manga's boeien me niet.
Repelsteeltjuvrijdag 3 augustus 2012 @ 00:49
Nausicaδ of the Valley of the Wind is mooi getekend. Uitvoerig. Ik zou bijna zeggen westers.
Bwaa, ik ken mijn klassieke niet Japanse strips niet goed. :(
blessed19vrijdag 3 augustus 2012 @ 00:50
Ik ga de trigun film kijken! Heeft iemand die al gezien? :)
Klipnapvrijdag 3 augustus 2012 @ 00:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 augustus 2012 00:37 schreef AdoraBelle het volgende:

[..]

Doe mij maar gewoon Franka :Y .
I was five, you were three, we were dancing in the street and you looked just like an angel
nerdylittlesecretsvrijdag 3 augustus 2012 @ 00:54
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 23:14 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Candy Candy
Vampire Knight
Another
Elfen Lied
Zetsubou-sensei
ben net aan vampire knight begonnen, eerste 8 eps gekeken. Echt awesome _O_
AdoraBellevrijdag 3 augustus 2012 @ 00:56
quote:
7s.gif Op vrijdag 3 augustus 2012 00:52 schreef Klipnap het volgende:

[..]

I was five, you were three, we were dancing in the street and you looked just like an angel
Wat? Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :o .
AdoraBellevrijdag 3 augustus 2012 @ 00:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 augustus 2012 00:43 schreef blessed19 het volgende:

[..]

Bijvoorbeeld! Of iets frans als de blauwbloezen of guust zijn ook wel tof getekend. Maar de manga's boeien me niet.
Guust O+ .
Quotidienvrijdag 3 augustus 2012 @ 00:57
Guust. _O_ _O_ :7
Quotidienvrijdag 3 augustus 2012 @ 00:58
Is My Neighnour Totoro wat?
blessed19vrijdag 3 augustus 2012 @ 00:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 augustus 2012 00:56 schreef AdoraBelle het volgende:

[..]

Guust O+ .
Ik kreeg van een oom altijd een Guust als hij langs kwam... Keek er altijd erg naar uit naar die strips!

Franka las ik altijd in de Veronica gids. Dat was ook meestal wel een leuk verhaal, maar persoonlijk zal ik er niks van kopen. Heb wel onlangs de collectie van Calvin en Hobbes op de kop weten te tikken. :P
blessed19vrijdag 3 augustus 2012 @ 01:00
quote:
7s.gif Op vrijdag 3 augustus 2012 00:58 schreef Quotidien het volgende:
Is My Neighnour Totoro wat?
Aardig, maar oud... Pompoko is wat recenter en ook wel grappig.
Repelsteeltjuvrijdag 3 augustus 2012 @ 01:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 augustus 2012 00:50 schreef blessed19 het volgende:
Ik ga de trigun film kijken! Heeft iemand die al gezien? :)
Minder VASH VERSUS WOLFWOOD!!! dan de trailers deden vermoeden, maar de film nam het leukste onderdeel van de serie en deed er meer mee. Dus ja, daarvoor hulde. :)
blessed19vrijdag 3 augustus 2012 @ 01:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 augustus 2012 01:02 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Minder VASH VERSUS WOLFWOOD!!! dan de trailers deden vermoeden, maar de film nam het leukste onderdeel van de serie en deed er meer mee. Dus ja daarvoor hulde.
daniel-bryan-yes-authentic-tshirt-QfNLJI.jpg
Klipnapvrijdag 3 augustus 2012 @ 01:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 augustus 2012 00:54 schreef nerdylittlesecrets het volgende:

[..]

ben net aan vampire knight begonnen, eerste 8 eps gekeken. Echt awesome _O_
Ik vond er eerlijk gezegd niet zoveel aan. Die vampier die vuur kan schieten bijvoorbeeld is cool maar we krijgen nooit iets over hem te weten. De enige personages die ik best goed vond waren het schoolhoofd, de leraar met het ooglapje en Yuki's vriendin die aardig is enzo maar gewoon wordt genegeerd. Vooral aan het eind van seizoen 2 is ze cool.
Vampire Knight is Twilight in animevorm maar in een andere setting. Knappe vampieren die naar school gaan? Check. Liefdesdriehoek? Check. Jaloerse vriendin/ik weet niet meer van Edward of tewel Kaname? Check.
Het verschil zit hem in de coole leraar en dat Yuki wιl iets kan, itt Bella. Maar ze laten zich allebei mishandelen door hun vampierenliefdes.
Neem dit met een korreltje zout. Het is gewoon een beetje overhyped.
blessed19vrijdag 3 augustus 2012 @ 01:18
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 augustus 2012 01:15 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Ik vond er eerlijk gezegd niet zoveel aan. Die vampier die vuur kan schieten bijvoorbeeld is cool maar we krijgen nooit iets over hem te weten. De enige personages die ik best goed vond waren het schoolhoofd, de leraar met het ooglapje en Yuki's vriendin die aardig is enzo maar gewoon wordt genegeerd. Vooral aan het eind van seizoen 2 is ze cool.
Vampire Knight is Twilight in animevorm maar in een andere setting. Knappe vampieren die naar school gaan? Check. Liefdesdriehoek? Check. Jaloerse vriendin/ik weet niet meer van Edward of tewel Kaname? Check.
Het verschil zit hem in de coole leraar en dat Yuki wιl iets kan, itt Bella. Maar ze laten zich allebei mishandelen door hun vampierenliefdes.
Neem dit met een korreltje zout. Het is gewoon een beetje overhyped.
Elfen lied is pas overhyped. :{
Mauskoekwausvrijdag 3 augustus 2012 @ 01:26
Ayase wil helemaal niet halfnaakt poseren, stomme Kyousuke-kun. Take this!
501b0bf2823b2-Naamloos.png
blessed19vrijdag 3 augustus 2012 @ 01:33
Wolfwood.jpg
Mauskoekwausvrijdag 3 augustus 2012 @ 01:43
:')
Klipnapvrijdag 3 augustus 2012 @ 01:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 augustus 2012 01:18 schreef blessed19 het volgende:

[..]

Elfen lied is pas overhyped. :{
Inderdaad. Kouta is de een van de meest saaie mannelijke mains in heel animeland.
Chobits is trouwens ook superoverrated.
Mauskoekwausvrijdag 3 augustus 2012 @ 01:58
quote:
14s.gif Op vrijdag 3 augustus 2012 01:54 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Inderdaad. Kouta is de een van de meest saaie mannelijke mains in heel animeland.
Chobits is trouwens ook superoverrated.
Wat is niet meer overrated tegenwoordig :P
blessed19vrijdag 3 augustus 2012 @ 01:58
quote:
14s.gif Op vrijdag 3 augustus 2012 01:54 schreef Klipnap het volgende:

[..]

Inderdaad. Kouta is de een van de meest saaie mannelijke mains in heel animeland.
Chobits is trouwens ook superoverrated.
:Y

En daarnaast bijna elke hedendaagse serie. De echte pareltjes zijn er helaas niet meer... ;(
Mauskoekwausvrijdag 3 augustus 2012 @ 02:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 augustus 2012 01:58 schreef blessed19 het volgende:

[..]

:Y

En daarnaast bijna elke hedendaagse serie. De echte pareltjes zijn er helaas niet meer... ;(
Genoeg pareltjes hoor.
blessed19vrijdag 3 augustus 2012 @ 02:02
quote:
99s.gif Op vrijdag 3 augustus 2012 02:01 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Genoeg pareltjes hoor.
zoals?

En dan bedoel ik geen leuke series, maar echte instant-klassiekers omdat ze iets bijzonders hebben.
Mauskoekwausvrijdag 3 augustus 2012 @ 02:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 augustus 2012 02:02 schreef blessed19 het volgende:

[..]

zoals?

En dan bedoel ik geen leuke series, maar echte instant-klassiekers omdat ze iets bijzonders hebben.
Verklaar ''hedendaags'', tot welk jaartal mag ik terug? :P
blessed19vrijdag 3 augustus 2012 @ 02:06
quote:
99s.gif Op vrijdag 3 augustus 2012 02:06 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Verklaar ''hedendaags'', tot welk jaartal mag ik terug? :P
2011, steins;gate uitgesloten.
Mauskoekwausvrijdag 3 augustus 2012 @ 02:08
Puella Magi Madoka Magica
Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai
Ao no Exorcist (vind ik dan, zullen niet veel mensen met me eens zijn).
blessed19vrijdag 3 augustus 2012 @ 02:17
quote:
99s.gif Op vrijdag 3 augustus 2012 02:08 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Puella Magi Madoka Magica
Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai
Ao no Exorcist (vind ik dan, zullen niet veel mensen met me eens zijn).
Ik wil niet lullig overkomen, maar waarom zijn het pareltjes?
Mauskoekwausvrijdag 3 augustus 2012 @ 02:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 augustus 2012 02:17 schreef blessed19 het volgende:

[..]

Ik wil niet lullig overkomen, maar waarom zijn het pareltjes?
Als je ze hebt gezien, zul je dat wel weten, zoniet; ga ze kijken :P
blessed19vrijdag 3 augustus 2012 @ 02:22
quote:
99s.gif Op vrijdag 3 augustus 2012 02:18 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Als je ze hebt gezien, zul je dat wel weten, zoniet; ga ze kijken :P
Nou, om eerlijk te zijn, de trailers spreken me niet echt aan. Maar ik zal van de week ze wel een kans geven. :)
Mauskoekwausvrijdag 3 augustus 2012 @ 02:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 augustus 2012 02:22 schreef blessed19 het volgende:

[..]

Nou, om eerlijk te zijn, de trailers spreken me niet echt aan. Maar ik zal van de week ze wel een kans geven. :)
Moet wel eerlijk zijn, dat ik Madoka Magica zelf niet super vond, maar schijnbaar heel veel mensen wel :P
blessed19vrijdag 3 augustus 2012 @ 02:27
quote:
99s.gif Op vrijdag 3 augustus 2012 02:24 schreef Mauskoekwaus het volgende:

[..]

Moet wel eerlijk zijn, dat ik Madoka Magica zelf niet super vond, maar schijnbaar heel veel mensen wel :P
Het gaat me er eigenlijk om dat een serie iets nieuws brengt. zoals suzumia, kimo koro ni, trigun/bebop, tokyo magnetude, steins;gate. :)
blessed19vrijdag 3 augustus 2012 @ 02:27
hoppa!