Sorry, ik niet.. dat staat niet goed op mijn c.v.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:09 schreef Cue_ het volgende:
Wil iemand mij vandaag onder de grond begraven.. echt..
Nee, wel cremeren, begraven is zoveel werkquote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:09 schreef Cue_ het volgende:
Wil iemand mij vandaag onder de grond begraven.. echt..
Ik heb het wel koud..quote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:32 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nee, wel cremeren, begraven is zoveel werk.
Liever vandaag dan ergens in februari als de grond keihard bevroren is.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:09 schreef Cue_ het volgende:
Wil iemand mij vandaag onder de grond begraven.. echt..
zeg Cuetje, wat is er?quote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:09 schreef Cue_ het volgende:
Wil iemand mij vandaag onder de grond begraven.. echt..
toch ligt een begraven iemand boven grond.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:53 schreef Godtje het volgende:
[..]
Boven de grond begraven is ook vrij lastig
He would love to eat you out.quote:
Nee, beffen heb ik geleerd door veel porno te kijken en de opgedane kennis in praktijk veelvuldig toe te passen.quote:
Het wordt vrij lastig inderdaad, als je geen andere mensen wil ontmoeten.quote:
Lesbische vriendin van me zei dat het makkelijk is omdat ik zelf weet wat ik lekker vind. Maar dan nog. Ik zou echt niet weten waar ik moet beginnen. Bij mannen is het lekker simpel enzo.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 22:10 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Het wordt vrij lastig inderdaad, als je geen andere mensen wil ontmoeten.
Je weet zelf niet wat je lekker vindt?quote:Op dinsdag 31 juli 2012 22:11 schreef Tegan het volgende:
[..]
Lesbische vriendin van me zei dat het makkelijk is omdat ik zelf weet wat ik lekker vind. Maar dan nog. Ik zou echt niet weten waar ik moet beginnen. Bij mannen is het lekker simpel enzo.
Dat laatste zou ik maar niet te zeker van zijn.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 22:11 schreef Tegan het volgende:
Lesbische vriendin van me zei dat het makkelijk is omdat ik zelf weet wat ik lekker vind. Maar dan nog. Ik zou echt niet weten waar ik moet beginnen. Bij mannen is het lekker simpel enzo.
Geil is dat. Als dat kwijl er langs loopt.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 22:12 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Dat laatste zou ik maar niet te zeker van zijn.Sommige vrouwen maken er echt een potje van.
Ja dat wel. Maar dan weet ik niet de exacte techniek ervan omdat ik gewoon aan het genieten ben.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 22:12 schreef Godtje het volgende:
[..]
Je weet zelf niet wat je lekker vindt?
Dan wel ja.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 22:12 schreef Godtje het volgende:
Geil is dat. Als dat kwijl er langs loopt.
Maar het is een beginquote:Op dinsdag 31 juli 2012 22:13 schreef Tegan het volgende:
[..]
Ja dat wel. Maar dan weet ik niet de exacte techniek ervan omdat ik gewoon aan het genieten ben.
Ontvangen zo omzetten in geven is toch wel lastig hoor.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |