quote:"Our slogan: RWT for motorcycles? No, thank you!"
MAG Netherlands is organising a demo run to Brussels in cooperation with MAG Belgium. The FEMA members from Germany (BU and BVDM), France (FFMC), Sweden (SMC), Norway (NMCU) and Ireland (MAG Ireland) have already announced their support.
mooi, heb al een lelijke sticker op mijn helm zitten, heb geen zin om er nog meer op te moeten plakken.quote:
http://www.knmv.nl/knmv/n(...)tra-apk-voor-motorenquote:Nederlandse regering contra APK voor motoren
Nederland zal zich binnenkort in Brussel uitspreken tegen het voorstel om een verplichte APK voor motoren in te voeren! De KNMV ziet resultaat van haar lobby.
In een brief aan de Tweede Kamer heeft de regering haar standpunt kenbaar gemaakt ten aanzien van diverse voorstellen die binnenkort in Brussel behandeld zullen worden. ``Nederland is geen voorstander van het uitbreiden van de APK-plicht naar twee en driewielers, caravans en snelle trekkers in combinatie met een enorme toename aan geadministreerde wegkantcontroles, omdat de positieve effecten voor de verkeersveiligheid en milieu naar verwachting niet in verhouding staan tot de toename in administratieve lasten voor burger en bedrijfsleven`` staat in het advies te lezen.``
Met name de zinsnede waarin de motorfietsen worden genoemd geeft aanleiding tot optimisme bij de KNMV, die altijd een fervent tegenstander van dit voorstel is geweest en vorige week over dit onderwerp nog een open brief aan minister Schultz heeft gestuurd.
Patrice Assendelft reageerde namens de overkoepelende motorbond, die al jaren een lobby voert om de politici ervan te overtuigen dat het hier gaan om een ‘schijnmaatregel’ die slechts tot nodeloze lastenverzwaring voor motorrijders leidt: ``Het is goed om te zien dat de minister onze mening deelt en het zou helemaal geweldig zijn als in Brussel een meerderheid zou ontstaan voor dit Nederlandse standpunt.”
Verder is in de brief te lezen: “Nederland is ervan overtuigd dat het huidige Nederlandse APK-systeem voldoet aan de eisen in het kader van verkeersveiligheid.” Het APK-voorstel zal later worden behandeld door de Transportraad waarin minister Schultz van Infrastructuur en Milieu samen met 27 collega’s uit Europa zitting heeft. “Met dit dossier op Europees niveau wordt ook bevestigd dat wij er goed aan hebben gedaan om in Brussel te lobbyen. Daar zal de KNMV namens motorrijdend Nederland volop mee doorgaan”, aldus Assendelft.
Ok.quote:Op maandag 3 september 2012 14:54 schreef lipjes het volgende:
Ik ga er niet vanuit.
NL is altijd al het braafste jongetje van de klas geweest, ik ga nog steeds gewoon demonstreren de 22ste
Lees meer op:quote:Nieuw vragen en antwoorden:
1. Rijdt de stoet onder politiebegeleiding?
Ja, zoals het er nu naar uitziet rijden we onder begeleiding van
Belgische en Nederlandse routebegeleiders en Belgische politie.
http://www.facebook.com/e(...)ink/377123555692217/quote:Volgende week hebben we overleg met Rijkswaterstaat, MAG België, politie België en politie NL. Daarnaast krijgen we ondersteuning van ANWB-Wegenwacht en Rode Kruis-EHBO Breda. Ook een aantal ondernemers en gewone motorrijders hebben hulp geboden. Mooi om te zien, hoe we van alle kanten medewerking krijgen om 22 september goed en veilig te laten verlopen. Maar: we kunnen nog steeds hulp gebruiken! We zijn vooral nog op zoek naar folderaars en (liefst ervaren) verkeersregelaars. Je kunt je opgeven via secretaris@mag-nl.org.
Bron: http://www.telegraaf.nl/b(...)pees_APK-plan__.htmlquote:Gele kaart voor Euro-APK
DEN HAAG - De Tweede Kamer wil niks weten van een plan van de Europese Commissie om de APK-controles voor motorvoertuigen uit te breiden. De Kamer heeft de Commissie daarom een 'negatief oordeel' gestuurd. Als genoeg nationale parlementen dat doen, moet de Commissie het plan heroverwegen.
De Kamer vindt aanvullende Europese regels bovenop de Nederlandse APK onnodig. Brussel heeft onvoldoende onderbouwd waarom dat wel zou moeten. Eerder keerde ook minister Melanie Schultz (Infrastructuur en Milieu) zich al tegen het voorstel.
In het Brusselse plan wordt de APK-plicht uitgebreid naar meer categorieën voertuigen (zoals motoren, bromfietsen en aanhangwagens) en de frequentie van keuring wordt opgehoogd.
Eerder trok de Franse Senaat al een gele kaart voor het plan. Andere nationale parlementen, waaronder in Zweden en Cyprus, hebben het voorstel nog in onderzoek.
Tevens ook de MAG aangesproken om 20/21 april naar brussel te trekkenquote:Alleen Nederlands verzet tegen Europese APK
Op 19 maart 2013 heeft de Europese vervoerscommissie gesproken over het verslag van rapporteur Kuhn over de invoering van een Europees geregelde APK voor motorvoertuigen en aanhangers.
Dit rapport is de reactie van de commissie op het voorstel van Europees commissaris voor transport Siim Kallas. Hoewel een aantal commissieleden een Europese richtlijn niet nodig vond en zij pleitten voor een minder vergaande richtlijn was de algemene teneur wel, dat vrijwel alle commissieleden vonden, dat een verplichte periodieke keuring ook voor (onder andere) motorfietsen zou moeten gelden.
De Nederlandse europarlementariër en motorrijder Peter van Dalen (Christen Unie) was het enige commissielid die zich luid en duidelijk tegen een verplichte APK voor motorfietsen uitsprak. Hij riep rapporteur Kuhn op om zijn verslag in te trekken, omdat de huidige praktijk volgens hem geen verandering behoeft en de voorgestelde wetgeving geen verbetering is.
Tot 26 maart 2013 kunnen de commissieleden nog amendementen indienen en op 22/23 april volgt het definitieve debat binnen de commissie.
Het debat is te bekijken via deze link: www.europarl.europa.eu/vo(...)t=wmv&type=2&lang=NL.
Het stuk over de APK begint bij 1:11:20. De bijdrage van Van Dalen begint bij 1:53:45.
Vandaar dat ik ook de MAG probeer de mobiliseren om nog meer te doen en weer een protest op te zetten.quote:Op woensdag 20 maart 2013 10:03 schreef Sounddragon het volgende:
Ik wist het... EU-style... iets roepen, protesten wegen, tijdje kop onder het maaiveld, en dan ineens er tóch doordrukken... let maar op![]()
Net als met die hoerige klote grondwet..
Ja ik ook, hoop persoonlijk dat de MAG het nog op zo'n korte termijn kan organiseren.quote:Op woensdag 20 maart 2013 10:08 schreef Sounddragon het volgende:
Op de barricaden zeg ik![]()
Ik denk alleen dat het weinig nut heeft.. zeker niet als NL idd de enige is die tegenspartelt. Ik hoop eigenlijk meer dat onze eigen regeering nou eens ballen toont en zegt dat we gewoon niet mee gaan doen... laat ze lekker de schijt krijgen daar in Brussel
Mijn voorkeur heeft dan de Wetstraat in brussel.quote:Op woensdag 20 maart 2013 10:32 schreef Sounddragon het volgende:
Dat politie-escorte komt vanzelf als het bekend wordt
Maar wat heb je in gedachten dan? Half Brussel stagneren, of iets ludieks in NL? Let wel, dat als je economische schade gaat berokkenen, dat je stevig in je schoenen moet staan, anders is het gezeik achteraf niet te overzien.
Ik ben niet bekend in Brussel, maar hebben ze daar geen ringweg die je net voor- of in de spits op diverse plekken dicht kan pletteren? 40 motorfietsen per locatie en je maakt er een dikke vette puinhoop van, en dan niet helemaal dicht-dicht, maar 3 rijstroken reduceren naar 1 is al genoeg om de boel vet te stagneren.quote:Op woensdag 20 maart 2013 10:36 schreef lipjes het volgende:
[..]
Mijn voorkeur heeft dan de Wetstraat in brussel.
Die is ook al een keer dichtgegooid toen wij naar het atomium trokken.
Een andere club is toen naar de Wetstraat gegaan.
Denk dat Den Haag weinig nut heeft als NL toch al tegen is.
zie ook: http://nl.wikipedia.org/wiki/Wetstraatquote:Op woensdag 20 maart 2013 10:55 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ik ben niet bekend in Brussel, maar hebben ze daar geen ringweg die je net voor- of in de spits op diverse plekken dicht kan pletteren? 40 motorfietsen per locatie en je maakt er een dikke vette puinhoop van, en dan niet helemaal dicht-dicht, maar 3 rijstroken reduceren naar 1 is al genoeg om de boel vet te stagneren.
Dan Haag kan gewoon zeggen dat NL niet meedoet met die APK, maar iets in mij zegt me, dat ze gewoon als makke schaapies mee gaan doen, net als altijd.
Motorrijders helpen de files heel het jaar door korter te houden; het lijkt me juist een goede statement om dat dan eens een keertje andersom te doen. Met het afsluiten van één enkele straat ga je geen opzien baren of aandacht trekken, met het veroorzaken van een file dus wel. Jij riep; 'waar het pijn doet' ikke nietquote:Op woensdag 20 maart 2013 11:00 schreef lipjes het volgende:
[..]
zie ook: http://nl.wikipedia.org/wiki/Wetstraat
Maar dat doe ik graag, het liefste op een vrijdagmiddag als iedereen naar huis wilt.
Maar het nadeel is dat je doordeweeks geen 400 motorrijders actief gaat krijgen.
Dus het zal sowieso in het weekend moeten gebeuren.
en dan kan je beter zo een straat afzetten dan het verkeer op de snelweg gaan irriteren
Wetstraat doet hoe dan ook pijn.quote:Op woensdag 20 maart 2013 11:11 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Motorrijders helpen de files heel het jaar door korter te houden; het lijkt me juist een goede statement om dat dan eens een keertje andersom te doen. Met het afsluiten van één enkele straat ga je geen opzien baren of aandacht trekken, met het veroorzaken van een file dus wel. Jij riep; 'waar het pijn doet' ikke nietAls je wilt slaan, sla dan, en ga niet eerst een zak watjes ertussen doen
Maar als er voldoende animo voor is, wil ik gerust op vrijdag 19 april of maandag 22 april naar Brussel trekken om ze te stangen.quote:Het is een van de drukste invalswegen van Brussel
quote:Op woensdag 20 maart 2013 11:01 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
APK voor motoren is idioot, de APK draagt niets bij aan de veiligheid, alleen aan de kassen van de autobranche! De APK voor auto's heeft allang aangetoond dat dit geen enkel effect heeft op de verkeersveiligheid. Bijna geen enkel ongeluk komt voort uit technische gebreken die bij de APK verholpen zouden zijn. Ik zeg afschaffen die hele APK , voor alle voertuigen!!
Obvious = obvious..quote:Op woensdag 20 maart 2013 11:11 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Ik mag er vanuit gaan dat dergelijke idiote regelgeving er niet door gaat komen. Waarom regels verzinnen als ze geen enkel effect hebben? In Europa kan men toch ook nadenken, zeg anders eerlijk dat het niet is voor de veiligheid, maar puur een verkapte steunmaatregel voor de zieltogende garagebranche. Ik heb dan nog liever dat ze extra belasting heffen dan zoo'n nepmaatregel erdoor voeren.
As said; 40 per locatie is zat als je wilt stagneren op een snelweg ofzo. voor zo'n lange straat heb je er ook aardig wat nodigquote:Op woensdag 20 maart 2013 11:13 schreef lipjes het volgende:
[..]
Wetstraat doet hoe dan ook pijn.
[..]
Maar als er voldoende animo voor is, wil ik gerust op vrijdag 19 april of maandag 22 april naar Brussel trekken om ze te stangen.
Maar voor zo een blokkade heb je wel een paar 100 motorrijders nodig
Ik hep nie feestboek niejquote:Op woensdag 20 maart 2013 11:16 schreef lipjes het volgende:
Tevens zojuist op FB een directe post naar de MAG geplaatst met de vraag of hun een protestactie gaan opzetten.
Ja maar dan is het al niet meer via de legale weg zoals de MAG het de vorige keer had gedaanquote:Op woensdag 20 maart 2013 11:32 schreef Sounddragon het volgende:
Welnee man, plisie escorte krijg je on the fly; zodra ze doorhebben dat er zoiets gaande is, krijg jij een paar zwaantjes mee, geloof me..
Semi-legaal; je kunt gewoon even melden bij de AIVD dat er zoiets gaat plaatsvinden; route erbij, moet je eens kijken of dat geregeld isquote:Op woensdag 20 maart 2013 11:37 schreef lipjes het volgende:
[..]
Ja maar dan is het al niet meer via de legale weg zoals de MAG het de vorige keer had gedaan
Naar belgie moet ik dat bij de belgische tegenhanger melden he, dat we vanuit hazeldonk vertrekken zal hun aan hun reet roesten, we zijn snel genoeg de grens overquote:Op woensdag 20 maart 2013 11:58 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Semi-legaal; je kunt gewoon even melden bij de AIVD dat er zoiets gaat plaatsvinden; route erbij, moet je eens kijken of dat geregeld is
Tja, om weer ergens afgelegen te gaan staan schieten we denk ik ook weer niks mee opquote:Op woensdag 20 maart 2013 12:06 schreef Sounddragon het volgende:
Kan op dezelfde manier toch? gewoon melden, de rest is aan hen
Ik weet alleen niet of het wijs is om meteen aan te geven dat je de boel wilt gaan blokkeren in Bruxxeles, denk niet dat ze daar vrolijk van gaan worden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De wetenschap is er nog steeds niet uit, waarom de meest gestroomlijnde vrouwen, de meeste weerstand bieden
Dat is wel wat er moet gebeuren ja. Beetje huilen rondom het Atomium zoals we een paar maanden terug hebben gedaan werkt niet. Er moet met hooivorken over straat gerend worden, en de hele handel moet platgebrand worden.quote:Op woensdag 20 maart 2013 12:59 schreef Sounddragon het volgende:
Psies.. ik zou dan voor een underground georganiseerde aktie gaan, en helemaal niks inlichten.. anders word je op voorhand al ergens het bos ingestuurd, want ze zullen er niet blij van worden denk ik![]()
Project X tegen de motor APK; met een paar duizend man in de vroege ochtend naar Brussel, in de ochtendspits meteen de boel platgooien en hinderen, daarna als het onhoudbaar wordt ivbm politie bemoeienis, die wetstraat helemaal vol parkeren met motoren voor de rest van de dag.. dán maak je een punt![]()
Als je wilt slaan moet je slaan, niet aaien.
dat mag dus nietquote:Op woensdag 20 maart 2013 10:08 schreef Sounddragon het volgende:
Op de barricaden zeg ik![]()
Ik denk alleen dat het weinig nut heeft.. zeker niet als NL idd de enige is die tegenspartelt. Ik hoop eigenlijk meer dat onze eigen regeering nou eens ballen toont en zegt dat we gewoon niet mee gaan doen... laat ze lekker de schijt krijgen daar in Brussel
Ja, boo fucking hoo.quote:
MFMM brussel :pquote:Op woensdag 20 maart 2013 18:16 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Dat is wel wat er moet gebeuren ja. Beetje huilen rondom het Atomium zoals we een paar maanden terug hebben gedaan werkt niet. Er moet met hooivorken over straat gerend worden, en de hele handel moet platgebrand worden.![]()
Dat moest sowieso al een aantal jaar geleden gebeuren na het doorpersen van de grondwet waar wij 'nee' tegen hadden gezegd, maar vooruit.
Protesten is (wonder boven wonder!) nog steeds legaal in de EU, dus inderdaad slaan en niet aaien. Ik ga ook maar eens zeiken dat het MAG iets moet gaan doen, hun aansporen om iets te regelen zal allicht meer effect hebben dan zelf iets proberen te organiseren. En anders MF even mee zien te trekken
Kun je dat atomium niet gewoon wegrollen?quote:Op woensdag 20 maart 2013 18:16 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Dat is wel wat er moet gebeuren ja. Beetje huilen rondom het Atomium zoals we een paar maanden terug hebben gedaan werkt niet. Er moet met hooivorken over straat gerend worden, en de hele handel moet platgebrand worden.![]()
Dat moest sowieso al een aantal jaar geleden gebeuren na het doorpersen van de grondwet waar wij 'nee' tegen hadden gezegd, maar vooruit.
Protesten is (wonder boven wonder!) nog steeds legaal in de EU, dus inderdaad slaan en niet aaien. Ik ga ook maar eens zeiken dat het MAG iets moet gaan doen, hun aansporen om iets te regelen zal allicht meer effect hebben dan zelf iets proberen te organiseren. En anders MF even mee zien te trekken
Damn, oke, dan ga ik maar eens kijkenquote:MAG Beste Lipjes, wij achten dit niet het juiste moment voor een nieuwe Demo maar zijn met onze Europese motorcollega's in overleg over de beste "politieke" aanpak. We zitten zeker niet stil!
28 minuten geleden · Vind ik leuk
Weet je zeker dat dat bericht niet van de KNMV kwam? Halftamme onzin.quote:Op donderdag 21 maart 2013 11:03 schreef lipjes het volgende:
[..]
Damn, oke, dan ga ik maar eens kijken
Ik begrijp de MAG ook wel.quote:Op donderdag 21 maart 2013 11:10 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Weet je zeker dat dat bericht niet van de KNMV kwam? Halftamme onzin.
quote:Lipjes Beste MAG, indien wij iets zelf organiseren. Kunnen jullie dit dan onder de aandacht brengen?
20 minuten geleden · Vind ik leuk
MAG Beste Lipjes, wij kiezen nu voor de bovengenoemde aanpak en acties/initiatieven die daarbij aansluiten. Initiatieven kunnen altijd bij ons worden gemeld, op voorhand doen wij echter nooit toezeggingen met betrekking tot de paatsing daarvan.
Eigenlijk helemaal niks.quote:
quote:
Bron: NSFW. (1988). Herkomst Fuck The Police. Verkregen op 23-01-2013. Verkregen van http://knowyourmeme.com/memes/fuck-the-policequote:“Fuck The Police” (sometimes spelled Fuck Tha Police) is a catchphrase commonly used in times of contempt for authority figures and/or general disregard for public opinion in similar vein to the expression Haters Gonna Hate.
bron: Trouwquote:Europese APK voor motoren van de baan
Een Europese APK voor motorfietsen lijkt het niet te gaan halen. Ook het Europees Parlement (EP) is tegen het plan.
De Transportcommissie van het EP verwees het APK-voorstel donderdag naar de prullenmand. Er is geen enkel onderzoek dat aantoont dat de invoering van een verplichte periodieke technische keuring van motoren bijdraagt aan de verkeersveiligheid, aldus Europarlementariër Peter van Dalen (ChristenUnie) in een verklaring. Hij spreekt over een volstrekt onnodig en bureaucratisch voorstel.
Eerder vormden ook al de lidstaten van de Europese Unie een front tegen het plan uit Brussel.
Stel je voor dat je nog een activiteit uitvoert waarbij je nog een beetje het gevoel heb dat je leeft. Dat kan natuurlijk niet.quote:Op donderdag 21 maart 2013 23:32 schreef lipjes het volgende:
Motoren zijn "dodenvervoerders" aldus de heer "Brian Simpson"
Laat de man eerst maar aantonen dat er een rechtstreeks verband is tussen een relatief hoog dodelijke ongevallen met motoren en slecht onderhoud aan motoren. Dat is er namelijk niet.quote:Op donderdag 21 maart 2013 23:32 schreef lipjes het volgende:
Motoren zijn "dodenvervoerders" aldus de heer "Brian Simpson"
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |