De vervanging weigert het over te nemen en de huisarts is a.s. maandag weer terug maar ja beiden net een nieuwe baan dus dan moet het wachten totdat ik donderdag vrij ben.quote:Op maandag 30 juli 2012 15:06 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Kan het echt niet eerder? Ik vind het ook wel lang, hoor, een maand.
Rottig is dat! Mijn ervaring is wel dat er meer mogelijk is als je stellig bent ('ik maak me zorgen, ik wil graag dat ernaar gekeken wordt') dan als je je terughoudender opstelt ('ik weet niet of het ernstig is, maar wat vinden jullie?). Ik doe meestal het laatste, ga dan van de uitkomst zitten balen en bel dan nog eens met de eerste houding.quote:Op maandag 30 juli 2012 15:13 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
De vervanging weigert het over te nemen en de huisarts is a.s. maandag weer terug maar ja beiden net een nieuwe baan dus dan moet het wachten totdat ik donderdag vrij ben.
Misschien heeft ze ook wel gelijk. Als er geen andere symptomen zijn en hij niet uitgedroogd dreigt te raken... Maar ik vind 1,5 week wachten toch wel veel gevraagd. Ik begrijp ook niet zo goed waarom invallers dit niet over willen nemen. Het is niet alsof je het over avond- of weekeindebezoek hebt of zo.quote:Op maandag 30 juli 2012 15:16 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Tja, ik zei ook dat ik me zorgen maakte maar ze zei dat als het al een maand zo was dat het nog wel tot volgende week kon wachten en geen spoed was
Drinkt ze wel genoeg, dat klinkt echt als een akelig virus. Kleine kindjes kunnen snel uitdrogen he, probeer genoeg vocht en ook wat zout en suiker erin te krijgen.quote:Op maandag 30 juli 2012 15:51 schreef Fannetje het volgende:
Anne heeft normaal gesproken ook meer smurrie dan mooie drollen.
Ik ben het met je eens dat het stom is dat je anderhalve week moet wachten voordat iemand er naar kan kijken.
Wij zitten inmiddels op diarreeluier #5 vandaag. Ik snap niet waar het allemaal vandaan komt, ze eet al dagen slecht.
Nou, ik heb hier ook wel eens gelezen over ouders die, bij iedere scheet die dwars zit, bij een huisarts zitten.quote:Op maandag 30 juli 2012 15:55 schreef MamaPurk het volgende:
Ik vind het trouwens wel raar dat je zo lang moet wachten om de HA op vakantie is, daar heeft ie een waarnemer voor toch?! Lekker makkelijk om alles wat niet spoed geacht word door te schuiven, collegiaal ook, komt je collega terug heeft hij een overvol spreekuur..
Ik vind trouwens dat als een ouder van een kind onder de 4 belt dat je gewoon een afspraak maakt, wat de klacht ook is, een ouder belt volgens mij alleen als die zich zorgen maakt.
Die zitten er altijd tussen, maar ik vind gewoon dat je ieder telefoontje serieus moet nemen. Ik denk dat de gemiddelde ouder niet voor niets belt. Tuurlijk zijn er altijd uitzonderingen.quote:Op maandag 30 juli 2012 15:56 schreef Juud79 het volgende:
[..]
Nou, ik heb hier ook wel eens gelezen over ouders die, bij iedere scheet die dwars zit, bij een huisarts zitten.![]()
![]()
Ik doe mijn best, maar ze drinkt altijd weinig dus makkelijk is het niet. Ze wilde vanmiddag een fles melk dus heb ik die maar gegeven. Dat dronk ze gelukkig wel.quote:Op maandag 30 juli 2012 15:55 schreef Juud79 het volgende:
[..]
Drinkt ze wel genoeg, dat klinkt echt als een akelig virus. Kleine kindjes kunnen snel uitdrogen he, probeer genoeg vocht en ook wat zout en suiker erin te krijgen.
Dat wijkt niet eens zoveel af qua hoeveelheden. Het is qua voeding bij de knul ook volhouden. Heb wel vaker gemerkt dat het in het begin gekke bekken trekken is, maar dat-ie het uiteindelijk toch wel eet. Hij heeft al sinds het allerprilste begin moeite met nieuwe smaken. Heeft-ie niet van ons, haha!quote:Op maandag 30 juli 2012 11:59 schreef Juud79 het volgende:
[..]
Herkenbaar wat je vertelde, hier hebben we een mupke dat grapjes maakt, waar ze zelf om moet lachen, maar wij vooral ook.
Ik geef ook wel Cornflakes tegenwoordig, nu ben ik een miep met voeding, dus ik haal een merk wat geen vitamines, suiker, ijzer etc bevat, maar gewoon zo basic mogelijk. Wie weet is dat voor jouw mannetje ook iets?
Weet niet of je er iets aan hebt om te weten wat Lientje op een dag eet, maar dit is ongeveer haar schema.
06.30 bv
07.30 pap van 180 ml halvolle melk/1 boterham +warme melk/ bakje cornflakes + beker warme melk
09.00-11.15 slapen
11.45 1 boterham met een bekertje aangelengd sap
14.00- 15.30 bv en slapen
15.45 koekje & stukje fruit & sap/thee
17.30 soepstengel
18.00 warm eten met naturel kwark
19.00 bv en naar bed (als ze het doet ;-) )
De bv moet je je niet zoveel bij voorstellen, ik gok dat dat per keer 75/100 ml is ofzo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |