Hm. Ik heb even gezocht op XDA naar manieren om te rooten, maar heb geen duidelijke werkende tutorial kunnen vinden. Morgen maar eens verder kijken.quote:
Advanced Ace Hack Kitquote:Op maandag 30 juli 2012 04:02 schreef zarGon het volgende:
[..]
Hm. Ik heb even gezocht op XDA naar manieren om te rooten, maar heb geen duidelijke werkende tutorial kunnen vinden. Morgen maar eens verder kijken.
Ik heb liever de gewone Android ICS UI. Maar Sense > Touchwiz inderdaadquote:Op maandag 30 juli 2012 09:16 schreef Fendy het volgende:
Crosspostje uit het S3 topic:
Nu een paar dagen met mijn S3 aan het spelen, maar ik moet heel eerlijk zeggen, HTC Sense wint het dik van de UI van de S3, meer gebruiksgemak, mooier te customizen, betere widgets, veel intuitiever
Ik kom van een Desire HD, wat nog een verouderde versie is ook, maar toch is Sense echt beter dan dat touchwiz in mijn optiek...
Die methode lijkt simpeler dan al die andere methodes die ik tot nu toe heb gezien!quote:Op maandag 30 juli 2012 10:43 schreef Pizzalucht het volgende:
[..]
Advanced Ace Hack Kit
http://www.xda-developers(...)t-the-htc-desire-hd/
[..]
Ik heb liever de gewone Android ICS UI. Maar Sense > Touchwiz inderdaad
Toch zou dat mijn gekozen opvolger zijn, had ik die via werk kunnen bestellen. Nu zit ik met die gare S3quote:Op dinsdag 31 juli 2012 16:44 schreef ReMcOrE het volgende:
gisteren een One X in de handen gehad en ik maar denken dat mijn DHD al groot was; de One X gaat nog een stapje verderdie gaat denk ik echt, echt niet in m'n broekzak passen, DHD gaat nu vaak net
afgezien van geen Sense bevalt de SG3 wel tot nu toe?quote:Op dinsdag 31 juli 2012 16:46 schreef Fendy het volgende:
[..]
Toch zou dat mijn gekozen opvolger zijn, had ik die via werk kunnen bestellen. Nu zit ik met die gare S3
Jawel hoor, ik zeurquote:Op dinsdag 31 juli 2012 16:51 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
afgezien van geen Sense bevalt de SG3 wel tot nu toe?
Het scheelt maar weinigquote:Op dinsdag 31 juli 2012 18:36 schreef ReMcOrE het volgende:
SG3 = 4,8" AMOLED
One X = 4,7" Super LCD
de SG3 is nog groter![]()
hmmm, inderdaad slechts 2,24 x 0,7 x -/- 0,3 en 3g verschilquote:Op woensdag 1 augustus 2012 09:56 schreef Fendy het volgende:
[..]
Het scheelt maar weinig
S3 136,6 x 70,6 x 8,6 mm, 133 g
One X 134,36 x 69,9 x 8,9 mm 130g
Ik zou blind voor de One X gaan. Veel mooiere UI...quote:Op woensdag 1 augustus 2012 20:07 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
hmmm, inderdaad slechts 2,24 x 0,7 x -/- 0,3 en 3g verschil
wordt wellicht nog lastige keuze!!
maar niet te krijgen via werk, dus maar een SG3?quote:Op woensdag 1 augustus 2012 20:13 schreef Fendy het volgende:
[..]
Ik zou blind voor de One X gaan. Veel mooiere UI...
Had ik al een keer of 403438094 gezegd zeker he...quote:Op woensdag 1 augustus 2012 20:16 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
maar niet te krijgen via werk, dus maar een SG3?
ik meen 403438096 keer geteld te hebben, maar snel gedaan dus kan er iets naast zittenquote:Op woensdag 1 augustus 2012 20:17 schreef Fendy het volgende:
[..]
Had ik al een keer of 403438094 gezegd zeker he...
VIA MIJN WERK MET EEN CAFETARIAMODEL DUS LEUK BRUTO NETTO MAAR ZE HADDEN GEEN WAN IKS DUS TOEN KON IK ALLEEN NOG MAAR VOOR DE GELEKSIE ES DRIE KIEZEN NOU JA DAN DAT MAAR HEHEHE WANT IK WILDE GEEN AIFOON VIER ES.quote:
Mja, had niet gekund, iets met een clausule waarbij het uiteindelijk bruikleen is zeg maar.quote:Op woensdag 1 augustus 2012 20:22 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Was voor de iPhone gegaan en had hem doorverkocht en kocht van die moniez een One X.
Ik twijfel,quote:Op woensdag 1 augustus 2012 20:22 schreef ReMcOrE het volgende:
HaTheeSee Wan Iks, wie wil die nou niet?!
Aaah. Twee jaar?quote:Op woensdag 1 augustus 2012 20:23 schreef Fendy het volgende:
[..]
Mja, had niet gekund, iets met een clausule waarbij het uiteindelijk bruikleen is zeg maar.
Na 30 maanden mag ik hem overnemen voor een paar tientjes bruto.quote:Op woensdag 1 augustus 2012 20:23 schreef Klinkerbotsing het volgende:
[..]
Ik twijfel,.
[..]
Aaah. Twee jaar?
En anders weer inruilen voor een andere?quote:Op woensdag 1 augustus 2012 20:24 schreef Fendy het volgende:
[..]
Na 30 maanden mag ik hem overnemen voor een paar tientjes bruto.
Galaxy heb ik nog niet naar gekeken, heb zelfs de iPhone overwogen.quote:Op woensdag 1 augustus 2012 20:25 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
Wan Iks / Geleksie Es / Drie Aifoon Vier Es?
Het is echt erg hoor.quote:Op woensdag 1 augustus 2012 20:32 schreef ReMcOrE het volgende:
owja, die nieuwe abo's heb ik ook nog niet naar gekeken, wellicht switchen van aanbieder...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |