Als Adobe zijn Flash nou eens geschikt kon maken op smartphones/tablets, had ik je gelijk gegeven. Zoals je zelf ook al hebt ervaren is Flash op een smartphone/tablet gewoon bagger. Ja, het werkt wel, maar het is verre van intuïtief. De browserbouwers hebben twee opties: 1) wachten totdat Adobe zijn zaken op orde heeft of 2) met een alternatief komen dat op de langere termijn een betere keuze is voor henzelf en de consument.quote:Op zondag 29 juli 2012 06:19 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Bij nog geen volwaardig alternatief voor Flash ( hoe bagger zij ook is) vind ik het wel raar dan dat bedrijven het zo snel droppen, laat op z'n minst de keuze dan over aan de eindgebruiker zou je denken? Met name omdat tig sites zijn gebouwd op flashtechnologie?
Hmm, volgens mij ben ik dan verkeerd geïnformeerd over dat laatste. Ik dacht namelijk dat flash een apart te installeren app was, net zoals ieder ander soort app, a la whatsapp, angry birds etc en niet een deel uitmaakte van de OS?quote:Op zondag 29 juli 2012 06:26 schreef zarGon het volgende:
[..]
Als Adobe zijn Flash nou eens geschikt kon maken op smartphones/tablets, had ik je gelijk gegeven. Zoals je zelf ook al hebt ervaren is Flash op een smartphone/tablet gewoon bagger. Ja, het werkt wel, maar het is verre van intuïtief. De browserbouwers hebben twee opties: 1) wachten totdat Adobe zijn zaken op orde heeft of 2) met een alternatief komen dat op de langere termijn een betere keuze is voor henzelf en de consument.
Sommige zaken moeten gepusht worden. De 'gemiddelde' gebruiker vindt 't allemaal wel best, het werkt immers toch? iOS en Android zijn er sinds 2009 en heeft Adobe dus zo'n 3 jaar de tijd gehad om er iets van te maken. Het resultaat? Na 3 jaar komen ze erachter dat het beter is om te stoppen met het ontwikkelen van Flash voor Android.
Is het ook.quote:Op zondag 29 juli 2012 06:29 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Hmm, volgens mij ben ik dan verkeerd geïnformeerd over dat laatste. Ik dacht namelijk dat flash een apart te installeren app was, net zoals ieder ander soort app, a la whatsapp, angry birds etc en niet een deel uitmaakte van de OS?
Dan lees ik je verkeerdquote:Op zondag 29 juli 2012 06:36 schreef zarGon het volgende:
[..]
Is het ook.. Het is een losse app die je kunt installeren op je telefoon, mits je telefoon het aankan. Na de installatie kun je gebruik maken van Flash binnen je browser. (Ik snap je punt niet helemaal overigens. Waar heb ik hier iets over gezegd?
.)
De web evolueert continu trouwens. Flash is gewoon niet flexibel genoeg om nog jaren het web te dienen.
Oh. Wat ik duidelijk wilde maken is dat Apple en Google tools beschikbaar stellen waarmee programmeurs hun ding mee kunnen doen. Programmeurs zoals Adobe, zeg maar. En dat het Adobe al die tijd niet gelukt is om iets te programmeren dat 'werkt'.quote:Op zondag 29 juli 2012 06:40 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Dan lees ik je verkeerd![]()
Het leek alsof je zei dat Apple en Google aan Flash ontwikkelden voor hun OS.
Hmja, Android is open source. Min of meer. De broncode wordt vrijgegeven, maar Google beslist het lot van Android.quote:Een van de voordelen van Android is toch juist dat het open source is en je er alles mee kunt doen, ontwikkelen en installeren? Iaw, als Flash er voor koos om Android 4.1+ te ondersteunen, had het gewoon gekund?
Pfrt. Geef mij dan de keuze om het alsnog te installeren; mijn data is veilig.quote:HTC: Desire HD krijgt geen Android 4.0 wegens partitiesysteem
Door Bauke Schievink, zaterdag 28 juli 2012 14:02, views: 21.495HTC heeft aan zijn gebruikers uitgelegd waarom de beloofde Android 4.0-update voor de Desire HD is geschrapt. Volgens de Taiwanese fabrikant is de partitie waarop het besturingssysteem is geplaatst niet groot genoeg voor een update van het OS.
Op zijn blog laat HTC weten dat een eventuele update naar Android 4.0 Ice Cream Sandwich ervoor zou zorgen dat de partities op het interne geheugen van de Desire HD opnieuw ingedeeld moeten worden. Dat resulteert erin dat gebruikers al hun data kwijtraken, iets dat de fabrikant onwenselijk acht. Door het opnieuw indelen kan de OS-partitie eventueel groot genoeg gemaakt worden om er Android 4.0 op te plaatsen.
Volgens HTC is een te kleine partitie voor het besturingssysteem niet de enige reden om geen Android 4.0-update uit te brengen. Er zouden nog meer technische beperkingen zijn die ervoor zorgen dat de gebruikerservaring niet op peil blijft. Het Taiwanese bedrijf geeft echter geen uitleg over wat deze beperkingen zijn.
Het is niet de eerste keer dat een te klein geheugen op de partitie waar het OS staat voor problemen zorgt bij een update. Eerder was dit het geval bij de eerste Desire-telefoon. Het ging toen om een update naar Android 2.3. Overigens bracht HTC later alsnog een update uit waarbij enkele delen van het besturingssysteem, zoals de ingebouwde Facebook-app, zijn geschrapt. Ook de partities moesten opnieuw worden ingedeeld, waardoor de software-update volgens HTC alleen geschikt is voor ontwikkelaars.
HTC komt naar eigen zeggen met de uitleg omdat veel gebruikers hebben geklaagd over het schrappen van de update. Het is mogelijk dat er later alsnog een uitgeklede Android 4.0-update komt voor de Desire HD, vergelijkbaar met de manier waarop Android 2.3 naar de Desire werd gebracht. Dit blijft echter speculeren. Makers van custom roms zijn er echter al wel in geslaagd om Ice Cream Sandwich inclusief de HTC-skin Sense op de Desire HD te zetten.
Bron: Tweakers.net.
dat zou inderdaad wel een mooie oplossing zijnquote:Op zondag 29 juli 2012 12:04 schreef Jordy-B het volgende:
Klopt. Geef hem dan als aparte download voor de liefhebber.
1. Destijds was dat Android Revolution HD, geloof dat dat nu ook nog wel zo is.quote:Op zondag 29 juli 2012 21:26 schreef Dudeweiser het volgende:
Ik wil mijn HTC rooten en een nieuwe ROM erop zetten, maar ik heb twee vragen. Welke ROM mét Sense is het beste, en als ik een nieuwe ROM erop zet, ben ik dan al mijn gegevens kwijt? (i.e. wordt mijn SD kaart geleegd)
Ik zou Apple niet bepaald een winnaar noemen, aangezien iOS en Android allebéi geen flash hebben nu. Ze hebben niks dat Android niet heeft!quote:Op zondag 29 juli 2012 06:49 schreef zarGon het volgende:
[..]
Oh. Wat ik duidelijk wilde maken is dat Apple en Google tools beschikbaar stellen waarmee programmeurs hun ding mee kunnen doen. Programmeurs zoals Adobe, zeg maar. En dat het Adobe al die tijd niet gelukt is om iets te programmeren dat 'werkt'.
[..]
Hmja, Android is open source. Min of meer. De broncode wordt vrijgegeven, maar Google beslist het lot van Android.
Ja, als Adobe ervoor kiest, kunnen ze 4.1 ondersteunen. Maar dat is het punt dus. Blijkbaar lukt het ze niet helemaal. Hardware binnen een mobiel is hard vooruitgegaan vergeleken met een toestel uit 2009, maar blijkbaar vereist Flash zoveel dat het niet gebruiksvriendelijk genoeg is/gemaakt kan worden. Adobe geeft het dus op. Apple wordt wel de winnaar hiervan trouwens. Vooral ook omdat Flash een grote pluspunt van Android was tegenover iOS.
Die apps download ik wel opnieuw dan. En die ROM is waarschijnlijk ook afhankelijk van je eigen smaak, dus ik ga eens rondkijken welke opties er allemaal zijn.quote:Op zondag 29 juli 2012 21:36 schreef tuut-chips het volgende:
[..]
1. Destijds was dat Android Revolution HD, geloof dat dat nu ook nog wel zo is.
2. Nee, alleen je lokaal opgeslagen data (geinstalleerde apps e.d.) worden verwijderd, je foto's enzo op je SDkaart blijven wel 'intact'.
Wat ik wel even zou doen is een nandroid-backup maken (in recovery: backup/restore en vanuit daar een backup maken). Daarmee maak je als het waren een image van je hele telefoon (behalve de SD-kaart dan) die je in één keer terug kan zetten als je spijt krijgt. Hier zit dus je ROM en je apps en je opgeslagen gegevens en alles in.quote:Op zondag 29 juli 2012 21:39 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
Die apps download ik wel opnieuw dan. En die ROM is waarschijnlijk ook afhankelijk van je eigen smaak, dus ik ga eens rondkijken welke opties er allemaal zijn.
Oke dat zal ik doen ja, bedanktquote:Op zondag 29 juli 2012 21:42 schreef tuut-chips het volgende:
[..]
Wat ik wel even zou doen is een nandroid-backup maken (in recovery: backup/restore en vanuit daar een backup maken). Daarmee maak je als het waren een image van je hele telefoon (behalve de SD-kaart dan) die je in één keer terug kan zetten als je spijt krijgt. Hier zit dus je ROM en je apps en je opgeslagen gegevens en alles in.
Als je meteen even zo'n backup maakt kun je je telefoon ook weer terug naar stock zetten voor eventuele garantieperikelen.
Yep, volume down ingedrukt houden als je het toestel opstart. Heb je ook nodig om roms te flashen.quote:Op zondag 29 juli 2012 21:43 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
Oke dat zal ik doen ja, bedanktRecovery kom ik in door volume down en power knop ingedrukt te houden toch?
Dan ga ik van de week maar eens kijkenquote:Op zondag 29 juli 2012 21:46 schreef tuut-chips het volgende:
[..]
Yep, volume down ingedrukt houden als je het toestel opstart. Heb je ook nodig om roms te flashen.
npquote:Op zondag 29 juli 2012 21:48 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
Dan ga ik van de week maar eens kijkenThanks!
Bepaalde (gratis) programma's zorgen ervoor dat er advertenties getoond worden in de notificatiescherm (het schermpje dat je omlaag trekt). Ik denk dat ze het daarover hebben. Het klinkt allemaal erger dan het is. Even AirPush Detector gebruiken of je zulke programma's hebt.quote:Op maandag 30 juli 2012 00:32 schreef Klinkerbotsing het volgende:
http://mobiel.nu.nl/pda/t(...)orm-van-malware.htmlOke, fijn zeg.
Ahh morgen eens checken als ik WiFi heb. En als dat zo is, zoals jij zegt, zal het inderdaad meevallen dan.quote:Op maandag 30 juli 2012 00:37 schreef zarGon het volgende:
[..]
Bepaalde (gratis) programma's zorgen ervoor dat er advertenties getoond worden in de notificatiescherm (het schermpje dat je omlaag trekt). Ik denk dat ze het daarover hebben. Het klinkt allemaal erger dan het is. Even AirPush Detector gebruiken of je zulke programma's hebt.
Je merkt heel snel of je zoiets hebt:quote:Op maandag 30 juli 2012 00:41 schreef Klinkerbotsing het volgende:
[..]
Ahh morgen eens checken als ik WiFi heb. En als dat zo is, zoals jij zegt, zal het inderdaad meevallen dan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |