abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_114854870
quote:
Thulani Serero heeft op de training een lichte voetkwetsuur opgelopen, zo meldt Ajax. De middenvelder moest de training als gevolg van de blessure voortijdig afbreken en later van de kant toekijken. Uit voorzorg laat de middenvelder vanmiddag een scan maken van zijn voet.
Heeft hij eerder niet zijn middenvoetsbeentje gebroken? -O-
Hier schreef Roypsv het volgende:
beter 10 euro naar unibet dan die vieze moeder van je nog een keer volduwen
Hier schreef Maver24 het volgende:
En weet je wat het waren. Tyfes negers.
  maandag 30 juli 2012 @ 17:49:00 #102
363995 Reemi
Zeg maar Remi.
pi_114856144
quote:
0s.gif Op maandag 30 juli 2012 17:19 schreef wieisboos het volgende:

[..]

Heeft hij eerder niet zijn middenvoetsbeentje gebroken? -O-
Dat was Lodeiro, tweemaal.
Smile like you mean it
www.wefut.com
  maandag 30 juli 2012 @ 18:27:43 #103
189963 nubreektmijnklomp
vindt klompen eigenlijk kut
pi_114857984
Zo, kaartjes voor Johan Cruijffschaal binnen. Beters maken ze d'r een beetje leuke wedstrijd van. Is toch flink uitverkocht.
mijn klomp is gebroken.
JAALLAAALLAAA Ajax!
  maandag 30 juli 2012 @ 19:33:41 #104
229631 testje318
Test gelukt! ;)
pi_114860825
quote:
1s.gif Op zondag 29 juli 2012 23:41 schreef stoeltafel het volgende:

[..]

Pieter Zwart (@PieterZwartNL)
29-07-12 23:33
@blabla Bedoel je het stukje over kortlopende schuld? Dat heeft een looptijd van minder dan een jaar. Gewoon feiten..
Hij schrijft het als volgt op:
quote:
Dit neemt echter niet weg dat deze kleine 92 miljoen in het boekjaar 2011-2012 wel afgetikt moest worden.
Het zijn geen feiten omdat het financieel verslag van 2011/2012 nog niet gereed is. Daarbij kan geen enkele Nederlandse club binnen één jaar 92 miljoen euro betalen. Dit is gewoon een goocheltrucje van PSV wat is uitgehaald met de deal met de gemeente Eindhoven waarmee de lange termijn schuld is teruggebracht en de korte termijn schuld is opgeschroefd. Daarmee worden ook meteen alle belangrijke ratio's verneukt. Ik ben benieuwd hoe hoog deze posten zullen zijn in 2011/2012.

Je kan merken dat de schrijver gewoon nog wat te theoretisch schrijft en nog niet praktisch goed in de materie zit. Geeft verder niks, vind het nog steeds leuk om te lezen. Er zijn een hoop journalisten die een verlies in een boekjaar zien als een negatief eigen vermogen, dat is pas dom!


Maar goed, dit is eigenlijk wel wat offtopic. Het gaat erom dat het met Ajax langzaam maar zeker beter gaat.
  maandag 30 juli 2012 @ 19:46:11 #105
230223 Chewbalhaar
uhhhwhhooeehhww
pi_114861381
quote:
0s.gif Op maandag 30 juli 2012 16:02 schreef Sickert het volgende:
Haha 6 Miljoen voor een speler die bij Feyenoord al amper wat liet zien :')
En ook ik veracht dat Bulykin hem buiten de basis houdt en iig meer scoort :')
Sorry, maar als je denkt dat Castaignos bij Feyenoord al amper wat liet zien ben je gewoon minder begaafd :') Op zo'n leeftijd in zo'n slecht draaiend team zoveel scoren(15x in 33 wedstrijden) is gewoon een zeer, zeer goede prestatie.
Ja, met zo'n instelling blijf je natuurlijk zwakbegaafd
pi_114862212
quote:
'Cvitanich ziet alsnog af van Nice, in gesprek met River Plate'

Nadat Ajax en Nice bekend maakten een akkoord te hebben bereikt over de directe overgang van Dario Cvitanich naar Nice werd het stil in Frankrijk. De spits zou alleen nog zijn handtekening hoeven te zetten bij de Franse club.

Vandaag doken er opeens geruchten op dat River Plate zich bij Ajax gemeld zou hebben. Volgens het Argentijnse ANDigital heeft de spits van Ajax afgezien van de overgang naar Frankrijk. River Plate zou inmiddels een formeel bod bij Ajax uitgebracht hebben. Het Argentijnse medium meldt dat alleen het salaris van de spits nog een discussiepunt is.
pi_114875325
quote:
De Boer: 'Er komen nog maximaal drie nieuwe spelers naar Ajax'

Frank de Boer wil nog maximaal drie versterkingen. De hoofdtrainer van Ajax verwacht minimaal één nieuwe speler aan zijn selectie toe te kunnen voegen. "Ik verwacht dat er nog maximaal drie spelers naar Ajax zullen komen", vertelt De Boer via de officiële kanalen. "Er komt er sowieso nog één bij."

"Van de drie mogelijke versterkingen gaat het dan om een linksbenige verdediger, een spits en misschien nog een buitenspeler." Een nieuwe linksbenige verdediger geniet de prioriteit van De Boer, al is Daley Blind nog altijd een kandidaat om de plek van de vertrokken Jan Vertonghen over te nemen. "Daley doet het goed nu. Hij lijkt zich te beseffen dat dit het moment is voor hem om het te laten zien."

"Dat laat hij zowel op als buiten het veld merken", vindt De Boer. "Hij heeft vaak op die positie gespeeld en vult het nu ook goed in. We kijken echter nog steeds rond voor een linksbenige verdediger." Lasse Schöne en Tobias Sana zijn vooralsnog de enige nieuwelingen van de regerend landskampioen.
pi_114881503
quote:
0s.gif Op maandag 30 juli 2012 23:22 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Goed nieuws zeg. Eens linksbenige verdediger is de hoogste prioriteit. Deze moet nog ingespeeld worden, terwijl het seizoen al over anderhalve week begint. Dat gaat ons 100% zeker punten kosten.

Slechtste geval komt er dus niemand meer bij.
pi_114886304
quote:
De Boer hekelt onprofessionele Ebecilio en Janssen: 'Te gek voor woorden'

Frank de Boer is absoluut niet te spreken over Lorenzo Ebecilio. Afgelopen vrijdag meldde de aanvaller van Ajaxzich ziek en naar nu blijkt had dat te maken met zijn afslankingsdrift. De speler keerde namelijk met een te hoog vetpercentage terug van vakantie en kreeg van de medische staf de opdracht om gewicht te verliezen. Vier kilo in korte tijd bleek echter te veel van het goede. “Daar kun je om lachen, maar eigenlijk is het te gek voor woorden dat een topsporter te dik is”, zegt De Boer in gesprek met NUsport.

Niet alleen Ebecilio bleek te weinig arbeid te hebben verricht in zijn vrije tijd. Middenvelder Theo Janssen meldde zich eveneens met overgewicht in Amsterdam. “Ja dat is ook eigenlijk te gek voor woorden”, aldus De Boer. “Het is hun eigen verantwoordelijkheid. Och, wij hebben onze maatregelen genomen. Jongens die te dik waren, moesten elke ochtend om kwart voor zeven gaan fietsen, zodat ze die overtollige kilo's kwijtraakten.”

De bewering Siem de Jong aanvoerder is geworden omdat hij zich wel gedisciplineerd heeft gedragen, kapte de coach echter af. “Nee, niet daarom, maar omdat hij een goede sparringpartner is. Siem zit al op een denkniveau dat hij kan meepraten met de technische staf. Dat vind ik belangrijk voor een aanvoerder, dat-ie hetzelfde denkt als wij. Hij raakt niet in paniek als een tegenstander iets omzet, heeft aan een half woord genoeg.”
pi_114886352
quote:
“Het is hun eigen verantwoordelijkheid. Och, wij hebben onze maatregelen genomen. Jongens die te dik waren, moesten elke ochtend om kwart voor zeven gaan fietsen, zodat ze die overtollige kilo's kwijtraakten.”
^O^

en waarom wordt Sulejmani niet genoemd? :D
★★★
pi_114886369
quote:
14s.gif Op dinsdag 31 juli 2012 10:18 schreef ajacied4lf het volgende:

[..]

^O^

en waarom wordt Sulejmani niet genoemd? :D
Die was aan het klussen bij zijn patatkraam :') _O-
  dinsdag 31 juli 2012 @ 10:23:18 #112
131800 Tarado
capô de fusca
pi_114886497
quote:
14s.gif Op dinsdag 31 juli 2012 10:18 schreef ajacied4lf het volgende:

[..]

^O^

en waarom wordt Sulejmani niet genoemd? :D
Die was geblesseerd dus zal daar mee te maken hebben
pi_114886919
quote:
De Boer: 'De druk ligt bij PSV'
Geschreven door Jeroen Geuijen - Uitgave: 31 juli 2012 09:44 - Bron: NUsport

Zondag speelt Ajax om de Johan Cruijff schaal tegen PSV, in de ogen van Frank de Boer de grootste concurrent komend seizoen. De coach is onder de indruk van het nieuwe PSV van Dick Advocaat, zo vertelt hij in een vraaggesprek met NUsport. "Zij zijn de favoriet. Het ziet er erg goed uit bij hen. Ze hebben bijna dezelfde ploeg en zich nog versterkt met onder anderen Luciano Narsingh."

"De druk ligt heel erg op hun schouders", vindt De Boer, die de Eindhovenaren lijkt te beschouwen als de belangrijkste concurrent voor de landstitel. "Ze hebben zelf ook aangegeven dat ze kampioen moeten worden. Maar dat willen wij ook." Ook van FC Twente verwacht hij veel. "Die hebben met Tadic eindelijk een vervanger voor Ruiz. Geweldige speler, die Tadic. Kan ik echt van genieten."

Ook Vurnon Anita komt ter sprake. "Voor zijn ontwikkeling is het ’t best als hij nog een jaar blijft. Dat zeg ik niet omdat ik een Ajax-pet op heb. Hij gaat nu een heel seizoen controleur spelen waarschijnlijk. Ik denk dat hij daarna pas verder moet kijken." De controleur staat in de belangstelling van Newcastle United, al denkt De Boer dat hij beter nog even kan blijven. "Het zou Vurnon geweldig veel ervaring opleveren en meer geld, maar wij spelen Champions League. Bij ons kan hij nog veel stappen maken."

De trainer is van mening dat je ook bij Ajax ‘een kerel’ kunt worden. "Jan Vertonghen is daarvan een geweldig voorbeeld. Toby Alderweireld en Siem de Jong zijn dat ook. Die zitten dagelijks in het krachthonk en doen snelheidstrainingen. Laatst bij de snelheidstesten was Siem op de vijf en de tien meter de snelste van allemaal! En dat is echt geen sprintwonder van nature. Dat is gewoon investeren. Je zou verwachten dat Jody Lukoki, Miralem Sulejmani of Aras Özbiliz sneller zouden moeten zijn. Naar hen is dat ook een signaal."
WTF?
pi_114888012
Dat is wel behoorlijk triest
  dinsdag 31 juli 2012 @ 11:18:09 #115
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_114888310
Dat tekent een echte prof. Zelf investeren om beter sneller en sterker te worden. Ipv alleen ff 2 maal daags een oefenpartijtje voetballen.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_114889029
Belachelijk dat die spelers overgewicht hebben na wat is het 5 weken vakantie?
Als je elke dag een paar km hardloopt of fietst en een klein beetje sport heb je dat allemaal niet.
Van Theo weten we dat hij het niet zo serieus neemt maar van Ebecillio zou je meer moeten verwachten op die leeftijd.
Ze willen het tegenwoordig allemaal zo makkelijk verdienen :r
Kijk naar Twittery vd Wiel die er ook een potje van maakt met zn mooiboy en beats gedoe :r

Siem _O_ en een ander voorbeeld Klaas Jan Huntelaar _O_ die 2 doen er alles aan om beter,sneller en sterker te worden.
Dat dwingt respect af!
Narf!
  dinsdag 31 juli 2012 @ 11:40:44 #117
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_114889108
het is een gevoel hoor, nergens op gebaseerd, maar ik heb ook niet het idee dat het een hele gretige groep is op het moment.

Zoals zo'n Siem de Jong, "hoe was het, na die tijd weer te trainen?" "ja, was wennen, tijdje niets gedaan, het was wel meteen weer vol aan de bak, poehpoeh"

Ik had toch gewoon een "ja, lekker man, eindelijk weer op het gras, ik heb er zin in!" verwacht...

Nogmaals, geen rationele argumenten, gewoon een gut feeling op dit moment nog.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
  dinsdag 31 juli 2012 @ 11:43:19 #118
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_114889195
quote:
0s.gif Op dinsdag 31 juli 2012 11:38 schreef Sickert het volgende:
Belachelijk dat die spelers overgewicht hebben na wat is het 5 weken vakantie?
Als je elke dag een paar km hardloopt of fietst en een klein beetje sport heb je dat allemaal niet.
Van Theo weten we dat hij het niet zo serieus neemt maar van Ebecillio zou je meer moeten verwachten op die leeftijd.
Ze willen het tegenwoordig allemaal zo makkelijk verdienen :r
Kijk naar Twittery vd Wiel die er ook een potje van maakt met zn mooiboy en beats gedoe :r

Siem _O_ en een ander voorbeeld Klaas Jan Huntelaar _O_ die 2 doen er alles aan om beter,sneller en sterker te worden.
Dat dwingt respect af!
Van Ebecilio snap ik het al helemaal niet. 3 maanden geleden riep ie nog dat ie topfit was, en dat ie nu echt belangrijk wilde gaan worden etc. Allemaal mooie praatjes en vervolgens kom je weer met een te dikke pens terug van vakantie.

edit: http://www.voetbalprimeur(...)-ze-je-bent-te-zwaar

Dat was dus 12 juli, amper 2 weken geleden :').

Wat een droeftoeter ben je dan. Die kan voorlopig douchen in kleedkamer 2 wat mij betreft.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
  dinsdag 31 juli 2012 @ 11:44:59 #119
56176 Catch22-
Ben je Blind?!
pi_114889253
v/d Wiel twittert minder dan Siem de Jong. Daarbij is hij ook gewoon fit.
Heel veel groetjes, Catch22
En zoals mijn opa zei: "Al is het meisje nog zo mooi, haar poep stinkt ook". Rust Zacht opa..
Met GHB nooit meer nee
Storneren een optie?
  dinsdag 31 juli 2012 @ 11:48:49 #120
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_114889366
quote:
11s.gif Op dinsdag 31 juli 2012 11:44 schreef Catch22- het volgende:
v/d Wiel twittert minder dan Siem de Jong. Daarbij is hij ook gewoon fit.
Ach hij kan niets goed doen volgens iedereen hier.
  dinsdag 31 juli 2012 @ 11:51:19 #121
56176 Catch22-
Ben je Blind?!
pi_114889444
Beetje jammer inderdaad. Ik zie in hem wel een topper, hij moet gewoon weer ritme op doen en de kans krijgen.
Heel veel groetjes, Catch22
En zoals mijn opa zei: "Al is het meisje nog zo mooi, haar poep stinkt ook". Rust Zacht opa..
Met GHB nooit meer nee
Storneren een optie?
  dinsdag 31 juli 2012 @ 11:52:22 #122
270077 Triptamine2
Lux Aeterna
pi_114889476
Dat Ebecillio te dik terug komt is belachelijk. Maar als Frank niet wil dat Theo te dik terug komt van vakantie, kunnen ze Theo beter verkopen :')
Remember to let her into your heart
Then you can start to make it better
Was ooit triptamine, account is verneukt :(
  dinsdag 31 juli 2012 @ 11:55:40 #123
243458 LitmanenAFCA
Gracie Jiu Jitsu
pi_114889600
quote:
11s.gif Op dinsdag 31 juli 2012 11:51 schreef Catch22- het volgende:
Beetje jammer inderdaad. Ik zie in hem wel een topper, hij moet gewoon weer ritme op doen en de kans krijgen.
Tegen Twente speelde hij zo ontzettend goed. Ik zou het niet erg vinden als hij verkocht zou worden met het oog op de toekomst. Maar altijd dat negatieve gezeik op spelers die een beetje persoonlijkheid hebben is debiel
  dinsdag 31 juli 2012 @ 12:03:15 #124
56176 Catch22-
Ben je Blind?!
pi_114889914
Ik ook, maar als ze hem verleiden tot bijtekenen en hij een jaartje knalt vind ik dat ook niet erg. Moet zeggen dat van Rhijn er nog niet altijd even lekker uit ziet deze voorbereiding.

Op zich niet gek natuurlijk, maar daar kan je wel mee op de koffie komen in de CL
Heel veel groetjes, Catch22
En zoals mijn opa zei: "Al is het meisje nog zo mooi, haar poep stinkt ook". Rust Zacht opa..
Met GHB nooit meer nee
Storneren een optie?
  dinsdag 31 juli 2012 @ 12:03:50 #125
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_114889939
quote:
1s.gif Op dinsdag 31 juli 2012 11:48 schreef LitmanenAFCA het volgende:

[..]

Ach hij kan niets goed doen volgens iedereen hier.
Jawel hoor, er nu gewoon weer staan en goed spelen en niemand valt er meer over.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')