Allemachtig zegquote:Op dinsdag 4 december 2012 10:24 schreef Rewimo het volgende:
Ja, ik heb de bond gebeld. Geen goed nieuws. Niet quoten aub.
Lijkt me dat een beetje arts zich wel verstaanbaar kan maken in het Engels, toch?quote:Op dinsdag 4 december 2012 13:03 schreef Rewimo het volgende:
Vakbond weer gebeld, geven ook het advies om brieven te regelen en eventueel de bedrijfsarts contact op te laten nemen met de behandelend arts (maar de bedrijfsarts spreekt dus geen Duits).
Dank je wel. Ik moet zeggen dat vandaag wel het toppunt is en dat ik volgens mij aan het randje zit nu geestelijkquote:Op dinsdag 4 december 2012 13:39 schreef Chanty het volgende:
Rewimo ik volg je topic nu al een hele tijd en ik zit elke keer weer met verbazing te lezen hoe er met jou en je situatie wordt omgegaan. Ik heb vooral enorm veel respect ervoor dat je de handdoek nog niet in de ring hebt gegooid. Ik hoop echt dat zij uiteindelijk aan het kortste eind trekken. Heel veel succes iig
Dat hoop ik dan maar en anders laat ik de huisarts haar assistent wel inschakelen (die had gisteren ineens een Nederlandse meeloper tijdens het spreekuur)quote:Op dinsdag 4 december 2012 13:39 schreef miss_dynastie het volgende:
Lijkt me dat een beetje arts zich wel verstaanbaar kan maken in het Engels, toch?
Ik heb het gezien, ik ga uitzoeken waar het UWV zit. Als ik daarheen ga komt vast ook het integratieverhaal aan bod. Dan heb ik nog wel wat te vertellen...quote:Op dinsdag 4 december 2012 14:29 schreef Spatzmann het volgende:
Ja, ik zal ook zeker daarnaast naar het UWV gaan. Mocht het op een rechtzaak uitlopen dan zal de mening van het UWV doorslaggevend zijn. Je kunt dat zelfs met spoed aanvragen. Kost je wel 50 piek.
Als het zo doorgaat wel jaquote:Op dinsdag 4 december 2012 14:24 schreef Isabeau het volgende:
Je kan je straks ziekmelden wegens overspannen, Rewimo
Nog een hele dikke knuffel hoor!
Van harte!quote:Op dinsdag 4 december 2012 14:49 schreef Rewimo het volgende:
Bedankt, het is fijn om te lezen dat jullie me steunen
zat mensen steunen jequote:Op dinsdag 4 december 2012 14:49 schreef Rewimo het volgende:
Bedankt, het is fijn om te lezen dat jullie me steunen
Wat is er gebeurd met het 'de specialist is leidend'-standpunt van HR dan?quote:Op dinsdag 4 december 2012 15:06 schreef Rewimo het volgende:
qltel gaat nu even met het UWV bellen, ik kreeg net dus een mailtje waarin wordt gesteld dat ik geen loon krijg als ik niet kom werken over 1,5 week of als ik niet akkoord ga met het voorgestelde verlof.
Dat is volgens de mevrouw van de bond niet zomaar aan te nemen.quote:Op dinsdag 4 december 2012 15:50 schreef miss_dynastie het volgende:
Wat is er gebeurd met het 'de specialist is leidend'-standpunt van HR dan?
Dat klopt op zich, maar jouw werkgever nam zelf dat standpunt in, dan is het toch weer een ander verhaal imho.quote:Op dinsdag 4 december 2012 16:07 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Dat is volgens de mevrouw van de bond niet zomaar aan te nemen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |