als ik daarna maar de OS kan volgenquote:Op vrijdag 27 juli 2012 19:25 schreef Drassss het volgende:
Gelukkig hebben we nog tot 8u in de ochtend.
quote:
Dan zit je niet in de westelijke mijnstreek.quote:Op vrijdag 27 juli 2012 19:28 schreef Crazy-M het volgende:
Hier in zuid limbur, Niet normaal meer die regen, nu een vrolijk zonnetje
maar wel 2 keer droge kleren aan kunnen trekken. Kwam hier met liters tegelijk uit de lucht.
Tot aan het bot toe nat
Weekje vaalsquote:Op vrijdag 27 juli 2012 19:34 schreef trabant het volgende:
[..]
Dan zit je niet in de westelijke mijnstreek.
Dat verdampt allemaal eer het hier is. Als je nat wil worden vanavond moet je onder de douche gaan staan. Bliksem erbij? -> radio meenemen onder de douchequote:Op vrijdag 27 juli 2012 19:34 schreef sinepedraap het volgende:
[..]
[ afbeelding ]\
Mijn Piet Paulisma skills zeggen dat deze wolk zich wellicht gaat uitbreiden en naar Nederland trekt dus wie weet
dat hebben jullie daar wel vaker... flinke buienquote:Op vrijdag 27 juli 2012 19:36 schreef k0fferbak het volgende:
oeh lekker buitje recht op me af (putten)
Owquote:Op vrijdag 27 juli 2012 19:37 schreef dramatiek het volgende:
[..]
Dat verdampt allemaal eer het hier is. Als je nat wil worden vanavond moet je onder de douche gaan staan. Bliksem erbij? -> radio meenemen onder de douche
Hier in Tilburg zal het droog blijven. Volgens mij CRESTA. Wind is ook gedraaid. NNWquote:Op vrijdag 27 juli 2012 19:39 schreef flugeltje het volgende:
Het meest voorkomende scenario is natuurlijk dat het samen gaat klonteren met Duitsland waarna het eerst activeert en vervolgens aan onze kant uitdooft waarna we morgen weer foto's zien van metershoge hagelbergen in DLD....
Maar ik heb hoop dat er in elk geval nog wel lekker wat water in zit om de boel wat te koelen...
Warstein bij Dortmund ongeveer 1 uur geledenquote:Op vrijdag 27 juli 2012 18:50 schreef -CRASH- het volgende:
[..]
Ben benieuwd of daar foto's van komen.
Want het ziet er uit dat ze daar geluk hebben voor eventuele shelfs
Aan de ene kant zonde, aan de andere kant is het voor de kermis natuurlijk wel lekkerder als het droog blijft...quote:Op vrijdag 27 juli 2012 19:48 schreef dramatiek het volgende:
[..]
Hier in Tilburg zal het droog blijven. Volgens mij CRESTA. Wind is ook gedraaid. NNW
Temperatuur zakt ook als een malle. Nu 23 graden ofzoquote:Op vrijdag 27 juli 2012 19:56 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Aan de ene kant zonde, aan de andere kant is het voor de kermis natuurlijk wel lekkerder als het droog blijft...
Hier (Twente) is het nog enorm drukkend, nog in zijn geheel geen afkoeling gehad. Hoop dat die regen een beetje op tijd komt, anders wordt het zo'n plaknachtquote:Op vrijdag 27 juli 2012 19:59 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik vind het hier toch wel flink afgekoeld. Zou mij verbazen als er onweer bij zit nog vannacht.
Inderdaad, erg broeierig buiten. Klam! Beh.quote:Op vrijdag 27 juli 2012 20:07 schreef MaLo het volgende:
[..]
Hier (Twente) is het nog enorm drukkend, nog in zijn geheel geen afkoeling gehad. Hoop dat die regen een beetje op tijd komt, anders wordt het zo'n plaknacht
Ja dat bouwt zich nu allemaal op. Maar een hele bak met water zo te zien haha.quote:Op vrijdag 27 juli 2012 19:59 schreef INViCTuS het volgende:
Er zit ook nog een hele zooi in Frankrijk he...voor vanacht.
quote:Op vrijdag 27 juli 2012 19:52 schreef -CRASH- het volgende:
[..]
Warstein bij Dortmund ongeveer 1 uur geleden
[ afbeelding ]
dank je... Maar doe mij maar een paar flessen colaquote:
Die gast is een heldquote:
Ik weet niet wat jij ziet nu, maar ik heb wel eens meegemaakt dat de weg letterlijk droogstoomde tijdens een buitje op een zeer warme dag.quote:Op vrijdag 27 juli 2012 20:42 schreef Psy-freak het volgende:
Enorme verdamping hier, heb ik nog nooit gezien...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |