Ik heb het gevoel dat hij door 99% van de PSVers wordt overschat.quote:Op zondag 29 juli 2012 09:14 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
Strootman kan nog best Bayern Munchen of Man U halen denk ik.
Kan, dat gevoel heb ik bij Depayquote:Op zondag 29 juli 2012 09:15 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Ik heb het gevoel dat hij door 99% van de PSVers wordt overschat.
Weer niet op EL volgens mij. Met hun "volg de voorbereiding"-reclame. Paupers...quote:Op zondag 29 juli 2012 09:15 schreef LuNaTiC het volgende:
Weet iemand of de wedstrijd van vanmiddag nog ergens wordt uitgezonden dan wel gestreamd?
Tja klant is koningquote:Op zondag 29 juli 2012 09:26 schreef Doublepain het volgende:
Ajax is al 4x uitgezonden met interviews en al, feyenoord 1x belachelijk van EL..
PSV 2x. Dat is al meer dan Feyenoord.quote:Op zondag 29 juli 2012 09:26 schreef Doublepain het volgende:
Ajax is al 4x uitgezonden met interviews en al, feyenoord 1x belachelijk van EL..
Feyenoord 2 of 3x, 1x met interviews en al..quote:Op zondag 29 juli 2012 09:35 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
PSV 2x. Dat is al meer dan Feyenoord.
quote:Málaga is sinds de zomer van 2010 eigendom van Sheik Abdullah Bin Nasser Al-Thani. Hoewel de miljardair talloze spelers naar La Rosaleda haalde, neemt hij het minder nauw met betalingsverplichtingen. Zo moet Málaga voor het eind van de maand juli een bedrag van achttien miljoen euro aan achterstallige belasting betalen. Verder hebben nog tal van spelers achterstallig salaris tegoed. Enkele clubs wachten nog op niet betaalde termijnen van verkochte spelers.
Mocht Málaga een dezer dagen toch niet aan zijn betalingsverplichtingen voldoen, dan riskeert men degradatie naar de Segunda División en uitsluiting uit Europa. Arsčne Wenger was een jaar geleden al geďnteresseerd in Cazorla, die zijn keuze echter op Málaga liet vallen. De verwachting is dat de Spaans international, ex-speler van Recreativo de Huelva en Villarreal, voor een recordbedrag van negentien miljoen euro naar Arsenal gaat. De Londenaren haalden eerder al Lukas Podolski en Olivier Giroud.
Zo gruwelijk hequote:Op zaterdag 28 juli 2012 21:27 schreef Dj_Day-V het volgende:
http://www.psv.tv/index.php?item=if&content=player&ProductID=5158
Die tegengoal
Kone was ook zo'n baas he
Maar gelukkig
http://www.psv.tv/index.php?item=if&content=player&ProductID=5172
Mwah terecht wel.quote:Op zondag 29 juli 2012 12:35 schreef Devv het volgende:
Dat Ajax en Feyenoord meer zendtijd krijgen, is logisch. Deze clubs hebben immers de grootste aanhang. Maar dat zelfs RKC meer aandacht dan PSV krijgt, is toch enigszins opmerkelijk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Weet je wel hoeveel supporters Getafe in Nederland heeft??quote:Op zondag 29 juli 2012 12:35 schreef Devv het volgende:
Dat Ajax en Feyenoord meer zendtijd krijgen, is logisch. Deze clubs hebben immers de grootste aanhang. Maar dat zelfs RKC meer aandacht dan PSV krijgt, is toch enigszins opmerkelijk.
Koné de koning in het verprutsen van kansenquote:Op zondag 29 juli 2012 12:16 schreef aight1 het volgende:
[..]
Zo gruwelijk he
Koné was mijn held altijd
Hij is denk ik de speler met de meeste ballen op paal/lat in de historie van het voetbalquote:Op zondag 29 juli 2012 12:44 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Koné de koning in het verprutsen van kansen
quote:Op zondag 29 juli 2012 12:38 schreef Saind het volgende:
[..]
Mwah terecht wel.Origineel hoor. Klachten gewoon terecht.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Veel mensen danken hun goed geweten aan hun slecht geheugen.
Haha, precies zoals tegen benfica tijdena het willems opstootje. Spelers reserverspelers, technische staff van benfica iedereen bemoeit zich als een stel opgefokte gorilla's met de situatie. En dan zie je dickie in zijn catacombe op een afstandje zich kapot lachen. Keuningquote:
Die laatste video heb ik al wel honderd keer gezien, nog altijd kippenvel.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 21:27 schreef Dj_Day-V het volgende:
http://www.psv.tv/index.php?item=if&content=player&ProductID=5158
Die tegengoal
Kone was ook zo'n baas he
Maar gelukkig
http://www.psv.tv/index.php?item=if&content=player&ProductID=5172
Nou, zo goed vind ik Narsingh nog niet spelen, wat overigens niet vreemd is.quote:Op zondag 29 juli 2012 13:37 schreef Tallie1982 het volgende:
Wat spelen Lens en Narsingh toch goed samen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |