Er is niet eens sprake van een discussie. CP weet niet wat discussiëren is. Hij poneert hier zijn rare, uit de lucht gegrepen stellingen en noemt vervolgens iedereen die weerwoord biedt een leugenaar. Maar goed, het is wel leuk om hem te teisterenquote:Op donderdag 26 juli 2012 16:47 schreef De_Guidance het volgende:
Goed waarom met zo'n extreme nationalist met racistische tendensen als CP in discussie gaan?
Hij heeft meerdere malen eigen volk eerst geroepen en zijn Koerdische heilstaat is vrij van Assyriers, die mogen niet 'profiteren' van de welvaart.
Ik gun Koerden net als ik dat doe bij de rest van de mensheid, welvaart vrede en voorspoed, maar niet op de nationalistische en racistische manier die CP voor ogen heeft.
Wat een onzin.quote:Op donderdag 26 juli 2012 16:47 schreef De_Guidance het volgende:
Goed waarom met zo'n extreme nationalist met racistische tendensen als CP in discussie gaan?
Hij heeft meerdere malen eigen volk eerst geroepen en zijn Koerdische heilstaat is vrij van Assyriers, die mogen niet 'profiteren' van de welvaart.
Ik gun Koerden net als ik dat doe bij de rest van de mensheid, welvaart vrede en voorspoed, maar niet op de nationalistische en racistische manier die CP voor ogen heeft.
Ja ik denk wel dat dat het leuke is ja.quote:Op donderdag 26 juli 2012 16:48 schreef Leevancleef het volgende:
Er is niet eens sprake van een discussie. CP weet niet wat discussiëren is. Hij poneert hier zijn rare, uit de lucht gegrepen stellingen en noemt vervolgens iedereen die weerwoord biedt een leugenaar. Maar goed, het is wel leuk om hem te teisteren
Dat is een documentaire uit de jaren 60, gemaakt door Engelsen voor een Engelse zender.quote:Op donderdag 26 juli 2012 16:48 schreef De_Guidance het volgende:
YouTube filmpjes , nu ben ik overtuigd !
Jij zit toch op youtube Turkse ongeboren baby's dood te wensen?quote:Op donderdag 26 juli 2012 16:50 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
Dat is een documentaire uit de jaren 60, gemaakt door Engelsen voor een Engelse zender.
Het is op YouTube geplaatst.
Dus filmpjes over de Holocaust op YouTube zijn ook nep volgens jou? Dus filmpjes van terroristische aanslagen, waaronder die van 9/11, zijn ook nep omdat ze op YouTube staan? Want dat is waar jouw commentaar op neerkomt.x 9999999999999999999
Nee hoor. Ik heb wel reacties van jou gezien bij video's over de Halabja gifgasaanval en Anfal video's waarin je plaatst ''Long live Saddam''. Waarom doe je dat?quote:Op donderdag 26 juli 2012 16:51 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Jij zit toch op youtube Turkse ongeboren baby's dood te wensen?
Thnx.quote:
Oh en wat is dit?quote:Op donderdag 26 juli 2012 16:52 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
Nee hoor. Ik heb wel reacties van jou gezien bij video's over de Halabja gifgasaanval en Anfal video's waarin je plaatst ''Long live Saddam''. Waarom doe je dat?
Veel Koerdische nationalisten op het internet.quote:Op donderdag 26 juli 2012 16:52 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Oh en wat is dit?
Dead to all Turks, every single one of them. I want that the even unborn Turkish children die in their filthy mothers and that their children, baby's, little 2 year old children, EVERY SINGLE ONE OF THOSE MONKEYS, be thorn out and killed like this and after that getting a bullet in their filthy head and then burn them!
TURKI HIZ
Staat je tweede wereld oorlog naampje toch echt onder. Bij een koerdische propaganda filmpje.quote:Op donderdag 26 juli 2012 16:53 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
Veel Koerdische nationalisten op het internet.
Het is Tweede Wereldoorlog. Heb respect voor zo'n belangrijke en aangrijpende gebeurtenis aub en spel het voortaan correct. Thanks in advance.quote:Op donderdag 26 juli 2012 16:53 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Staat je tweede wereld oorlog naampje toch echt onder. Bij een koerdische propaganda filmpje.
Waarom ga je niet in op je comment op youtube? Als je zo stoer bent reageer daar dan eens op. Leg maar eens uit waarom je zulke dingen schrijft.quote:Op donderdag 26 juli 2012 16:54 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
Het is Tweede Wereldoorlog. Heb respect voor zo'n belangrijke en aangrijpende gebeurtenis aub en spel het voortaan correct. Thanks in advance.
Wie zegt dat ik dat heb geschreven. Leg jij eens uit waarom je overal ''Long live Saddam'' schrijft. Vind je het goed dat hij 182,000 Koerden, waaronder pas geboren baby's, levend heeft begraven?quote:Op donderdag 26 juli 2012 16:55 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Waarom ga je niet in op je comment op youtube? Als je zo stoer bent reageer daar dan eens op. Leg maar eens uit waarom je zulke dingen schrijft.
In je youtube profiel staat het email adres wat ook in deze post staatquote:Op donderdag 26 juli 2012 16:57 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
Wie zegt dat ik dat heb geschreven. Leg jij eens uit waarom je overal ''Long live Saddam'' schrijft. Vind je het goed dat hij 182,000 Koerden, waaronder pas geboren baby's, levend heeft begraven?
Omdat hij een oorlogsfetisjist is, een obees joch dat achter zijn schermpje verlekkerd zit te kijken naar oorlogshandelingen. Met zijn WO2 en zijn Peshmerga. Een nerd van de ergste soort.quote:Op donderdag 26 juli 2012 16:55 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Waarom ga je niet in op je comment op youtube? Als je zo stoer bent reageer daar dan eens op. Leg maar eens uit waarom je zulke dingen schrijft.
Ik hoef nergens verantwoordelijkheid voor te nemen en ik hoef helemaal niets uit te leggen.quote:Op donderdag 26 juli 2012 16:58 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
In je youtube profiel staat het email adres wat ook in deze post staat
[PS3] KLOTE PSN ik overweeg zelfmoord!! >:(
Jij bent het gewoon, ontken het niet. Wees een vent en neem je verantwoordelijkheid
Waar heb ik dat gepost? Kom maar met linkje incl bewijs.quote:Op donderdag 26 juli 2012 16:59 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
Ik hoef nergens verantwoordelijkheid voor te nemen en ik hoef helemaal niets uit te leggen.
In tegenstelling tot Turkije, is dit een vrij land. Ik weet dat veranderingen moeilijk zijn, maar zolang jij hier leeft zul je ermee moeten leren leven. Daarnaast ontken jij mij vraag: waarom post jij overal ''Long live Saddam''?
Het is heel erg simpel, je wilt een antwoord van mij, ik een antwoord van jou: waarom post jij ''Long live Saddam''?quote:Op donderdag 26 juli 2012 16:59 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Waar heb ik dat gepost? Kom maar met linkje incl bewijs.
Ik zat je te googlen. Komt een hele hoop shit naar boven over jou.quote:Op donderdag 26 juli 2012 17:00 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
Het is heel erg simpel, je wilt een antwoord van mij, ik een antwoord van jou: waarom post jij ''Long live Saddam''?
O ja: waarom kijk jij btw naar Koerdische ''propaganda'' filmpjes? Wil ik ook wel weten.
Dat het een vrij land is betekent niet dat je geen verantwoordelijkheid hoeft te nemen voor wat je zegt en doet. Zeker als je - zoals jij - teert op de (onbevestigde) heldendaden van je familieleden. Als de quote hierboven klopt ben je een nog grotere stumper dan je topics in WGR en hier doen vermoeden.quote:Op donderdag 26 juli 2012 16:59 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
Ik hoef nergens verantwoordelijkheid voor te nemen en ik hoef helemaal niets uit te leggen.
Vertrouw me maar, die quote is van hem. Dat weet ik 100% zeker.quote:Op donderdag 26 juli 2012 17:02 schreef IntensiveGary het volgende:
[..]
Dat het een vrij land is betekent niet dat je geen verantwoordelijkheid hoeft te nemen voor wat je zegt en doet. Zeker als je - zoals jij - teert op de (onbevestigde) heldendaden van je familieleden. Als de quote hierboven klopt ben je een nog grotere stumper dan je topics in WGR en hier doen vermoeden.
In het kort: een man staat voor wat 'ie zegt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |