Ik heb de beschrijving gelezen en de titel. Geen één keer komt het woord 'Koerd' naar voren. Ik neem hem dus sowieso al niet serieus, want hij toont geen respect voor de mensen daar.quote:Op donderdag 26 juli 2012 16:26 schreef De_Guidance het volgende:
Bram Vermeulen is zeker ook aan het liegen en deze aflevering is gewoon een Green Screen eigenlijk!!
http://programma.vpro.nl/(...)ije/aflevering3.html
Jaquote:Op donderdag 26 juli 2012 16:29 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Je hebt zo vaak eigen volk eerst geroepen , moet ik het zoeken dan?
Neequote:Op donderdag 26 juli 2012 16:27 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
Medewerkers in de bouw komen voornamelijk uit Noord-Koerdistan. Ook Koerden dus, geen Turken.
Tatilesquote:Beroemde Koerdische zangers, zoals Ibrahim Tatiles, zijn verantwoordelijk voor veel van de projecten die er momenteel gaande zijn. Natuurlijk zijn er ook veel Turkse bedrijven, maar de KRG zorgt ervoor dat de meesten medewerkers altijd Koerdisch zijn. Of ze nou komen uit de KRG, of andere delen, dat maakt dan niet zoveel uit.
Waarom zouden ze? Het onderwerp is de wederopbouw van Noord-Irak door Turkse ondernemingen, niet "Koerden". Dat Koerden in die regio een soort eigen provincietje hebben zal Bram Vermeulen een zorg zijn, want daar gaat de documentaire niet over.quote:Ik heb de beschrijving gelezen en de titel. Geen één keer komt het woord 'Koerd' naar voren. Ik neem hem dus sowieso al niet serieus, want hij toont geen respect voor de mensen daar.
Het maakt niets uit dat hij half '"Arabisch'' is. Hij is opgevoed en grootgebracht door een Koerd. Klaar.quote:Op donderdag 26 juli 2012 16:30 schreef Leevancleef het volgende:
[..]
Nee
[..]
Tatiles. Tatlises, man. En Ibo is half Arabisch. Hou op met je zeurderige geclaim.
Daarom zingt hij over Peshmerga in het Koerdisch. Echt hoor, een echte hardcore Arabische Turks die Ibrahim!quote:Op donderdag 26 juli 2012 16:32 schreef ClapClapYourHands het volgende:
De kans is trouwens ook groot dat hij vorig jaar (?) door z'n hoofd is geschoten door PKK-ers, net voordat hij zich verkiesbaar ging stellen voor het Turks parlement. Waarschijnlijk was de PKK bang dat Ibrahim de stemmen van de BDP zou afpakken
quote:Op donderdag 26 juli 2012 16:34 schreef computerprobleem het volgende:
Kurdistan Ministry of Social Affairs
Koerdistan wordt steeds sterker en sterkquote:
Jawel hoor. Daar heeft de KRG heel veel over te zeggen. De medewerkers zijn bij die bedrijven bijna altijd allemaal Koerdisch. Dat ze niet uit de KRG komen maakt niets uit. Feit is wel dat de Koerden ervan profiteren en daar gaat het om.quote:Op donderdag 26 juli 2012 16:36 schreef Peunage het volgende:
Niet voor Turken dus. Bij Turken is het ook heel anders; Turkse bedrijven of aannemers nemen hun eigen werknemers mee, daar heeft niemand iets over te zeggen.
Of ze moeten die ook willen weren natuurlijk. Tja. Turkse en Arabische bouwbedrijven leveren de beste kwaliteit in de regio; als Computerprobleem dat niet blieft gaat hij zelf maar naar 'Noord-Koerdistan' om daar hutten van papier-maché te bouwen.quote:Op donderdag 26 juli 2012 16:36 schreef Peunage het volgende:
Niet voor Turken dus. Bij Turken is het ook heel anders; Turkse bedrijven of aannemers nemen hun eigen werknemers mee, daar heeft niemand iets over te zeggen.
quote:Op donderdag 26 juli 2012 16:37 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
Koerdistan wordt steeds sterker en sterk.
Kun je niet omheen draaien. Klaar.
En de zoon van Barzani heeft een aantal dagen geleden een ontmoeting gehad met een militaire delegatie uit Israël. Barzani wordt ervan ''beschuldigd'' plannen te hebben om Israëlische straaljagers te kopen. Ook zijn er vanaf nu vluchten vanuit Tel Aviv naar Erbil. Wel toevallig, want juist gisteren maakte het Ministerie van Defensie / Peshmerga bekend dat de KRG binnenkort ook zal starten (waarschijnlijk zijn ze al gestart) met het sluiten van wapendeals, onafhankelijk van Bagdad.
Dat is niet wat ik de laatste keer gezien heb, 2 of 3 jaar terug.quote:Op donderdag 26 juli 2012 16:38 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
Jawel hoor. Daar heeft de KRG heel veel over te zeggen. De medewerkers zijn bij die bedrijven bijna altijd allemaal Koerdisch. Dat ze niet uit de KRG komen maakt niets uit. Feit is wel dat de Koerden ervan profiteren en daar gaat het om.
De wetten zijn dan ook niet van 2 of 3 jaar terug. Momenteel worden alle regels & wetten aangepast zodat ze maximaal in het voordeel zijn van alleen Koerden.quote:Op donderdag 26 juli 2012 16:40 schreef Peunage het volgende:
[..]
Dat is niet wat ik de laatste keer gezien heb, 2 of 3 jaar terug.
Zoals het dappere Syrische leger een Turks straaljager neerhaalde? Turkije een grote mond kreeg en dreigde met aanvallen en/of vergeldingen - waar tot nu toe niets van terecht is gekomen?quote:Op donderdag 26 juli 2012 16:40 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]_!
Alsof ze iets met die straaljagers kunnen, ze kunnen niet eens op volle snelheid gaan anders zijn ze zo de grens over bij Turkije en is het BOEM.
quote:Op donderdag 26 juli 2012 16:43 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
Zoals het dappere Syrische leger een Turks straaljager neerhaalde? Turkije een grote mond kreeg en dreigde met aanvallen en/of vergeldingen - waar tot nu toe niets van terecht is gekomen?
Maar ja, niets om je voor te schamen hoor. We weten allemaal dat het machtige leger van Assad te sterk is voor dat Turks legertje.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |