Ik vind Psycocandy even invloedrijk als Nevermind.quote:Op woensdag 25 juli 2012 09:44 schreef ranja het volgende:
Laatste platenbeurs lopen zoeken naar de 7" van Upside Down. Wel gevonden hoor, maar niet goedkoper dan 20 pond. Toch maar laten staan dan.
Verder, een paar geweldige albums al vind ik hun middenperiode eigenlijk al snel tegenvallen. Psychocandy is geweldig maar Darklands vind ik al minder.
Ik ben in elk geval consequent in het posten van linkjesquote:Op woensdag 25 juli 2012 11:57 schreef belsen het volgende:
Je valt in herhaling tong.
Jesus and Mary Chain
quote:Op woensdag 25 juli 2012 12:01 schreef Bosbeetle het volgende:
De herhaling van tong is zijn kracht!![]()
opdat wij niet vergeten....
Ik heb ze midden jaren 80 in Paradiso gezien.quote:Op woensdag 25 juli 2012 20:44 schreef Steffie het volgende:
Gaan ze nog een keertje in Nederland optreden? Deze toffe band mist nog op het lijstje van favorieten die ik live aan het werk heb gezien. Vind Darklands trouwens helemaal niet slechter dan Psychocandy. Heel anders, minder noise en meer melodie, maar tekstueel gezien eigenlijk zelfs beter.
Nu zullen ze toch wel volwassen genoeg zijn om te snappen dat ze wat langer moeten spelen.quote:Op woensdag 25 juli 2012 21:18 schreef Felixa het volgende:
[..]
Ik heb ze midden jaren 80 in Paradiso gezien.
We hadden al gelezen dat ze ultrakorte concerten gaven, maar dat geloofden we natuurlijk niet.![]()
Na twintig minuten hielden ze het voor gezien en konden we weer naar buiten.
quote:Op woensdag 25 juli 2012 21:18 schreef Felixa het volgende:
[..]
Ik heb ze midden jaren 80 in Paradiso gezien.
We hadden al gelezen dat ze ultrakorte concerten gaven, maar dat geloofden we natuurlijk niet.![]()
Na twintig minuten hielden ze het voor gezien en konden we weer naar buiten.
als dat ook 20 minuten duurde is dat net te kort om je aan die paal te ergerenquote:Op woensdag 25 juli 2012 21:26 schreef Pietverdriet het volgende:
Als ik me goed herinner heb ik ze in het burgerweeshuis gezien.
Oh god, die paal was ik helemaal vergeten.quote:Op woensdag 25 juli 2012 21:37 schreef ranja het volgende:
[..]
als dat ook 20 minuten duurde is dat net te kort om je aan die paal te ergeren
Waar woont je huis dan ? In het oosten ?quote:Op woensdag 25 juli 2012 21:38 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Oh god, die paal was ik helemaal vergeten.
Voegah in Deventer, maar al jaren wegquote:Op woensdag 25 juli 2012 21:51 schreef tong80 het volgende:
[..]
Waar woont je huis dan ? In het oosten ?
Heb je mijn culinaire recencies gelezen in CUL ?
Ik heb de jaren 80 bewust meegemaakt, dus kan me er verder weinig van herinneren.quote:Op donderdag 26 juli 2012 15:55 schreef trabant het volgende:
De eerste tour van New Order had ook van die ultrakorte optredens. Ik weet nog dat iedereen op 12 april 1982 bij de entree van het Staargebouw Maastricht van Jan Smeets persoonlijk op zijn kaartje van ƒ25,- vijf gulden terugkreeg omdat het concert maar twintig minuten zou duren. Gelukkig kon je wel gratis posters meenemen, stevig lichtblauw papier en daar schijn ik nu mijn kaartje ruim mee terug te kunnen verdienen.
Wat me vooral verbaasde, was dat ik geen er bekenden trof en dat er sowieso niet zo bar veel mensen op af waren gekomen, terwijl ook Geleen toch goed onder de affiches had gezeten. Mijn hele vriendenkliek was toen behoorlijk Joy Division-gek, maar vanwege provincie was die band pas na de dood van Curtis daar doorgedrongen. Toen ik ze ernaar vroeg, bleken ze van het concert niets te weten en was het spijt alom.
In die tijd Speelde Siglo XX uit Genk ook vaak met de rug naar het publiek. Viel niet overal even goed.
In de Oor las ik indertijd een interview met JAMC, waarin ze beweerden 'classic popsongs' te spelen. Dertig jaar verder moet ik ze qua melodielijnen daar zeker gelijk in geven.
Ik heb een anekdote over Geleen, die ik al te vaak heb gepost. Dus ik hou het kort. Heel verhaal, maar het komt er op neer dat ik met m'n maten en nog 10 anderen de avond voor Pinkpop in het Culture centrum naar The Replacements stond te kijken. Geleen Rock-City.quote:Op donderdag 26 juli 2012 15:55 schreef trabant het volgende:
Wat me vooral verbaasde, was dat ik geen er bekenden trof en dat er sowieso niet zo bar veel mensen op af waren gekomen, terwijl ook Geleen toch goed onder de affiches had gezeten.
Bijna 30 jaar later.quote:Op vrijdag 27 juli 2012 13:40 schreef Bosbeetle het volgende:
Dat is nou het mooie aan muziek dat een bandje uit eind jaren 80 nog iemand ontdekking van het jaar kan zijn in 2012
Wat schattigquote:Op donderdag 26 juli 2012 17:20 schreef tong80 het volgende:
Er was een bar buiten de concertzaal. Daar hebben m'n maten ( The Nozems ) en ik nog een chips gevecht gehouden met 2 bandleden van de replacements. Ze waren ladderzat.
Ach ja, goede muziek is tijdloos toch?quote:Op vrijdag 27 juli 2012 13:40 schreef Bosbeetle het volgende:
Dat is nou het mooie aan muziek dat een bandje uit eind jaren 80 nog iemand ontdekking van het jaar kan zijn in 2012
Ik leerde achteraf pas de Sonics Stooges en MC5 ontdekken.quote:Op maandag 26 november 2012 07:31 schreef calexico27 het volgende:
[..]
Ach ja, goede muziek is tijdloos toch?Heb de afgelopen tijd regelmatig Darklands weer opstaan, over klassiekers gesproken!
Daar noem je wat zeg! De Sonics heb ik ontdekt via de verzamel cd Nuggets. The Stooges heb ik vorig jaar ontdekt. Het album Raw Power, man wat goed!quote:Op maandag 26 november 2012 11:32 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik leerde achteraf pas de Sonics Stooges en MC5 ontdekken.
Dan ben je jong waarschijnlijk als je de Stooges recent pas hebt ondekt.quote:Op maandag 26 november 2012 12:07 schreef calexico27 het volgende:
[..]
Daar noem je wat zeg! De Sonics heb ik ontdekt via de verzamel cd Nuggets. The Stooges heb ik vorig jaar ontdekt. Het album Raw Power, man wat goed!
Hoezo je tijd ver vooruit ?quote:Op maandag 26 november 2012 12:07 schreef calexico27 het volgende:
[..]
Daar noem je wat zeg! De Sonics heb ik ontdekt via de verzamel cd Nuggets. The Stooges heb ik vorig jaar ontdekt. Het album Raw Power, man wat goed!
MUZ / The Sonics verdienen als voorlopers een eigen topic.quote:Op maandag 26 november 2012 12:07 schreef calexico27 het volgende:
[..]
Daar noem je wat zeg! De Sonics heb ik ontdekt via de verzamel cd Nuggets. The Stooges heb ik vorig jaar ontdekt. Het album Raw Power, man wat goed!
Ach jong....38 inmiddelsquote:Op maandag 26 november 2012 12:52 schreef tong80 het volgende:
[..]
Dan ben je jong waarschijnlijk als je de Stooges recent pas hebt ondekt.
Die schreeuw aan het eind van het nummerquote:
quote:Op maandag 26 november 2012 13:43 schreef calexico27 het volgende:
[..]
Ach jong....38 inmiddelsHet kan natuurlijk ook dat je een steeds betere muzieksmaak krijgt
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |