Volgens mij van 20-24u.quote:Op zondag 22 juli 2012 23:37 schreef tong80 het volgende:
[..]
Begon het om 7 uur of eindigde het om 12 uur ? Weet het niet meer. Dacht wel dat ze begonnen met een half uur uit een jeugdserie.
Wat had je dan gehoopt ?quote:Op zondag 22 juli 2012 23:36 schreef Kansenjongere het volgende:
Het ging inderdaad redelijk snel voorbij (heb niet de indruk dat ik ruim 3 uur gekeken heb), maar ik kan ook niet zeggen dat ik het gesprek of de fragmenten erg boeiend vond. De presentator lijkt me erg geschikt, maar Henny Vrienten was helaas niet de gast die ik gehoopt had.
Ik 14 met Henk Hofland als gast.quote:Op zondag 22 juli 2012 23:33 schreef tong80 het volgende:
[..]
inderdaan ik was 16 toen ik begon met Herenleed van Cherry Duyns
Ik had een iets losbandiger type verwacht, maar ik zag een aan het Adriaan van Dis syndroom lijdende semi intellectueel.quote:
Ik miste een beetje gruis zeg maar, een beetje frustratie over iets wat hem boos of iets wat hem verdrietig maakte zodat je even een andere kant van een persoon ziet. Dat had ik bijv. wel sterk bij Erwin Olaf. Daardoor krijgt zo'n uitwisseling wat meer diepte vind ik.quote:Op zondag 22 juli 2012 23:39 schreef Knowledge_seeker het volgende:
[..]
Ik had een iets losbandiger type verwacht, maar ik zag een aan het Adriaan van Dis syndroom lijdende semi intellectueel.
Ja achteraf als ik er echt over nadenk geef ik je gelijk. Een beetje boeken lezen, cultureel verantwoorde films kijken, van klassieke muziek houden, gedichten citeren. Schoenmaker blijf bij je leest en zet live op TV een naald in je arm terwijl je boeren een beugelfles Grolsch aan je lippen zet en zeg tegen de presentator, heb je wat ? Wat mot je ? Moet je een beuk ? En waarom zijn er geen groupies hier. Stelletje mietjes van de VPRO. Rot met je achterwerk in je kast homo.quote:Op zondag 22 juli 2012 23:39 schreef Knowledge_seeker het volgende:
[..]
Ik had een iets losbandiger type verwacht, maar ik zag een aan het Adriaan van Dis syndroom lijdende semi intellectueel.
Nou nee, maar ik had gewoon iets wat meer provo- of nozem achtige zooi verwacht met wat meer maatschappelijke onderwerpen. Ik bedoel dus niet dat het een ordinaire rotzooi hoeft te worden waarbij er fragmenten van Oh oh Cherso getoond worden.quote:Op zondag 22 juli 2012 23:49 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ja achteraf als ik er echt over nadenk geef ik je gelijk. Een beetje boeken lezen, cultureel verantwoorde films kijken, van klassieke muziek houden, gedichten citeren. Schoenmaker blijf bij je leest en zet live op TV een naald in je arm terwijl je boeren een beugelfles Grolsch aan je lippen zet en zeg tegen de presentator, heb je wat ? Wat mot je ? Moet je een beuk ? En waarom zijn er geen groupies hier. Stelletje mietjes van de VPRO. Rot met je achterwerk in je kast homo.
Zoiets he ?
Dan had je het weer een typische Baby-Boom uitzending gevonden.quote:Op zondag 22 juli 2012 23:52 schreef Knowledge_seeker het volgende:
[..]
Nou nee, maar ik had gewoon iets wat meer provo- of nozem achtige zooi verwacht
Ach ja ik denk dat mijn babyboom allergie gewoon weer even opspeelde.quote:Op zondag 22 juli 2012 23:54 schreef tong80 het volgende:
[..]
Dan had je het weer een typische Baby-Boom uitzending gevonden.
Ik vind dat ook jammer. 3 uur lijkt zelfs wat kort.quote:Op zondag 22 juli 2012 23:35 schreef Tijn het volgende:
Ik blijf het stom vinden dat het maar 3 uur is en geen 4 zoals vroeger.
Bedankt dat je dit verhaal met ons hebt willen delenquote:Op maandag 23 juli 2012 00:14 schreef Ryan3 het volgende:
Ik heb die hele zomergasten gemist, zitten plaatjes te draaien via youtubbus, Cat Stevens vind ik toch wel goed...
Onze eigen zomergasten eigenlijk... via alleen muziek.
Wat zou jij voor je eigen zomergasten laten zien dan?quote:Op maandag 23 juli 2012 00:33 schreef jrk1990 het volgende:
[..]
Bedankt dat je dit verhaal met ons hebt willen delen
Lekker weertje vandaag hè ?quote:Op maandag 23 juli 2012 00:46 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Wat zou jij voor je eigen zomergasten laten zien dan?
We zijn altijd consumenten hè.
Stel je eigen zomergasten een keer samen joh.
Ja, daarom juist, lekker terrasdeuren open en je eigen zomergastenavond samenstellen.quote:
Zit je al weer aan de weed?quote:Op maandag 23 juli 2012 01:06 schreef sig000 het volgende:
Ik heb vandaag even gekeken omdat ie ooit tegenover woonde en in mijn coffeeshop rustig keek wanneer de kust veilig was om naar huis te gaan.
Staal/Stali wat leuk dat je nu ook al post onder het account van je vriendje.quote:Op maandag 23 juli 2012 00:59 schreef Ryan3 het volgende:
Na 24 jaar ben ik ik er mee gestopt, met zomergasten, het is alleen nog maar puur snobisme om dit te volgen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |