Snap niet dat PSV de talenten niet sneller stalt bij andere clubs om daar ervaring op te doen. Ja bij FC Eindhoven, maar ik doel meer op Eredivisie niveau. Alsof Locadia slechter is dan de spits van Zwolle of Donny de Groot van Willem IIquote:Op zondag 22 juli 2012 23:28 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
Ik ben wel voor Wijnaldum op 10 na de oefenwedstrijden gezien te hebben en Lens absoluut in de spits.
Wenselijk zou zijn om Toivonen en Matavz dan te verkopen voor totaal een miljoen of 14 en dan een middenvelder en eventueel een reservespits erbij te halen. Ik vind het nog moeilijk inschatten of Locadia al klaar is voor de rol van 2e spits, maar zou eigenlijk zeggen dat PSV zulk soort dingen ook maar eens aan moet durven.
Donny de Groot onderschattenquote:Op maandag 23 juli 2012 08:22 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Snap niet dat PSV de talenten niet sneller stalt bij andere clubs om daar ervaring op te doen. Ja bij FC Eindhoven, maar ik doel meer op Eredivisie niveau. Alsof Locadia slechter is dan de spits van Zwolle of Donny de Groot van Willem II
Nu mag hij een jaar lang de bank warm houden en op maandagavond in het 2e meedraven.
Ach die vent zal nooit zo heel erg goed zijn, anders zou hij niet ongeveer elk seizoen een nieuwe club zoeken. Wat Locadia betreft voor sommige jeugd is gewoon veel beter om ze lekker in het diepe te gooien dan bij FC Eindhoven o.i.d. te stallen.quote:
Ik voel je broquote:Op maandag 23 juli 2012 08:22 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Snap niet dat PSV de talenten niet sneller stalt bij andere clubs om daar ervaring op te doen. Ja bij FC Eindhoven, maar ik doel meer op Eredivisie niveau. Alsof Locadia slechter is dan de spits van Zwolle of Donny de Groot van Willem II
Nu mag hij een jaar lang de bank warm houden en op maandagavond in het 2e meedraven.
Precies. Die leren op de training genoeg.quote:Op maandag 23 juli 2012 10:44 schreef Doublepain het volgende:
Alleen bij keepers of verdedigers moet je ze stallen. Maar spitsen echt niet hoor, die leren veel meer bij PSV dan een jaartje jupiler
Omdat Advocaat snapt dat kampioen worden meer ligt aan inzet dan aan kwaliteit.quote:Op zondag 22 juli 2012 20:42 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Waarschijnlijk omdat hij niet kan voetballen en hij er bij loopt als een lamzak.
Dat denk ik dus absoluut niet. Op de training kan je een wedstrijdsituatie voor goal gewoon niet simuleren.quote:Op maandag 23 juli 2012 10:44 schreef Doublepain het volgende:
Alleen bij keepers of verdedigers moet je ze stallen. Maar spitsen echt niet hoor, die leren veel meer bij PSV dan een jaartje jupiler
Maar daar zitten ze ook met een andere aanvoer. Wel of niet presteren bij een mindere club betekent niet per definitie dat ze dat wel of niet kunnen bij PSV. Feitelijk moet je hun jeugdtraject zo veel mogelijk in de PSV-stijl laten verlopen, zodat de overgang zou klein mogelijk is. Dat hele verhuur-idee om ervaring op te doen, vind ik dan ook echt alleen maar interessant voor spelers waar geen plek voor is. Derest moet je gewoon laten debuteren in PSV1 op het moment dat het in een wedstrijd 2-0 staat oid.quote:Op maandag 23 juli 2012 14:53 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dat denk ik dus absoluut niet. Op de training kan je een wedstrijdsituatie voor goal gewoon niet simuleren.
Zie bijvoorbeeld een Huntelaar of Van Nistelrooy die lieten ook eerst zien in de jupiler league dat ze konden scoren.
Ik vind het moeilijk in te schatten eigenlijk. Meespelen bij jong PSV of bij Fc Eindhoven bijvoorbeeld ; Zit daar nou veel niveauverschil tussen?quote:Op maandag 23 juli 2012 15:44 schreef rubbereend het volgende:
mwah ik vind het allemaal niet zo zwart wit dat verhuren goed perse goed is. Kan vaak genoeg net zo goed zijn dat een speler met het eerste mee traint. Vaak worden ook spelers verhuurd waarvan dreigt dat ze het niet gaan halen. De echt grote talenten worden vaak niet verhuurd.
quote:Op maandag 23 juli 2012 15:57 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Ik vind het moeilijk in te schatten eigenlijk. Meespelen bij jong PSV of bij Fc Eindhoven bijvoorbeeld ; Zit daar nou veel niveauverschil tussen?
https://twitter.com/RikElfrink/status/227405140578160640twitter:RikElfrink twitterde op maandag 23-07-2012 om 16:09:45Talent Bakkali (16) van #PSV speelt morgen met de A1 onder leiding van Cocu zijn eerste duel. Sluit over tijdje aan bij trainingen PSV-1. reageer retweet
moeten ze wel betalenquote:
quote:Aanvaller Mokhtar hoopt op contract bij ADO Den Haag
23/07/2012 17:04
Youness Mokhtar (20) hoopt zijn carrière te vervolgen bij ADO Den Haag. De Marokkaans/Nederlandse vleugelspeler van PSV werkte vorige week een bevredigende stage af bij ADO.
'Het is mij en trainer Maurice Steijn goed bevallen', vertelt Mokhtar. 'Ik hoop dat ADO doorzet en een akkoord bereikt met PSV over de transfersom.'
SC Cambuur heeft bij PSV ook geïnformeerd naar de vraagprijs van Mokhtar. 'Mooie club, maar mijn voorkeur gaat in eerste instantie uit naar de eredivisie. Dat zal iedereen begrijpen.' (Thijs Slegers)
Volgens mij is hij inderdaad niet goed genoeg voor het eerste.quote:Op maandag 23 juli 2012 18:19 schreef Adames het volgende:
[..]
Valt hij buiten de boot bij Advocaat dat hij weg wil?
hij valt al jaren buiten de boot, hij gaat het gewoon sowieso niet halen bij PSVquote:Op maandag 23 juli 2012 18:19 schreef Adames het volgende:
[..]
Valt hij buiten de boot bij Advocaat dat hij weg wil?
Ik denk dat het alleen zin heeft om een speler bij de selectie te houden als hij uitzicht heeft op speelminuten. Hij moet daarvoor genoeg kwaliteiten hebben, maar de trainer moet het hem ook gunnen, bijvoorbeeld bij een publiekswissel van een basisspeler. Van die nogal vrijblijvende wedstrijden met Jong PSV wordt een selectiespeler niet wijs.quote:Op maandag 23 juli 2012 15:44 schreef rubbereend het volgende:
mwah ik vind het allemaal niet zo zwart wit dat verhuren goed perse goed is. Kan vaak genoeg net zo goed zijn dat een speler met het eerste mee traint. Vaak worden ook spelers verhuurd waarvan dreigt dat ze het niet gaan halen. De echt grote talenten worden vaak niet verhuurd.
oh, ik dacht dat ik zijn naam vorig jaar wel vaker zag hier. hopelijk voor hem gaat hij het dan leuk doen bij ADOquote:Op maandag 23 juli 2012 19:09 schreef rubbereend het volgende:
[..]
hij valt al jaren buiten de boot, hij gaat het gewoon sowieso niet halen bij PSV
Er moet minutenperspectief zijn inderdaad. Ik heb alleen de indruk dat de spelers die verhuurd worden altijd toch de mindere talenten zijn die het toch niet gaan halen. De echte talenten zijn immers op hun 18e/19e klaar om vaste invaller o.i.d. te zijnquote:Op maandag 23 juli 2012 19:23 schreef lyolyrc het volgende:
[..]
Ik denk dat het alleen zin heeft om een speler bij de selectie te houden als hij uitzicht heeft op speelminuten. Hij moet daarvoor genoeg kwaliteiten hebben, maar de trainer moet het hem ook gunnen, bijvoorbeeld bij een publiekswissel van een basisspeler. Van die nogal vrijblijvende wedstrijden met Jong PSV wordt een selectiespeler niet wijs.
Kom op zeg, hoe blind ben je.. Aanvallers hebben we genoeg!!quote:RikElfrink Morgen in het #ED een analyse over #Matavz en #Lens. Als #Lens wordt verkocht, mag #Brands het geld investeren in een nieuwe aanvaller.
quote:Straftraining voor Matavz
Terwijl de rest van de PSV-selectie van een vrije dag genoot, werkte Tim Matavz zich in het zweet op De Herdgang. De Sloveense spits moet van zijn trainer Dick Advocaat extra trainingsarbeid verrichten, omdat hij sinds het begin van de voorbereiding met een grote conditionele achterstand kampt.
Om te beginnen stonden gisteren voor Matavz twee trainingen op het programma.
Goed nieuws dat Dickie de eigen kweek meer kans wilt geven dan Fredje deed.quote:Advocaat blij met Ritzmaier, Van Ooijen en Locadia
Na afloop van de door PSV gewonnen Polish Masters roemde Advocaat met name de jongelingen in zijn ploeg. "Marcel Ritzmaier, Peter van Ooijen en Jürgen Locadia hebben zich aangediend. Dat is belangrijk en zeer positief." Volgens de PSV coach zijn het allen inmiddels volwaardige selectiespelers en geen stagiaires. Alleen indien er nog wijzigingen in de selectie komen, zou dat nog kunnen veranderen.
Je kan veel zeggen over Rutten, maar niet dat hij de jeugd geen kans gaf, we zijn nu wel een jaar verder natuurlijk.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 07:26 schreef DuTank het volgende:
[..]
Goed nieuws dat Dickie de eigen kweek meer kans wilt geven dan Fredje deed.
Hmm, naar mijn idee begon dat pas bij Cocu en Faber.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 08:24 schreef Tarado het volgende:
[..]
Je kan veel zeggen over Rutten, maar niet dat hij de jeugd geen kans gaf, we zijn nu wel een jaar verder natuurlijk.
Ik ben geen PSV kenner maar Willems, Labyad, Depay debuteerden toch onder Rutten?quote:Op dinsdag 24 juli 2012 08:28 schreef DuTank het volgende:
[..]
Hmm, naar mijn idee begon dat pas bij Cocu en Faber.
Labyad weet ik niet precies. Willems was noodgedwongen eigenlijk en Depay (als dat niet pas vanaf Cocu was) kreeg hooguit laatste 5-10 minuten.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 08:40 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik ben geen PSV kenner maar Willems, Labyad, Depay debuteerden toch onder Rutten?
Brands was zelf een middelmatige verdediger, die weet gewoon niet beter en denk dat PSV achterin een super achterhoede heeft.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 00:21 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Kom op zeg, hoe blind ben je.. Aanvallers hebben we genoeg!!
Depay debuteerde in de blessure tijd tegen Feyenoord onder Rutten. Daarna was hij 11 minuten voor tijd invaller tegen sc Heerenveen onder Cocu. Dus feitelijk gezien gedebuteerd onder Rutten, maar slechts 2 minuten(ofzo) blessure tijd gespeeld..quote:Op dinsdag 24 juli 2012 08:47 schreef DuTank het volgende:
[..]
Labyad weet ik niet precies. Willems was noodgedwongen eigenlijk en Depay (als dat niet pas vanaf Cocu was) kreeg hooguit laatste 5-10 minuten.
Maar Depay en Willems zijn eigenlijk nog steeds jeugd en zullen nu al meer kans krijgen bij Dick. Maar hij doet er nog een schepje bovenop door nog 3 spelers erbij te halen.
Brands was een middenvelder.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 08:54 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Brands was zelf een middelmatige verdediger, die weet gewoon niet beter en denk dat PSV achterin een super achterhoede heeft.
Maher kan hopen wat hij wil, maar middenvelders hebben we genoeg. Tenzij hij wil focussen op rechtsbackquote:Tegenover NUsport laat Adam Maher weten teleurgesteld te zijn in de clubleiding van AZ. Hij verwijt de club dat ze geen respect toonden door hem tegen de afspraken in geen verbeterd contract aan te bieden. Maher zegt zo ongeveer de slechts betaalde speler van AZ te zijn. Hij hoopt nog steeds op een transfer naar PSV. 'Ik heb aangegeven dat ik weg wil en als er dan een mooie club komt als PSV, dan wil ik daar heen.'
http://psv.netwerk.to/nieuws/artikel/28327__.php
Wel 2 geweldige minuten, scoorde bijnaquote:Op dinsdag 24 juli 2012 09:20 schreef MMUFC het volgende:
[..]
Depay debuteerde in de blessure tijd tegen Feyenoord onder Rutten. Daarna was hij 11 minuten voor tijd invaller tegen sc Heerenveen onder Cocu. Dus feitelijk gezien gedebuteerd onder Rutten, maar slechts 2 minuten(ofzo) blessure tijd gespeeld..
Inderdaad. Leuke speler, maar totaal overbodig op dit moment.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 11:19 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Maher kan hopen wat hij wil, maar middenvelders hebben we genoeg. Tenzij hij wil focussen op rechtsback
+ Tamataquote:Op dinsdag 24 juli 2012 08:40 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik ben geen PSV kenner maar Willems, Labyad, Depay debuteerden toch onder Rutten?
Ik heb het gevoel dat niet alleen narsingh maar meerdere spelers lekker zijn gemaakt om naar een topclub te gaan als je maher hoort.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 12:04 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Inderdaad. Leuke speler, maar totaal overbodig op dit moment.
Grootste talent van Nederland.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 11:19 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Maher kan hopen wat hij wil, maar middenvelders hebben we genoeg. Tenzij hij wil focussen op rechtsback
Hij zou mooi het eventuele gat van Toivonen en Engelaar kunnen opvangen. Eerst die maar weg zien te krijgen..quote:Op dinsdag 24 juli 2012 11:19 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Maher kan hopen wat hij wil, maar middenvelders hebben we genoeg. Tenzij hij wil focussen op rechtsback
Alle zweden zien Rusland wel zitten behalve barbiequote:Op dinsdag 24 juli 2012 14:21 schreef DuTank het volgende:
[..]
Hij zou mooi het eventuele gat van Toivonen en Engelaar kunnen opvangen. Eerst die maar weg zien te krijgen..
Dan heb ik liever Maher hoor al moet ik zeggen dat Toivonen vooral bij hoge ballen best bruikbaar kan zijn.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 16:15 schreef jpg97 het volgende:
Toivonen heeft afgelopen seizoen meer dan goed gespeeld.
Ik zie hem liever blijven dan dat ik Maher zie komen.
Inderdaad. Toivonen is 1 van de beste koppers in de eredivisie. Zijn haar gaat er wel van door de war maar dat houdt hem zelden tegen.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 16:18 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Dan heb ik liever Maher hoor al moet ik zeggen dat Toivonen vooral bij hoge ballen best bruikbaar kan zijn.
Je kunt je beter afvragen welke PSV'er.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 16:36 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Inderdaad. Toivonen is 1 van de beste koppers in de eredivisie. Zijn haar gaat er wel van door de war maar dat houdt hem zelden tegen.
Ik denk dat advocaat op de 10 gaat wisselen tussen Toivonen en Wijnaldum, naar gelang de tegenstander. Wijnaldum is veel dynamischer maar ook een beetje blind, wat tegen mindere tegenstanders wel erg goed kan werken. Tegen de sterkere ploegen zie ik liever Toivonen, die toch net wat meer positiespel brengt en wat doelgerichter is.
Terwijl ik dit type zit ik me wel af te vragen tegen welke top tegenstanders Toivonen nu eigenlijk het verschil heeft weten te maken.....?
Niet vergeten dat afgelopen seizoen hij wel gewoon 2x scoorde thuis tegen Twentequote:Op dinsdag 24 juli 2012 16:36 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Inderdaad. Toivonen is 1 van de beste koppers in de eredivisie. Zijn haar gaat er wel van door de war maar dat houdt hem zelden tegen.
Ik denk dat advocaat op de 10 gaat wisselen tussen Toivonen en Wijnaldum, naar gelang de tegenstander. Wijnaldum is veel dynamischer maar ook een beetje blind, wat tegen mindere tegenstanders wel erg goed kan werken. Tegen de sterkere ploegen zie ik liever Toivonen, die toch net wat meer positiespel brengt en wat doelgerichter is.
Terwijl ik dit type zit ik me wel af te vragen tegen welke top tegenstanders Toivonen nu eigenlijk het verschil heeft weten te maken.....?
Heeft PSV vorig seizoen thuis tegen Twente gespeeld dan? Kan ik me niets meer van herinneren...quote:Op dinsdag 24 juli 2012 17:00 schreef MMUFC het volgende:
[..]
Niet vergeten dat afgelopen seizoen hij wel gewoon 2x scoorde thuis tegen Twente![]()
Die doelgerichtheid is nu net waar je het niet van moet hebben bij Toivonen tegen de betere tegenstanders. Hij heeft er een hoop ingelegd tegen de kleinere clubs. Maar bij de sterkere clubs faalt hij als aanvaller structureel.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 16:36 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Inderdaad. Toivonen is 1 van de beste koppers in de eredivisie. Zijn haar gaat er wel van door de war maar dat houdt hem zelden tegen.
Ik denk dat advocaat op de 10 gaat wisselen tussen Toivonen en Wijnaldum, naar gelang de tegenstander. Wijnaldum is veel dynamischer maar ook een beetje blind, wat tegen mindere tegenstanders wel erg goed kan werken. Tegen de sterkere ploegen zie ik liever Toivonen, die toch net wat meer positiespel brengt en wat doelgerichter is.
Terwijl ik dit type zit ik me wel af te vragen tegen welke top tegenstanders Toivonen nu eigenlijk het verschil heeft weten te maken.....?
hij faalde falikant als aanvoerder, dat reken ik hem hem wel aan, het scoren tegen de grote who cares?? Hij kon de ploeg na een tegenslag niet opveren, op peppen, gaf constant het slechte voorbeeld. Het leek er meer op dat hij die band droeg om vrijstelling te krijgen om eens lekker te mekkeren, dan echt de leidersrol op zich te nemen.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 17:20 schreef Kenju het volgende:
[..]
Die doelgerichtheid is nu net waar je het niet van moet hebben bij Toivonen tegen de betere tegenstanders. Hij heeft er een hoop ingelegd tegen de kleinere clubs. Maar bij de sterkere clubs faalt hij als aanvaller structureel.
Als middenvelder heeft hij de nodige belangrijke doelpunten wel gemaakt.
Nu nog de rest van nederland.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 21:57 schreef Doublepain het volgende:
Van 62,5%(2011-2012) buitenlanders naar 39,3%(2012-2013) gegaan, netjes
En dan zijn ook nog Bakkal en Zeefuik weg.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 21:57 schreef Doublepain het volgende:
Van 62,5%(2011-2012) buitenlanders naar 39,3%(2012-2013) gegaan, netjes
Dat is mede waardoor het aantal buitenlanders minder is natuurlijkquote:Op dinsdag 24 juli 2012 22:13 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
En dan zijn ook nog Bakkal en Zeefuik weg.
Dan heb je dus nog meer nederlanders. Of kan je niet rekenen?quote:Op dinsdag 24 juli 2012 22:37 schreef Kenju het volgende:
[..]
Dat is mede waardoor het aantal buitenlanders minder is natuurlijk
Klopt, maar jij zei het alsof je met Bakkal en Zeefuik een groter percentage Nederlanders zou hebben.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 22:39 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Dan heb je dus nog meer nederlanders. Of kan je niet rekenen?
Klopt, want dat zijn nederlandersquote:Op dinsdag 24 juli 2012 22:41 schreef Kenju het volgende:
[..]
Klopt, maar jij zei het alsof je met Bakkal en Zeefuik een groter percentage Nederlanders zou hebben.
quote:
quote:Bakkal
Interlands
2007-2009 Jong Oranje 4 (1)
2009- Nederland 1 (0)
quote:Género Zeefuik (Amsterdam, 5 april 1990) is een Nederlands betaald voetballer
quote:Op dinsdag 24 juli 2012 22:45 schreef Kenju het volgende:
[..]
Was bedoeld als een domme grap (een poging daartoe).
"Waarom zit Romario er niet bij??"quote:
Kenju heeft VI Oranje "De reservetafel" gekeken?quote:Op dinsdag 24 juli 2012 22:47 schreef Kenju het volgende:
[..]
"Waarom zit Romario er niet bij??"
"Die is geen Nederlander"
"Gullit toch ook niet??"
Zoiets.
Iemand die zich als een idioot gedraagt verdient geen respect.quote:Op woensdag 25 juli 2012 09:32 schreef jpg97 het volgende:
Die haat op Toivonen hier... Was vorig jaar belangrijk met zijn goals tegen bijvoorbeeld FC Utrecht.
Die jongen presteert al vanaf het begin behoorlijk bij PSV ( in zijn eerste half jaar in 14 wedstrijden 6x gescoord ) en vorig jaar 18 doelpunten. Voor een aanvallende middenvelder niet slecht!
Beetje meer respect is wel gepast.
Okay dan verdient Suarez dus geen respect.quote:Op woensdag 25 juli 2012 09:38 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Iemand die zich als een idioot gedraagt verdient geen respect.
Dat klopt. ook een vieze rat.quote:Op woensdag 25 juli 2012 09:41 schreef jpg97 het volgende:
[..]
Okay dan verdient Suarez dus geen respect.
Goed dat je het zegt.
Qua goals e.d. niks te klagen. Ik zie hem echter liever ook wat meer sleuren, werken, stimuleren, meejuichen. Beetje datgene wat van een aanvoerder verwacht wordt. En dan graag geen enkel-aanslagen, ellebogen e.d.quote:Op woensdag 25 juli 2012 09:38 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Iemand die zich als een idioot gedraagt verdient geen respect.
quote:Op woensdag 25 juli 2012 09:42 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
Qua goals e.d. niks te klagen. Ik zie hem echter liever ook wat meer sleuren, werken, stimuleren, meejuichen. Beetje datgene wat van een aanvoerder verwacht wordt. En dan graag geen enkel-aanslagen, ellebogen e.d.
Dat hoort alleen bij echte vedettes als een Balotelli, Suarez enzo. Niet dat die dat ongelimiteerd mogen, maar voelt toch anders.
Wordt hij verkocht, dan heb ik er ook absoluut geen moeite mee, want Wijnaldum en $
Valt ook wel mee, elk klein dingetje bij Toivonen is gelijk grooot nieuws.. O kijk Toivonen weer!quote:Op woensdag 25 juli 2012 09:38 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Iemand die zich als een idioot gedraagt verdient geen respect.
Als hij het herhaalt wel ja, en dat doet hij..quote:Op woensdag 25 juli 2012 10:08 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Valt ook wel mee, elk klein dingetje bij Toivonen is gelijk grooot nieuws.. O kijk Toivonen weer!
Wat heeft hij dit seizoen allemaal verkeerd gedaan? Kan het misschien zo zijn dat hij zijn leven gebetert heeft?quote:Op woensdag 25 juli 2012 11:09 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Als hij het herhaalt wel ja, en dat doet hij..
Toivonen was qua instelling misschine waardeloos vorig jaar, maar ook iemand als Dries liep met de kop omlaag als het even niet liep. Wijnaldum is mij vorig jaar juist enorm tegengevallen als nieuwe aankoop. Heeft z'n momenten, maar leidt ontzettend veel balverlies en is zelden echt gevaarlijk.quote:Op woensdag 25 juli 2012 09:42 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
Qua goals e.d. niks te klagen. Ik zie hem echter liever ook wat meer sleuren, werken, stimuleren, meejuichen. Beetje datgene wat van een aanvoerder verwacht wordt. En dan graag geen enkel-aanslagen, ellebogen e.d.
Dat hoort alleen bij echte vedettes als een Balotelli, Suarez enzo. Niet dat die dat ongelimiteerd mogen, maar voelt toch anders.
Wordt hij verkocht, dan heb ik er ook absoluut geen moeite mee, want Wijnaldum en $
quote:Lens stelt PSV gerust na interesse van Engelse promovendus
Jeremain Lens is niet van plan om een transfer naar Engeland te forceren. De aanvaller van PSV staat in de vermeende belangstelling van Southampton, waar hij in een sterkere competitie kan spelen en ongetwijfeld meer kan gaan verdienen. Lens gunt PSV echter de regie over zijn nabije toekomst, zo weet Voetbal International te melden.
Southampton heeft vorige week een bod van tussen de vier en zes miljoen euro uitgebracht, maar dat werd resoluut afgewezen door PSV. De Eindhovenaren zouden naar verluidt pas willen praten bij een bod van tien miljoen euro en dat is voor Lens een teken dat hij een serieuze kans zal krijgen: ondanks de komst van een nieuwe rechtsbuiten (Luciano Narsingh) en de concurrentie van Tim Matavz in de punt van de aanval.
Mocht PSV wel zakendoen met Southampton, dan begrijpt Lens dat het inderdaad beter is om te vertrekken en in dat geval wil hij graag naar Engeland. PSV heeft de touwtjes dus volledig in handen: de Amsterdammer wacht rustig af. Lens heeft er twee seizoenen bij PSV opzitten en speelde 66 competitiewedstrijden voor de club, waarin hij negentien keer wist te scoren.
O godtwitter:thijsslegers twitterde op woensdag 25-07-2012 om 13:03:04Als #Maher idd pas 17 was kan hij geldigheid contract betwisten en net als #Labyad vertrek forceren. reageer retweet
quote:Tim Matavz is inderdaad tijdelijk naar de beloften gestuurd door Dick Advocaat. PSV vertrekt woensdag naar Griekenland voor de oefenduels met PAOK Saloniki en Union Berlin, maar Matavz blijft achter in Nederland. "Hij moet eerst trainen", zei Advocaat in het Eindhovens Dagblad. Matavz keert maandag weer terug in de eerste selectie van PSV. Advocaat neemt ook de geblesseerden Orlando Engelaar en Peter van Ooijen niet mee.
Manolevie lekker ijssie.quote:
quote:Op woensdag 25 juli 2012 11:05 schreef Doublepain het volgende:
PSV moet Maher ook niet halen, Labyrat 2.0 is dat![]()
Hoe hij nu met AZ omgaat
Wie Manolev of Mertens?quote:
Kijk eens naar de kop die hij trektquote:
Wat is daar zelfspot aan?quote:Op donderdag 26 juli 2012 13:09 schreef Clerxify het volgende:
[..]
Kijk eens naar de kop die hij trekt.
Link?quote:Op donderdag 26 juli 2012 19:20 schreef Doublepain het volgende:
Die Willems ook![]()
''Wanneer had je het idee dat je bij de selectie zat''
''Toen de trainer het zei''![]()
quote:Op donderdag 26 juli 2012 19:20 schreef Doublepain het volgende:
Die Willems ook![]()
''Wanneer had je het idee dat je bij de selectie zat''
''Toen de trainer het zei''![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |