Verreweg het coolste land, al zijn landloze deelnemers nog net iets coolerquote:Op zaterdag 28 juli 2012 04:24 schreef Xummon het volgende:
Nauru
[ afbeelding ]
Gewichtheffen
Itte Detenamo boven 105 kg (m)
Judo
Sled Dowabobo tot 73 kg (m)
Met een oppervlakte van 21 km² (ongeveer half zo groot als het Waddeneiland Schiermonnikoog) is Nauru de kleinste republiek en de kleinste eilandstaat ter wereld en het kleinste land van Oceanië. Het land heeft geen hoofdstad, maar de regeringsgebouwen en internationale luchthaven bevinden zich in het zuidelijke district Yaren, dat 1100 inwoners telt. Nauru werd op 31 januari 1968 onafhankelijk van Australië.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 17:35 schreef Vork het volgende:
[..]
Verreweg het coolste land, al zijn landloze deelnemers nog net iets cooler
Hun zwemster kreeg vanmorgen zo ongeveer het luidste applaus van iedereenquote:Op zaterdag 28 juli 2012 18:53 schreef Leatherface het volgende:
Turkmenistan staat nog droog, maar ik feliciteer bij deze de Centraal-Aziatische broeders uit Kazachstan met het goud van Vino.
Ik zag hem zo aan de start en dacht wtf is dit nou weer. Toen zag ik dat hij het heel goed deed en wat pech had met wat penalties. Je verwacht het soms niet.quote:Op zondag 29 juli 2012 19:46 schreef Nepthys het volgende:
Togo update.
[ afbeelding ]
Tafeltennisser Mawussi Agbetoglo ligt uit het tournooi. Hij werd in de voorronde uitgeschakeld door de Australiër Han.
Beter nieuws is dat Benjamin Boukpeti, Togo's eerdere medaillewinnaar, vandaag als veertiende is geëindigd in de voorronde kayakslalom en dus met de top 15 door mag naar de halve finale.
[ afbeelding ]
Eigenlijk is het gewoon een Fransman met een extra paspoort, dus de wtf-factor valt ook wel mee.quote:Op zondag 29 juli 2012 19:48 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Ik zag hem zo aan de start en dacht wtf is dit nou weer. Toen zag ik dat hij het heel goed deed en wat pech had met wat penalties. Je verwacht het soms niet.
Als reserve. Ik heb 'm al.quote:Op zondag 29 juli 2012 19:59 schreef TheVulture het volgende:
Ik dacht dat Noord-Korea niet gekozen mocht worden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |