ik heb het eerder andersom. Ooit een keer een update willen uitvoeren met sony update service, wat vastliep. PC companion doet het prima. En ik wacht gewoon lekker rustig af totdat er een update voor mij is. Ik hou niet zo van dat flashen enzo.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 14:24 schreef kurk_droog het volgende:
Oh, en mensen. Gebruik nooit meer PC Companion! Neem Sony Update Service, veel stabieler en nooit problemen met de server!
Wellicht toch een branded toestel? (alhoewel sim-lock vrij gekocht). Aan die van KPN was bij mij ook niks/weinig anders (slikte ook andere SIMS) en toch had hij (blijkbaar) KPN firmware.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 14:45 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Maar mijn telefoon is unbranded en komt ook helemaal niet bij de povider vandaan maar van een telefoonwinkel waar ik hem als los toestel heb gekocht. Toch blijft hij zeggen dat ik de laatste software al heb.
Hoe vind ik dat? Er zitten geen T-Mobile ringtones, achtergronden, themes of wat dan ook op.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 14:56 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Wellicht toch een branded toestel? (alhoewel sim-lock vrij gekocht). Aan die van KPN was bij mij ook niks/weinig anders (slikte ook andere SIMS) en toch had hij (blijkbaar) KPN firmware.
Kan je het sluiter geluid bij de camera aan/uit zetten? (meende dat dat bij sommige re-brands niet kon).quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 15:00 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Hoe vind ik dat? Er zitten geen T-Mobile ringtones, achtergronden, themes of wat dan ook op.
Bij mij staat er nu: 1257-4009_R3G (Is Zwitsers meen ik. heb ik toen geflashed, was ICS voor Nederland niet uit was)quote:Customization-versies
Generic NL (PhoneHouse, Coolblue, GSMeasy, ...) 1257-1993
T-Mobile NL 1257-8171
KPN NL 1257-1995
Generic UK 1257-3921
Je kan je eigen customization-versie opzoeken door op je telefoon *#*#SERVICE#*#* in te duwen in de dialer. (SERVICE = 7378423), en dan staat 't bij Service Info > Software Info > Customization version
Ja dat staat bij mij altijd uit, anders kan ik nooit stiekem foto's makenquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 15:01 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Kan je het sluiter geluid bij de camera aan/uit zetten? (meende dat dat bij sommige re-brands niet kon).
[..]
GenericNL is er nog nietquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 14:45 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Maar mijn telefoon is unbranded en komt ook helemaal niet bij de povider vandaan maar van een telefoonwinkel waar ik hem als los toestel heb gekocht. Toch blijft hij zeggen dat ik de laatste software al heb.
Het lost wel je problemen op waarschijnlijkquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 14:49 schreef Apotheose het volgende:
[..]
ik heb het eerder andersom. Ooit een keer een update willen uitvoeren met sony update service, wat vastliep. PC companion doet het prima. En ik wacht gewoon lekker rustig af totdat er een update voor mij is. Ik hou niet zo van dat flashen enzo.
Die Nederlandstalige bende werkt toch voor geen meter, sommige apps zijn gewoon niet te volgen vanwege de achterlijke vertalingen. Maar er was toch een update beschikbaar, alleen nog niet voor de NL versie of hoe moet ik het nou zien?quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 15:08 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
GenericNL is er nog niet![]()
Of geduld of nu al updaten met een versie uit een ander land
Voor de XPUquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 15:10 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Die Nederlandstalige bende werkt toch voor geen meter, sommige apps zijn gewoon niet te volgen vanwege de achterlijke vertalingen. Maar er was toch een update beschikbaar, alleen nog niet voor de NL versie of hoe moet ik het nou zien?
Ik heb de P, niet de U.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 15:13 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Weet niet wat je bedoeld qua vertaling? Maar ICS is al voor de U uit alleen in Nederland nog niet ( volg de U niet dus weet niet wanneer wel ), je kan met deze link een ICS uit Frankrijk erop zetten die hetzelfde zal zijn als de ICS dadelijk in NL, welke taal je kiest kan je in het menu instellen
Lees je gewoon eens goed in over rooten, flashen en custom roms.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 15:10 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Die Nederlandstalige bende werkt toch voor geen meter, sommige apps zijn gewoon niet te volgen vanwege de achterlijke vertalingen. Maar er was toch een update beschikbaar, alleen nog niet voor de NL versie of hoe moet ik het nou zien?
Dus wat jij zegt is dat als je de "generic NL" firmware hebt je (voorlopig?) nog geen update krijgt op de P?quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 15:17 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Zelfde verhaal
link XDA , Download link ICS Central Europe P
Nja, zelfde als de U, ik volg die niet want de S loopt ver voor daarop qua updates en dergelijke dus weet de exacte datum niet waarop die uitkomt. Maar vaak is Nederland wat trager ja en ik kan daar nooit die paar weken extra op wachten terwijl je door het zelf te flashen meteen kan hebben.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 15:18 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Dus wat jij zegt is dat als je de "generic NL" firmware hebt je (voorlopig?) nog geen update krijgt op de P?
1254-4233_6.0.b.3.184quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 15:01 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Kan je het sluiter geluid bij de camera aan/uit zetten? (meende dat dat bij sommige re-brands niet kon).
[..]
Bij mij staat er nu: 1257-4009_R3G (Is Zwitsers meen ik. heb ik toen geflashed, was ICS voor Nederland niet uit was)
Voor de P kan ik de land nummers zo niet vinden. Dacht dat dat wel makkelijk zou zijn zoals bij de S (of de zelfde nummers zou hebben.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 15:21 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
1254-4233_6.0.b.3.184
GENERIC - user
WORLD_6.0.B.3.184
staat in mijn service menu.
Klik op de link en lees het eens door.quote:Op woensdag 26 september 2012 10:45 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Ik heb (had) zelf een T-Mobile branded XP, maar aangezien T-Mobile mij niet kon vertellen wanneer ze ICS gaan uitrollen (volgens sommige bronnen op het internet pas in november '12!!) heb ik 'm geflashed via een handleiding op Tweakers. Ging perfect! PCC kwam daarna zelf met een officiele update naar ICS (ook al stond deze er al op).
http://gathering.tweakers(...)ge/38457156#38457156
Toch wel een hele verbetering dat ICS, vooral qua batterijverbruik in standby modus. Apps lijken ook soepeler te werken dan in GB en het geluid is ook iets harder.
Idem hier.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 12:58 schreef iewl het volgende:
Verder heb ik nu 4.0.4, maar ik ben zeker niet te spreken over de batterij. Telefoon eergisteren binnen gekregen, gisteren op het nippertje mijn werkdag gered maar vandaag is hij sinds half 8
Uit de lader en is hij rond 1 uur op 38%! Dit gaat wel heel snel, niet?
Dude ik heb hem vandaag pas gekochtquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 18:51 schreef Mint_Clansell het volgende:
Geen last van. Ik doe er makkelijk twee dagen mee voordat ie leeg is. Standby tijd is ook fantastisch. 4% eraf in 8 uur. Camera werkt prima. Ik zou 'm eens repareren met pc companion.
Alle smartphones gaan maar kort mee. Mijn oude Sony Ericsson met Symbian houdt het een week vol, mijn P ruim een dag. Mijn vriendin haar U redt het ook makkelijk een dag, staat 's avonds bij het slapen gaan meestal rond de 20%.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 19:05 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Dude ik heb hem vandaag pas gekochtals ik deze kuren houd ga ik terug naar de winkel.
Standbytijd gaat ook hard. Heb jij ook de U?
Camera werkt inmiddels weer. Rebooten hielp.
Even dat pc companion gegoogeld. Hoe zou dat mij kunnen helpen?ik lees ook even terug want volgens mij is er hier al eerder over gepost.
Dat is inderdaad niet normaal. Apps die constant data trekken of de telefoon uit ''slaapstand' houden? dat zou veel kunnen verklaren.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 19:41 schreef Viking84 het volgende:
Dat smartphones kort meegaan weet ik ook wel maar dit is extreem. Amper gebruikt, 70% eraf in 5 uur tijd.
Dan heb je waarschijnlijk iets draaien wat je beter niet kunt draaien.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 19:41 schreef Viking84 het volgende:
Dat smartphones kort meegaan weet ik ook wel maar dit is extreem. Amper gebruikt, 70% eraf in 5 uur tijd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |