Specs Xperia Pquote:Scherm:
4.3" 16M-color capacitive LED-backlit LCD touchscreen 720p resolutie (720 x 1280 pixels)
Sony Mobile BRAVIA engine
Scratch-resistant glass
Processor:
Dual-core 1.5 GHz Scorpion CPU
Adreno 220 GPU
(Qualcomm Snapdragon MSM8260 chipset)
RAM:
1 GB RAM
ROM:
32GB ROM
OS:
Android 2.3.7 (upgrade ICS june)
Camera:
12 MP autofocus camera met LED flash en geo-tagging.
Multi Angle shot
1080p video recording @ 30fps with continuous autofocus and stereo sound.
1.3 MP front-facing camera.
Connectiviteit:
Wi-Fi b/g/n and DLNA
GPS with A-GPS, GLONASS
microHDMI port, (TV launcher)
microUSB
stereo Bluetooth v2.1
3.5 mm audio jack
Andere:
Stereo FM radio with RDS
Voice dialing
Adobe Flash 11 support
Deep Facebook integration
PlayStation Certified, access to the PS Store
Accelerometer and proximity sensor
Specs Xperia Uquote:Processor 1 Ghz dual core
RAM Geheugen 1 GB
Afmetingen 122 x 59.5 x 10.5 mm
Gewicht 120 gram
Batterij 1305 mAh
Spreektijd 6 uren
stand-bytijd 475 uren
Intern Geheugen 16 GB
Foto resolutie 8.1 megapixels
Type display: Reality display met Mobile Bravia en Whitemagic
Resolutie: 540 x 960 pixels
Grootte: 4 inch
____________________________________________________________________________________quote:Dimensions 112 x 54 x 12 mm
Weight 110 g
Type LED-backlit LCD, capacitive touchscreen, 16M colors
Size 480 x 854 pixels, 3.5 inches (~280 ppi pixel density)
Multitouch Yes, up to 4 fingers
Protection Scratch-resistant glass
- Sony Mobile BRAVIA Engine
- Timescape UI
Internal 8 GB (4 GB user-accessible), 512 MB RAM
Primary 5 MP, 2592 x 1944 pixels, autofocus, LED flash
quote:Op vrijdag 20 juli 2012 09:00 schreef hybris132 het volgende:
[..]
komt eraan.
EDIT:Je zou zeggen dat het een kras is. Ik zou nog eens goed kijken en voelen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik neem aan dat ik de streep niet hoef te omcirkelen in de foto.
[ Bericht 2% gewijzigd door kurk_droog op 20-07-2012 16:22:54 ]
Al gedaan maar ik voel echt niets.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 15:20 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Je zou zeggen dat het een kras is. Ik zou nog eens goed kijken en voelen.
Zou automatisch moeten gaan normaal gesproken.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 14:07 schreef iewl het volgende:
Topic moet nog ff gelinkt worden aan vorige denk?
Sinds ICS idd. Ik mag hopen dat er een update binnenkort komt die dit probleem verhelpt?quote:Op donderdag 26 juli 2012 22:13 schreef Chaos-Zero het volgende:
Zeker ICS? Sinds ICS zit er inderdaad een bug in dat de 3g verbinding regelmatig weg valt. Op dit moment alleen te verhelpen met een reboot.
Ja lijkt me welquote:Op donderdag 26 juli 2012 22:18 schreef pindaplukker het volgende:
[..]
Sinds ICS idd. Ik mag hopen dat er een update binnenkort komt die dit probleem verhelpt?
Vind het nog al irritant.
mijn mails laden niet meer geloof ik. Check t trouwens altijd via de webversie.quote:Op donderdag 26 juli 2012 22:01 schreef pindaplukker het volgende:
Nou de eerste problemen met mijn S zijn er![]()
Internet doet heel wazig, moet continu mijn telefoon rebooten wil ik mijn berichten,smsjes,emails etc binnen krijgen
Ik gebruik daarvoor notification toggle. Hier kan je in je notification bar verschillende opties zetten, waaronder ook het draaien van het scherm aan of uit zetten.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 10:33 schreef iewl het volgende:
Weet iemand trouwens een rotatian blocker waarbij je heel snel kan schakelen?
Dat heb ik ook, en is een probleem met FOK!. Mijn HTC Legend en iPad doen het ook.quote:Op donderdag 26 juli 2012 22:34 schreef Apotheose het volgende:
[..]
mijn mails laden niet meer geloof ik. Check t trouwens altijd via de webversie.
Maar wel laden de pagina's niet en krijg ik een wit veld voor mn neus. Bij Fok is dat regelmatig het geval. Dan zie ik alleen nog een paar smileys...
Werkt als een trein!quote:Op donderdag 2 augustus 2012 14:46 schreef Chaos-Zero het volgende:
[..]
Ik gebruik daarvoor notification toggle. Hier kan je in je notification bar verschillende opties zetten, waaronder ook het draaien van het scherm aan of uit zetten.
Hier de link: https://play.google.com/s(...)ficationToggle&hl=nl
Staan WiFi en 3G de hele dag allebei aan? En hoeveel dingen staan met auto-update geactiveerd? Oh eh, wat is je schermhelderheid?quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 12:58 schreef iewl het volgende:
Verder heb ik nu 4.0.4, maar ik ben zeker niet te spreken over de batterij. Telefoon eergisteren binnen gekregen, gisteren op het nippertje mijn werkdag gered maar vandaag is hij sinds half 8
Uit de lader en is hij rond 1 uur op 38%! Dit gaat wel heel snel, niet?
Duurt wel even. Maar dan heb je wel watquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 19:32 schreef Cool_Runner het volgende:
Volgende week waarschijnlijk Android 4 voor de P. jeeuj![]()
http://www.gsminfo.nl/blo(...)g-voor-sony-xperia-p
Die bug is inderdaad zeer irritant...quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 20:27 schreef djkoelkast het volgende:
Zonder die bug die de S heeft?
Ik hoop ook dat ik dan al die facebook zooi kan de-installeren, want dat kan niet onder 2.3
en wat houdt dat in?quote:Op zondag 19 augustus 2012 15:54 schreef Dutchguy het volgende:
'Vanilla' voor Experia S:
http://www.gsmarena.com/s(...)iment_-news-4669.php
Android zoals het bedoeld is (geen door de fabrikant aangepaste apps/skins) en altijd als eerste de updates (niet een half jaar op 4.1 wachten)quote:
Sneller, groter, beter = Xperia S.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 12:39 schreef TheFastOne het volgende:
M'n nieuwe telefoon wordt vrijwel zeker een Xperia, maar welk model weet ik nog niet... Tips?
Zoals met wel meer 'onbreekbare' en 'waterdichte' telefoons van de afgelopen jaren betaal je veel te veel voor een telefoon met heel erg matige specs, terwijl je in de praktijk toch bijna nooit de extra functionaliteiten nodig hebt.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 12:45 schreef Apotheose het volgende:
of je gaat voor een "onbreekbaar" ding: http://www.sonyxperiago.org/Wel kleiner enzo
Wat vind je groot? De S heeft meer opslag (32 om 16 Gb), een groter scherm (4,3 om 4 inch), betere camera (12 om 8 megapix.), betere processor (1,5 om 1 Ghz), betere resolutie (1280 x 720 om 960 x 540) en een betere pixeldichtheid (341 om 275).quote:Op woensdag 22 augustus 2012 12:50 schreef TheFastOne het volgende:
Is er echt een groot verschil tussen de S en P?
Ga dan denk ik toch voor de S, qua prijs is het maar een klein beetje meer, maar je krijgt wel meer telefoon voor je geldquote:Op woensdag 22 augustus 2012 12:54 schreef Tchock het volgende:
[..]
Wat vind je groot? De S heeft meer opslag (32 om 16 Gb), een groter scherm (4,3 om 4 inch), betere camera (12 om 8 megapix.), betere processor (1,5 om 1 Ghz), betere resolutie (1280 x 720 om 960 x 540) en een betere pixeldichtheid (341 om 275).
Simpel gezegd is alles aan de P slechter, met uitzondering van de prijs, het design (als je daar van houdt) en misschien de batterijduur. Dat laatste weet ik niet zeker, trouwens. Verder heeft de P een speciale schermtechnologie voor betere leesbaarheid in fel licht, maar ik heb in reviews gelezen dat het verschil met de S niet noemenswaardig is.
Edit: accu's even voor je opgezocht: de S heeft 8,5 uur spreektijd en 450 uur standby-tijd, en de P 6 uur spreektijd en 475 uur standby-tijd. Dus de S gaat langer mee als je hem wel gebruikt, en de P blijft langer vol als je hem thuis laat.![]()
Precies! Dat is zeker zo. Het enige punt waarover ik getwijfeld heb is dat ik de P écht mooier vind, maar ik vind dat het ook niet waard om telefoon voor in te leverenquote:Op woensdag 22 augustus 2012 13:07 schreef TheFastOne het volgende:
[..]
Ga dan denk ik toch voor de S, qua prijs is het maar een klein beetje meer, maar je krijgt wel meer telefoon voor je geld
Ik vind de hele serie er over het algemeen wel strak uitzien, veel beter dan Galaxy's en HTC's vind ik. De enige die ook een prima design heeft is de iPhone.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 13:08 schreef Tchock het volgende:
[..]
Precies! Dat is zeker zo. Het enige punt waarover ik getwijfeld heb is dat ik de P écht mooier vind, maar ik vind dat het ook niet waard om telefoon voor in te leveren
Ik heb gekozen voor de P vanwege:quote:Op woensdag 22 augustus 2012 12:50 schreef TheFastOne het volgende:
Is er echt een groot verschil tussen de S en P?
Accuduur doet niet onder voor die van de S, backlightproblemen zijn volledig verholpen (de huidige producties hebben het niet meer, alleen de eerste) en dat scherm valt ook meequote:Op woensdag 22 augustus 2012 13:32 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Ik heb gekozen voor de P vanwege:
Geen backlightproblemen (gele schermen bij de S gemeld)
Goede accuduur (1,5 dag met alles aan (wifi, 3g, gps red ik)
Backlight die zo is dat je ook in de volle zon je scherm nog kunt lezen
Goed om te lezen, toen ik echter mijn P bestelde was 95% van wat ik over de S kon vinden dat ze meerdere malen terug moesten vanwege het scherm en daar had ik geen zin inquote:Op woensdag 22 augustus 2012 13:36 schreef Tchock het volgende:
[..]
Accuduur doet niet onder voor die van de S, backlightproblemen zijn volledig verholpen (de huidige producties hebben het niet meer, alleen de eerste) en dat scherm valt ook mee
Nouja, terug moeten... Ik heb zelf een exemplaar met de beruchte gele vlekken, en ik vind dat iedereen maar zeiktquote:Op woensdag 22 augustus 2012 13:47 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Goed om te lezen, toen ik echter mijn P bestelde was 95% van wat ik over de S kon vinden dat ze meerdere malen terug moesten vanwege het scherm en daar had ik geen zin in
Ik heb op diverse fora diverse fors negatieve verhalen gelezen, misschien waren het wel zeikerds, maar ik wilde liever het risico niet lopen. Ik hoop dat mijn telefoon toch wel 2 jaar meegaat en dan zien we wel weer verder. Anders had ik ook zeker een S gekocht. Mijn vriendin heeft trouwens de U, doet alles ook prima hoor, wel meer een meisjesformaat telefoon, ik zie haar niet met een S lopen, veel te groot.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 13:50 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nouja, terug moeten... Ik heb zelf een exemplaar met de beruchte gele vlekken, en ik vind dat iedereen maar zeiktHet is alleen zichtbaar in warm weer op helemaal witte vlakken, en om daar nou mijn telefoon 6 weken voor in de leveren
Maar ik snap wel dat het kopers afschrikt, ja.
heb zelf 2 exemplaren met vlekken gehad en de eerste was toch wel zo heftig dat je het niet alleen op een witte achtergrond zag. Toen ik de tweede binnen kreeg waren ze nog steeds (licht) aanwezig. Omdat ik bang was dat het weer erger zou worden heb ik toen weer een RMA gedaan (via Sony zelfquote:Op woensdag 22 augustus 2012 13:50 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nouja, terug moeten... Ik heb zelf een exemplaar met de beruchte gele vlekken, en ik vind dat iedereen maar zeiktHet is alleen zichtbaar in warm weer op helemaal witte vlakken, en om daar nou mijn telefoon 6 weken voor in de leveren
Maar ik snap wel dat het kopers afschrikt, ja.
Hoe lang was je 'm kwijt?quote:Op woensdag 22 augustus 2012 14:34 schreef RobertNL het volgende:
[..]
heb zelf 2 exemplaren met vlekken gehad en de eerste was toch wel zo heftig dat je het niet alleen op een witte achtergrond zag. Toen ik de tweede binnen kreeg waren ze nog steeds (licht) aanwezig. Omdat ik bang was dat het weer erger zou worden heb ik toen weer een RMA gedaan (via Sony zelf). Nu een perfect toestel
(en dat mag ook wel voor die prijs
)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |