Zoals??quote:Op maandag 23 juli 2012 19:42 schreef roos85 het volgende:
[..]
en er mag nog wel weer een lekker hapje in GTST
Nog een? Jullie hebben Mega Toby en SuperJack al! Wij mannen moeten het straks DRIE maanden zonder Lorena stellen! Lijkt me toch een iets groter probleem!quote:Op maandag 23 juli 2012 19:42 schreef roos85 het volgende:
[..]
en er mag nog wel weer een lekker hapje in GTST
Geza Weiszquote:Op maandag 23 juli 2012 19:50 schreef roos85 het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld een Bas Muijs
Jij nog een suggestie?
Die zou ik mijn bed ook niet uitschoppenquote:Op maandag 23 juli 2012 20:16 schreef PatriQue89 het volgende:
[..]
Daar word ik nou wild van! [ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 23 juli 2012 20:17 schreef roos85 het volgende:
[..]
Die zou ik mijn bed ook niet uitschoppen
Gelukkig leest vriendlief hier toch niet mee
Beertje van Beersquote:Op maandag 23 juli 2012 20:17 schreef ArnieAlberts het volgende:
Doe dat aantal halve homo's eens terugdringen in de soap en schuif er eens een Beertje van Beers of een Nikkie Plessen in. Of Jennifer Hoffman!
Mwah, daar wordt ik niet echt wild vanquote:Op maandag 23 juli 2012 20:17 schreef ArnieAlberts het volgende:
Doe dat aantal halve homo's eens terugdringen in de soap en schuif er eens een Beertje van Beers of een Nikkie Plessen in. Of Jennifer Hoffman!
Mega Toby jammie, Jack heeft ook wel iets..ben er wel mee eens dat er voor jullie weinig aanbod is.quote:Op maandag 23 juli 2012 20:07 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Nog een? Jullie hebben Mega Toby en SuperJack al! Wij mannen moeten het straks DRIE maanden zonder Lorena stellen! Lijkt me toch een iets groter probleem!
Beertje van Beers omdat ik die gewoon zolang niet op TV heb gezien.quote:Op maandag 23 juli 2012 20:20 schreef PatriQue89 het volgende:
[..]
Beertje van Beers
Jennifer Hoffman!
Verona van der Leur? Jezus..quote:Op maandag 23 juli 2012 20:24 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Beertje van Beers omdat ik die gewoon zolang niet op TV heb gezien.
En verder, Jennifer Hoffman, Nikkie Plessen... En als GTST écht ballen zou hebben zouden ze Verona van de Leur een rolletje gunnen.
Meteen weer GTST vol heisa en vol in de media om het feit dat ze een porno-sportster een rol geven.quote:
Doe dan gewoon Kimmie Holland. Veel gezelligerquote:Op maandag 23 juli 2012 20:26 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Meteen weer GTST vol heisa en vol in de media om het feit dat ze een porno-sportster een rol geven.
FUCK! Ik heb het! Yfke Sturm! [ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Een hele geile goeie dag!quote:Op maandag 23 juli 2012 20:27 schreef PatriQue89 het volgende:
[..]
Doe dan gewoon Kimmie Holland. Veel gezelliger
Over smaak valt te twisten...quote:Op maandag 23 juli 2012 20:24 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Beertje van Beers omdat ik die gewoon zolang niet op TV heb gezien.
En verder, Jennifer Hoffman, Nikkie Plessen... En als GTST écht ballen zou hebben zouden ze Verona van de Leur een rolletje gunnen.
Kijk, das goed materiaalquote:Op maandag 23 juli 2012 20:31 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Over smaak valt te twisten...
Ik heb twee suggesties:
[ afbeelding ]Jamie Grant
[ afbeelding ]
Bo Maerten![]()
![]()
![]()
(Oké, die laatste zit dan wel op de Toneelschool Maastricht, maar wat niet is...)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |