Marcetplace, toch iets van ¤10quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:22 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
je gewoon die bundel dan heb je alle unlocks en ben je meteen goed
jets > helikopters ik schiet je in 3 seconders neerquote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:23 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Helicopters>>>>>>Jets.
Just saying
Jij misschien niet, nor ik, maar er zitten van die idioten tussen, trouwens hoe werkt dat rank systeem? Ik kom regelmatig mensen tegen met zo'n adelaar en dan level 42 van die rank.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:25 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
ja alle goeie piloten hebben dat. anders kan je toch nooit heatseekers unlockne man
quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:23 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Helicopters>>>>>>Jets.
Just saying
Dan is ie dus Colonel (45) + 42 x 230000 puntenquote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:26 schreef Woods het volgende:
[..]
Jij misschien niet, nor ik, maar er zitten van die idioten tussen, trouwens hoe werkt dat rank systeem? Ik kom regelmatig mensen tegen met zo'n adelaar en dan level 42 van die rank.
Ach jij kan helemaal niets zwemmel. Jij vliegt alleen maar boven de basis van de tegenstander om de opsteigende jets te killen. Kom 1 v 1 ammo kistjes op Caspian danquote:Op vrijdag 10 augustus 2012 13:26 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
jets > helikopters ik schiet je in 3 seconders neer
3.200 MS oftewel ¤40quote:Download alle wapens en gadgets die je alleen in alle vier klassen vindt, alle upgrades voor zowel lucht- als grondvoertuigen en alle coöpwapens in de ultieme shortcutbundel! Dit enorme pakket biedt meteen toegang tot alle 119 wapens, gadgets en voertuigupgrades uit alle andere verkrijgbare shortcutpakketten. Deze items worden normaliter vrijgespeeld als je ervaring opdoet met de verschillende klassen, gebruikmaakt van de beschikbare voertuigen en de coöpcampagne uitspeelt. De ultieme bundel bevat letterlijk zo veel items, dat we ze in deze ruimte niet kwijt kunnen! Voor een volledige lijst van alle items in deze bundel, lees je de beschrijvingen van deze losse pakketten: Kit Shortcut Bundle, Air Vehicle Shortcut, Ground Vehicle Shortcut en Co-op Weapons Shortcut.
Had toch gewoon op de PS3 geblevenquote:
Ik presteer het nog steeds niet om in 1 main gun actie zo'n chopper down te krijgen. Maar als je redelijk dicht op de chopper zit met heat seekers kunnen ze niet snel ontweken worden. Tegen een erg goede piloot begin ook weinig met rondjes vliegenquote:Op vrijdag 10 augustus 2012 14:41 schreef Catkiller het volgende:
Unlocks voor de jet zijn wel irritant als je moet beginnen, was al irritant toen ik er mee begon tijden geleden. Bij een tank of een chopper kan je gewoon meeliften, gaat bij een jet niet werken en dan moet je maar hopen dat je een redelijke teammate hebt die je op je let. En zelfs dan duurt het nog wel even voordat je iets neer kan schieten/punten kan halen.
En choppers neer halen is niet zo moeilijk met die main gun hoor, heb nu ook steeds vaker kills ermee na 1 run te doen. Als je tegen mensen speelt die communiceren dan krijg je je heatseekers er toch niet tussen gezet. Voor de rest bail ik nog maar vaak, schieten gaat me prima af, en voor de rest is het allemaal maar matig en rondjes vliegen als er weer een heatseekern00b op mijn staart zit
Ik heb liever geen teammate in de lucht. Ik ga vaker door door een teammate, dan door een vijand.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 14:41 schreef Catkiller het volgende:
en dan moet je maar hopen dat je een redelijke teammate hebt die je op je let.
Zijn ook weinig mensen die je tegen komt die op de grond troepen neer halen, is wel het leukste om te doen. Komt vanzelf wel, en dan moet je nog leren om niet te hebberig te zijn want zo ben ik veel te vaak dood gegaan door te crashen om nog te proberen iemand te killen wat toch nooit lukt.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 14:44 schreef 67Impala het volgende:
[..]
Ik presteer het nog steeds niet om in 1 main gun actie zo'n chopper down te krijgen. Maar als je redelijk dicht op de chopper zit met heat seekers kunnen ze niet snel ontweken worden. Tegen een erg goede piloot begin ook weinig met rondjes vliegen, maar het gaat me steeds beter af.
Ik vind het wel heel erg lastig om grond troepen neer te halen met een jet. Heb wel eens tegen lui gespeeld die gewoon om de haveklap infantrie neer haalden op firestorm en dat krijg ik dus echt niet voor elkaar..
Zonder unlocks en ervaring zit je kort in de lucht dan. Volgens mij was het eerst zo dat je vriendelijke dingen gewoon zag op de radar, dat ze dat ooit hebben weg gedaan snap ik niet, hopelijk komt het ook weer terug. Maar het is niet erg als vijandelijke idioten met zijn tweeën achter je aan gaan, kwestie van tijd dat ze crashenquote:Op vrijdag 10 augustus 2012 14:46 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Ik heb liever geen teammate in de lucht. Ik ga vaker door door een teammate, dan door een vijand.
Jajajaja, ik speel wel weer een keertje mee.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 14:36 schreef 67Impala het volgende:
Moet zeggen dat ik ook wat vaker in een Jet stap om die medaille van 20 uur te halen, maar ook dat gaat steeds makkelijker. Gebruik enkel nog wel heatseakers voor choppers want dan zijn ze tenminste snel down.
[..]
Had toch gewoon op de PS3 gebleven
Maak jij anders een mooie compilatie van alle keren dat je de heli ergens op kapot vliegt.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:04 schreef MPC60 het volgende:
Sneu, met dit weer filmpjes van je gameplay maken en er dan blits mee maken op een forum.
Helaas, dit is gameplay van maanden terug.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:04 schreef MPC60 het volgende:
Sneu, met dit weer filmpjes van je gameplay maken en er dan blits mee maken op een forum.
Jammer ik had een grotere sneer verwacht.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 23:59 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Helaas, dit is gameplay van maanden terug.
Excuseer mij?quote:Op zondag 12 augustus 2012 03:46 schreef MPC60 het volgende:
[..]
wist trouwens niet dat catkiller je nieuwe opvangzak was.
Je weet wat een stoma is neem ik aan, zoek anders maar eens een plaatje op van een stoma, dan snap je het wel.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |