Wel op de site.quote:Op woensdag 18 juli 2012 18:15 schreef Dance99Vv het volgende:
Het is nog geen breaking news op cnn live
Nuance kan echt geen kwaad in het leven hoor. Ik ben ook niet bepaald pro-Israel maar dat wil niet zeggen dat een aanslag op een bus met waarschijnlijk jonge Israeli's prima is.quote:
quote:Lijkt verdacht veel op..."@Elise_Friedmann: Israelisch jeug basketballteam zou in ontplofte bus #Burgas zitten- onbevestigd bericht"
Het is niet netjes om over "pallies" te spreken als je het hebt over inwoners van door Israël bezette gebieden.quote:Op woensdag 18 juli 2012 18:11 schreef Hi_flyer het volgende:
[..]
En terecht toch?
Het is trouwens wachten op de eerste FOK!ker die deze mogelijke aanslag gaat goedpraten 'omdat pallies zo enorm onderdrukt worden'....
Hoezo?quote:Op woensdag 18 juli 2012 18:17 schreef speknek het volgende:
Wtf gewoon door terroristen opgeblazen worden in fucking Bulgarije. De grensovergang met Turkije zal nu wel nog erger worden.
Dat is inderdaad opvallend..quote:Op woensdag 18 juli 2012 18:18 schreef SoldMayor het volgende:
http://en.wikipedia.org/wiki/1994_AMIA_bombing
Precies 18 jaar na deze aanslag dus.
Da's snel gezegd. Als het om Israel gaat zijn er meestal vrij veel gegadigden.quote:Op woensdag 18 juli 2012 18:20 schreef DeParo het volgende:
RIP en sterkte voor de nabestaanden.
Ik denk dat Iran verantwoordelijk is.
Veel wederzijds wantrouwen en racisme tussen de buurlanden. Dat bijvoorbeeld de bus en de schoenen gedesinfecteerd moeten worden voordat je over mag steken.quote:
Zelf nog geen last van gehadquote:Op woensdag 18 juli 2012 18:21 schreef speknek het volgende:
[..]
Veel wederzijds wantrouwen en racisme tussen de buurlanden. Dat bijvoorbeeld de bus en de schoenen gedesinfecteerd moeten worden voordat je over mag steken.
quote:
Mocht dat nu weer zo zijn dan kan dit nog wel een vervelend worden.quote:Perpetrators:
Unknown; allegations against Hezbollah under instructions from Iran
Wat is er opvallend aan? Kans is op 1/365, best een grote kans. Kans dat deze aanslag valt op dezelfde dag als een eerdere aanslag op Israeliers is bijna 100% als je ziet hoevaak er aanslagen zijn geweest in het verleden.quote:
Het is gewoon opvallend dat er precies 18 jaar later weer een aanslag wordt gepleegd op Israeliers ver buiten in Israel zelf.quote:Op woensdag 18 juli 2012 18:22 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Wat is er opvallend aan? Kans is op 1/365, best een grote kans. Kans dat deze aanslag valt op dezelfde dag als een eerdere aanslag op Israeliers is bijna 100% als je ziet hoevaak er aanslagen zijn geweest in het verleden.
Buiten Israel?quote:Op woensdag 18 juli 2012 18:22 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Wat is er opvallend aan? Kans is op 1/365, best een grote kans. Kans dat deze aanslag valt op dezelfde dag als een eerdere aanslag op Israeliers is bijna 100% als je ziet hoevaak er aanslagen zijn geweest in het verleden.
Dat is het alquote:Op woensdag 18 juli 2012 18:22 schreef SoldMayor het volgende:
[..]
[..]
Mocht dat nu weer zo zijn dan kan dit nog wel een vervelend worden.
Was acht jaar geleden zo, en leek random te gebeuren, misschien tegenwoordig niet meer.quote:
Hangt ervan af he. Gaan ze het bij de daders vergelden of voldoen ook willekeurige Palestijnen? Dan zijn het gewoon represailles.quote:
Zeg jij terwijl je alvast witte fosfor op scholen aan het goedpraten bent?quote:Het is trouwens wachten op de eerste FOK!ker die deze mogelijke aanslag gaat goedpraten 'omdat pallies zo enorm onderdrukt worden'....
De daders zijn dood gok ik zo.quote:Op woensdag 18 juli 2012 18:27 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Hangt ervan af he. Gaan ze het bij de daders vergelden of voldoen ook willekeurige Palestijnen? Dan zijn het gewoon represailles.
[..]
Zeg jij terwijl je alvast witte fosfor op scholen aan het goedpraten bent?
Tegenwoordig inderdaad niet meer. Al is Turkije negatiever ten opzichte van Bulgarije dan andersom. Scheelt ook of je een Bulgaar bent en Turkije binnen wil of een Nederlander die via Bulgarije naar binnen wilquote:Op woensdag 18 juli 2012 18:25 schreef speknek het volgende:
[..]
Was acht jaar geleden zo, en leek random te gebeuren, misschien tegenwoordig niet meer.
quote:Op woensdag 18 juli 2012 18:13 schreef Lavenderr het volgende:
Laffe honden die zoiets doenDe waanzin.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |