Lawl dit leer je op school, iedereen op school gebruikt het dan gebruik je het vanzelf ook, hoe raar het ook klinktquote:Op zondag 15 juli 2012 18:02 schreef Lorrelies het volgende:
Ik ga je moeder bellen voor die taal van je. Wat een opvoeding geven ze kinderen tegenwoordig.....
stoerquote:Op zondag 15 juli 2012 18:11 schreef bobbernaut het volgende:
[..]
Lawl dit leer je op school, iedereen op school gebruikt het dan gebruik je het vanzelf ook, hoe raar het ook klinkt
Nah is ook zo, maar ja, dat komt toch ook ergens vandaanquote:Op zondag 15 juli 2012 18:11 schreef bobbernaut het volgende:
[..]
Lawl dit leer je op school, iedereen op school gebruikt het dan gebruik je het vanzelf ook, hoe raar het ook klinkt
SWAGquote:
In mijn tijd bestond dat woord nog nietquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧
quote:Op zondag 15 juli 2012 18:18 schreef Lorrelies het volgende:
[..]
In mijn tijd bestond dat woord nog nietmensen die "in mijn tijd" zeggen als ze jonger zijn dan 40SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Zo voel ik me soms ookquote:Op zondag 15 juli 2012 18:24 schreef tuut-chips het volgende:
[..]
mensen die "in mijn tijd" zeggen als ze jonger zijn dan 40
Ze worden ook ALTIJD afgewezenquote:Op zondag 15 juli 2012 19:15 schreef Lorrelies het volgende:
Lol er is zo'n programma op MTV dat Friendzone heet. Echt te grappig
Is er zo'n gast die een goede vriendin heeft, maar hij voelt wat voor haar. Dus gaat ie helemaal moeilijk doen en haar uit eten vragen en vervolgens bekennen dat hij verliefd is op haar, maar ze wijst 'm echt flink afDat gezicht van haar, meesterlijk
En dan op het laatst "We will ALWAYS be best friends"
Friendzoneddd
quote:Op zondag 15 juli 2012 18:14 schreef tuut-chips het volgende:
[..]
Even wachten nog! Komt nog in sale waarschijnlijk.
Niet altijd hoor!quote:
Tjaquote:Op zondag 15 juli 2012 20:07 schreef tuut-chips het volgende:
[..]
Had je hem moeten kopen godverdomme.
zoalsquote:Op zondag 15 juli 2012 21:36 schreef vogelkooi het volgende:
Sad but true, andere spellen zijn leuker....
Als je losse foto's hebt waar je een filmpje van wil maken -> adobe after effects. Als je wat filmpjes hebt die je achter elkaar wilt zetten -> adobe premiere pro of vegasquote:Op zondag 15 juli 2012 22:11 schreef vogelkooi het volgende:
Heb wat time-laps jes en die wil ik achter elkaar zetten wat is beste programma ? Vegas? adobe after effects? Of en andere?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |