Jullie zijn goeie vrienden?? Yeah Right!quote:Op zaterdag 14 juli 2012 23:21 schreef Merlijn het volgende:
[..]
Ik hou mezelf nog steeds voor dat ik niet verliefd ben
Maar Suus is gewoon tofquote:Op zaterdag 14 juli 2012 23:22 schreef Ireth het volgende:
[..]
Maar meen het wel jongen! Al tijdens de eerste bowlingmeet pikte je een plekkie in mijn hart in, toen je je zo lief met Susanne bemoeide, die daar spierwit zat bij te komen met haar glaasje water omdat ze net tenauwernood de wc had weten te bereiken na kotsmisselijk geworden te zijn in de bus. Zo lief dat je de rest liet voor wat ze waren en gezellig met haar ging zitten kletsen.
Gewoon een goed en lief mens. Dus.
quote:
Je weet wie er momenteel sinds een week een tijdje bij me wonen. Die zijn nu een weekendje weg en ik mis ze nu al, ook al zijn ze nog zo drukquote:Op zaterdag 14 juli 2012 23:21 schreef Merlijn het volgende:
[..]
Ik hou mezelf nog steeds voor dat ik niet verliefd ben
OK komen jullie allebij maar even bij mij op schoot zitten.quote:Op zaterdag 14 juli 2012 23:23 schreef Papabear het volgende:
[..]
Je weet wie er momenteel sinds een week een tijdje bij me wonen. Die zijn nu een weekendje weg en ik mis ze nu al, ook al zijn ze nog zo druk
* Papabear op schoot kruipt en duim in mond stoptquote:Op zaterdag 14 juli 2012 23:24 schreef Rucky het volgende:
[..]
OK komen jullie allebij maar even bij mij op schoot zitten.
zit nog wel wat tussen verliefd zijn en goede vrienden zijn hequote:Op zaterdag 14 juli 2012 23:22 schreef Ireth het volgende:
[..]
Jullie zijn goeie vrienden?? Yeah Right!
Ik moet toch eens afleren om alles gelijk te visualiserenquote:Op zaterdag 14 juli 2012 23:25 schreef Papabear het volgende:
[..]
* Papabear op schoot kruipt en duim in mond stopt
is t niet druk als je eigen kids ook bij je zijn btw?quote:Op zaterdag 14 juli 2012 23:23 schreef Papabear het volgende:
[..]
Je weet wie er momenteel sinds een week een tijdje bij me wonen. Die zijn nu een weekendje weg en ik mis ze nu al, ook al zijn ze nog zo druk
Dat is allemaal prima geregeld. Die zijn nu bij me en dat is inderdaad de reden dat 'de anderen' nu een weekendje weg zijnquote:Op zaterdag 14 juli 2012 23:29 schreef gomi het volgende:
[..]
is t niet druk als je eigen kids ook bij je zijn btw?
Toch is dat anders. Mijn dochter is (thank god) ook bij me deze paar weken, maar dat is echt anders als je normaliter iemand anders naast je hebt liggen....quote:Op zaterdag 14 juli 2012 23:29 schreef gomi het volgende:
[..]
is t niet druk als je eigen kids ook bij je zijn btw?
minder op fok zitten en meer met mensen irl omgaan hequote:Op zaterdag 14 juli 2012 23:29 schreef Rucky het volgende:
Maar ik slaap vanavond ook alleen en morgen en overmorgen en de dag daarna en...![]()
friends with benefietsquote:Op zaterdag 14 juli 2012 23:27 schreef gomi het volgende:
[..]
zit nog wel wat tussen verliefd zijn en goede vrienden zijn he
ah k, dat is dan wel goed geregeld idd. anders zou t me ineens zo heel erg druk lijken. maar zo is t idd wel goed geregeldquote:Op zaterdag 14 juli 2012 23:30 schreef Papabear het volgende:
[..]
Dat is allemaal prima geregeld. Die zijn nu bij me en dat is inderdaad de reden dat 'de anderen' nu een weekendje weg zijn
Been there, done that. No T-shirtquote:
Draakje van 6quote:Op zaterdag 14 juli 2012 23:33 schreef dolfina-chica het volgende:
pb, hoeveel kids heb je zelf dan???
merlijn, hoeveel kids heb jij dan?? (ik dacht ergens op gevangen te hebben van 1)
Je dichter?quote:Op zaterdag 14 juli 2012 23:31 schreef Merlijn het volgende:
[..]
Toch is dat anders. Mijn dichter is (thank god) ook bij me deze paar weken, maar dat is echt anders als je normaliter iemand anders naast je hebt liggen....
Dat kan ik prima hebben, alleen zitten we wat krap qua ruimte.quote:Op zaterdag 14 juli 2012 23:32 schreef gomi het volgende:
[..]
ah k, dat is dan wel goed geregeld idd. anders zou t me ineens zo heel erg druk lijken. maar zo is t idd wel goed geregeld
nee dat snap ik wel ja, maar iig van pb is t een wel erg groot verschil van vaak alleen naar man of 4 en dan (naar wat ik dacht man of 6 in sommige weekenden)quote:Op zaterdag 14 juli 2012 23:31 schreef Merlijn het volgende:
[..]
Toch is dat anders. Mijn dichter is (thank god) ook bij me deze paar weken, maar dat is echt anders als je normaliter iemand anders naast je hebt liggen....
Ik denk dat het weinig uitmaakt hoeveel personen TBH...quote:Op zaterdag 14 juli 2012 23:34 schreef gomi het volgende:
[..]
nee dat snap ik wel ja, maar iig van pb is t een wel erg groot verschil van vaak alleen naar man of 4 en dan (naar wat ik dacht man of 6 in sommige weekenden)
Je moest eens weten hoeveel mensen ik via fok heb leren kennen. En daar zitten een hoop toffe tussen.quote:Op zaterdag 14 juli 2012 23:31 schreef gomi het volgende:
[..]
minder op fok zitten en meer met mensen irl omgaan he
hou op.. schei uit... die fouten van jou...quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |