ditquote:
godsammequote:
k*tquote:
niks van m'n scheiding meegekregen?quote:
quote:
Heb begrepen dat je plotsklaps uit huis bent vertrokken ofzo, heb niet alles meegekregen iig..quote:
Wtf?quote:
eventueel een (kleine) opslag plaats voor oa een vaatwasser, droger en wat ander spul zoals een ikeakast en wat klein spul nog.quote:Op dinsdag 10 juli 2012 18:13 schreef Rucky het volgende:
Balen, als ik iets in Rotterdam voor je kan regelen dan moet je mij dat maar even laten weten.
Een vaatwasser.quote:Op dinsdag 10 juli 2012 19:51 schreef DJMO het volgende:
[..]
eventueel een (kleine) opslag plaats voor oa een vaatwasser, droger en wat ander spul zoals een ikeakast en wat klein spul nog.
ik heb ding van rucky gekregen dus die gaat daar gewoon meequote:Op dinsdag 10 juli 2012 20:10 schreef Egberts het volgende:
DJMO gaat zo uitleggen dat een vaatwasser kostenbesparend is ... Afwassen met de hand is ook nie gratis!
Het heeft denk ik allebei zijn voor- en nadelen. Zelf doe ik het met de hand maar als ik een gezin had is het wel hartstikke makkelijk om een vaatwasser te hebbenquote:Op dinsdag 10 juli 2012 20:10 schreef Ehhe het volgende:
Nouja het schijnt qua waterverbruik wel beter te zijn dan met de hand afwassen.
Mijn vriend en ik zijn met z'n 2en maar gebruiken het ding elke dag zo'n beetjequote:Op dinsdag 10 juli 2012 20:15 schreef Olga het volgende:
[..]
Het heeft denk ik allebei zijn voor- en nadelen. Zelf doe ik het met de hand maar als ik een gezin had is het wel hartstikke makkelijk om een vaatwasser te hebben
gemakzucht helpt denk ik ook meequote:Op dinsdag 10 juli 2012 20:15 schreef Ehhe het volgende:
[..]
Mijn vriend en ik zijn met z'n 2en maar gebruiken het ding elke dag zo'n beetje![]()
Ja, denk het wel. Ik heb zo'n grafhekel aan afwassenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |