Droomscenarioquote:Op maandag 9 juli 2012 23:58 schreef thavinca het volgende:
Precies hetzelfde gehad , maar bij mij ging het helaas mis
Maar nu;
Het ging uit> na 2 maanden weer contact , maar zij heeft helaas vriendje > ze komt er achter dat ze meer van jou houdgoedmaak seks
> weer samen
Een lange lap tekst is an sich geen probleem, mits deze wel een beetje duidelijk en leesbaar isquote:
Dit klopt ook. Maar waarom dacht jij (TS) dan dat ze vreemd was gegaan eigenlijk?quote:Op dinsdag 10 juli 2012 14:42 schreef Scatterbrained het volgende:
[..]
Een lange lap tekst is an sich geen probleem, mits deze wel een beetje duidelijk en leesbaar is![]()
Ik denk dat zonder vertrouwen een relatie niet echt kan werken. Denk dat je eerder iets aan je extreme achterdochtigheid en jaloezie moet doen... Ik snap het van haar kant wel dat ze nu even heel pissig is.
Maar zelfs als het nog niet voor is gekomen en je vriendin/vriend begint ineens te zeuren dat je bent vreemd gegaan. Zou je dan niet ook heel erg boos worden (als je het niet gedaan hebt)quote:Op dinsdag 10 juli 2012 14:50 schreef Boris_Karloff het volgende:
Hoevaak is zoiets al voorgekomen in de afgelopen 9 maanden? Ik heb zon gevoel van de spreekwoordelijke druppel.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |