Renners persoonlijk begeleiden met meerdere specialisten, alles tot in de puntjes regelen en voorbereiden. Anders trainen, anders omgaan met pieken. Ze werken met een voormalige zwemcoach (die een revolutie teweegbracht in de Australische zwemwereld). Zijn via google veel uitgebreide berichten over te vinden.quote:Op maandag 9 juli 2012 17:52 schreef marcodej het volgende:
[..]
En welke manier van werken is dat dan? Herbert was nogal vaag.
Ik neem dat je daar dan ook een bepaald budget tegenaan moet gooien. Een budget dat niet elke ploeg heeft, me dunkt.quote:Op maandag 9 juli 2012 17:59 schreef wimderon het volgende:
[..]
Renners persoonlijk begeleiden met meerdere specialisten, alles tot in de puntjes regelen en voorbereiden. Anders trainen, anders omgaan met pieken. Ze werken met een voormalige zwemcoach (die een revolutie teweegbracht in de Australische zwemwereld). Zijn via google veel uitgebreide berichten over te vinden.
En ze werken met een voormalig(?) dopingarts. En Wiggins heeft bloedwaarden, zelf gepubliceerd, die door experts "onnatuurlijk" worden genoemd. En Wiggins, Rogers etc. stonden in de top-10 van de verdachtenlijst van het bloedpaspoort.quote:Op maandag 9 juli 2012 17:59 schreef wimderon het volgende:
[..]
Renners persoonlijk begeleiden met meerdere specialisten, alles tot in de puntjes regelen en voorbereiden. Anders trainen, anders omgaan met pieken. Ze werken met een voormalige zwemcoach (die een revolutie teweegbracht in de Australische zwemwereld). Zijn via google veel uitgebreide berichten over te vinden.
Ik denk dat ze wel heel bewust gekozen hebben voor een 'teampiek' op de Tour en al lange tijd met hun selectie bezig zijn en minder 'maar wat kiezen een maand van tevoren'.quote:Op maandag 9 juli 2012 17:59 schreef wimderon het volgende:
[..]
Renners persoonlijk begeleiden met meerdere specialisten, alles tot in de puntjes regelen en voorbereiden. Anders trainen, anders omgaan met pieken. Ze werken met een voormalige zwemcoach (die een revolutie teweegbracht in de Australische zwemwereld). Zijn via google veel uitgebreide berichten over te vinden.
Dus wordt het aanhaken of afhaken op dat gebied.quote:Op maandag 9 juli 2012 18:01 schreef marcodej het volgende:
[..]
Ik neem dat je daar dan ook een bepaald budget tegenaan moet gooien. Een budget dat niet elke ploeg heeft, me dunkt.
Daarom wacht ik ook maar om de mogelijke top-5 neer te pennen.quote:Op maandag 9 juli 2012 18:06 schreef Pedroso het volgende:
Top 5 lijkt al vast te staan in Parijs.
1. Wiggins
2. Froome / Evans
3. Evans / Froome
4. Nibali
5. Menchov
Misschien dat Zubeldia nog Menchov kan verdringen maar zo zal het wel ongeveer zijn.
En we zijn de Alpen en Pyreneeen nog niet eens in geweest....
Ook VDB2 moet wat doen om de top 5 te halen maar die heeft meer belang om Menchov, Zubeldia en Nibali er af te rijden dan om de top 3 aan te vallen.quote:Op maandag 9 juli 2012 18:15 schreef One_of_the_few het volgende:
Duidelijk dat Nibali, Menchov en vooral Evans niet bergetappes kunnen laten lopen zonder aan te vallen willen ze nog een kans maken. Hopelijk doet dat wat voor de koers.
Misschien werken die dingen wel aerodynamisch en zien we over een jaar iedereen met bakkebaarden.quote:Op maandag 9 juli 2012 18:15 schreef Sheepcidus het volgende:
Waarom heeft wiggins zijn bakkebaarden niet afgeschoren als die zo veel van marginal gains houdt
Ik kijk al uit naar Gadret.quote:Op maandag 9 juli 2012 18:20 schreef Gitank2 het volgende:
[..]
Misschien werken die dingen wel aerodynamisch en zien we over een jaar iedereen met bakkebaarden.
Had voor deze Tour ook nog maar 29 racedagen dit seizoen inderdaad, maar wel even Parijs-Nice, Romandië en Dauphiné gewonnen en podium in de ronde van Algarve..quote:Op maandag 9 juli 2012 18:24 schreef Steven184 het volgende:
Wiggins zegt ook dat hij niet piekt, maar dat hij heel het jaar op hetzelfde niveau traint, op 95 tot 98 procent. Daarbij met heel veel rust en juisst weinig wedstrijdkilometers.
Weinig racedagen, maar wel drie of vier rondjes winnen.quote:Op maandag 9 juli 2012 18:24 schreef Steven184 het volgende:
Wiggins zegt ook dat hij niet piekt, maar dat hij heel het jaar op hetzelfde niveau traint, op 95 tot 98 procent. Daarbij met heel veel rust en juisst weinig wedstrijdkilometers.
Ik zou de top 5 vergeten als ik VDB was, het was sowieso een uitdaging, maar die 2 onnodige minuten die hij zaterdag verloor, gaat hij nooit terugpakken. Op Menchov en Zubeldia kan hij misschien wel iets terugnemen, maar vermoedelijk niet genoeg om er voorbij te gaan, laat staan om nog genoeg voorsprong te nemen om de volgende tijdrit te overleven.quote:Op maandag 9 juli 2012 18:19 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Ook VDB2 moet wat doen om de top 5 te halen maar die heeft meer belang om Menchov, Zubeldia en Nibali er af te rijden dan om de top 3 aan te vallen.
Eens. Maar nu zitten we in een dermate 'kritieke' situatie voor renners die geen Wiggins of Froome als achternaam hebben, dat ook een Menchov aan moet vallen.quote:Op maandag 9 juli 2012 18:17 schreef SaintOfKillers het volgende:
Menchov? Dan zie ik nog eerder Zubeldia aanvallen.
Doet een beetje denken aan Armstrong, alhoewel Armstrong wel wat meer reed.quote:Op maandag 9 juli 2012 18:28 schreef marcodej het volgende:
[..]
Weinig racedagen, maar wel drie of vier rondjes winnen.
http://www.cqranking.com/men/asp/gen/rider_stats.asp?riderid=990quote:Op maandag 9 juli 2012 18:28 schreef marcodej het volgende:
[..]
Weinig racedagen, maar wel drie of vier rondjes winnen.
Wat dat betreft zitten Gesink en Mollema in een betere situatie (hoe wrang dat ook is).quote:Op maandag 9 juli 2012 18:31 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Ik zou de top 5 vergeten als ik VDB was, het was sowieso een uitdaging, maar die 2 onnodige minuten die hij zaterdag verloor, gaat hij nooit terugpakken. Op Menchov en Zubeldia kan hij misschien wel iets terugnemen, maar vermoedelijk niet genoeg om er voorbij te gaan, laat staan om nog genoeg voorsprong te nemen om de volgende tijdrit te overleven.
Ik zou voor een ritzege gaan, lijkt me dit jaar iets realistischer. Het zijn allemaal nogal figuren die eerst wat naar elkaar zitten te kijken als er iemand gaat, dus daar liggen meer mogelijkheden dan wanneer ook Schleck, Contador en Sanchez erbij zitten.
Vergeet Rogers niet, die naar eigen zeggen het afgelopen jaar op 32 jarige leeftijd zijn vermogen met 5 tot 7% verbeterd heeft, dat terwijl hij in het verleden een klant van dokter Ferrari was en regelmatig een bloedzakje kwam ophalen in Freiburg. Wat dom van hem zeg, hij had gewoon een zwemcoach moeten inhuren.quote:Op maandag 9 juli 2012 18:02 schreef Panthera. het volgende:
[..]
En ze werken met een voormalig(?) dopingarts. En Wiggins heeft bloedwaarden, zelf gepubliceerd, die door experts "onnatuurlijk" worden genoemd. En Wiggins, Rogers etc. stonden in de top-10 van de verdachtenlijst van het bloedpaspoort.
Als we feiten gaan opnoemen over hun revolutionaire methoden, laten we dan ook even de feiten compleet maken.
Gesink zie ik zijn niveau niet meer halen in deze Tour en Mollema is een even grote afwerker als VDB. Als er een Rabo-Nederlander iets wint, dan is het Kruijswijk.quote:Op maandag 9 juli 2012 18:51 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Wat dat betreft zitten Gesink en Mollema in een betere situatie (hoe wrang dat ook is).
Die kunnen met een vlucht meegaan en dat vinden de klassementsrenners prima.
En als ze dan ook nog op hun oude niveau zitten dan kunnen ze zo'n rit nog afmaken ook.
VDB2 zal waarschijnlijk een sprint moeten winnen van een klein elite groepje, gaat heel moeilijk worden.
Nee, Ten Dam gaat winnen op La Toussuire.quote:Op maandag 9 juli 2012 19:04 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Gesink zie ik zijn niveau niet meer halen in deze Tour en Mollema is een even grote afwerker als VDB. Als er een Rabo-Nederland iets wint, dan is het Kruijswijk.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |