Ja oke dat herken ik dan ook. Maar dat ik ongemakkelijk en achterlijk doe in zulke situaties vind ik ook niet perse een slechte eigenschap. Oke misschien wel maar als je iemand niet leuk vindt je van dat alles geen last hebt is het nog te overzien toch?quote:Op zondag 8 juli 2012 21:09 schreef Muisraket het volgende:
[..]
Vroeger niet, totdat ik mezelf meemaakte terwijl ik iemand leuk vond.Maar dat komt misschien ook omdat ik iets zwart-witter denk over mijn eigenschappen. Of nouja, ik weet wel dat mijn eigenschappen, zoals de eigenschappen van ieder ander vaak 2 kanten hebben, maar die kanten zijn dan wel 'goed' of 'slecht'.
De wonderen zijn de wereld nog niet uit.quote:Op zondag 8 juli 2012 21:19 schreef bijdehand het volgende:
Zijn we het daar in ieder geval over eens.
We zijn het vaker eens.quote:Op zondag 8 juli 2012 21:21 schreef BarrieButsers het volgende:
[..]
De wonderen zijn de wereld nog niet uit.
Potverdomme ik heb het altijd al gewetenquote:
Altijd?quote:Op zondag 8 juli 2012 21:26 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Potverdomme ik heb het altijd al geweten
Nee, vanaf het moment dat wij elkaar in de ogen keken.quote:
Oh dat moment heb ik denk ik gemist.quote:Op zondag 8 juli 2012 21:29 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Nee, vanaf het moment dat wij elkaar in de ogen keken.
Ik moet eerlijk zeggen dat ik dat moment net uit mijn duim gezogen hebquote:Op zondag 8 juli 2012 21:33 schreef BarrieButsers het volgende:
[..]
Oh dat moment heb ik denk ik gemist.
Duimzuigerdquote:Op zondag 8 juli 2012 21:34 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Ik moet eerlijk zeggen dat ik dat moment net uit mijn duim gezogen heb
Als dit geen echte liefde is...quote:Op zondag 8 juli 2012 21:35 schreef BarrieButsers het volgende:
Altijd als ik mijn posts loop te editten moet ik aan MR denken
Volgens mij heeft iedereen op Fok! datquote:Op zondag 8 juli 2012 21:35 schreef BarrieButsers het volgende:
Altijd als ik mijn posts loop te editten moet ik aan MR denken
You know itquote:
quote:Op zondag 8 juli 2012 21:39 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Volgens mij heeft iedereen op Fok! dat
[..]
You know it
Jaja jij nooit schelden enzo zeker?quote:Op zondag 8 juli 2012 21:44 schreef Muisraket het volgende:
! Vechten jongûh, kom dan! En tevens ben ik het braafste kind op aarde, dus bakkes.
Oke, we gaan vechten. Tevens zijn er bravere kinderen, kijk maar eens naar Little House on the Prairie of de Cosby Showquote:Op zondag 8 juli 2012 21:44 schreef Muisraket het volgende:
! Vechten jongûh, kom dan! En tevens ben ik het braafste kind op aarde, dus bakkes.
Mij noemt ze altijd 'het enige wat een perfect leven in de weg staat'quote:Op zondag 8 juli 2012 21:46 schreef BarrieButsers het volgende:
[..]
Jaja jij nooit schelden enzo zeker?
Huh dat je in de weg staat ofzo?quote:Op zondag 8 juli 2012 21:48 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Mij noemt ze altijd 'het enige wat een perfect leven in de weg staat'
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |