Vooral dit jaquote:Op vrijdag 6 juli 2012 21:00 schreef Frey het volgende:
Ook zielig voor Lorena die niet weet dat Jack onderweg was.
Jaaaa, dat weten we nu wel. Laat ons nu maar twijfelen wat we willen, anders wordt dit een héle lange zomerstop, als we steeds je medische analyses te horen krijgen.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 21:01 schreef marthijn35 het volgende:
Jack is dood, daar is geen twijfel mogelijk, alleen maken ze het spannend vanwege dat hij de ogen dicht heeft en niet zoals met Danny dat de ogen open stond, bloed uit de oor wijst in ieder geval op hersen-letsel. Ik vind dit een klote einde.
Herman Hogendoorn hield haar gevangen en heeft een zoon bij haar verwekt.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 21:14 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Of misschien van Trix, die nog blijkt te leven. En dat zij nu wil weten hoe triest Jack tegenwoordig is
Dat zou ook kunnenquote:Op vrijdag 6 juli 2012 21:17 schreef Frey het volgende:
[..]
Herman Hogendoorn hield haar gevangen en heeft een zoon bij haar verwekt.
Je leest de Televizier?quote:Op vrijdag 6 juli 2012 21:22 schreef Jay_Snake het volgende:
Toch wel een beetje jammer, in mijn tvgids stond dat Marcus vandaag terug zou komen....Niet gezien. Ik vond dat zo'n held.
Ik zat er helemaal klaar voor...quote:Daar staat tegenover dat een oude bekende in deze uitzending zijn hoofd weer om de hoek steekt. Het is Marcus Sanders (gespeeld door Hugo Metsers III), de broer van Ludo, die in 2003 na veel gedoe rond de erfenis van hun vader naar Amerika emigreerde. Hij neemt zijn dochter Kimberly mee. Nieuwe intriges in huize-Sanders zijn daarmee verzekerd, want Ludo kan Marcus’ bloed wel drinken.
Nogmaals: HET IS GTST... *zucht*quote:Op vrijdag 6 juli 2012 21:01 schreef marthijn35 het volgende:
Jack is dood, daar is geen twijfel mogelijk, alleen maken ze het spannend vanwege dat hij de ogen dicht heeft en niet zoals met Danny dat de ogen open stond, bloed uit de oor wijst in ieder geval op hersen-letsel. Ik vind dit een klote einde.
Mijn nieuwe bias!quote:Op vrijdag 6 juli 2012 20:36 schreef Renesite het volgende:
Die speler van Bilal speelde dat wel erg cool
Ja en? het kan toch op waarheid gebaseerd zijn. Kom op, het mag wel iets realistischer hoor! Ik bedoel, elke schrijver behoort toch te weten dat wanneer je bloed uit je oren krijgt het duidt op hersenletsel? En inderdaad, dit is een kloten dat degene die Jack speelt zo aan zijn einde komt. Maar inderdaad: het is wel weer mooi dat hij in het harnas gestorven is. De veiligheid van zijn werk laat wel te wensen over... dat is een ding dat zeker is!quote:
Sterf.. Dat kan ik hier niet zeggen denk ikquote:Op vrijdag 6 juli 2012 22:36 schreef Renesite het volgende:
[..]
Ja en? het kan toch op waarheid gebaseerd zijn. Kom op, het mag wel iets realistischer hoor! Ik bedoel, elke schrijver behoort toch te weten dat wanneer je bloed uit je oren krijgt het duidt op hersenletsel? En inderdaad, dit is een kloten dat degene die Jack speelt zo aan zijn einde komt. Maar inderdaad: het is wel weer mooi dat hij in het harnas gestorven is. De veiligheid van zijn werk laat wel te wensen over... dat is een ding dat zeker is!
Wacht maar tot Lucas naar buiten brengt dat Bilal echt zijn vriend is. Moet hij wel mooi helemaal naar Drachten om het zijn ouders te vertellen. Nee wacht: die zien het al op TV. Ik hoop dat ze gaan trouwen en zoquote:Op vrijdag 6 juli 2012 22:39 schreef PatriQue89 het volgende:
[..]
Sterf.. Dat kan ik hier niet zeggen denk ik
Jij moet beter weten, vriendje!
Ik vroeg me al even af hoezo Jack tijdens het werk trouwtquote:Op vrijdag 6 juli 2012 22:41 schreef Renesite het volgende:
[..]
Wacht maar tot Lucas naar buiten brengt dat Bilal echt zijn vriend is. Moet hij wel mooi helemaal naar Drachten om het zijn ouders te vertellen. Nee wacht: die zien het al op TV. Ik hoop dat ze gaan trouwen en zo! En op rode lopers verschijnen tijdens diverse optredens
Inderdaad, dat had ik dus ook al. Daarnaast, met de snelheid waarmee Jack de straat overstak, had Bing hem nooit frontaal kunnen raken volgens mij. In principe had Jack al aan de overkant kunnen zijn.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 21:48 schreef delano.888 het volgende:
Overigens sloeg die crash helemaal nergens op, met die snelheid, en aangezien Bing niet remde, had Jack of over de auto heen moeten vliegen, of overreden zijn waarna hij in beide gevallen ACHTER de auto had moeten belanden. Dit klopte van geen kant. Daarnaast had de auto geen enkel krasje
Ik dacht bijna dat-ie Sjors raakte aangezien die achter hem aanreed. Maar vond het anderzijds zo lullig dat ze _WEER_ aangereden werd.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 22:51 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Inderdaad, dat had ik dus ook al. Daarnaast, met de snelheid waarmee Jack de straat overstak, had Bing hem nooit frontaal kunnen raken volgens mij. In principe had Jack al aan de overkant kunnen zijn.
Tevens moest hij met de Economy-Class vliegen, dus kon hij het zonder drank niet uithouden. Gevolg is wel dat hij bij aankomst op het vliegveld iedereen dubbel zagquote:Op vrijdag 6 juli 2012 22:47 schreef ejiraM het volgende:
[..]
Maar dan weet ik ook al waarom Marcus niet is komen opdagen.. Als hij helemaal vanuit New York moet komen is de kans natuurlijk groot op vertraging of te strenge paspoortcontrole
Inderdaad, maar Jack hoorde niks en keek ook niet om bij het oversteken.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 21:48 schreef delano.888 het volgende:
Overigens sloeg die crash helemaal nergens op, met die snelheid, en aangezien Bing niet remde, had Jack of over de auto heen moeten vliegen, of overreden zijn waarna hij in beide gevallen ACHTER de auto had moeten belanden. Dit klopte van geen kant. Daarnaast had de auto geen enkel krasje
Voordat u het land binnenkomt wil ik u even vragen te gaan blazen. Waarna hij niet goed door de keuring komt en eerst gevisiteerd wordt.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 22:53 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Tevens moest hij met de Economy-Class vliegen, dus kon hij het zonder drank niet uithouden. Gevolg is wel dat hij bij aankomst op het vliegveld iedereen dubbel zag
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |