Dat is waar, die kan evt. nog rechtsbuiten. Al ben ik daar ook niet super gecharmeerd van.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:13 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Je hebt nog Wijnaldum, en misschien die Markus Henriksen.
zal er eerst wat weg moeten denk ik. Nu is alles dubbel bezetquote:
Ik ook niet. Zie hem liever ergens op het middenveld.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:16 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Dat is waar, die kan evt. nog rechtsbuiten. Al ben ik daar ook niet super gecharmeerd van.
We moeten van Manolev af eerstquote:
Vergeet Vukovic nietquote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:23 schreef StijnDa het volgende:
[..]
We moeten van Manolev af eerst![]()
Pieters / Willems op links is voldoende. Marcelo is degelijk, Zanka weten we nog niet, Derijck moet nog eigenlijk wat groeien, Bouma gebruiken we liever niet meer, voor het centrum. Rechts Tamata en Manolev, met evt. Hutch? Kan verbeterd worden.
quote:
Euh? Heb jij de afgelopen 2 seizoenen en het afgelopen seizoen in het bijzonder überhaupt wel een wedstrijd van PSV gezien? Marcelo zijn enige verdedigende kwaliteit is dat hij vaak kopduels wint. Voor de rest loopt hij gewoon achteruit met zijn tegenstander totdat die de bal over de doellijn loopt.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:23 schreef StijnDa het volgende:
[..]
We moeten van Manolev af eerst![]()
Pieters / Willems op links is voldoende. Marcelo is degelijk, Zanka weten we nog niet, Derijck moet nog eigenlijk wat groeien, Bouma gebruiken we liever niet meer, voor het centrum. Rechts Tamata en Manolev, met evt. Hutch? Kan verbeterd worden.
Ja, leuk dat je 2 seizoenen zegt. Ik vind namelijk echt dat hij is gegroeidquote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:33 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Euh? Heb jij de afgelopen 2 seizoenen en het afgelopen seizoen in het bijzonder überhaupt wel een wedstrijd van PSV gezien? Marcelo zijn enige verdedigende kwaliteit is dat hij vaak kopduels wint. Voor de rest loopt hij gewoon achteruit met zijn tegenstander totdat die de bal over de doellijn loopt.
Gast, juist het afgelopen seizoen was hij bij zon beetje elk tegendoelpunt betrokken, ik zeg niet voor niks 'het afgelopen seizoen in het bijzonder'quote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:35 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Ja, leuk dat je 2 seizoenen zegt. Ik vind namelijk echt dat hij is gegroeidHij gaat beter om met de bal in zijn bezit, verdedigend lost hij het vaak goed op, en in de lucht is hij inderdaad niet te kloppen. Een degelijke verdediger vind ik
Daarover verschillen we van mening danquote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:37 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Gast, juist het afgelopen seizoen was hij bij zon beetje elk tegendoelpunt betrokken, ik zeg niet voor niks 'het afgelopen seizoen in het bijzonder'.
Dat heeft niks met meningen te maken, dat zijn gewoon feiten.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:37 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Daarover verschillen we van mening dan
Nee, of ik vind dat hij zijn werk degelijk doet als centrale verdediger is mijn mening, jouw mening verschilt daarvan. Of ik vind dat hij 'veel' fouten maakt is ook een mening, het is relatief. We stellen andere eisen.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:40 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Dat heeft niks met meningen te maken, dat zijn gewoon feiten.
quote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:42 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Nee, of ik vind dat hij zijn werk degelijk doet als centrale verdediger is mijn mening, jouw mening verschilt daarvan. Of ik vind dat hij 'veel' fouten maakt is ook een mening, het is relatief. We stellen andere eisen.
Oké voorbeeld.quote:
Bouma, Marcelo, Derijck, allemaal lood om oud ijzer, ze hebben allemaal ontzettend veel fouten gemaakt. En dan wil ik Derijck nog het meeste krediet geven omdat die het moest hebben van sporadische optredens en ook regelmatig als echte moderne verdediger optrad, om vervolgens weer compleet door de ondergrens te zakken maar goed, bij hem heb je nog kans dat hij nog wat groeit....quote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:41 schreef mrstylo het volgende:
Iedereen denk dat Marcelo goed was, omdat mensen om hem heen nog slechter waren.
"Acties"?quote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:44 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Oké voorbeeld.
Marcelo maakt uit 5 acties 2 fouten. Zijn dat er veel? Waar leg je de grens? Ik vind 4 van de 5 misschien pas veel terwijl iemand anders 1 al te veel vindt. (overdreven dit)
Fouten zijn wanneer er een kans door ontstaat. Dus je kan moeilijk andere eisen hebben, want je wilt zo min mogelijk kansen weg geven.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:44 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Oké voorbeeld.
Marcelo maakt uit 5 acties 2 fouten. Zijn dat er veel? Waar leg je de grens? Ik vind 4 van de 5 misschien pas veel terwijl iemand anders 1 al te veel vindt. (overdreven dit)
Pff, je snapt toch wat ik bedoel hopelijk? Vervang actie door situatie.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:45 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
"Acties"?Als je bij een tegendoelpunt betrokken bent omdat je tegenstander voor je komt of je uitspeelt noem ik dat geen actie. En dat overkwam Marcelo (en de rest van de verdediging overigens) keer op keer
Advocaat heeft nauwelijks keus, Bouma wordt met de minuut slechter en was dit seizoen al slecht, dus dat wordt Marcelo en Zanka. Ik houd mijn hart vast. Zanka ken ik totaal niet dus ik hoop maar dat hij de nieuwe Alex is. Naast Alex leek zelfs Ooijer een topperquote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:45 schreef StijnDa het volgende:
We zullen zien
Nieuwe trainer, extra centrale verdediger erbij, kijken wie er in de basis zullen staan.
Je schrijft Derijck ook maar meteen af ondanks dat hij wel 'potentie' had voor je?quote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:48 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Advocaat heeft nauwelijks keus, Bouma wordt met de minuut slechter en was dit seizoen al slecht, dus dat wordt Marcelo en Zanka. Ik houd mijn hart vast. Zanka ken ik totaal niet dus ik hoop maar dat hij de nieuwe Alex is. Naast Alex leek zelfs Ooijer een topper
Prima, in bijna elke 1 op 1 situatie legt Marcelo het af, ik heb vanwege de hoge verwachtingen en de hoge prijs de afgelopen seizoenen extra op Marcelo gelet en in elk 1 op 1 duel lijkt hij het onderspit te delven, en dat is niet alleen tegen zogenaamde topspitsen....quote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:47 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Pff, je snapt toch wat ik bedoel hopelijk? Vervang actie door situatie.
Bij jou is het glas half leeg, bij mij half vol. We zullen zien komend seizoen. Ik heb lang niet alleen slechte acties van hem gezien, en dan bedoel ik niet alleen het eruit halen van lange ballen.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:53 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Prima, in bijna elke 1 op 1 situatie legt Marcelo het af, ik heb vanwege de hoge verwachtingen en de hoge prijs de afgelopen seizoenen extra op Marcelo gelet en in elk 1 op 1 duel lijkt hij het onderspit te delven, en dat is niet alleen tegen zogenaamde topspitsen....
Ik vraag me serieus al 2 seizoenen af wie de kneus is geweest die ooit beslist heeft dat hij verdediger moest worden. Hij mist gewoon de doortastendheid om verdediger te zijn. Hoe vaak hij wel niet de bal 'kwijt' is in een hectische situatie, dat is echt lachwekkend. Dat hij in Polen als een topper werd gezien.... Ik kan me alleen maar voorstellen dat hij daar als enige opdracht had om lange halen van de tegenstander weg te koppen en dat hij dan nog 2 man had die hem rugdekking gaven.
In zo'n geval zal het er best aardig uitgezien hebben, maar serieus verdedigen, dat kan de goed man helaas niet.
Ik ben realistisch, meestal speelt degene die het meest gekost heeft.... Maar ik zou idd liever Derijck eens een paar maanden krediet zien krijgen dan opnieuw Marcelo.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:49 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Je schrijft Derijck ook maar meteen af ondanks dat hij wel 'potentie' had voor je?
Je bent inderdaad redelijk realistisch i.t.t. een aantal anderen in VBLquote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:56 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik ben realistisch, meestal speelt degene die het meest gekost heeft.... Maar ik zou idd liever Derijck eens een paar maanden krediet zien krijgen dan opnieuw Marcelo.
Nee, af en toe heeft hij wel eens een bal afgepakt. Mag het? Daar staat ie er voor, je moet hem en elke ander verdediger juist beoordelen op hoe vaak ze die bal niet afpakken.... Op basis daarvan kan ik hem alleen maar een heel slechte verdediger noemen, hóógstens subtop in de Eredivisie.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:55 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Bij jou is het glas half leeg, bij mij half vol. We zullen zien komend seizoen. Ik heb lang niet alleen slechte acties van hem gezien, en dan bedoel ik niet alleen het eruit halen van lange ballen.
Compleet off topic maar uit onderzoek blijkt dat realisten vaak idd neergezet worden als 'pessimistisch' en dat de gemiddelde mens (let wel: gemiddeld!) de werkelijkheid rooskleuriger ziet dan zij is. Dat uit zich bijvoorbeeld in het beoordelen van persoonlijke situaties. Gemiddeld schatten mensen zichzelf knapper, slimmer, welvarender en veelbelovender in dan de rest van het land.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:57 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Je bent inderdaad redelijk realistisch i.t.t. een aantal anderen in VBLWel realistisch tegen de pessimistische kant aan, en ik meer naar de optimistische kant
Kloptquote:Op vrijdag 6 juli 2012 01:03 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Compleet off topic maar uit onderzoek blijkt dat realisten vaak idd neergezet worden als 'pessimistisch' en dat de gemiddelde mens (let wel: gemiddeld!) de werkelijkheid rooskleuriger ziet dan zij is. Dat uit zich bijvoorbeeld in het beoordelen van persoonlijke situaties. Gemiddeld schatten mensen zichzelf knapper, slimmer, welvarender en veelbelovender in dan de rest van het land.
Mertens, Toiboy scoort veel (verder is het niet veel), Stroot heeft véél potentie, Pieters is voor NL begrippen een goede back maar verder heb ik het ook moeilijk met lichtpuntjes vinden.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 01:00 schreef mrstylo het volgende:
Maar ik snap niet dat iemand positief kan zijn op een team dat 3e is geëindigd.
Enige waar ik positief over kan zijn is Mertens.
Tyton was wel goed tochquote:Op vrijdag 6 juli 2012 01:07 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Mertens, Toiboy scoort veel (verder is het niet veel), Stroot heeft véél potentie, Pieters is voor NL begrippen een goede back maar verder heb ik het ook moeilijk met lichtpuntjes vinden.
Matavz? Wijngum? Lens? Tyton? Bouma? Marcelo? Manolev? Ronduit keihard gefaald of bijzonder wisselvallig het afgelopen seizoen.
Was te kort bezig om te beoordelen.quote:
Nee, die was niet goed, verschillende doelpunten tegen gehad waarbij je zoiets hebt van "mwah, kan gebeuren, een keer". Maar dat moet dan niet verschillende keren gebeuren.quote:
Ik vond hem beter dan Isaksson, maar ik heb morgen tentamen dus even geen onderbouwing en discussie meerquote:Op vrijdag 6 juli 2012 01:11 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Nee, die was niet goed, verschillende doelpunten tegen gehad waarbij je zoiets hebt van "mwah, kan gebeuren, een keer". Maar dat moet dan niet verschillende keren gebeuren.
Wat ik tot nu toe van hem gezien heb, is hij iig op de lijn zeker niet beter dan Issakje. Maar goed, hij is nog jong en ik heb nog niet al te veel van hem gezien. Maar echt toptalent bewijst zich doorgaans meteen en dat heb ik nog niet bij hem gezien. Hij heeft nog niet uitgeblonken ivm Issakje. En dat is uiteindelijk het enige dat telt: ga je er op vooruit.
Succes en nu naar je nest jijquote:Op vrijdag 6 juli 2012 01:13 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Ik vond hem beter dan Isaksson, maar ik heb morgen tentamen dus even geen onderbouwing en discussie meer
Denk dat ze dat geld gaan gebruiken om een vervanger te halen. Moisander ofzo.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 02:51 schreef Doublepain het volgende:
Brands mag opschieten met narsingh, vertonghen is ook al verkocht
Al dat geld gaat echt niet op aan Moisander.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 03:27 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Denk dat ze dat geld gaan gebruiken om een vervanger te halen. Moisander ofzo.
Geld hebben ze allebei wel. De keus is aan Narsingh dus ben erg benieuwd.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 02:51 schreef Doublepain het volgende:
Brands mag opschieten met narsingh, vertonghen is ook al verkocht
Het probleem ligt juist aan het verschil wat Heerenveen vraagt, en wat beide ploegen hebben geboden. Als Ajax of PSV in eerste instantie de vraagprijs hadden geboden, was Narsingh allang van een nieuwe ploeg voorzien.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 08:34 schreef stoeltafel het volgende:
[..]
Geld hebben ze allebei wel. De keus is aan Narsingh dus ben erg benieuwd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |