Ik zie niet in waarom er perse een winnaar moet komen, Armstrong heeft niet gewonnen en de rest ook niet.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:36 schreef marcodej het volgende:
[..]
En wie gaat er dan winnen? De nummer zes ofzo? Dat afnemen van overwinningen slaat nergens op. Voor iedereen blijft Armstrong zevenvoudig Tourwinnaar.
Ik reageer op een bericht waar je elke voetballiefhebber bekritiseerd.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:33 schreef TheArt het volgende:
[..]
Je reageert toch ook op die tennisquote en beaamt toch wat hij zegt? Dan moet je niet zeggen alsof je niets over het tennis hebt gezegd. Voetbal werkt toch idem zo.
[..]
Oh wat een trieste persoonlijke aanval. Ik heb in meerdere berichten in dit onderwerp gezegd 'sommige mensen, of meerdere mensen' o.i.d. en je laat één keer de naam voetbal vallen en je bent opeens een ultieme zak
Zo zie je maar hoe naïef sommige mensen (kijk, weer sommige mensen, lees je wel goed!!!) kunnen zijn.
verwijtquote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:39 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Ik reageer op een bericht waar je elke voetballiefhebber bekritiseerd.
Daar reageer ik op en daar geef jij aan een grote groep een persoonlijke aanval.
De pot verwijst de ketel...
Ik laat het woord voetbal vallen na het woord 'tennis' en dan zou ik daar de parallel trekken tussen voetbal en wielrennen. Que? Over beter lezen gesproken.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:35 schreef Keauning het volgende:
[..]
Voetbal werkt toch idem zo?![]()
Ja, jij kijkt zeker alleen wielrennen?
Daarvan heb ik toch gezegd dat ik die beter weg had kunnen laten. Je kan tegenwoordig nergens meer je excuses meer voor aanbieden zonder dat daar nog een aantal keer op wordt ingegaanquote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:39 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Ik reageer op een bericht waar je elke voetballiefhebber bekritiseerd.
Daar reageer ik op en daar geef jij aan een grote groep een persoonlijke aanval.
De pot verwijst de ketel...
quote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:40 schreef ajacied4lf het volgende:
Wie is die man aan tafel die zo agressief reageert?'Ach, hou toch op man!'
Wat een heldquote:
Geweldig.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:43 schreef RemcoW23 het volgende:
Erik heeft wel indruk achtergelaten namens de Nederlands bij Jonathan
Klopt, net als o.a. Alonso en Nadal. Nooit of te nimmer serieus onderzocht en al helemaal niet opgepikt door de media.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:43 schreef Sautor het volgende:
Over voetballers, stonden er op de dopingslijst van Fuentes niet veelal Spaanse voetballers, en werden de 3 wielrenners alleen vervolgd?
quote:Op vrijdag 6 juli 2012 00:43 schreef RemcoW23 het volgende:
Erik heeft wel indruk achtergelaten namens de Nederlands bij Jonathan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |